Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
20. črc 2010

@breberuska já myslím květ celej ten šlahoun se 11květy se ulomil a ve váze moc dlouho nevydrží, když kvete v květináči kvete tak 6-9měsíců no jo no, co se dá dělat , asi na mě leze předmenstruační depka 😒

daniela699
20. črc 2010

Ahoj holkyyy, ja nejak posledni dobou vecer nemam sil ten kompl otevrit, tak vas docitam druhej den rano. A ja ci ci a ciiiiiii do tabulky. 😀 Myslim, ze to je fakt mrcha, dokonce ze me odchazeji i trochu kousky (pardon 😕 ) a to teda nevim z ceho kdyz sliznice je malinkata. Ale ta cysta to asi nebude, takovy stesti ja nemam. Takze pro tabulkarky prosim - 2DC (kurnik to se mi to hezky pise 😀 ), a MA 5/2010, a mamavit. A vek mam u fotky, to se mi uz tak lehce nepise. 😠

@fram - dekuju moc. kdyby se to podarilo, ze by zmizla, tak by to byla parada, ale vis jak...to uz by bylo asi moc stesti najednou. 😠 No s tim vekem, holky nestraste me. Ja jsem prave pri cekani pred salem na revizi lezela na tom lehatku a koulely se mi slzy. A sestricka me utesovala a ja ji rikam, jestli to neni tim vekem treba. A ona kdyby to tak bylo, tak by to uz vsude rozhlasili. A ze tam maji holky uplne ruznyho veku. A taky jsem cetla nejaky statistiky, a tam bylo ze driv to bylo castejsi ve skupine nad dvacet let a ted kolem 30., ale to je jasny, driv vetsina rodila driv. Doufam, ze to tak je, no napada me to taky… a to se nemam ani cim utesit, nemam ani to jedno. 😔

@mikkisek - pridavam se k tichym gratulacim, ale snad bude vse v poradku a nam se tak zase rozsiri tabulka 🙂

@helcenka – Heli, taky mivam migreny uz nejak od detstvi. Byla jsem i na EEG ale nic. Asi to mam od patere, nebo kdyz se meni tlak. Asi to nebudou uplne ty sileny, ale delavaji se mi mzitky pred ocima, nekdy dokonce se mi zda ze mam I problem s mluvenim, jak se nemuzu soustredit. Ale zvracela jsem tusim z toho jen jednou. Takze to nebude asi tak silny jak to nekdo ma. Ale kupodivu kdyz jsem byla tehotna, tak me hlava vubec nebolela. Jsem nekde cetla, ze casto kdyz nekoho boli tak v tehotenstvi ne, a naopak. A moje kamaradka co ji hlava neboliva tak v tehotenstvi si uzila svoje.

To zas pisu teda romany, a to jsem vas jeste nedocetla uplne. 😲

natulaaa
20. črc 2010

Ahojte babeny 🙂 .Jéé Miki já to včera přehlídla cos psala gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuu k // je to nádherné a závidím,to je jasné 😵

Jahud no to máš teda den 😔 ,ale to přejde ,uvidíš,jinak mě břicho právě nebolí vubec,bolest je fuč 😕 😕 ,tak já zase doufám,že pokud to není těhu,že nebudu mít žádné zpoždění 😕 😠 ,no uvidíme zítra a pozítří 😉

daniela699
20. črc 2010

@a.j.a. – no to by byla skoda, kdyby to naplanovany musela mala prolezet. Tak je ji co nejdriv lip. Mozna to je z toho bazenu jak jste byly, ze byla treba jen unavena a to slunicko k tomu, tak telicko rika, ze si chce trosku odpocinout a bude to zas dobry.
@rozum – me z tech cviceni zase hrozne bavi powerjoga, vzdycky si vycistim hlavu, a prijde mi, ze ty vysledky jsou hrozne brzo videt. Je to takovy elegantni cviceni a pritom makacka. Driv jsem taky cvicila kalanetiku, sama doma, akorat me nebavilo to pocitani do 100. Ale jinak byla dobra.

