Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

cabalkova
18. srp 2014

@tsterinka Drzim palce, ja s Betuskou krvacela dokonce jasnou krvi a pomerne dost, taky jsem to obrecela, holcicka se ale rozhodla, ze se mnou zustane, puvod nezjisten a vse bylo ok, ten zacatek tehu je vzdycky o nervy, aby se to udrzelo, aby bylo vse ok, ale neboj, to das, stoji to za to. 🙂

tsterinka
18. srp 2014

holky děkuji za podporu,nejradši bych jela k dr hned,ale to bych musela na pohotovost a tam se mi nechce,já chci jen k tomu svému,volala jsem mu tak mi řekl ať jsem v klidu a dám si vodu s citronem a kdyby se to zhoršilo tak že mu můžu klidně zavolat i v noci,ale co mě to pomůže,,asi mi chtěl psychycky pomoct,,je moc hodnej,doufám že to do rána vydržím a až budu u něj tak na mě nespustí nic špatného jen to dobré,,,já se do rána zblázním ☹ ,ani nevím jestli to vůbec mám říkat bručounkovi,,on je v tomhle totiž hroznej plašan a uritě bude chtít,abych do rána nečekala a navíc ho nechci děsit,když zatím nic nevím ☹

dorabell
18. srp 2014

@tsterinka vzhledem k tomu, že bych určitě JEN ležela, tak bych mu to řekla, aby se o tebe mohl starat..neboj se, dobře to dopadne!!!!!!! 😉

terite
18. srp 2014

@kifsepixam V pátek jdu na další odběr krve kvůli HCG. Snad to poroste, jak má. No a příští týden budu na jazykovém kurzu na horách, takže k dr nemůžu. Tak buď pak v pondělí nebo až čt nebo pá, protože út a st budu na Slovensku.

nessik
18. srp 2014

Holky, tak hcg je 329 j, tak nevím, zdá se mi to celkem málo na to, kolik jsem DPO, ale nesmím házet flintu do žita.

berusinka1
18. srp 2014

@nessik Uvidíš, jak to poroste, já si myslím, že to zas tak málo není, taky jsem ho neměla vysoké a kdybych neměla tu trombofilii o které jsem nevěděla, tak bych teď tady nestrašila. Zajdi si na krev zase ve středu a uvidíš, jak poroste. Zatím se nestresuj, jednota hodnota nic neznamená pokud nemáš další.

antana123
18. srp 2014

Ahoj holky 🙂
@nessik mě se to nezdá málo 🙂 já u zamlklýho měla 23j takže držím co mám 😵
@berusinka1 a tobě moc držím palce na IVF at jde vše hladce 🙂
@terite jůů to máš krásné hodnoty 🙂 ad to pohlaví já u Šími měla silné těhu testy na 28DC sem měla z krve 700j u Es to šlo pomalu jen si vzpomen tlustou čáru sem měla až 34DC

merilinka
18. srp 2014

Je mi moc špatně,dnes na kontrole 11 tt mi řekli,že srdíčko nebije:(((,žádné krvácení,bolesti nic,,,,nevolnosti pořád stejné... vzali krev na hcg,středa další odběr,znova utz a revize........ je mi moc smutno... ještě před dvěma týdnama krásně bilo...

terite
18. srp 2014

@nessik Nesíčku, HCG je náhodou super. Vychází to v pohodě. Věř mi, já k tomu nastudovala vše co šlo. Krásně se ti to po dvou dnech dvojnásobí, mohlo by to být i méně a stále by to bylo v pohodě (mrkni sem: http://www.mimodelozni-tehotenstvi.cz/zajimavos...). Máš dvě holčičky a u holek bývá HCG ve vyšších hodnotách než u kluků. Určitě to bude dobré, neplaš. No a já ti předpovídám kluka 😉
@antana123 Fakt? Tak to úplně rozbíjíš mou teorii o výši HCG u holek a kluků... 😝 A věděla jsi vždy, kdy proběhla ovulka? Protože ani tak nejde o to, kolik DC to bylo, ale spíš kolik DPO... Já to mám teď díky CARu přesně odsledované.

terite
18. srp 2014

@merilinka Je mi moc líto, co teď prožíváš. Je to hrozné, nemělo by se to stávat. Tady se můžeš se vším svěřit a vyplakat. Je mi to opravdu moc líto ☹

nessik
18. srp 2014

@terite já právě myslím, že vyšší hcg je u kluků a nižší u holek.

cukrik123
18. srp 2014

Ahoj můžu k Vám? v pátek jsem přišli o prvního drobečka v 11 týdnu.

terite
18. srp 2014

@nessik Nenene. V tom článku píšou: "hCG hodnoty jsou vyšší u žen, které čekají holčičku, než u žen čekající chlapce" Neboj, bude to dobré. Tentokrát to spolu dotáhneme do konce!!!

