• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

16. března 2017 
@breberuska já je nehodila do žita,já je hodila od vzteku do záchodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
natu, doufám, žeˇjen ty použité :grinning:
22. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa natulííí neházej vážně můžeš být těhu a test nemusí nic ukázat , kamarádka čekala 2 čátka a dělala si test několikrát a nic a už to měla potvrzené z gynekologie. Držííím mooooooc palečky :zipper_mouth: mě taky při prvním bolely prsa a byly větší :dizzy_face:

u mě je to na mršuli mám dnes návaly, no jo no všechny naráz být těhotné nemůžeme :wink:
22. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a vystudovala jste některá nějaký důvěryhodný seznam těhotenských příznaků před MS? já teda velice nic krom implantačního špinění:slight_smile: já jsem teda 7DPO a nic mi není. Jen 4 DPO mně bolelo v kříži a podbříško, ale teď slovy nic...takže počítám s tím, že mi příští týden na dovči pokazí náladu mrcha :angry:
22. črc 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
breber ty příznaky jsou myslím stejné,já měla ms bolesti ost velké a nafouklé břicho minulou středu a od té doby nic ,už asi 3 dny necítím,že by měla dorazit no a dneska se potím,ale je vedro,tak nevím :angry:

a zkoušely jste si vyplnit ten test?
22. črc 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jo, testovat mám 31.:slight_smile: (jen mně nefungoval ten odkaz, tak jsem to musela hledat). jenže o té doby už budu mít aj mrchu za sebou :grinning:
22. črc 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám testovat 24,to už ji budu mít taky v plném proudu :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@breberuska @natulaaa no tak já mám testovat 29. přesně jak v těch grafech ale myslím že 29.už nebude proč testovat :grinning:
22. črc 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a kdy bylo u tebe udájné zahnízdění? hmm? :grinning:
22. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem, si početla : Nedělejte si zbytečně těhotenské testy - ne dřív, než Vám bude MS meškat aspoň dva dny, jednak mi věřte, že opravdu ušetříte :wink:, druhak se vyvarujete mnoha a mnoha zbytečného zklamání. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže příští měsíc si dělám test až 30den od ms. Natul po kolika dnech to dostáváš??? minule jsi měla už 25den. Já někdy 25 a někdy 27, -....
22. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi se to trošku posunuje,ale 25,26 noo,zítra bych to měla dostat a pokud néé,tak to budu brát už jako zpoždění :grinning: ,ale to nemužeš počítat kolik si dc,ale musíš počítat delku LF,ta by měla být relativně stejnáá ,
22. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa já si pročítám vše jak tam píší okolo toho těhotnění, ty si to taky koukej pročíst :grinning: :grinning: :grinning: a co je LF??? Když já nevím kdy byla ovulace, já beru jen ža asi toho 10.7. kdy byly na testu // ale nebyly stejně silné, a když mi ten graf naznačil ovuli někde o 3dny pozděj tak jsem říkala že to není možný v tu dobu už jsem byla 2dny dole suchá žádný hleník a na sex jsem neměla vůbec chuť a manža se pak (podle grafu) zlobil že jsem se nemilovali když mi to ukazuje ovulaci, tak jsem mu říkala že je to blbost. :unamused: Už mám těch plodnech a neplodnejch dnů plný zuby :angry:
22. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa LF to je po ovuli no to jsem asi 12, ale vyznej se v tom :grinning: :grinning: :grinning: já už jsem taky bez příznaků :grinning: :grinning: :grinning: jen mě bolí břicho z přežrání :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 no tak to v žádném případě,to by mi ji už rozerval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje, jak se máte, co to tady čtu, jakýpak takovýhle zahazování testů a vyhlížení mrchy a podobně?!!
Mikkisek moc gratuluju :slight_smile:
22. črc 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@jahudka80 to už bych s ním nevydržela :grinning: :grinning: tak melouna radši ne. Leda by zrychloval spermijky, pak bych mu ho kupovala po kilech.
22. črc 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova ahoj, dlouho jsi tu nebyla. Jak je?
22. črc 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady nikdo není :confused: :confused:
Holky, tak manža o víkendu nebude doma :angry: :angry: takže plodit se nebude. Vrátí se SNAD v úterý, ale to neví, jestli dorazí až domů. Teoreticky bychom v úterý ještě mohli chytit ovulku za pačesy, ale nevím nevím :unamused: Sakra,dubňátko u nás asi nebude. :frowning2:
22. črc 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram já jsem tadýýý :grinning: :grinning: :grinning: ale musím jít makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,taky je vám děsný vedro??to je dusno,to je hnus.zítra jdu na kontrolu a v pondělí s největší pravděpodobností do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky,já tu ms měla děsně slabou,skoro žádnou.jen hoooodně slabé špinění,krve tak zbídou na vložku-trvalo to tak 2 hodinky a pak zase nic.takovou rádoby ms jsem nikdy neměla.tak jsem včera zkusila test,co mi doma zbyl a negativní.teď mě trochu pobolívá podbřišek.se z toho už pos..u,mám v tom pěknej bordel :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:,jinak opět depka jak prase a začínám si být víc než jistá,že už mimi nikdy nebude,nevím proč,ale mám takovej pocit.omlouvám se vám,že sem zase tahám depky,ale nějak si nemůžu pomoct.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:.Připadne mi,že nikdo u nás doma po miminu netouží.starší hoílka chce psa,pořád mi tady přdhazuje výhody psa a nevýhody děcka,prostě že pes je mnohem lepší než mimino,no a manžel se zdržuje jakýhokoliv komentáře.ti mě tak serou!!!

22. črc 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jahud,nic nedělaj,je vedro!!a nedýchatelno. :angry:
22. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
breberusko ja jsem zjistila ze jsem tehu tyden pred ocekavanou menstruaci a priznaky byli ze me boleli bradavky a podbrisek pichalo me tam obcas a hrozne me boleli zada pak uz me boleli i cele prsa hmmm jo a taky jsem spala vic a zrala vic mela jsem hrozny chute na koreneny jidla a to je asi tak vsechno :wink: :grinning:
22. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl já taky mívám dny (a čím dál častěji), kdy jsem si jistá, že už miminko mít nikdy nebudu :frowning2: Kluk netuší, že jsem byla těhu a že se pokoušíme (to neví naštěstí nikdo kromě ségry) a manža je zase kliďas - "nevyšlo to teď, tak to vyjde za měsíc".
22. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl já bohužel musím nedostala bych prémie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 já chci taky prémie :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sem zvědavá co se z toho vyvrbí začla jsem špinit tak jsem si vzala v 15h vložku a od tý doby nic čistá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už si připadám jak cvok ale já většinou špinim 1,2dny pak to třeba ne den úplně přestane a další den už je tu mrcha, tak počítám že tak v sobotu, no to bude oslava místo grilovačky - chlebíčky páč má bejt zima a místo pozitivního těhu testu - vložky :angry: :angry: :angry: :angry:
22. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram no kdybych neměla prémie tak si nevydělám skoro nic :frowning2: hold jsem na rodičáku a máme tolik placení, že si musím přivydělat jinak :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 já sice chodím do práce, ale vydělám tak akorát na splátku hypotéky, holt nás živí chlap :grinning: :grinning: Mrcha na grilovačku naštve, mě zase vyjde přesně na dovolenou. To bych fakt brečela.
22. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram no však já jí budu mít i na grilovačku i na dovču :grinning: :grinning: :grinning: ještě že jí má maža 14dní vkuse tak 5dní mrcha a pak mezidobí a pák ploďásky a bude se tulit tulit a tulit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek