Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
18. črc 2010

@fram jo jo, to muselo hodně zabolet ☹ mě taky docela po revizi bolely otázky typu, kdy se vrhnete na druhé, Klárka už bude mít za chvíli 3roky.... 😒 no jo, já vím, že neví, co se nám stalo, ale i tak to zabolí.

a.j.a.
18. črc 2010

@fram s tou ovulkou mě to mrzí ☹ taky by mě promrhaný cyklus pěkně štval. A manža nebude doma celý víkend ?

fram
18. črc 2010

@a.j.a. možná v neděli, ale pondělí a úterý je beznadějný. A protože byl doma tento víkend, tak je možný, že příští nebude. Jezdí s kamionem, takže je víc na cestách než doma. To se pak blbě plodí ve správný čas. 😒 , takže pokud mi ovulka nevyjde zrovna na víkend, kdy je doma, tak smůla ☹

breberuska
18. črc 2010

@fram, tak to chápu, to musel být mazec☹
@a.j.a. bylo am nápsáno, že budu mít málo dětí, tak předpokládám, že minimálně jedno to znamená 😉

breberuska
18. črc 2010

@fram, tak to musíte poslat bojovníky na cestu v neděli než vyjede raději víckrát, ať se jich u tebe do té pondělní nebo úterní ovulky motá co nejvíce 😅

fram
18. črc 2010

@breberuska jestli bude doma, tak to tak určitě uděláme 😀 😀 jen doufám, že to budou vikingové a něco vydržej, aby to těch 24-48 hodin v teple přežili 😀 😀 😀

breberuska
18. črc 2010

@fram, šak se všude píše, že v průměru vydrží 2 až 3 dny,extrémní jedinci - vikingové - až 7🙂

a.j.a.
18. črc 2010

@fram hm, tak to znám 😒 manža sice není kamióňák, ale je pryč od pondělka do pátku, takže se nám taky moc dobře neplodí, obzvláště, když plodné dny mám v týdnu 😝 tak třeba se vám zadaří aspoň ta neděle ?? Nebo se možná ovu posune dopředu ??

a.j.a.
18. črc 2010

@breberuska Breber, aha, tak to určo mini jedno znamená 😵 😵

jahudka80
18. črc 2010

@fram no to je fakt blbé, někomu to hold jde a někomu hold ne, ale neboj taky se nám to povede, holky tak tento měsíc musej být // jako zatím každej měsíc...no tak honem honem 🙂

jahudka80
18. črc 2010

@fram tak jedině naplánovat dovču abys tam měla ovuli spousta lidí otěhotněla právě na dovče 😉

herbie
18. črc 2010

ahoj holky teda natul u toho jsem se zasmala chladici masticka na zada 😀 mi tu mame opet vedro dneska fuj vcera jsme znamim hlidali dve deti tak to byla sranda ten malej je mu asi 8 mes se hned pokakal takze mne cekala plinka pokakana ale jinak deti byli zlaty.....pak znami prijeli tak jsme trosicku grilovali masicko holky ja mela flasku sampana sama jsem ji vypila ale bylo sladounky dobry a pak jeste 2 sklenky vinka no a dneska mne malinko hlavinka poboliva, sexicek nebyl protoze mam jeste mrchu ale pocitam ze jeste max 2 dny a uz bude konec.....jinak ja kdyz mam plodny dny tak pritel vetsinou taky nekam odleti no hnus

veraakubik
18. črc 2010

Ahojky holky,jsem tady nebyla delsi cas a nestiham docitat a tak se ptam-COPAK JE TADY NOVEHO?!A rovnou se zeptam jak se pocitaji plodne dny kdyz nemam pravidelnou MS..Kdyz jsem brala ha tak to byllo po 28 dnech,pak jednou taky a pak konecna-jednou tak podruhe jinak..Zdravim vas a uzivejte si prazdnin..

lucie.krajcarova
18. črc 2010

ahoj holky, můžu se přidat? bohužel mám ještě stále čerstvé zážitky, je mi z toho nanic 😢 breberka už ví, psaly jsme si... bohužel nemůžu najít žádné téma, které by mi bylo bližší...

jahudka80
18. črc 2010

@veraakubik vždy máš nějaké rozmezí , třeba 25-31 a nebo to máš úplně??? tak leda ovutesty a testit a zkoumat hleník- když bude jako bílek tak jsou plodné dny....
😉

jahudka80
18. črc 2010

holky dělám tabulku na zítra a nevíte něco o mircisek, silvidee, gambrinuska, mikkisek už mají dost dní po MS a žádné info, tak nevím, je možné , že bych přehlédla tak se dopředu omlouvám. 😉

a.j.a.
18. črc 2010

@veraakubik no, jestli máš nepravidelné cykly, tak je docela těžké takhle odhadovat, kdy můžeš mít ovulku. Nejlépe to zkusit, jak píše Jahud, buď ovu testy nebo podle hlenu/čípku nebo zkusit měřit BT ? Nějaké bolesti nebo známky ovu cca 14dní před MS nemíváš ?

