Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

endie
19. črc 2010

hej vy jste ale fakt baby ukecané, to nemám šanci dočíst 😎 takže gratulka kdo má // 😀

jahudka80
19. črc 2010

@breberuska super video 😀 😀 😀

jahudka80
19. črc 2010

@fram no nevim nevim, už jsem měla takovej těhu pocitů a nic z toho že se rači držím při zemi 😖

jahudka80
19. črc 2010

@breberuska jojo před prvním těhu jsem Mojžišovou cvičila..... manža se taky zprvu smál a teď kouká na graf a furt se ptá tak co jak to vypadá 😀 už ti to řeklo že si těhotná 😀 😀 😀

jahudka80
19. črc 2010

@fram jojo napíší to na gyn. doporučení pak chodíš na kurz asi 5-10cvičení už si to nepamatuji kolikrát jsem tam byla ale musí se cvičit fakt poctivě každý den doma a já cvičila 😀 dnes se tedy k tomu nemohu dokopat 😀

rozum
19. črc 2010

Čauec holčiny, všem, kteří mají náděj a budete testit, tak přeji POŘÁDNÉ SILNÉ //! Jak tady čtu, tak když to mám silné, tak je to dobré, jo? No tak to se musí tento měsíc využít. Je pravda, že tak silné jsem to měla naposledy po revizi a bylo to i s "kusama" - pardón. Takže to nám to pěkně začíná ten plodící cyklus. Jen, aby už skončila, už finišuji, tak nic nepodcením a začneme hned. Jinak jsem nic nepíšu, jen Vás čtu. Budu se snažit myslet pozitivně a makat na //. Uvažovala jsem, že bych začala cvičit, mám ráda dance aerobic, ale říkala jsem si, že bych zkusila i kalanetiku, abych měla "dušení klid" , i když jsem teda vždycky tvrdila, že je to pro mě děsná nuda! Co si o tom myslíte?

jahudka80
19. črc 2010

@rozum kalanetika je dobrá suprově zpevní tělo a když už jí nějaký čas cvičíš těžko se přestává cvičila jsem jí asi 5let jé kde ty časy jsou 😀 😀 😀 ale pokud chceš otěhotnět pozor na cviky kde se posiluje břicho v prvním trimestru se nesmí a ...dál nevím rači se zeptej lékařky... jinak na otěhotnění doporučuji Mojžíšovou ale chce to aby ti ty sviky někdo ukázal pak už to člověk umí a cvičí sám doma zabere to cca 30minut - jsem cvičívávala o televizních novinách 😀 manža čučel na noviny a při některejch cvikách po mě a říkal si no to by byla poloha 😀 😀 😀 😀

a.j.a.
19. črc 2010

@natulaaa o to krásnější pak bude to překvapení, když se tam třebas ty // fakt ukážou 😵 jsem na tebe zvědavá 😵 a když ne, tak srpen je tvůj určitě 😵 😵

a.j.a.
19. črc 2010

@fram já doufám, že zítra bude ok. Máme tenhle týden toho tolik naplánováno, tak by mě mrzelo, kdyby bobek o to přišla ☹ třeba to je ještě reakce na slunko ze soboty 😕 ??

a.j.a.
19. črc 2010

@lucie.krajcarova Já s Mojžíšovkou zkušeností nemám, ale slyšela a jsem četla jen kladné recenze. Taky jsem o ní uvažovala, ale zatím jsem nějak nenašla místo, kam by se na ni dalo tady chodit.

a.j.a.
19. črc 2010

@jahudka80 Jahud a kam jsi na tu Mojžíšovku pak chodila ? To ti poradil přímo gyndař ? Že bych se optala teda svého, jestli o něčem neví ??

natulaaa
19. črc 2010

Aji děkuji 😉 🙂
holky já dneska nestíhám číst,měli jsme návštěvu ,ted jsem musela umýt nádobí a okoupat se a ted jdu dávat na pořádek s manžou jeho faktury na DPH,on je strašný bordelář na toto a těch popsaných papírku 😠 ,tak na to musím s ním,at mu nevyhodím něco,co potřebuje,tak se loučím pro dnešek,přeju těm co měří hezké teplotky a tem co ovulují,tak hezký sexík a těm co krámují,tak at rychle dokramují 😀 😀 ,papa 😵 😉

jahudka80
19. črc 2010

@natulaaa jojo natu hezké papírování 😀 a ještě hezčí dobrou noc 🤐

breberuska
19. črc 2010

@rozum jojo, když je silná MS, tak se odlučuje hodně sliznice, která bohatě narostla. vysoká sliznice=dobrý pelíšek pro zahnízdění mimča 😉
@a.j.a. tak ať je malé zítra líp! bobkovi určeti ty horka a pak prudké ochlazení neudělo dobře 😒

mikkisek
19. črc 2010

Holky, děkuju moc!!! Budu dávat průběžně zprávy, jak na tom jsme. // jsem objevila v neděli 11.7.
Lehe - držím zítra moc moc palce!