Holky, ja jsem o te Mojzisovce taky uz slysela, a dokonce jsem si nedavno prohlizela nejakou knizku v knihkupectvi, vypada to na takovy uplne obycejny cviky. To je mazec jestli teda dokazou takovy veci. Taky jsem si rikala, jestli zkusit nejakej kurz, musim kouknout na netu. Jsem byla vcera na powerjoze, po druhe od doby co jsem otehotnela, pak revize tak taky nic. A musim teda zase zacit chodit, ja jsem takova lemra ted. 😎

daniela699
20. črc 2010

@jahudka - to je tak, kdyz se s... tak se s...., kdyz se podela jedna vec, tak zakonite se k ni pridaji dalsi. Tak snad uz sis to dneska vybrala a bude uz lip. Treba to jsou tehu hormooony. 🙂

jahudka80
20. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................už jsou //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................51DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................36DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................35DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................32DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................30DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................24DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................21DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................21DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................18DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 18DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................8DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................8DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................7DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................7DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................5DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................3DC
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit)..................................................................................2DC

daniela699
20. črc 2010

@jahudka80 - Jahu, dekuju ti za tabulku, bozinku se nemuzu vynadivat. 🙂

jahudka80
20. črc 2010

@daniela699 už jsi tam, no kéž by bulet kvůli kytce, bolí furt podbřišek sice malounko ale cítím ho,...ráno to je míň po probuzení vůbec, ale pak už bolí celej den, už 6den a tři dny prsa. Zatím netestuji nemám vůbec odvahu vím že by mě jedna čárka rozbulela tak rači počkám ale měla bych tetovat až tak v neděli v sobotu, ale já to nevydržím 😅 chci aspoň vědět než pujdem slavit mamky narozky jestli jsem nebo ne ☹ no moc tomu nevěřím. A po tom co otěhotněla kámoška hned na podruhé a nic o plodnech dnech neví 2x- 3x do měsíce si vrznou a tak mi to taky moc optimizmu nepřidá já bych taky chtěla bejt někdy první ☹ a to ještě řekne no já jsem to tak rychle nechtěla, stačilo by (květen- jako rodit) a ten její ten z toho není vůbec nadčenej prý mu stačilo jedno- tak toho bych rovnou nakopala do zadku nevážej si toho že jim ty děti jdou jak na běžícím páse a že nemaj žádné starosti z otěhotněním 😠

jahudka80
20. črc 2010

@natulaaa no uvidíš naťulinko moc drřím palečky kéž by jsme do toho hupsly spolu, tý jo už zas bulim 😢 😀 já su blbá. V pátek testnu jo 😉 budu 13DPO myslíš že to má cenu, nebo rači počkat do soboty ? neděle?? 😀 😀 😀 nebo až to dostanu 😀 😀 😀 😀

daniela699
20. črc 2010

@jahudka80 - Jahu, tak preju hodne trpelivosti a stesti, treba to opravdu vyjde. Chapu tvoje obavy, clovek je nerad zklamanej. Ale asi bude fakt lepsi pockat, at vis urcite. Nez se pak zase dal trapit a premyslet. Ja kdyz jsem testila pred ms, tak mi to tenkrat taky nic neukazalo, tak jsem byla hodne zklamana a pak jsem koukala jak buk. Ted si taky rikam, az jednou se budem moct snazit, tak se taky pokusim vydrzet az do ms. Ale lehko se rika a hur dela. O tom byt prvni mi povidej, ja mam mladsi segru, a tak nejak se cekalo ze treba ja budu mit prvni deti, a nakonec to je tak ze ona otehu asi stejne jako ja, ale ja nemam nic. Takze to me taky dost dorazilo kdyz jsem se to dozvedela. A jeste jak mi to moje mamka naservirovala, a se segrou vztahy taky nic moc, jsem si rikala, treba by spolecne tema pomohlo, ale ted jsem zklamana a nastvana na obe, protoze ze me udelaly blbce. No co uz. Zivot je boj. Vis co, zase muzes byt rada, ze mas hodnyho manzela, kterej az se zadari bude rad, a nebude mit hloupy kecy, to k zavideni neni.

