Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

daniela699
21. črc 2010

Dobre rano holky, tak dneska to je presne mesic co jsem tady s vama. A ze jsem uz toho teda nakecala. 😀 Ale je mi tu s vama moc dobre. Zitra jedeme na prodlouzeny vikend do Rakouska, takze bez notasu. Normalne mi budete ty 4 dny chybet. 😀
Za hodku padim na tu kontrolu, tak kdyz tak na me myslete. Myslim, ze kudla je jista. ☹
Natul, diky moc, tak to je dobry slyset, ze to bylo relativne v pohode. Ta kamoska totiz byla i tehotna, tak se ji to mozna trochu dyl hojilo. Mysleli ze to je mimodelozni, tak laparka a zjistili ze teda vse v poradku ale mela cystu, tak ji to aspon odstranili. A vse dopadlo dobre, termin ma za chvili. Myslela jsem taky ze budem podobne. No co uz. Hlavne je teda pozitivni ze rikas, ze bych teda snad mela fungovat normalne a ze bysme se mohli zacit snazit. To potrebuju slyset. Ja jsem si uz vcera delala srandu, ze pri mym stesti mi dneska zase reknou nejakou jobovku, jako ... pani, tak bohuzeeel roste vam v brise paloucek a na nem skacou srnky. Takze jeste postavime krmelec. 🙂 No uz mi fakt z toho hraaaaabje. 🙂

breberuska
21. črc 2010

Dani, držím palce! Dobře pořiď🙂!!

daniela699
21. črc 2010

Jo a Natul, ja sleduju pozorne ten tvuj graf, a ted uz je to jiny nez minule, to by byl mazec. Jakoze nebudu rikat, je to jisty atd. ale myslim, ze malinka nadeje by byt mohla. To by byla kraaasa. Drzim pesti, treba tentokrat by to mohlo vyjit. 🙂
A to samy Jahud, nesmis se moc stresovat. Myslim, ze to bylo jeste moc brzo, ja jsem tenkrat neco trosku videla az 15 den. Ale musela jsem se smat, jak jsi to nevyderzela. 😀

daniela699
21. črc 2010

Lucko, tak pri tom vsem nestasnym, aspon si clovek nemusi vycitat ze by se treba spatne rozhodnul. Ze stejne by miminko neprezilo. Tak ti preji at ti ten maly usmev uz vydrzi a hodne sil do dalsiho snazeni. 🙂

daniela699
21. črc 2010

Breber diky. Tak ja valim. Uz ted se z toho klepu. 😒

natulaaa
21. črc 2010

@daniela699 no s těma srnkama 😀 😀 😀 😀 😀 si mě rozesmála 😀 a s tím těhu,ne ne ,zítra je tu mrcha jedna,

Já na 11DC měla folíka 19mm na 12DC pozitivní ovu test a na 14 dc jsem měla bílkový hlen ,takže já jsem možná jen 11 DPO 😕 😕 ,takže mám čas ještě na ms,žádné zpoždění se nekoná a holky já fakt cítím mrchu,myslím,že člověk trochu pozná těhu néé 🙄 😒 😉

meiki
21. črc 2010

@natulaaa no prave ze se tehu muze maskovat jako mrcha, porad to vypada, ze mrcha dorazi, vse tomu napovida a nakonec se z toho vyklube tehu. Kamaradka dokonce i 3 dny spinila, jako ze se mrcha rozjizdi a pak nic, pak udelala tehu test a bylo to jasne

natulaaa
21. črc 2010

@meiki no jo noo,já mám nějak strach testovat,ikdyž tim nic nezměním,akorát se dovím o dva dny dřív,že dorazí mrcha 😢 😀 ,no uvidíme co bude dál 😝 😝

jahudka80
21. črc 2010

@breberuska no prostě kulový no 😀 no až příjde mrchy tak se moc řechtat nebudu počkejte 3 dny testnu znova, pokud už nebudu špinit ☹

jahudka80
21. črc 2010

@natulaaa mě už to je jedno, už si ani nedělám naděje 6dní mě bolel podbřišek 4dny prsa a co bude na konci týdne 😒 no a když mi napsala ta kámoška tak jsem si přesně řekla, oni to zas tak moc nechtěli tak je těhotná a ty to zas moc chceš tak těhotná nejsi 😠

jahudka80
21. črc 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 holky víte co jsem dnes viděla, veverku a za ni 6 malinkejch veverčátek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ty byli klásňoulinký 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aspoň mi něco zvedlo na chvíli náladu