hezký večer všem a hlavně co nejvíce //

fram
19. črc 2010

@rozum ještě před 2 lety jsem poctivě cvičila minimálně 3xtýdně a fakt to bylo super na psychiku, i když tenkrát jsem ještě neřešila mimi. Byla jsem závislák a když jsem si neodcvičila svoji dávku, tak jsem byla nervní. Pak jsem změnila práci, bylo míň času a od té doby to flákám a 6 kg nahoře 😠 Ale nedostatek času je jen výmluva, kdo chce, vždycky si čas najde, proto jsem na sebe naštvaná a musím zase s poctivým cvičením začít.

herbie
19. črc 2010

mikisku moooooc gratuluju k // carkam urcite to vyjde jupppiiii jsem rada za tebe....lehe no konecne jsi se taky ozvala budu ti drzet palce neboj vsechno bude ok.....lucko teda tvuj pribeh je o proti nasim uplne nic uz se to nebude opakovat neboj.....me mrcha dneska konci jupi tak jsem rada a zase novej mesic snazenicka snad se zadari .... 😀

martasl
19. črc 2010

lehe-ahoj,dlouho jsi se tu neukázala.to víš,že na tebe budem zítra myslet,tak nám dej pak vědět,jak jsi dopadla,jo?? 🙂 🙂

a.j.a.
19. črc 2010

@breberuska Breber, snad to bude jen tím přechodem a nebude mít třeba angínu nebo něco takového. Uvidíme zítra. Když tak skákneme k dr.

a.j.a.
19. črc 2010

Valím do sprchy a za malou do postele. Je dost neklidná a kníká tak, ať se tam netrápí sama.

Dobrou všem 😵

mv
20. črc 2010

@mikkisek moc gratuluju k // a budu držet palce, ať je vše o.k.
Jsem taky z Benešovska, můžu vědět odkud jsi přesně.?Klidně do IP.Třeba se někde potkáváme. 😉

Když tak koukám na ty vaše grafíky, tak mě to zase svádí,ale dokud jsem si je vedla, tak z toho roky nic nebylo a jen co jsem se na to vybodla a přestala chodit před ovulkou na ultrazvuk, tak se zadařilo druhý měsíc.Tak nevím...
A s tou sliznicí jsem taky exot mezi všema.Vždy jsem měla MS tak slabou, že mi stačila jedna vložka a sliznice jak víno.A pak jednou takový kusy, že mě to vyděsilo a mazala k doktorovi a ten měsíc sliznice 1mm.
Cvičit bych taky měla, za ty 2 roky jsem po prášcích přibrala přes 8 kg,tak by to chtělo shodit.Jen by se mi muselo něco chtít dělat.Zatím jsem ve stadiu, že se mi nechce vůbec nic, vlastně ani nevím, proč jsem na světě. 😒
Všem hezký den,večer zase nakouknu.Nechci aby v práci věděly, že sem chodím.

jahudka80
20. črc 2010

@a.j.a. jojo přímo gynekoložka mě poslala 🙂 bylo to hned u nich v baráku tak to bylo dobré. 🙂

jahudka80
20. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................už jsou //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................51DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................36DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................35DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................32DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................30DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................24DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................21DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................21DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................18DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 18DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................8DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................8DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................7DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................7DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................5DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................3DC

natulaaa
20. črc 2010

Dobré ránko 🙂 ,tak já dneska stoupla 😕 😕 😕 ,ale ovu test je na nic,takže mršule určitě dojde 😠 😠 😠

natulaaa
20. črc 2010

A minulý ceklus jsempřed mrchou stoupla uplně stejně 😲 😀 😠

breberuska
20. črc 2010

krásné ráno holky🙂 tak jsem si po včerejšku vyšla ráno pěkěn navlečená, ale jak tak koukám, bude asi teplíčko🙂 na obloze ani mráček 😎
jahud, krásně se nám o tu tabulečku staráš 😉

jahudka80
20. črc 2010

@natulaaa já zas jsem v rovině jako minulej cyklus takže pochybuji že z toho něco bude, od rána jsem nasraná pohádala jsem se z manželem a mám depku, vše mě sere 😢 ☹ bolí břicho , prsa... a už to vydím na ms .

jahudka80
20. črc 2010

@breberuska děkuji, tak to tady ne je tu 16C a je zataženo, mě to ani nevadí páč pujdu stejně max nakoupit a pak tu budu uklízet 😠 mě už to tady tááák nebaví portřebaoval bych vypadnout, nebo mi hrábne 😀 pak se žeru akorád s manželem - mužská logika postrádá smysl 😠 no nic jdu udělat snídani

jahudka80
20. črc 2010

@breberuska ,@natulaaa 😢 😢 😢 😢 😢 😢 tak teď tomu holky moje malá nasadila korunu, super den, schodila mi orchydei a zlomila květ čekala jsem 1,5roku než vykvete a když mi kvete asi 3týdny tak ona mi to zničí 😢 😢 😢 😢 normáně tu budím jak malá holka v květináči by kvetla tak půl roku takhle jí za 14dní vyhodím , to je fakt den.

breberuska
20. črc 2010

jahud, nevyhodíš. moje orchidei byla na chcípnutí, tak jsem jí řekla, že jí vyhodím a přestala jí zalívat a hle za 3 dny vyrazila nový list, pak další a teď už i kvete 😉 neboj, zbrchá se 🙂