natulaaa
20. črc 2010

Jahud na 13DPO by si už mohla a já ted nemám těhu test,tak netestuju a už když jsem to vydržela tak dlouho,tak už to vydržím až do konce 😉 .jinak těhu příznaky co den tak jeden příbyde ,tak ted čekám,kdy začnu rodit 😀 😀 😀 .Tak já valím,jdu sekat trávník a trhat plevel 🙄 ,takže mám dneska krásný program,brambory už mám olopané a šízy se dusí,tak pádím papa 😉 🙂

Ježíš já mám zas nějak moc energie,že by další těhu příznak 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
20. črc 2010

my máme dneska na oběd špízy,ne šízy 😀 😀 😀 😀 😀

daniela699
20. črc 2010

Natu, treba sizy by byly taky dobry. 😀 Ale energie ty teda mas, to jo, si te obcas predstavuju jako tryskomys 😀 myslim to v dobrym a hezky 🙂 , jakoze te vidim jak uklizis, varis, surujes, zehlis 😀 a pak si vidim sebe jako slona co zhroucene sedi na gauci. 😀 A jen se nestastne rozhlizi kolem, jestli se to treba nahodou neuklidi samo. 😅

jahudka80
20. črc 2010

@natulaaa @daniela699 no holky já teď propasírovávala dvojtou dávku halušek, uf to jsem se zpotila. Dělám kotel abychom se nadlábli a manža nebrečel že je toho málo 😀 😀 😀 když ještě nesu oběd prababičce 😉

natulaaa
20. črc 2010

holky tak myslím,že v noci budu popravena 😠 ,čípek je už nahoře a uplně měkký ,prsa už mě přestávají bolet a o návalech horka ani nemluvím,muj typický den před MS 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ,no co nadělám noo,nic,musím jít dál 🙄 Ach joooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 ,tak at už příjde,at mužu začít baštit už HAK a at už se něco aspon děje 😉

daniela699
20. črc 2010

Natul, tak to je mi lito. Ale i ten vyskok teploty vypada jako minule, takze to tak asi bude. Sakrys. 😖 Ale mas pravdu, at uz se neco deje, nejhorsi je to cekani. Tak at to rychle ubiha a blizis se ke svetlym zitrkum. 🙂

jahudka80
20. črc 2010

@natulaaa ms se blíží když je čípek měkkej??? no tal to ho mám od včerejšího večera 😠 zas u nás byl řev, dnes je tedy den blbec no to blbec je slabé slovo.Malá mi polila gauč koberec čajem, když už to bylo suchy tak přijde z brekem měla celé triko a tepláky polité čajem ☹ 😠 😠 z oběda skoro nic nesnědla 25minut tam seděla a rýpala se v tom , tak jsem jí dala spát na to fakt nemám nervy!

daniela699
20. črc 2010

Jahud, nestras me 🙂 clovek se tady o ty prcky snazi, a pak ctu, ze to je takova hruza, no aby me pak jednou neodvezli do saskecu. 😎 Ze to neni porad takovy? Ze ne? 😕 😀 Jak mi psala jedna kamoska.... neboj, deti budou a jeste se nakricis na ty parchanty az hruza. 😀 😀 😀 😀

natulaaa
20. črc 2010

Jahud nestresuj tak a to už máš jednoho prdolku,víš co my by jsme s Dančou dali za to,kdyby jsme měli aspon jedno,že jo Dani? nebooj otěhotněla si už dvakrát ,tak otěhotnš znovu 😉 😉 ,si zdravá,se podívej na mě,s jedním vaječníkem a vejcovodem na hovno,se dívím,že jsem si vubec dělala nějaké naděje s takovou výbavou 🙄 😠 😀

