Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

verca1508
27. lis 2015

@janarichla No, konečně, čekala jsem na Tvou zprávu. Teď ještě přečkat víkend, viď? 🙂 Tak držím pěstičky, ať to dopadne tak, jak si přeješ 🙂, což je nám všem asi jasné, že? 🙂

ilonar
27. lis 2015

@janarichla Hlavně že je všechno v pořádku, buď bude mrška s následným snažením nebo to už bude zadělané 😀 a jinak se nezlobil nebo něco? Nic jiného neříkal?

janarichla
27. lis 2015

@verca1508 mozna to budu vedet uz dnes, muz pracuje primo v tech laboratorich, ktere delaji odbery 🙂 moc ti dekuju :*
@ilonar presne, lepsi pocitat s horsi variantou, nez byt zklamana. Prave ze se nezlobil vubec, ani nic nerikal, akorat, ze to bude dlouhy vikend a jeste rekl, ze ta sliznice je uplne narostla po tom zakroku

dvoracek
28. lis 2015

@janarichla tak cooooo?vis neco?😊

ninan2
28. lis 2015

Ahojte, pred rokom 13.11.2014 mi doktor na poradni pocas ultrazvuku oznamil, ze nasmu babatku uz nebije srdiecko, bolo to v 10tt, o 2 dni som uz bola na kyretazi. A teraz 13.11.2015 sa nam vo Vyskove narodila dcerka 🙂 Podarilo sa otehotniet presne po 3 mesiacoch a cele tehotenstvo bolo uplne bez problemov. Drzim vsetkym snazilkam palce, treba mysliet pozitivne!!!

janarichla
28. lis 2015

@dvoracek no vim prd :D ta jeho kolegyne z prace co mu mela volat se na nej.... Takze cekame do pondeli holky....🙂 jinak ms zatim nic 🙂

ilonar
28. lis 2015

@ninan2 Děkujeme za pozitivní zprávu, moc nám to pomáhá a zároveň máme radost 😀
@janarichla Já myslím, že mrška nepřijde. Ten test není jen tak pro nic za nic přece ... 😉

verca1508
28. lis 2015

@ninan2 Kdyby tak bylo více takových pozitvních zpráv, snad co nevidět budeme mít pozitvní zprávy i my všechny 🙂 Gratuluji a přeji hodně zdravíčka 🙂
@janarichla Jsem stejného názoru jako ilonar 🙂 Mrška Tě nepotká pěkně dlouho 🙂

dvoracek
28. lis 2015

A ja ted nechapu co to ma znamenat.ve ctvrtek na kontrole mi doktor rekl ze tak za 14 dni to dostanu.dnes me zacalo pichat vlevo tak jsem si rikala aha,ovulace a ja zacla trochu krvacet,tak jsem si myslela ze jsem to dostala a ted uz nic.tak nechapu co to bylo.nevite?rikal ze sliznice ke nizka,7 mm.nevim kolik ma byt.ale kontryhel piju uz 3 tydny

ilonar
28. lis 2015

@dvoracek Tak to neporadím, krvácíš hodně a ještě pořád? Možná se může menses rozjíždět pomaleji.

dany69
28. lis 2015

@dvoracek možná to je ovulační krvácení, jestli to bylo jen takhle krátce.. já jsem to tak jeden cyklus měla 😉

dvoracek
28. lis 2015

Jo jen kratce. Tak uvidim. ☺

janarichla
29. lis 2015

Holky tak ja sem zrovna ted dostala mrchu... Sice zatim jen spinim, ale je to jasne cervena i priznaky bolest v krizi a tak tomu nasvedcuji... Aspon vim, ze je tam dole vse v poradku a muzeme se zacit snazit🙂

verca1508
29. lis 2015

@janarichla Hlavne, ze je vse v poradku, presne jak rikas. Tak je mrcha brzy pryc a hura na snazeni 🙂

ilonar
29. lis 2015

@janarichla Ja mam chut zabit pritele a jsem protivna a podrazdena, takova normalka pred menses 😆 tak mozna uz to bude taky brzy. I tak gratuluji a za par dni hopsa hopsa! 😊

dvoracek
29. lis 2015

@ilonar ja mam jakousi blbou naladu,nic me nebavi,nejde,jidlo mi nechutna tak nevim co to ma znamenat.vcera jsem zakrvacela chvili,pak uz nic a dnes odpoledne zase. Tak divne jakesi.