@natulaaa kdy že už jde vidět čárka na testíku??? 12DPO??? já chtěla mrknout na ty testy jak jsi tu nechávala minule odkaz a ráno jim ta stránka nefungovala 😠

jahudka80
21. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................už jsou //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................52DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................37DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................36DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................33DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................31DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................25DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................22DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................22DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................19DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 19DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................9DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................8DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................8DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................6DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................4DC
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit)..................................................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4

natulaaa
21. črc 2010

@jahudka80 desítkové testy jdou vidět už od10 DPo,většina těhuli měla ducha na desítkovém už 10dpo,ale jinak 12 by mohl být dušík no 😒 .ach joooo,mě to čekání taky nebaví 😠 😠 😠 😠 😠

jahudka80
21. črc 2010

@natulaaa mě to čekáni taky ne jestli nejsem tak ať to dostanu hlavně co nejdřív. Natul furt na to čumim nic tam není je to sice 25, ale i tak myslím že z toho je opět prdlajs 😠

daniela699
21. črc 2010

Holky, ja jsem na vas taaaak zvedava. 🙂 Natul treba to bylo fakt jen moc brzo, tak kdyz myslis ze nic, tak netestuj a jeste pockej. Uz muzes byt jen prekvapena. To by byla parada. 🙂 A ty Jahud jsi mozna to samy, ze je jeste brzo, jak ti to ruzne prehazovalo tu ovu, tak tezko rict. Bylo by to super. Ja uz se ciiiiiiii takyyyyyyyyy snaziiiiiiiit.

No takze jsem po kontrole. Pristi stredu si tam jdu lehnout a ve ctvrtek kudlicky. A prej v patek snad, nebo v sobotu dom.
Cysta tam furt svina je, ale je mozna mensi. Prej ale zalezi na pristroji, maji tam dve ambulance a pokazdy jsem totiz v jiny. Ale hlavne se nezvetsila, a mozna i zmensila. A Natul, srnky se teda nekonaj. 😀 😀 😀 Skoda mohlo to bejt aspon hezky. 😀 No a s tou sliznici, prej ze je nizko... tak to uz znam... ale pak .. ale tady ji mate vysokou 8mm. Chapete to!!!???!!!? Ja teda uz ne. Myslite ze je to na nejakym miste srostly a tam to neroste a jinde teda narostla? Jsem z toho fakt jelen. Ale videla jsem na UTZ krasne tvar delohy, poprve presne jak to byva na obrazku. 🙂 Tam vzdycky nacumuju, tak uz mi to ukazujou. 😎
No tak aspon ze nemusim dlouho cekat na tu operaci. Akorat musim zase na predoperacni vysetreni, tak mam co delat, kdyz na to mam vlastne jen pondeli a utery. No jeste ze ten prodlouzenej vikend aspon vyjde. Obcas me fakt uplne prepadnou zachvaty paniky z ty operace a rikam si, nekam utecu a uz neprijdu. Mam hroznej ztrach z ty narkozy, co kdyz se neco stane.

natulaaa
21. črc 2010

tak jsem testla mamatestem 25 a nic,samozřejmě 😠 😠 😠 ,ale já to čekala 😠
Dani předoperační je jen krev a ekg néé,to máš za chvilku 😉

jahudka80
21. črc 2010

@daniela699 tak jsem koukala na fotoblogy a je mi jasné, že na tom testu už by byl alespoň duch , prostě nic no. Musím počkat na mršuli a začít další snažení no jo snad to do listopadu stihnem 😅 , to je hold život ☹ holky ještě že vás mám. A až mi bude písat kámoška jak její mimi tohle a tohle no to mě moc na mé psychice nepřidá. Manža řek se na ní vyprdi no jemu se to řekne ☹ nemám už sílu co koliv dělat nechce se mi ani měřit , pak si zas říkám ,že to musím zkusit znova...no co mi taky jinýho zbývá

jahudka80
21. črc 2010

@natulaaa jsem s tebou 😢 já tam taky nic nemám 😒 😖 😢

natulaaa
21. črc 2010

@jahudka80 v poho,já to fakt čekala ,no co no,už at jsou tu kramy at se mužu objedna t do unicy a začínáme od znovu 😵

daniela699
21. črc 2010

Natul, jj, akorat mam jit ke sve obvodni a teda fakt nevim jeslti tam maji ekg. Navic doufam, ze nemaji dovolenou nebo tak neco. Zkusim tam zitra zavolat az pojedem a objednat se. Dneska v te nemocnici byli teda protivni, teda krome pana docenta, tusim ze to byl pan Crha, predstavil se mi, ale mela jsem oci navrch hlavy tak si nejsem jista jestlin si to dobre pamatuju. Treba ho Natul budes znat.
Jsem si na revizi kupovala takovy ty punchochy a pak jsem si rikala, nebudu to vyhazovat, nebylo to levny, tak jsem je vyprala, co kdyby... no a vidite ted se mi budou hodit. Ach jo, mozna jsem je mela zahodit. ☹
Natulenko, Jahudko, tak to je mi lito, ze zatim nic. Ale aspon jsou vyhlidky u Natul, ze se to povede jinak a Jahud urcite to vyjde priste. Proste to nevzdavat a zkouset. Jednoho prcka mas, tak to musi vyjit i priste. Nebo zajdi za tou doktorkou, kdyz vi jak na to.
At uz je tohle za mnou a muzu se taky snazit.