martasl
20. črc 2010

ahoj holky.
dani-koukám,že jsme stejně staré.já až teď,jak jsi o tom psala,si všimla,že je u fotky věk-sem slepejš jak prase 😅 Neboj,všechny děti nejsou stejný.Naše holky byly abnormálně hodný,každej nám je záviděl,kamarádka tvrdila,že asi nejsou normální,když neřvou,nic nerozbíjej,hezky si hrajou-i samy,kam jsme je posadili,tam jsme je našli,každej je hrozně rád hlídal.Jahudka se aspoň nenudí,já se s nima nudila děsně a přibírala na váze jak hrom.Zlobivější dětičky jsou lepší 😀

holky,já mám tu ms nějakou mooooc slabou.na tamponech nic moc,večer vložka čistá,ráno čistá,je to takový spíš špinění a jen když jdu na wc a utírám se,tak trocha krve na papíru(omlouvám se za ty popisy,ale snad vám to neva,že??),tak nevím co si o tom myslet a břicho vůbec nebolí.asi v tom začínám mít pěknej bordel. ☹ 😠

martasl
20. črc 2010

proč já u fotky nemám věk a vy jo? 😲

daniela699
20. črc 2010

Natul, no jasneeee. 😀 Kdybych uz mela jedno, tak si rikam, uz mam pokracovani, takhle ale vim prd, jestli to nastane. Urcite to nervy budou, a vim ze prevrati zivot vzhuru nohama, to rikaji vsichni, ale taky ze by to nemenili, ze si sice nekdy postesknou jaky to bylo, mit klid, ale ze jsou stastni ze je maji. Tak se na ten pocit taky hrozne moc tesim. Doufam, ze to nastane. Ale Natul, ja myslim, ze treba to jeste neni ztraceny, treba ted sice bude to IVF (jestli to pisu dobre) ale za nejaky cas se treba ty vejcovody jeste upravi a druhe pujde prirozene. I kdyz ve finale je to asi jedno, hlavne at to nejak jde a muzes se brzo tesit. 😀 Treba na to jak budes mit doma curbes.... hehe 😀 😀 😀 I kdyz ty asi mit nebudes, jak to ctu. 😀

daniela699
20. črc 2010

Marti, musis si to dat do toho profilu, myslim, ze jsem tam davala asi rok narozeni a pak se to zobrazi automaticky.
No ja jsem zvedava jaky ty deti budou, ja jsem byla peknej cholerik. 😀 Prej na me mamka pouzila takovy ty metody, jako pod studenou sprchu. 😀 Ale myslim ze me to uz preslo. 😠 😀 Treba je ta ms slabsi z toho vedra, nebo taky z toho jak jsi byla nemocna. To muze mit vliv. Ja to taky nemam silny, i kdyz diky bohu za cokoliv, pres noc taky nic, cisto, a pres na vlozce taky nic skoro nevidim, v podstate jen kdyz jdu na zachod, to ze me jdou takovy trochu cucky a kapky. Ale je to asi taky tim, ze sedim u komplu a nehejbu se.
Holky, ja se ted na druhou chystam na reflexni masaz nohou. Normalne si odskocim z prace, to bude zuuuzo. 😀 Tak ja valim.

leheckova
autor
20. črc 2010

ahoj holky kontrola dopadla snad dobře ja teda pohyb na utz neviděla ale pan doktor říkal jeden živý plod jsem 8+6 a další kontrola 3,8 a vystaví mi průkazku a pak i neschopenku termín porodu mam 24.2

jahudka80
20. črc 2010

@daniela699 @natulaaa jojo zlatíčka, smradi to jsou, holky mě ták z toho rozčílení rozbolala hlava 😢šla jsem si lehnout málá většinou spí do 14 někdy do 15H a dnes 😢 ona je už vzhůru néééééééééé já už říkala manželovi že na druhý dítě nemám sílu 😀 dnes jsem fakt vyčerpaná, břicho, hlava, prsa... myslela jsem že si aspoň na hodku zdřímnu a ona jako na potvoru nespí, to mě fakt chce dnes přivést do blázince 😀