herbie
18. črc 2010

vitej lucie mezi nami urcite se pridej verakubik jdi na babyweb.cz a tam si najdi ovulacni kalendar podle toho se to da vypocitat jsou tam instrukce co a jak ..... me to zatim tak fungovalo mela jsem mrchu pokazdy nekolit let po 28 dnech a ted za posledni rok ji mam po 26 25 27 29 takze si to hlidam podle toho kalendare a ja to na sobe i poznam boli me vajecniky pokazdy a mam i hlen a pak hlavne digitalni ovu testy 😉

herbie
18. črc 2010

lucko a co se stalo jestli se muzu zeptat? 😔 😅

martasl
18. črc 2010

natul-třeba mě nebudeš následovat,ještě máš šanci,že se zadařilo.

holky,já jsem měla před otěhotněním cykly 28-29 dní.od revize to bylo 34 a dál se mě zkracují.teď to už bylo 29 dc,tak to nechápu.pak se máme trefit do ovulace.to za ty ovu testy utratím majlant. 😠

luci-vítám tě tady a moc mě mrzí,že sis musela najít zrovna tohle téma.tak ti tady doufám aspoň trochu pofoukáme bolístku a dostaneš to tady ze sebe.myslím,že nám to tady všem hodně pomáhá se vykecat-tedy vypsat.

herbie-u nás pro změnu kosa,asi se budeš muset přijet zase zchladit 😉 jé,já bych hlídala až bych brečela-aspoň něco..

breber-taky jsem zkoušela ten odkaz-jsem z toho trochu jelen.jediný,co mě zarazilo,byla cituju-až tajuplná smrt...to se mám na co těšit.jedna z dcer měla tragickou až násilnou smrt jednoho z rodičů.no tak co si o tom mám myslet...fuj fuj.

můj brácha-vlastně oba,jsou taky plodní až hrůza.si vrznou,manželka jim hned otěhotní a v obou případech se jim to moc nehodilo.jeden čeká mimi teď ve čtvrtek,třetí dceru.byli z toho oba na nervy.ani mi to nechtěli v prosinci říkat,že čekaj,báli se,abych se totálně nesesypala,že mě to bude líto.nakonec to na mě nečekaně(byla jsem ještě v nemocnici)vybalila mamka,vzalo mě to teda děsně(ne že bych jim to nepřála,ale byla to vyloženě,,nehoda").A teď se těším,až se to narodí.proč bráchové jsou jak bejci a já se ségrou jsme měly problém otěhotnět...kruci!

a.j.a.
18. črc 2010

@lucie.krajcarova Ahoj Luci, mrzí mě, že spadáš zrovna k nám. Tak snad ti pomůžeme tu bolest aspoň trošku otupit, ať je brzy aspoň trošku lépe.

a.j.a.
18. črc 2010

@martasl teeda, ty máš ten horoskop teda zajímavý 😕 tajuplná smrt 😕

martasl
18. črc 2010

a.j.a.-no neřekla bych zajímavý,spíš hrůzu nahánějící...

a.j.a.
18. črc 2010

@martasl jo jo, tak jsem to myslela, jen jsem nenašla to správné slovo. Z takových věcí já mám docela strach a respekt. Jsem se právě bála, abych tam něco takového nenašla, ale nic takového jsem tam naštěstí neměla.

a.j.a.
18. črc 2010

Utíkám do postele. Dobrou všem 😵

mv
19. črc 2010

Ahojky, můžu se taky přidat??
Začátkem měsíce jsem byla na revizi v 10.t, přestalo tlouct srdíčko.Už jsem se vybulila dost, tak snad už to bude jen lepší.I když je to stejně jak houpačka, jeden den docela dobrý, druhý na prd, ale tím jste si určitě taky prošly, tak víte. 😒
Tak jestli mě vezmete na pokec, budu ráda.
Čekám na první porevizní MS a pak se uvidí, co dále... 😉 Asi zkusíme IVF, uvidíme.

breberuska
19. črc 2010

dobré ráno holky 😉
marti, tak je síla, ten váš horoskop....to jsem nechtěla, takto někho strašit ☹
lucie a mv, vítejte! tady vám určitě bude v rámci možností fajn 😉 ty nálady jako na houpačce znám 😔

herbie
19. črc 2010

ahoj MV vitej mezi nami urcite se k nam pridej 😉

herbie
19. črc 2010

preju vam holky dobre ranko ja mam uz noc skoro ctvrt na jedenact vecer 😅

jahudka80
19. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................51DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................35DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................34DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................31DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................29DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................23DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................20DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................20DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................17DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 17DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................7DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................6DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................6DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................4DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................2DC