natulaaa
21. črc 2010

@daniela699 jo Dani za chvili budeš magořit s náma 😀 😀 😀 ,

helcenka
21. črc 2010

Holčiny ahoj všem,
to je zase vedro, má být do pátku a o víkendu zase "zima". To je hnus, tohle střídání počasí mě jednou umoří. To je akorát dostat nějakou angínu. A to by mi ještě chybělo. 😝
Dančo, tak nakonec teda musíš. No ale budeš to mít za sebou a pak už jenom všechno dobré. A nafouklá budeš jenom pár dní, pak se vyprdíš a bude to fajn (jiný výraz pro to neznám). 😉
Mně včera definitivně skončila MS. Takže trvala 5 dní, obvykle ji mívám 7-8 dní. Tak snad je to v pohodě. Teď zase začínám myslet na to, jestli všechno správně funguje, jestli bude ovulka... Ach jo. Kamarádce se včera narodil chlapeček, měla štěstí, rodil ji můj gynekolog a zachránili ho na poslední chvíli císařem, měl omotanou pupeční šňůru úplně kolem celého tělíčka a ona sraženinu v břišní cévě. A ona je ještě zklamaná, že to není holčička. No to jsou dneska ženský... 🤐
Natul a Jahud držím palce. A Jahud, já jsem ukázka toho, že se mi při prvním těhu ukázaly // až 4 dny po očekávané MS, takže jsem ještě ve 14DPO měla test úplně bílý...
Tak teď jdu přežít to horko, odpoledne se přihlásila tchýně, že přijde, protože má malej v neděli svátek a ona odjíždí v pátek na dovču. No péct nic v tomhle vedru nebudu, tak ještě že jsem alespoň koupila nějaký sušenky k čaji.
Jinak nás teď každých 14 dní čeká nějaká oslava - malej svátek, mamka narozky, pak já a mamka svátek... To bude brzo těch mých 8 těžce spálených kilo nahoře. 😀

jahudka80
21. črc 2010

@helcenka trošku si mě utěšila já měla slabou čárku 29den po ms u prvního těhu, no naděje umírá poslední tak budu věřit že třeba jsem ,.ale ... Jojo u nás je to to samé mamka narozky pak malá narozky už teď jsem jak buřt 😀

natulaaa
21. črc 2010

Tak holky já měla loni cykly 26 dní dlouhé a na 27 den jsem měla čárku stejně silnou s tou kontrolní,ale já měla ovulku asi už 8,9 DC,protože my ten měsíc sexovali jen jednou 😀 a to ještě když mi končila ms ,nějaký 7DC,takže já mohla být nějaký 17 DPO když jsem si ho tehdy dělala 😒

angelina987
21. črc 2010

Natu a Jahud, mám tucha, že tam budou u vás obou // jen to chce vydržet, tak já ještě pro sichr prskám na všechny 😲

daniela699
21. črc 2010

Natul no vidis, jeste je treba brzo. A na to magoreni se uz moc tesim, akorat myslim, ze vy uz budete daaavno tehu. A ja tady budu blaznit sama. 😠

daniela699
21. črc 2010

Natul to jsou paradoxy, jednou a vyslo to. A ted poctive makate... ale taky mam takovy trochu tuseni, i u Jahud. No uvidime, bude to kazdopadne prekvapeni. Kazdopadne dalsi moje kandidatka je Breberus. 😀

Jsem se tuhle smala jsem videla nekde, asi na tom emiminu, kam obcas koukam, ale je vas tam hodne a tak se moc neorientuju, a tam byl nejakej graf a tam vyznaceno jedno keksovani PM nekolik dni pred ovu a pak uz zelena cara. 🙂 A k tomu nektera napsala komentar... a to ma jako s duchem svatym? 😀 😀

daniela699
21. črc 2010

Heli, si rikam, jestli si treba nezaplatit nadstandard, at si tam prdim sama. 🙂 Nevim teda jestli to tam vubec maji, ale mozna by to nebylo spatny. Me zas budou z tech jejich posteli bolet zada ach jo. No jestli je tohle posledni vec, tak hura na to a at je to za mnou. Ale beda jestli ne...
Ja myslim, ze budes v pohode, mela jsi mrchu uplne predpisovou, valilo to ven, a to je dobre, ted to cely naroste znovu a budes jako nova. 🙂 A vajucho se uz pripravuje, masiruje svaly a pokleka na start. 🙂 Takze nic nepropasnout. 🙂 A ty meris nebo sledujes nejak nacasovani?
Ta moje mrcha je takova slaboucka, ale je. Po tolika mesich je to takovej zvlastni pocit. Vcera jsem byla doplnit zasoby po dlouhe dobe, a nemohla jsem zaboha najit nejaky normalni vlozky bez parfemace, bez hnusnyho nezdravyho gelu.

natulaaa
21. črc 2010

Dani ode mě nečej překvapení,fááákt 😖

Angel tebe vyzpovídáme kolik dpo si měla asi stínek a cítila si v den testování,nebo prostě ještě před testováním nějaké příznaky? 😝 😝 ,no mrdá mi,já to furt říkám,za chvili valíme nakoupit a na gyndu za dr se potřebuju domluvit,jestli mi vemou krev na HP v porodnici u nás,at nemusím kvuli tomu až do brna 😉

angelina987
21. črc 2010

@natulaaa neměla jsemvůbec příznaky a ten první test v galerce byl tak slabý a to byla desítka 😀 no a vidíš, kde jsem teď - neházej flintu do žita