Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
21. črc 2010

@angelina987 no joo,ale duležité je,kdys měla ovuli 😝 😝 😀 😀 😒 😉

angelina987
21. črc 2010

@natulaaa no joo, ale to já nefím 😀

angelina987
21. črc 2010

@natulaaa ten test jsem dělala den před očekávanou MS, další za dva dny a tam už byla čárka zřetelná a další zase za dva dny a ta už byla tlustější, než kontrolní. Tzn. 29 DC, 31 DC, 33DC

martasl
21. črc 2010

angel
kdy jdeš na kontrolu?ještě jsi nebyla u doktora,nebo jo??nějak už nemám přehled,kdo kde byl.

natul,jahud-to bylo super,kdyby vám to teď vyšlo,chtělo by to tay pořádně rozjet,nějak nám to tady vázne,nebo nás ještě překvapí breber a najde //. 😉 😉

martasl
21. črc 2010

no zapoměla jsem,že mikkisek našla //.je to bezva,ale chtělo by to ještě nějakou čerstvou těhulku,t nás v té spodní tabulce ubívá,máme ji něj moc dlouhou. ☹

herbie
21. črc 2010

ahoj holky teda tady je dneska zima brrrr takze jak jsme meli sex hned po ms tak jsem ji jeste asi mela protoze jsem vcera malinko jeste spinila 😠 a pritel ma nohu v kypsu vcera jsem ho vezla na pohotovost takze jako ho budu znasilnovat i s bolavou nohou tu knuci to je hruza holky ja si myslim ze chlapy by asi neprezili porod 😅

angelina987
21. črc 2010

@martasl jdu teď v úterý 😉

fram
21. črc 2010

ahoj holky,
to jste se rozkecaly 😀
jahud, třeba jsi fakt testovala brzy a ještě nás příjemně překvapíš,
daniel, tak tě přeci jen čeká kudla, ale neboj, aspoň pak už budeš v pořádku a vrhnete se na snažení
natul, třeba to ještě není beznadějný, ale jestli to nevyšlo, tak aspoň víš, že příští měsíc už je 90% naděje 😉 😉 a to je paráda
herbie, u nás jsou zase šílený vedra. No jo , nemocnej chlap, to je zážitek 😀 😀 Ale hlavně, že nemá v gypsu to nejdůležitější 😀 😀 😀

jahudka80
21. črc 2010

no holky každopádně dám vědět 😀 však vy to poznáte z tabulky 😉

natulaaa
21. črc 2010

@jahudka80 hej já když zrušila to plusko a watery,tak mi to přesunulo ovulku a měla bych být teprve 11dpo 😲 😲 ,kujník,tak kdy mám ty menzky dostat jakoooo 😀 😀 😀 😀 😀 ,čert aby se v tom vyznal 😀 😀

fram
21. črc 2010

@lucie.krajcarova to je dobře, že aspoň víš, že jste se rozhodli 100% dobře. Teď ještě čas, aby srdíčko přebolelo a za chvíli se budeš radovat z pupíku, ve kterém ti bude kopat zdravý miminko 🙂

fram
21. črc 2010

@natulaaa třeba ty menzky nedostaneš 😀

natulaaa
21. črc 2010

holky mi je divnéé,že mi vubec není menstruačně,ale vuuuuubec 😒 ,to mi je divnéééé 😒 ,no uvidím,beru i ty homeopatika,tak možná i ony zabírají,že necítím nic 😒 ,no uvidíme,holky loučím se ,tak zítra uvidíme 😝 .papa a dobrou noc 🙂

breberuska
21. črc 2010

ahojky holky! celý den jsem byla pryč a vy jste toho zase nakecaly🙂 vedro je jak v keni, mazec a my jsem dneska strávili skoro celý den v autě ☹
natul a jahud, nevzdávejte to já myslím, že u vás ty testíky ještě nesjou vůůůůbec ztracené 😉 a hlavně, jéstli jste tak brzo testovali 25, tak tím spíš 🙂
daniel, tak to je super, že kontrola dopadla dobře a budeš to mít brzo za sebou, pak hurá na snaženíčko!!!
fram, nemocný chlap? to jsem nějak přehlédla, tak to ti zůstane po víkendu doma, ne 😀 😀 😉 ?