ilonar
29. lis 2015

@dvoracek Ja taky des,dala bych si pesti,abych se probrala 😂. Dnes advent a me to vubec nebralo,venec jsem vytahla z lonska,ja ktera vyzdobu dost prozivala. Nastesti pritel je dost na tradice a toto ze ne,tak jsem vyrobila nakonec z chvoji a mam radost i z vyzdoby. Jinak me ale taky nic nebavi a mam brecici dny. Tak nevim. Ale odpovida to te menstruacni nalade,tak uvidime. Jeste vcera Kaja Gott me rozplakal 😢 no jak rikam,na pest. Takze hlavu vzhuru vsechny povinne!

dvoracek
29. lis 2015

Jezis,u Gotta jsem taky rvala,to same Jak se stavi sen,superstar.no vsechno.vyzdobu taky dost prozivam,neco mam,ale venec na dverich nevisi.perniky jsem nazdobila 4 a neslo mi to,
Obed co jsem uvarila jsem nesnedla,vubec mi to nechutnalo.protiva.ale ja to jeste dostat prej nemam podle ctvrtecniho ultrazvuku az za 14 dni.mohla by takto vypadat ovulace?

ilonar
29. lis 2015

@dvoracek To nevim,ja mam ovulace pozitivni. Hodne dela i to pocasi,kdyby radsi nasnezilo,sla bych se zchladit do snehu. Ale to zas prejde. Pijes cajik? Vsude ho vychvaluji a je i dobry.

ilonar
29. lis 2015

@dvoracek Uz peces? Ja az za tyden zacnu,i s vetsim uklidem.

dvoracek
29. lis 2015

No piju uz tri tydny a doktor ve ctvrtek rikal,ze sliznice je nizka.tak nevim.pekla jsem jen perniky.zbytek az pozdeji.sle nebudu to prehanet.ja ted cekam na vysledky a hestli se budu vracet do prace od stredy.

verca1508
29. lis 2015

Holky, tak Vas uklidnim, ja jsem na tom s naladou stejne, Gotta jsem taky obrecela, na vyzdobu se tesila jak dlouho a nakonec jsem se do toho nutila, nejak na me spis dolehlo to, ze to budou prvni Vanoce bez mamky, nejradsi bych to vsechno preskocila a mela jsem i dost blby reci dle manzela. Jo a taky se mi zdaji porad prihlouply sny, na dnesek, ze me manzel opustil, tak ani nevim, jestli jit spat. No nic, zahodit vsechny ty myslenky za hlavu a divat se na to z jine stranky, jinak to nejde. Dobrou holky a hlavu vzhuru 🙂

dvoracek
29. lis 2015

@verca1508 no to jsou zas dny....me do toho opet dnes boli zub.tak to bude skvela noc.

verca1508
29. lis 2015

@dvoracek Kdyz uz tak uz,co? Proste se to vsechno sejde dohromady ☹ Si rikam, ze asi si zitra nacnu k uklizeni lahev vina a chlap se bude divit az vecer prijde domu 🙂

dvoracek
29. lis 2015

No ja uz si vinko davala.a zitra chci umyt okna.uz me to rozciluje.asi bych jeste nemela,ale co.cele tehotenstvi jsem nezvedla ruce nad hlavu,nic nenosila, pradlo nevesela a stejne to nedopadlo...

verca1508
29. lis 2015

@dvoracek Ja bych to zkusila, jenom se neprepinej a pozoruj sve telo. Ja je chci taky jeden den umyt, tak snad se k tomu dokopu. Pocitam ze od nasledujiciho tydne pujdu do prace, tak abych toho mela co nejvic hovoto.

dvoracek
29. lis 2015

Jojo taky to tak chci.protoze uz ted vimkolik je tam prace navic do vecera.a za tmy uz ty okna pak neumyju. A jsou uz silene.jdu zkudit spat.tak papa

verca1508
29. lis 2015

@dvoracek Ja taky, papa

ilonar
30. lis 2015

Tak holky, já ještě o půl druhý čumákovala do stropu, vůbec jsem nemohla spát, vy jste koukám taky docela ponocovaly.
@janarichla Už se mrcha rozjela na plný pecky? Závidím!

janarichla
30. lis 2015

@ilonar no prave ze ne :D jako vzala sem si v 6 novou vlozku a rano byla uplne cista az doted... V 1 volam doktorovi jak dopadli testy, protoze muz rano volala, ze testy vysli ze je tam vyssi hcg, pockam co rekne doktor protoze sem z toho jelen. Jinam mi mame taky nejake spatne obdobi, taky sem bulila a jeste mi vcera prisla z prava nejaky anonym, ze pry muz ma v praci milenku.... Takze nam ty svatky holky pekne zacinaji co?