• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

16. března 2017 
@lyc Držím palce, ať malá v bříšku vydrží co nejdéle, šetři se !
3. lis 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kifsepixam veliká gratulace a Adinka je nádherná :slight_smile:
3. lis 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kifsepixam úžasná Adinka. Z té bude modelka podle těch dlouhých nožiček :slight_smile:
3. lis 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já nevím :unamused: .v srpnu revize pro zamklé těhu v 11 tt,vše bez problémů. U dr kontrola a možnost zkoušení.... a že jsme se snažili...beru Inofolic.. dnes jsem 28 DC,26 DC jsem lehounce zašpinila,fakt malinko,,už jsem myslela,že přijde ms a nic,,vůbec... mám stejnou pachuť v ústech jako při těhu,,slinění,,,ale bolest břicha... čekám,,,na testy se neodvažuju :fearful: .Jen dost dobře nechápu to lehké špinění,ještě nikdy se mi to nestalo,vždy se to rozjelo do pár hodin :confused: ,,,už mě to nějak nebaví...
3. lis 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kifsepixam Je moc krasna, jeste jednou gratuluju a drzim palce, at vas brzy pusti, my byli kvuli zloutence s Tondikem v porodnici dokonce 11 dni, uz jsem z toho byla na palici, ale pak nas konecne pustili a doma jsme si vsechno vynahradili, tak pevne nervy a at uz jste doma. :slight_smile:
3. lis 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kifsepixam Jé, moc gratuluju! ta je ale nádherná! A ty jsi krásná maminka :slight_smile: takže má po kom. Hodně štěstí a zdraví! Malá bude brzo ok a pak už si jí budeš užívat :wink:
3. lis 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@merilinka Ahojky, jak to u Tebe dopadlo? U mě taky proběhlo zašpinění a dneska na testu naprosto jasné // :slight_smile: U prvního těhotenství se mě to nestalo, takže jsem taky koukala a spíš očekávala menstruaci. Já mám po revizi na začátku září v 9tt, miminku přestalo bít srdce 6+4.
4. lis 2014 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den holky mohu s ek Vám prosím přidat? jsem dva měsíce po potratu ( zamlklé těhotenství) a mám pocit jak kdybych na to byla skoro sama.
4. lis 2014 v 08:35  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merilinka
@lucinka58
taky jsem to tak mela, spineni pred MS, na hnizdeni se mi to zdalo pozde, na MS brzy a ono to bylo opravdu k tehu. Bohuzel v puli srpna revize. Ale to spineni muze opravdu znacit, ze // budou. Tak drzim palce, kdy se odvazis na test? :wink:

@lucinka58 tak super, gratuluji k // :slight_smile: To jsi to vzala hopem .
4. lis 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nina89 Vitej, i kdyz je to smutne tema :frowning2: Tady na to urcite sama nebudes, potkalo to tu kazdou z nas. Takze se kdykoli "vypovidej" a uvidis, ze bude zase lepe :dizzy_face:
4. lis 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? Na revizi jsem byla na začátku května (ZT, 10tt) a od té doby jsem stále nedostala ms, takže mě to psychicky stále sráží. Není tu někdo s podobnou zkušeností?
4. lis 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajkan ahoj. A co na to dr.? Predpokladam, ze uz jsi na porevizni kontrole byla. Me rikal, ze kdyz do 6-ti tydnu MS neprijde, tak at dorazim a dal by mi vyvolavacku.
4. lis 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia V červenci jsem dostala vyvolávačku, ta nezabrala, ani tomu dr moc nevěřil, protože nebyla narostlá sliznice. Nabíral mi krev na prolaktin jestli to neblokuje on, ten mám v normě... V létě jsem začala pít kontryhel, ale asi taky nepomáhá. Minulý měsíc mi dr napsal clostilbegyt a ať zkusíme zapracovat rovnou na mimču, ale podle mě jestli ta sliznice stále nedorůstá, tak bych se hodně divila kdyby se to povedlo. Dnes odpoledne jdu zase k dr. tak uvidím co vymyslí dál :frowning2:
4. lis 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajkan tak dej vedet jak jsi dopadla. Jestli jsi pod kontrolou u dr. a je to nejaky schopny dr. tak pro to asi bohuzel nic vic udelat nemuzes.