@martasl asi to nemáš v těch údajích jak se na začátku vyplňujou 🙂

jahudka80
20. črc 2010

@leheckova juu tak to je supéééér. Alespoň nějaká dobrá zpráva, já dnes šílím tak mě aspoň tohle potěšilo 🙂 Tak se hezky opatrujte a ať hezky rostete 😉

jahudka80
20. črc 2010

@martasl jo ona byla taky hodná a prý je hodná hm to říká ten kdo jí vidí hidinu a není s ní pořád 😀 ale jo oproti jinej dětem je to zlatíčko, večer spinkala celou noc asi od 3/4 roku ,.přez den chodí taky spát. No dnes dnes to tedy nějak nezvládla hlavně učím jí na nočník 2 dny super dnes pochcaná plínka a když tu běhá s nahatou prckou furt se škrábe páč jak se jí to pod plenou potí... má tam i sem tam pupínek a včera trochu výtok no snad s ní nebudu lítat po doktorech ☹ vůbec nevím chodí se k dětské dr. když má problém ze spodkem ☹ jojo jsou to radosti tak ty ses nudila že mám dvě hodné děti jo 😀 tak chceš třetí zlobivé 😀 ono tě to pak už přejde 😀 😀 😀

natulaaa
20. črc 2010

Jahud ted jsem na něco přišlo a i mi to holky na e miminu potvrdily,že čípek je jiný ,když se vám chce čurat a jiný po vyčurání .Takže před čuráním je měkký a nahoře a po,teda celkově v době,kdy se vám nechce na malou je tvrdý jako kulička a níž ,krom ovulky tam nevím a už to ani nestihnu,ovulku ted totiž mít nebudu,takže to měním,zatím ho mám tvrdý a dole 😕 😕 😀 .Tak další novinka pro vás 😀

Joo a fakturu za rady vám vystavím pak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,dám vám tam delší splatnost,že jste to vy 😀 😀

martasl
20. črc 2010

jahud-klidně i zlobivý,hlavně že nějaký 😀 s tím výtokem normýlně k dětské.neteř na to taky trpěla a ještě jí k sobě srůstaly pysky nebo co.musela jezdit na roztříhávání,chudinka.

lehe-tak to je bezva,že kontrola dopadla ok.tak jen tak dál.a sem tam nám sem trošku plivni,jo??

helcenka
20. črc 2010

Hezké odpoledne,
Lehe, moc gratuluju. Držím palce do další kontroly.

Jahud, jestli se ti to zdá teď hrozný, tak to bude ještě horší. My máme právě období, kdy malej udělá přesně opak toho, co řeknu. Nebo něco provádí a já se ho zeptám, ty to chceš rozbít? a brouček náš zlatej klidně řekne: No, chci. Nebo na mě třeba volá, Mamko, já jsem zase mačkal tu knížku, plácni mě..... Normálně si z nás dělá legraci. Je to zkrátka Kozoroh a má to v povaze, viď Dančo?. A ještě je celej zatvrzelej po tatínkovi. Tak to má dvojnásob. Ale rozhodně bych ho nevyměnila za nic na světě. 😉

Holky, já myslela, kdovíjaký nebude dneska teplo, u nás mělo být 28, a ono nic moc. Je teda o něco líp než včera, ale teď se to nějak zatahuje a teploty se nad 25 nedostaly. To jsem ale ráda, že na MS nebyly ty vedra. Jinak mi už pomalu končí, aspoň to tak vypadá. I když já ji mívám normálně tak 7-8 dní, ale dneska to vypadá, že dneska by mohl být konec. 😀

Užijte si odpoledne, já jdu něco dělat. V pátek máme oslavu, tak abych to tu trochu pofackovala, včera jsem toho moc nestihla. 🤐