jahudka80
21. črc 2010

@natulaaa já když dám pryč plusko tak si ani neškrtnu 😀

fram
21. črc 2010

@breberuska můj chlap je jak řípa, ale herbiin má bebíčko 😀 😀

breberuska
21. črc 2010

herbie, fram 😨 promiňte...já jak jsem to dočetla tak jsem v tom všem měla trochu guláš 😔

daniela699
21. črc 2010

Holky, tak se tu mejte moc pekne. My brzo rano vyjizdime do Rakous a vracime se v nedeli, takze bez komplu. Nejradsi bych tam nekde udala tu cystu, ale asi ji nikdo nebude chtit. 😀 Ja budu uplne napjata co Jahud a Natul, sakrys. 😀 Tak doufam, ze se aspon bude konat nejaky bum bac a ja se pak v nedeli vyvratim na zidli. 😉 Tak se tu opatrujte, bude mi normalne po vas smutno. 😉 Dobrou noc.

natulaaa
22. črc 2010

@daniela699 jééj dani užijte si too a neboooooj,kvuli mě nespadneš se židle 😀 ,jáá mám testík bílý jako lílie 😠 😠

Jinak hezké ránko 🙂 😉

herbie
22. črc 2010

dobre ranko holky danielo preju hezkou cestu at se ti tam libi a cystu tam nech nekde joooooo 😀 jeeee natul a budes testovat pak hned zahlas ano!!!! ja jsem mela dneska krasnej den.... 🙂

herbie
22. črc 2010

jeee ty jsi zatim natul napsala hele to nevadi cekas na nas pak budem vsichni tehule hihihihihi ti to vyjde urcite jak pujdete na to umely je uz to vidim a budou tam rovnou dvojcata uvidis 😅

angelina987
22. črc 2010

@natulaaa zítra budou // uvidíš, jsem o tom přesvědčená 😀
Jinak přeju všem hezký den holky,dneska opět dělám nehtíky na focení na plakát, tak jedu už za chvilku do práce, ať to zvládám. Papa

jahudka80
22. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................už jsou //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................53DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................38DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................37DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................32DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................26DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................23DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................23DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................20DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 20DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................10DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................10DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................9DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................9DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................7DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................5DC
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit)..................................................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4

herbie
22. črc 2010

jeeee angelino ty delas nehtiky mi to nejak uniklo ja jsem je mela asi 3 roky ale pred dvouma rokama jsem je sundala vypada to moc pekne 🙂

natulaaa
22. črc 2010

jahud tys vyletěla jako blázen,tak tak vysokou teplotu jse zatím u nikoho neviděla 😲 😀 ,a co testík,delalas?

angel ted už nebudou // na 12dpo by už musel být duch 😉 🙂

jahudka80
22. črc 2010

@natulaaa nee jestli jsem nevyletěla ,že se zrovna chystá ms 😀 včera jsem zkoumala- čípek tvrdej, ale měla jsem trochu krve na prstu 😖 (omlouvám se za ten popis) tak bych řekla, že zítra asi příjde ☹ a zrovna dnes mi přestala fungovat ta ukázková VIP verze 😠 tak se nic moc nedozvim ☹

jahudka80
22. črc 2010

@natulaaa a co ty natu nějaké příznaky?? 😉 Mě bolí břicho na mrchu tak to vypadá že mi tetka bude kazit víkend ☹ no jo co se dá dělat , po ms zas pudju pro ovu testy a začnem znova 🙂 manža už se těší 😀 na promilovanou dovolenou 😀 😀 😀

natulaaa
22. črc 2010

@jahudka80 no právě jen ty prsa mám tak zvětšené a bolí,to mi nikdy až tak nedělalo,tento měsíc to je extrém,ale to muže asi dělat ten euthyrox co beru,jinak si to neumím vysvětlit 😒 a na mrchu mi právě není vubec 😕 ,ale našla jsem stránku,kde si vyplníš datum poslední ms,a datum ovulky a tam ti to napíše,kdy asi došlo k udajnému uhnízdění a kdy máš zkusit test a tak,hodim ti to tu ju? 😀

natulaaa
22. črc 2010

http://merenibt.xf.cz/tehutesty.html a najed si asi doprostřed této stránky a klikni na VÝPOČTY a tam si to povyplnuj 😀


Víš co vyšlo mi? že na 14,15.7. vyputovalo vajco z vejcovodu a já toho 14 měla takové křeče,jsem to tu i psala pamatuješ,bylo to minulou středu,to vím a že 19 došlo k uhnízdění a já 20.7 stoupla 😀 😀 ,dobrá teorie cooo? 😀 a test prý by mohl něco ukázat 24.7. 😕 😕 ,No tak asi tak ,néé já tomu nevěřím,mrcha dojde,to je jasné,ale udělej si to,co ti to řekne

breberuska
22. črc 2010

ahojky holky, teda tady se to testování cosi nedaří ☹
natu, ale jestli ti není mrchovsky, tak bych neházela testíky do žita 🙂