Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

nessik
30. říj 2014

@bbibianca doufám, že dojde. A co ty, jak se daří?

bbibianca
30. říj 2014

@nessik Hrůza, už mi z toho hrabe. Pořád bečím a jsem hrozně náladová poslední dobou... už se to blíží, ale je to pořád tak daleko v nedohlednu... začátkem prosince mě čeká odběr vajíček a snad v lednu stihneme transfer 1. IVF... Psychicky to už nedávám. Hádáme se doma... a to už i kvůli kravinám... Cítím se hrozně méněcenná... Je to na palicu... ☹

nessik
30. říj 2014

@bbibianca zlatíčko, to je mi líto ☹ Ale už se to pohne, uvidíš. Rok 2015 pro nás bude šťastný, jmse na řadě! Neplakej a věř miminku, prosinec je za dveřmi. A jakto, že po odběru vajíček je transfer za tak dlouho 😕

nessik
30. říj 2014

@lyc čtu to až teď a doufám, že beruška malá vydrží aspoň do 38 tt, holky, držte se, ale vy to obě zvládnete!!!!! 🙂

bbibianca
30. říj 2014

@nessik protože mi máme doporučeno PGD. Snad nám to pojišťovna schválí.. a to trvá dýl je to genetika těch embryí a tam se čeká na výsledky 2-3 týdny

nessik
30. říj 2014

@bbibianca aha, jasně. Ale budete mít aspoň jistotu, že zavedou zdravé embryjko. Já pořád nevím, jak dál, už se mi asi rozjíždí MS (aspoŃ, že bez špinění) a na hormonální profil se chodí 2 nebo 3 den cyklu, což je opět sobota a neděle, mně to vychází buď na víkend nebo když jsem pryč, na dovolené, služebce atd ☹ Takže další měsíc v čudu, asi si do CAR zavolám, jestli nejde jít třeba 4 DC a taky jestli můžu dojít aspoň na folikulometrii.

donia
30. říj 2014

@nessik v CARu nemusi vedet presne den kdy jsi to dostala, stejne, kdyz se to rozjede vecer, berou to az od dalsiho dne. Ja byla na HP take jako ze 2DC, ale tim ze predtim x dni spinim, bylo tezke rozpoznat kdy je ten spravny den. Takze jsem tam volala, obj. se na druhy den a ono se to uplne zastavilo, takze me dr. delal UTZ, sam rikal, ze nikde ani naznak krve a presto to slo. Jim jde o to, ze ta krev to jinak zvyrazni na utz a je to pro ne prehlednejsi. Tak neves hlavu, objednala bych se idealne zitra na pondeli s tim, ze vis, ze to o vikendu dorazi, ze uz to mas takhle vypozorovane.

nessik
30. říj 2014

@donia aha, vidíš a mně řekli, že musím dojít 2-3 DC, špinění se nepočítá, takže zítra budu první, sobota druhý a neděle třetí 😠 Zkusím zavolat, co mi řeknou.

lyc
30. říj 2014

@nessik děkuji Nessicku, dělám co můžu a snad si to ještě na chvilku Nelinka rozmyslí a v bříšku se ještě chvilku ohřeje 🙂

donia
30. říj 2014

@nessik no to me rekli taky, neboj 😀 Jenze to tak vyslo, aniz bych to planovala, proste jsem zakrvacela, tak jsem se hned objednala na druhy den a ono to vecer a ten druhy den ustalo. To jsem nemohla vedet. Ale dr. na utz to neresil, rikal, ze i tak to zkouknul a dokaze napsat zpravu pro mou dr.

donia
30. říj 2014

Holky mate tu nektera zkusenosti s Prednisonem? Pokud ano jak to na vas pusobilo, event. za jak dlouho jste pocitovaly nejake priznaky po uzivani?

nessik
30. říj 2014

@donia ja s tim zkusenosti nemam, ale kamaradka ho brala kvuli snizene bunecne imunite a nic ji po nem nebylo, akorat teda myslim trpela na kvasinky.

