Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

reenik
3. lis 2014

@lyc Držím palce, ať malá v bříšku vydrží co nejdéle, šetři se !

ofina1
3. lis 2014

@kifsepixam veliká gratulace a Adinka je nádherná 🙂

mmonika87
3. lis 2014

@kifsepixam úžasná Adinka. Z té bude modelka podle těch dlouhých nožiček 🙂

merilinka
3. lis 2014

Ahojky,tak já nevím 😒 .v srpnu revize pro zamklé těhu v 11 tt,vše bez problémů. U dr kontrola a možnost zkoušení.... a že jsme se snažili...beru Inofolic.. dnes jsem 28 DC,26 DC jsem lehounce zašpinila,fakt malinko,,už jsem myslela,že přijde ms a nic,,vůbec... mám stejnou pachuť v ústech jako při těhu,,slinění,,,ale bolest břicha... čekám,,,na testy se neodvažuju 😨 .Jen dost dobře nechápu to lehké špinění,ještě nikdy se mi to nestalo,vždy se to rozjelo do pár hodin 😕 ,,,už mě to nějak nebaví...

cabalkova
3. lis 2014

@kifsepixam Je moc krasna, jeste jednou gratuluju a drzim palce, at vas brzy pusti, my byli kvuli zloutence s Tondikem v porodnici dokonce 11 dni, uz jsem z toho byla na palici, ale pak nas konecne pustili a doma jsme si vsechno vynahradili, tak pevne nervy a at uz jste doma. 🙂

martinakl
3. lis 2014

@kifsepixam Jé, moc gratuluju! ta je ale nádherná! A ty jsi krásná maminka 🙂 takže má po kom. Hodně štěstí a zdraví! Malá bude brzo ok a pak už si jí budeš užívat 😉

lucinka58
4. lis 2014

@merilinka Ahojky, jak to u Tebe dopadlo? U mě taky proběhlo zašpinění a dneska na testu naprosto jasné // 🙂 U prvního těhotenství se mě to nestalo, takže jsem taky koukala a spíš očekávala menstruaci. Já mám po revizi na začátku září v 9tt, miminku přestalo bít srdce 6+4.

nina89
4. lis 2014

Pěkný den holky mohu s ek Vám prosím přidat? jsem dva měsíce po potratu ( zamlklé těhotenství) a mám pocit jak kdybych na to byla skoro sama.

donia
4. lis 2014

@merilinka
@lucinka58
taky jsem to tak mela, spineni pred MS, na hnizdeni se mi to zdalo pozde, na MS brzy a ono to bylo opravdu k tehu. Bohuzel v puli srpna revize. Ale to spineni muze opravdu znacit, ze // budou. Tak drzim palce, kdy se odvazis na test? 😉

@lucinka58 tak super, gratuluji k // 🙂 To jsi to vzala hopem .

donia
4. lis 2014

@nina89 Vitej, i kdyz je to smutne tema ☹ Tady na to urcite sama nebudes, potkalo to tu kazdou z nas. Takze se kdykoli "vypovidej" a uvidis, ze bude zase lepe 😵

ajkan
4. lis 2014

Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? Na revizi jsem byla na začátku května (ZT, 10tt) a od té doby jsem stále nedostala ms, takže mě to psychicky stále sráží. Není tu někdo s podobnou zkušeností?

donia
4. lis 2014

@ajkan ahoj. A co na to dr.? Predpokladam, ze uz jsi na porevizni kontrole byla. Me rikal, ze kdyz do 6-ti tydnu MS neprijde, tak at dorazim a dal by mi vyvolavacku.

ajkan
4. lis 2014

@donia V červenci jsem dostala vyvolávačku, ta nezabrala, ani tomu dr moc nevěřil, protože nebyla narostlá sliznice. Nabíral mi krev na prolaktin jestli to neblokuje on, ten mám v normě... V létě jsem začala pít kontryhel, ale asi taky nepomáhá. Minulý měsíc mi dr napsal clostilbegyt a ať zkusíme zapracovat rovnou na mimču, ale podle mě jestli ta sliznice stále nedorůstá, tak bych se hodně divila kdyby se to povedlo. Dnes odpoledne jdu zase k dr. tak uvidím co vymyslí dál ☹

donia
4. lis 2014

@ajkan tak dej vedet jak jsi dopadla. Jestli jsi pod kontrolou u dr. a je to nejaky schopny dr. tak pro to asi bohuzel nic vic udelat nemuzes.