cukrik123
18. srp 2014

@merilinka ahoj, jsem na tom stejně z nemocnice mě pustili v sobotu :(

merilinka
18. srp 2014

@terite Děkuju,bojím se té středy,už to chci mít za sebou,už si ani nemůžu hladit bříško,když vím,že nežije...

merilinka
18. srp 2014

@cukrik123 To mě mrzí,bolí to po zákroku?

antana123
18. srp 2014

@terite no u Es sem netušila byla to náhoda ale u Šími sem chodila na folikulometrií a na 14DC sem měla pregnyl a 28DC byla lajna na těhu testu a krev 700j

antana123
18. srp 2014

@merilinka je mi to moc líto ☹
@cukrik123 je mi to moc líto ☹
@nessik myslím si to stejně jako ty 🙂

merilinka
18. srp 2014

@cukrik123 a prosím důvod?? Nám ještě před týdnem tlouklo srdíčko a dnes už ne...nabrali mi hcg a ve středu znovu a čeká nás revize...zázraky se nedějí,takže počítám že je konec..

reenik
18. srp 2014

Ahoj holky!!! Teď jsem dorazila domů. Screening dopadl výborně, riziko nějakých vvv je prý úplně minimální, říkal, že na triple testy ani chodit nemusíme, prý máme riziko lepší než 1:20 000 🙂 A zatím to vypadá na kluka, já to tak nějak tuším, tak jsem zvědavá, jestli to ukáží i další utz. Dneska mám obrovskou radost, asi si otevřu nealko bohemia sekt, který už tak dlouho schovávám v ledničce a s manželem ty nervy zapijeme 😀

reenik
18. srp 2014

@merilinka acho jo, to je mi moc líto, úplně to stejné se stalo u třetího těhotenství i mně ☹ šla jsem si pro průkazku a odcházela s žádankou na revizi ☹ dlouho jsem se z toho dostával. Přeji moc sil!!!!

reenik
18. srp 2014

@tsterinka moc držím palce, ať to dopadne dobře. Spousta holek krvácí a nakonec je vše v pořádku, věřím, že to bude i tvůj případ. Šetři se, polehávej. Budu na tebe myslet!!!!!!

cabalkova
18. srp 2014

@nessik Nene, HCG je super, dulezite je, ze krasne stoupa, nikoli absolutni hodnota, bud v klidu a opatrne se raduj. 🙂 Potichou ale o to uprimneji gratuluju!!

reenik
18. srp 2014

@terite Paráda, gratuluju. Tohle už musí dopadnout dobře!!!!!! 🙂

hedusa
18. srp 2014

@tsterinka Začla jsem plakat taky, dnes mám ufňukaný den. Držím pěsti, ať je vše v pořádku. Zasloužíš si dojít do zdárného konce a mít zdravé miminko. Odpočívej, a kdyby se ti něco nezdálo, hned dr. Moje kamarádka takto špinila do 11tt a dr. ji napsal ascorutin. A vše má teď ok.

hedusa
18. srp 2014

@cukrik123 Ahoj, to mě moc mrzí ☹ Je to těžké a smutné pro nás všechny. Já jsem přišla o miminko v 17+6, na poslední kontrole ve 13tt bylo vše v pořádku. Po pár dnech mu přestalo tlouci srdíčko, přišla jsem až na to v 17tt, kdy jsem začala krvácet. Na nic nepřišli, nemohli ho nikam poslat, bylo tam dlouho ☹

@merilinka Je mi to moc líto ☹ Nevím, v kolikátém tt jsi byla. Já jsem tak dlouho nečekala. Dr. koukl a hned jsem odcházela do nemocnice na revizi ☹ Tam se dívali znova asi 3x, aby si byli jisti. Ale podle měření to bylo jasné...

tsterinka
18. srp 2014

holčičky,,,zatím je to v pohodě,,,to špinení bylo jen jednou na tom papíře,jinak nic,tak snad to dobře dopadne.Všem Vám moc děkuji za podporu,,zítra až se vrátím od dr,tak dám vědět,,,to bude dlouhá noc ☹

merilinka
18. srp 2014

@hedusa já jsem v 11 ttt,ještě to chtějí pro jistotu nechat do středy. Nabrat znova hcg a utz,mám strašně špatnou echogenitu obrazu,hrozně dlouho do mě koukali,ale srdeční akce tam nebyla a mimi je asi od týden menší,,tedy bylo..

cukrik123
18. srp 2014

@merilinka jo bolí a dost hned po probuzení to byl docela šok tak mi sestra dala něco do kapačky a pak už to je snesitelné asi jako první menstruace. Teď doma je pro mě asi nehorší jít na záchod gravitace spojena se slabým přirozeným tlačením je dost nepříjemné spojení.

merilinka
18. srp 2014

@reenik děkuji,já jsem to právě taky vůbec nečekala,vše se jeví normálně mám nevolnosti,nic mě nebolí,nekrvácím a roste mi břicho,,,taky to budu dlouho vydejchávat... zkusíme pak další...ale musíme se z toho dostat,,hlavně mít středu za sebou ☹