Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
11. dub 2010

ahoj jdu vas dočíst ale jsem tu

leheckova
autor
11. dub 2010

Petro gratulka k zápočtu a co dělaš za tu školu???
Herbi ja měla poprvé a podruhé pocit že mam ve vnitř pořezanou pipinu jak to palilo a bylo to ostrý no nic moc teda vam řeknu

natulaaa
11. dub 2010

čau Lehe 🙂
Herbie ty pokojíčky jsou božííííí 😵 😵
Herbie s tím těhotenstvím po MS je to tak,že si mohla mít tehdy ovu po MS,já taky někdy mívám ovu už 9DC a to když sexíkujete po MS 6 a 7 DC,tak se zadaříí,takže mimo plodné dny to bohužel není možné ☹ a někdy se dokonce i stává,že mužeš mít ovulaci i během MS,ale to se stává zřídka,ale stává,

leheckova
autor
11. dub 2010

jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................45DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................33DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................31DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................31DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................26 DC
martasl(34let,MA 12/2009)..............................................................................................................26DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................19DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................17DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................13DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................12DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................7DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

leheckova
autor
11. dub 2010

hele rano jsem se měřila měla jsem tam 36,6ale pak jsem si ho tam dala jeste na chvilku a usnula jsem s teploměrem a bylo tam pak asi za 2h 36,9 mam tam dat 36,8 nebo co tam mam dat když jsem usnula s tim teploměrem

natulaaa
11. dub 2010

tak to je záhada,já bych tam dala tu první,ty jsi pak usla,hodně zahřátá ,já bych tam dala tu první 😖 ,jinak minule si měla ovu kdy?
Já jdu pěkně po schudkách,tak uvidím,ovu je poslední den nižších teplot před vzestupem a já stoupám pomalinku,to je pěkně na hov.. 😠 ,snad ještě spadnu dolu

leheckova
autor
11. dub 2010

dala jsem tam 36,8 jako byla včera minule jsem ji měla podle grafu 15dc ale podle mě a podle bricha 14dc

natulaaa
11. dub 2010

i tak se dá,dala si zlatý střed 😀 😀 ,no já jsem ted zvědává,třeba ji budeme mít spolu,já jí mám dřív,tak třeba to klapne 😵 😵 😵

natulaaa
11. dub 2010

Holky já jsem uvažovala,jak jsme se bavili,že jak často,jestli ob den,nebo každý den,tak uplně nejlepší by bylo jeden den ráno a jeden den večer,myslím tím jen během plodných dnu,furt to tak nejde na povel 😉 ,chápete,to není špatné,když to je ráno,tak pak mají spermíjky čas dozrat celý den,noc a celý další den,takže sexík bude vlastně denně a zároven s dostatečným odstupem 😵 😵 😵 .Co na to říkáte,ted ještě aby to klaplo s těma našima protějškama 😝 😝

herbie
11. dub 2010

no to jo natul to je docela dobry takze ted jak budu mit ovulku tak jeden den rano a jeden den vecer 😝 no me jako dneska boli i tak divne bricho presne jak na ovulku ale jako 2 den po menstruaci no nevim a ja nemerim nic takze tezko rict...jo pipina me taky jednou palila a pak kdyz jsem sla curat jeeeeeee 😅 ale jinak dobry natul ty pokojiky jsou pekny vid hlavne ty barvy jsou super modra s hnedou jeeeee nebo ruzova s hnedou jeste to sehnat a mit dost korunek na vsechno ach jo 😎 🙂 😀

herbie
11. dub 2010

nebo spis hlavne otehotnet 😀 😀 😀 😀

natulaaa
11. dub 2010

Herbi no hlavně mít ty penízky,oni tento nábytek prodávají za šílené peníze,já myslám,že stejně pěkne bude i to,když si koupíme nábytek někde v IKEI a že hlavně záleží,jak si ho vymalujeme a načačkáme a stěma barvama a tapetama není dneska problém,takže já to vídím spíš tak,že nábyteček koupíme někde v supermarketu za levno a zbytek už pak jde 😵 😵 ,já mám pro prcka tak krásný pokojíček,že už to vidím,jak to tam bude vypadat 😵 😵 😵 ,ted ještě toho prcka splodit a bude to 😝 😝 .
Herbi a tebe boli břicho během ovu?tak třeba ji budeš mít už ted,ono bez toho měření to je fakt těžké posoudit 😒

herbie
11. dub 2010

no ja kdyz mam ovulku tak fakt poznam kdy boli me spodek a takovy napeti tam cejtim ale taky mam ten hlen asi dva dny v kuse kdyz jdu na malou a utru se tak ho tam proste vidim a tahne se no vsak vis urcite 😉 ja vim nabytek je drahej jako prase ikea tu miluju a je fakt ze jak to vymalujes a nacancas tak pak to vypada taky tak krasne a mas to o polovinu levnejsi 🙂 natul ja nejak fakt cejtim v kostech, ze nahlasis jako 1 tehu i kdyz se zname tak kratce 😉

natulaaa
11. dub 2010

Herbi,dala bych za to vše a pak bych tě hodně poplivala těhu bacilama,ale já tomu moc nevěřím,že by to vyšlo hned první měsíc,to snad není ani možnéé 😒 ,ale mooocinky ti děkuju.
Herbi a ted teda hlen nemáš jo?