donia
30. říj 2014

@nessik no ja se furt odhodlavam ho zacit brat, tak prave zjistuji co se da, diky 😉

nessik
30. říj 2014

@donia a proč ho musíš brát? Zjistili něco nebo se musí brát při IVF?

donia
30. říj 2014

@nessik vcera jsem byla na imunologii a doporucila mi ho, pry i vzhledem k tomu zamlklemu. ale mam pocit, ze to pred ivf doporucuji vetsine.

nessik
30. říj 2014

@donia určitě si ho vezmi, nemyslím, že by to byl až takový paták, bere to dost lidí a určitě pomůže. A jak jsi na tom, kdy jdete na věc. Mně se první snažící měsíc nezdařil, tak mě to hodilo dost down, v prosinci to bude 2 roky, co se snažíme.

tsterinka
30. říj 2014

@kifsepixam moc gratuluji 🙂

cabalkova
30. říj 2014

@kifsepixam Moc gratuluju k Adince, urcite se zabehnete a bude lip, co nejvic spi, jak to mala zalomi, supej taky do perin, to byla nejlepsi rada, co jsem kdy s cerstvym miminem dostala. 🙂 Moc se tesim na obrazky, budou-li. 🙂

donia
30. říj 2014

@nessik mela jsem uz dve porevizni MS, takze to ted nechavame byt. Nebranime se tomu, ale ani to nepocitame. Tento mesic si proste "uzivame" a kdyz to vyjde, bude to bonus, ze nebudeme muset na IVF. Kdyz ne, tak s dalsi MS stimulujeme. Ted mam termin 10.11. v CARu, tak uvidime kdy presne by se slo na to.
A ty neboj, koukej na to pozitivne, aspon jste to zkusili jste a pritom si telo aspon vic odpocine. Verim, ze ten spravny cas urcite prijde 😉

wosk
31. říj 2014

@donia prednison jsem brala a žádé vedlejší účinky jsem nepociťovala. Brala jsem ho od ledna, končila s braním v červenci v 17tt :o)
@nessik Nessí, to mě moc mrzí, že takhle válčíte a furt nic. Zkus zajít na ten HP i o den později, mě myslím říkala, že 2.-5. den, ale že nejlepší je to ten druhý den (měla jsem štěstí, vyšlo mi to). Moc na tebe myslím a držím palečky, abys brzo hlásila zase //.

nessik
31. říj 2014

@wosk děkuju moc, snad to ještě vyjde. Kolem mě jsou samé těhulky a my pořád nic.

donia
31. říj 2014

@wosk diky, tak tos me uklidnila. Ja si prave rikam, kdybych otehotnela ted doma, tak abych s Prednisonem neco nepokazila, ale kdyz se bere i z kraje v tehu, tak snad je to ok.

kifsepixam
1. lis 2014

Holky tak pár foteček a snad Vás to nabije energií, že to jde, že i já si užila své! Pořád jsme v porodnici, málá má žloutenku a hodnoty se moc nelepší, takže ji vidím jen na kojení a jinak je pod sluníčkem:_(

nessik
1. lis 2014

@kifsepixam je nádherná 😵

tsterinka
2. lis 2014

@kifsepixam ta je krásná 🙂

wosk
2. lis 2014

@kifsepixam moc moc gratuluji, Adinka je opravdu krásná. Užívejte se.

katerinap1978
2. lis 2014

@kifsepixam KRÁSNÁ kočička, moc gratuluji!

berusinka1
2. lis 2014

@kifsepixam Je nádherná 🙂 , ještě jednou moc gratuluju.

dorabell
3. lis 2014

@kifsepixam moc gratuluji!!!!! Je úžasná, krásná a hezky nohatá 🙂 ať se co nejrychleji zbavíte žloutenky a odnesete si ji domů 😉

reenik
3. lis 2014

@kifsepixam Krásňoučká holčička, moc Ti to přeju a držím palce, ať jste to nejdříve doma!!!! 🙂