ajkan
4. lis 2014

@donia Doufám, že je schopný 🙂 Já do teď nikdy neměla žádné problémy. Chtěla jsem právě zjistit jestli někdo neměl podobný problém a jak se to řešilo.

donia
4. lis 2014

@ajkan tak treba se ti jeste nejaka holcina ozve, ja nastesti tohle resit nemusela

kifsepixam
4. lis 2014

Holky moje tak od neděle jsme doma🙂 Moc Vás zdravím. Bohužel nestihám dočítat a ani jít na počítač, takže se na mě nezlobte. Malá přes den je zlatíčko, ale celou noc řve, takže já jsem grogy. Má přetočený režim:_((((Jinak plně kojím, mlíka mám hrozně moc, ale jedno prso už bolí, takže odstříkávám, tvarohuju, no hrůza a dnes ještě porodní asistentka mi řekla, že se mi dole rozjíždí šití, takže radosti.
No prostě nestihám nic. Manžel je v nové práci, takže v noci potřebuje spát a já jsem na to sama.

merilinka
4. lis 2014

@donia Bojím se moc,,,počkám tak týden a uvidím,,ale nevim,každopádně ms nikde...,písnu 😵

merilinka
4. lis 2014

@lucinka58 já se na test necítím 😅 ,bojím se,že budu zklamaná,ale ms nikde,jen občas mě zabolí podbřišek a jsem dost nafouklá,prsa lehce zvětšený,ale žádná extra bolest ne... bojím se,aby to zase nedopadlo blbě 😒 počkám týden a udělám si test,kdys ho dělala ty?

ajkan
4. lis 2014

@donia Tak mi dneska doktor doporučil, obrátit se na car

lucinka58
4. lis 2014

@donia Vzala, ale cítila jsem se dobře a ve svých 33 nemám na co čekat. I doktorka mě říkala, že po první menstruaci můžeme začít zkoušet 🙂 A ono to napoprvé vyšlo 🙂

lucinka58
4. lis 2014

@merilinka Já jsem si ho dělala včera a dneska. Včera jsem byla 29DC a dneska 30DC. Čárka je krásná a silná 🙂

lucinka58
4. lis 2014

@merilinka Neboj se a zkus to 🙂 Já se taky bála, ale říkala jsem si, no co - když ne teď, tak další měsíc ..... A vidíš 🙂

donia
4. lis 2014

@ajkan taky dobre, aspon se bude neco dit. Tak se urcite objednej, nekde jsou dlouhe cekacky.

donia
4. lis 2014

@merilinka to obdivuji, ja bych cekat nevydrzela, testovala bych i za cenu, ze uvidim jen /.

merilinka
4. lis 2014

@lucinka58
@donia Tak zítra koupím 😵 😵 😵 ,asi jo,ať vím,na čem jsem 😵 ,stejně to nezměním...písnu 😉

donia
4. lis 2014

@merilinka tak s chuti do toho a zitra dej hned vedet

merilinka
5. lis 2014

@donia tak test negativní... 😢 ,ale ms nikde,ani náznak,dělala jsem si ho před chvilkou,zkusím pár dnů počkat a udělám ráno....achjo,asi si musíme na mimi počkat nebo od ledna zkusím znovu stimulovat a čeká nás IUI,,,proč to prostě nejde normálně 😖

donia
5. lis 2014

@merilinka treba to fakt jeste nemusi znamenat, ze nic. Spouste holek vychazi tehu testy az pozdeji. A nebo mas bohuzel po revizi jeste neustaleny cyklus. Ja mela revizi v puli srpna, v 10tt, takze jsme na tom skoro stejne.

merilinka
5. lis 2014

@donia to je jasný,proto jsem myslela,že ten Inofolic tomu pomůže,měla jsem 2 balení... tak nevím..