herbie
11. dub 2010

no zatim ne, ale pocitam si ovulku podle kalendare ovulacniho 🙂 a fakt mi to tak pokazdy vychazi a tak dva dny pred ovu me zacne bolet bricho a pak mam ten hlen vetsinou ho mam tak dva dny pak uz ne ale ovulku bych rekla ze mam tak 4-5 dni myslim, ze se vam brzy zadari natul tak do 3 mes nejpozdeji 😉

herbie
11. dub 2010

jooo pak povine nas tu vsechny poplives 🙂 nebo alespon ktera z nas bude jako 1 tak nas poplive 😀 😅

herbie
11. dub 2010

jo jinak nevim jestli jsem to uz psala sem, ale moje mamca s mojim brachou kdyz ho cekala tak mela menstruaci normalne do 3 mes tehotenstvi a moje dve kamaradky jedna ma kluka druha ma holku taky meli menstruaci do 3 mes tehotenstvi takze nic neni nemozne fakt taky nechapu, ale je to tak 🙂

natulaaa
11. dub 2010

no taky jsem o tom četla,ale prý ta MS býva slabší,nebo měli uplně normální?.Ale já jak se znám,tak já počurám nějaký testík,at vím 😵 😵

herbie
11. dub 2010

hahahahahaha no jasny natul....ne normalni menstruaci meli ja jsem se ptala vsech 3 ... ty kamaradky ta jedna vubec netusila nic protoze to normalne mela a pak az ve 4 skoro to uz nedostala no a ta dalsi kamoska ta prej nevedela protoze taky to mela ale prej vic jedla jako ze mela chuta a treba i ve 3 rano se sla najist mela hlad porad

herbie
11. dub 2010

natul mam sestrenku je stejne stara jako mi bude ji ted 28 v cervnu a pred 14 dnima se ji narodilo 5 dite ... fakt nekecam ale tatinka nema takze vychovava vsech 5 deti sama a ted ma problemi nemela dobrej posledni porod utrhli ji placentu a pulka ji tam prej prirostla k deloze takze ji budou asi brat tu delohu coz nevadi protoze ma uz tolik deti, ale ma problemi ma zloutenku C no hruza ☹

leheckova
autor
11. dub 2010

holky ja nez se naobědvam tak vy jste ukacany to je hruza

leheckova
autor
11. dub 2010

¨Herbi a kde ji chytla to je des tolik děti a žloutenka a jeste miminko.... ☹

jane84
11. dub 2010

ahoj holky, u nás právě padají kroupy a je pěkná průtrž, vydžela jsem od pátku netestovat, ale zítra už asi zase poletím do lékárny,moc bych s přála, by nám to už konečně klaplo. Pořád mě pobolívá břicho, jakobych to měla každou chvíli dostat, ale nic. Příznaky se drží, ale těch už bylo. Jen ať to není nějaká cysta ☹

leheckova
autor
11. dub 2010

no o te ms jsme se bavili ale každy říka že ta ms je ale slaba jina než normálně a tak ty říkaš že oy ji měli uplně normalní jo jako že krvaceli červenou ne jen spinili nebo ruzovou ale klasika červena jooooooooooo???
no ja když jsem byla v pubertě tech 14,15 tak jsem měla ms třeba 10dni a to jsem lezla z vany a teklo to ze mě a taky takový kusy sliznice uplny jako vajička tobyl děs tampony pro mě byli nepoužitelné to bych ho mělatak na 10min. ☹

leheckova
autor
11. dub 2010

jj to ja jsem měla taky jako dostanu to a pak to přešlo a pak zase třeba večer dostanu to a zase to přešlo

leheckova
autor
11. dub 2010

Jane ty jsi dneska už 45dc to je fakt dost ja to mam většinou od 26-30 dnem a ted jsem si rikala že taky jak 10dní po nebudu testovat proste testnu až budu vědět že to spoždění je dost velky

jane84
11. dub 2010

lehe právě jsem četla článek o bazální teplotě, má se měřit jen jednou a brát v úvahu jen ta první hodnota

herbie
11. dub 2010

no fakt ptala jsem se jich snad kazdy 2 nekecam protoze jsem porad to chtela slyset co kdyby se mi to taky stalo a prej uplne normal menstruace krev i stejna delka jako ty dny ..... no ona sestrenka kdyz ji bylo 15 tak zacla fetovat dost silne byla i na leceni a z toho to dostala ale pak asi v 17 otehotnela a prestala a nic hele ted je vzorna mama ale je na deti sama no ..... ty jeji deti jsou krasny jak obrazek vsechny ma moc nadherny taky si vrzla jednou a byla v tom se fakt poseru 😠 (pardon za moji mluvu)

herbie
11. dub 2010

jane84 drzim palce doufam, ze jsi tehulka 🙂

jane84
11. dub 2010

děkuji, snad to klaplo, kdyžtak v úterý tady budu prskat pro štěstí