4. lis 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Doufám, že je schopný :slight_smile: Já do teď nikdy neměla žádné problémy. Chtěla jsem právě zjistit jestli někdo neměl podobný problém a jak se to řešilo.
4. lis 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajkan tak treba se ti jeste nejaka holcina ozve, ja nastesti tohle resit nemusela
4. lis 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje tak od neděle jsme doma:slight_smile: Moc Vás zdravím. Bohužel nestihám dočítat a ani jít na počítač, takže se na mě nezlobte. Malá přes den je zlatíčko, ale celou noc řve, takže já jsem grogy. Má přetočený režim:_((((Jinak plně kojím, mlíka mám hrozně moc, ale jedno prso už bolí, takže odstříkávám, tvarohuju, no hrůza a dnes ještě porodní asistentka mi řekla, že se mi dole rozjíždí šití, takže radosti.
No prostě nestihám nic. Manžel je v nové práci, takže v noci potřebuje spát a já jsem na to sama.
4. lis 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Bojím se moc,,,počkám tak týden a uvidím,,ale nevim,každopádně ms nikde...,písnu :dizzy_face:
4. lis 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka58 já se na test necítím :sweat_smile: ,bojím se,že budu zklamaná,ale ms nikde,jen občas mě zabolí podbřišek a jsem dost nafouklá,prsa lehce zvětšený,ale žádná extra bolest ne... bojím se,aby to zase nedopadlo blbě :unamused: počkám týden a udělám si test,kdys ho dělala ty?
4. lis 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tak mi dneska doktor doporučil, obrátit se na car
4. lis 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Vzala, ale cítila jsem se dobře a ve svých 33 nemám na co čekat. I doktorka mě říkala, že po první menstruaci můžeme začít zkoušet :slight_smile: A ono to napoprvé vyšlo :slight_smile:
4. lis 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merilinka Já jsem si ho dělala včera a dneska. Včera jsem byla 29DC a dneska 30DC. Čárka je krásná a silná :slight_smile:
4. lis 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merilinka Neboj se a zkus to :slight_smile: Já se taky bála, ale říkala jsem si, no co - když ne teď, tak další měsíc ..... A vidíš :slight_smile:
4. lis 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajkan taky dobre, aspon se bude neco dit. Tak se urcite objednej, nekde jsou dlouhe cekacky.
4. lis 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merilinka to obdivuji, ja bych cekat nevydrzela, testovala bych i za cenu, ze uvidim jen /.
4. lis 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinka58
@donia Tak zítra koupím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,asi jo,ať vím,na čem jsem :dizzy_face: ,stejně to nezměním...písnu :wink:
4. lis 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merilinka tak s chuti do toho a zitra dej hned vedet
4. lis 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak test negativní... :cry: ,ale ms nikde,ani náznak,dělala jsem si ho před chvilkou,zkusím pár dnů počkat a udělám ráno....achjo,asi si musíme na mimi počkat nebo od ledna zkusím znovu stimulovat a čeká nás IUI,,,proč to prostě nejde normálně :confounded:
5. lis 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merilinka treba to fakt jeste nemusi znamenat, ze nic. Spouste holek vychazi tehu testy az pozdeji. A nebo mas bohuzel po revizi jeste neustaleny cyklus. Ja mela revizi v puli srpna, v 10tt, takze jsme na tom skoro stejne.
5. lis 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to je jasný,proto jsem myslela,že ten Inofolic tomu pomůže,měla jsem 2 balení... tak nevím..
5. lis 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek