Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

herbie
11. dub 2010

no to si pis, ze budes 😉

leheckova
autor
11. dub 2010

to jo ja jsemměřila jen jednou ale vytahla jsem ho moc brzy proto jsem ho tam jeste strčila nesklepavala jsem ho ale strčíla ho znovu do vnitř ja měřím rtutovým vis

leheckova
autor
11. dub 2010

jj prskej ja budu chytat ale jen ten těhu bacil už mam asi měs.kašel a nemuzu se ho zbavit

natulaaa
11. dub 2010

jane měla sis ráno změřít teplotu,i když neměříš,ale jestli bys ji měla fakt vysokou,tak už by to bylo jasnější 😕 ,no taky jsem na tebe zvědavá,jak dlouho se pokoušíte,možná,že si to tu už psala ,ale tehdy se tu příhlásilo tolik holek,že ted nevím 😝

mikkisek
11. dub 2010

Ahoj,
tak u nás dopo deštivo, teď odpo už svítí sluníčko, ale je stále chladno.
Jane - strašně ti přeju at jsi těhu. Ty dny jsou nekonečný co a hlavně čekání, přijde MS nebo ne.....drž se!

Peti - taky gratulace k zápočtům!!!

Hezkou neděli

natulaaa
11. dub 2010

Miki tak u nás je to naopak,bylo hezky a ted se rozpršelo 😖 😖

fram
11. dub 2010

peto,gratulka k zápočtům
u nás zatím neprší, ale je pořádná zima 😒 ale koncem týdne má být až 17 st 🙂
snažilky, co jste na to vlítli 🙂 ať to vyjde 😉 bude to povzbuzení pro všechny ostatní, až některá objevíte //

jane84
11. dub 2010

nat, teplotu jsem si ráno změřila, i když normálně neměřím a byla 37,2. což se mi zdá docela dost, snažíme se rok celkem, od potratu začátkem srpna je to 8 měsíců.

jane84
11. dub 2010

já se právě vrátila z návštěvy od budoucí tchýně, 😒 baba na zabití, pokud budeme těhotní, tak největší oříšek budu oznámit to jí. když jsem potratila, tak mi řekla, že je to dobře a že si příště aspoň dáme pozor. Její poznámky, že o Romana se postará nejlíp ona, už občas i přeslechnu, ale když ho přemlouvá, ať se vrátí domů, tak zuřím. Jako jí to hodlám oznámit až už nebude zbytí, když to začne být vidět, protože se nehodlám rozčitlovat z těch jejich keců

fram
11. dub 2010

jane,co to máš za tchýni? 😕 To není tchýně, ale pěkná saň 😠 Jak může něco takovýho říct??!!! Co tvůj přítel na to? Předpokládám, že je vždy na tvé straně. Asi bych jí těhu oznámila hned po 1.trimestru, naschvál, ať má vzteka. A pořád bych jí dávala najevo svoje štěstíčko. Ať pukne 😵 A až se narodí, tak babo smůlenka, svoje vnouče uvidíš, jen když pěkně poprosíš.

leheckova
autor
11. dub 2010

tak to ti teda nezavidim ja mam tchyni dobrou nikdy by si ke me tohle nedovolila a hlavně by ji manža serval co si to dovoluje...takže u nas dobrý ale tohle bych si libit nenechala mozna jeslti nejsi moc hodná a jsi zticha kdyby jsi mozna řekla že kdyby chtěl se vratit a nebo bydlet doma tak už tam asi bydlí ne???a to s miminkem mě mrzi to by ti spis měla přát ale pokud řekla že je to jen dobře neříkala bych ji to vubec a tim bych ji dala najevo že ona bude ta poslední která se to dozví když je taková...ale mas můj obdiv
už si psala co dělaš za tu školu???

leheckova
autor
11. dub 2010

a co budete dělat až budete těhotný ti co chodi do školy to přestanete chodit nebo budete chodit i s pupikem nebo jak to mate

jane84
11. dub 2010

vůbec nechápu, co se s ní poslední roky děje, co jsme se zasnoubili, tak jen prudí. Ona to dělá moc chytře, ryje jen když je se mnou sama a před přítelem se povznáší jak nám to spolu sluší atd. Jestli si myslí, že si na ni budu stěžovat a naštvu tím přítele, tak se dost spletla. Už jsem se naučila jak ji donutit vypouštět poznámky i před ním. Ze začátku jen mlčel, byl to mamánek, ale teď je na mé straně. Před 2 roky to nevydržel, sbalil věci a od té doby bydlíme spolu

jane84
11. dub 2010

pokud bude vše v pořádku, tak hodlám do školy chodit i s pupíkem, v posledním ročníku už jsou asi jen dva předměty, takže jde o ty zkoušky. mně se vždycky dobře učilo pod časovým presem, přítel, rodiče pomůžou, nějak vnitřně cítím, že to zvládneme. Při nejhorším o půl roku nebo rok prodloužím

leheckova
autor
11. dub 2010

no jo tak si ji nahraj na mobil 😀 😀 😀 a pak mu to doma pust a nebo ji řekni že pokud s tim nepřestane pustis to doma přiteli a bude v prd..... 😀 😀 😀
Ja tě obdivuju ja bych na tohle neměla a je fakt že jsem par takovýhle nazorů na tchýní slysela a je to des
no ja bych taky chodila do prace s pupikem ale doktro mi nakazal že budu doma že pokud mam jedno odnošené bez problému a ted byl potrat že i stres na tom ma vliv a proste doma v klidu lezet a hotovo tak jsem mu kyvla že budu poslouchat

jane84
11. dub 2010

tak zase jsou to moje plány, může to být klidně jinak, třeba doktor taky bude chtít, abych byla doma. ještě se uvidí.

leheckova
autor
11. dub 2010

no jo ja nevim on mi ji nabizel i ted ale ja se citila dobře a chtěla jsem pracovat ale měla jsem asi zustat doma ted si to vyčítam

leheckova
autor
11. dub 2010

nevite jak Liptonek? 😉

jane84
11. dub 2010

to je hloupost, já potratila uprostřed prázdnin, byla jsem úplně v klidu, nijak se nenamáhala a stejně. někdy to tak prostě je. Dostala jsem tenkrát normální menses, ani jsem pořádně nevěděla, že jsem těhu. žádné příznaky, jen se mi udělalo zle z uzených ryb. teď mám tolik příznaků, ale pobolívá mě bříško, dneska mám pocit, jakoby mě děloha i hřála, jsem zvědavá, skrz ty negativní testy, tomu moc nevěřím

leheckova
autor
11. dub 2010

to je divný a co dělas za testy kup si mamatest

jane84
11. dub 2010

ten jsem si dělala v pátek, byl negativní. zítra zkusím znovu

fram
11. dub 2010

lehe, mě dr. řekla, že až otěhotněním, tak mi hned napíše neschopenku. Ale já nevím, v práci nikdo netuší, že jsem byla na revizi (řekla jsem, že jdu s cystou, druhý den po revizi jsem měla dovolenou a pak hned do práce), a taky nikdo neví, že chcem mimi, takže kdybych zůstala najednou doma, to by byli pěkně naštvaný. Ale to by mi zas tolik nevadilo 😉

petra.vavra
11. dub 2010

ahoj holky, my se teď vrátili od kamarádů zu oběda, bylo to úžasné odpoledne.

nat- jak jsem psala s tím břichem, tak to nějak nechápu, já jsem na revizi právě nebyla, tak jsem prostě do toho šla od začátku, neřeším to. možná je to špatně, ale snad ta příroda víc o dělá 😉.
jane- ta teplota je úžasně vysoká, to vypadá nadějne, tak mooooc držím palce, at to vyjde

k tématu tchýně, bych mohla napsat knihu, to co mám já, to je teda ojedinělý exemplář a jen doufám, že se to nerozmnožuje, aby to nepotkalo někoho dalšího 😀 😀 😀
manžel to tu zalomil, to se někdo má...dostane najíst a když přijede domů tak jde chrápat 😠 😀 😀

také děkuji všem za gratulky k zápočtům, jen doufám, že to takhle půjde dál a ne první vyhrání....jinak já dělám VŠO v Praze a do školy budu chodit i s pupíkem, už jsem to absolvovala i s Terkou a vím, že to jde, když se chce. Byla doba, kdy jsem při písemce pro zápočet kojila a levou rukou počítala na kalkulačce a k tomu i psala. Sice přednášející nechápala a uvádí mě dodnes jako raritu, ale aspoň jsem měli nějaké rozptýlení 😀 😀

herbie-ty tvé pokojíčky jsou krásné 🙂 😉

fram
11. dub 2010

moje tchýně je hrozně hodná, ale někdy mi šíleně leze na nervy 🙂

natulaaa
11. dub 2010

Holky rozjeli jste se,my byli ted u našich,neteř přivezla ukázat frajera,tak jsme ho zkoukli 😝 😝 ,takže jsem vás ještě nečetla,jen jsem v rychlosti přečetla Jane a tu její teplotu,tak jane,myslím,že si jasnáááá,ta teplota hovoří za vše,no tak to jsem teda zvědavá 😵 ,dočtu to až večer,čekám návštěvu tak jdu ještě udělat pár jednohubek na chut,tak zatím 😉

petra.vavra
11. dub 2010

holky LIpotnek má //

petra.vavra
11. dub 2010

Aha....tak pardon, jsem trochu přišla s křížkem po ....to byla reakce na její fotoblog 😉

leheckova
autor
11. dub 2010

No jo ma // ale jestli silí a tak jak je neozvala se ...
Tak Petro to tě obdivuji fakt to jsi rarita i když ja mam nebo jsemměla kamaradku a ta chodi strihat je kadeřnice a taky ma miminko a koji v přestavkách a jde to když se chce 😀

petra.vavra
11. dub 2010

😀 lehe rarita jo, spíš jsem měla z prdele kliku.... a samozřejmě sem tam nějaký tahák.... 😀 😀 bez toho to nejde 😀
hlavně je vtipný, jak si na VŠ myslí, že si dospělý nedělají taháky, to by koukali 😀 😀 😀 možná víc, než středoškoláci 😀
jinak já začni zítra měřit BT, abych vůbe věděla jestli se něco děje, protože dle všeho co sleduju se neděje nic 😠 😠 no ale co bych chtěla nejsem ani měsíc po... 😠 😠

petra.vavra
11. dub 2010

Terka se šla koupat s tatínkem a tady nikdo, tak se snad budu muset donutit, jít dělat nějakou večeři, no moc se mi nechce, jsem dneska strašně líná 😀