Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

verca1508
30. lis 2015

@janarichla Ty jo, no, to je dost silny kafe. Rekla jsi to muzi? Hele, mymu tatkovi se kdysi stalo, ze mu chodily zpravy at se prijede podivat na malyho, nahodou mu zpraca prisla a on mi rekl at mu to prectu a ja byla vykulena, nakonec se zjistilo, ze mu to vubec nepatrilo. No a nedivim se, ze jsi z toho jelen, tak pak dej vedet. Nejak moc to na nas vsechny pusobi ☹ venku je tak osklivo, tak nas to moc nenabudi na lepsi myslenky ☹

ilonar
30. lis 2015

@janarichla Jo anonymy jsou "skvělý", taky jsem jich pár dostala. Ten kdo píše anonymy, má se sebou velký problém. Snaž se zbytečně nevyšilovat a s manželem to proberte v klidu. No tak to může být spojené s tím uhnizďováním. Napiš po jedné, co říkal doktor.

janarichla
30. lis 2015

Ve stredu musim jit na dalsi kontrolni odber mam tam hcg v krvi🙂

ilonar
30. lis 2015

@janarichla Něco se tam rýsuje a to krvácení zřejmě souvisí se zavrtáváním vajíčka 😉

verca1508
30. lis 2015

@janarichla Jsi napnuta jako ksandy, co? 🙂

janarichla
30. lis 2015

No holky jako ja sem vcera rikala i muzi ze mam mrchu takze nic a ted tohle.... Sem zvedava jak nikdy :D

ilonar
30. lis 2015

@janarichla Jestli se rozjede menses, tak je to jasný, ale jestli je to spíš špinění a spíš nééé než jóoo, tak se tam prostě něco děje. Testovala jsi ještě?

janarichla
30. lis 2015

@ilonar ne netestovala no vcera ve tri to zacalo a v 6 vecer sem davala novou vlozku a od te doby je cista, ja uz fakt nevim asi se mi zblaznily hormony :D

dvoracek
30. lis 2015

Holky tak nevim co to ma znamenat.uz treti den krvacim.vzdy pul dne pokoj a pak to zacne.i srazeniny.to asi nebude ovulacni krvaceni,ze?ale menses by mela prijit oodle ultrazvuku az za 14 dni.

ilonar
30. lis 2015

@dvoracek Hm hm, to je divný viď. Nebylo by lepší zajít pro jistotu na gyndu?

ilonar
30. lis 2015

@janarichla A kolik bylo to hcg nevíš?

dvoracek
30. lis 2015

@ilonar zitra si mam volat na vysledky.snad nad tim nemavne sestra rukou a da mi k telefonu doktora.je to divny

ilonar
30. lis 2015

@dvoracek Jo tak to je dobrý, ať se to zbytečně neoddaluje. Vůbec nevím, nemám s tímto zkušenost. Jak dlouho jsi vlastně po zákroku?

dvoracek
30. lis 2015

@ilonar ctyri tydny a tri dny.

ilonar
30. lis 2015

@dvoracek Ale třeba to může být začátek menses, tím že byl ten zákrok větší (víc týdnů), tak to můžeš mít rozhozené a může se to nějakou dobu dávat do pořádku. Ale jak říkám, vše jsou to jen mé domněnky 😀

verca1508
30. lis 2015

@dvoracek Jsrm stejneho nazoru jako ilonar a sestrickou se jen tak nenech odbyt, to se musi nejak vysvetlit a musi to mit nejaky duvod

dvoracek
30. lis 2015

NO kazdopadne to neni jen spineni.ale doktor rikal ze to byl vetsi zasah,ze mam nizkou sliznici takze menzes ted tak az za dva,tri tydny. Tak je mi to divne,jinak bych si myslela,ze je to slabsi menzes a neresila bych nic.sle zitra radeji fakt budu rypat a nenecham se.po tech vsech zkusenostech musim byt trochu histerka a ptat se na vse.

verca1508
30. lis 2015

@dvoracek No, tak každopádně to nebude rýpání a nebudeš žádná histerka, je to Tvoje zdraví, tak prostě potřebuješ vědět, proč se to a to děje a jestli je to normální. Heleď, já za sebou nemám žádný takový zásah a řeším každé píchnutí, zatím teda jenom s manželem, ale ten už ze mě celkem dost roste. Držím pěstičky, ať Ti vše pořádně vysvětlí a ať už máš toto období za sebou a můžeš za tím vším takzvaně zavřít dveře, i když to jistě nikdy zcela nepůjde.

dany69
30. lis 2015

@dvoracek tak to ovulační nebude.. já osobně bych to tipla taky na začínající ms, ale určitě se nenech odbýt a zeptej se doktora.. 😉

dvoracek
30. lis 2015

Jojo zitra se zeptam.☺

janarichla
30. lis 2015

@dvoracek a jestli je doktor takovy magor, vzdy ho muzes zmenit🙂 mozna tam mas nejake zbytky?? Jestli jo mel by ti pichnout injekci na docisteni a provest kontrolni ultrazvuk, nenech se 🙂 drzim pesti

janarichla
30. lis 2015

@ilonar to nevim prave, rikala mi to sestra i kdyz sem se ptala, ze to pan doktor ma vse pod palcem :D to ja se ptam na vse, on to ma rad :D

dvoracek
30. lis 2015

@janarichla ne on je dobry,je peclivy,vsechno vysvetluje.ultrazvuk mi delal uz trikrat a injekci jsem dostala uz v nemocnici. Tak zitra se radeji zeptam.a nenecham se odbyt sestrou ikdyz tam maji frmol.

ilonar
30. lis 2015

@janarichla Hergot nás to zajímá a oni si to tam tutlají mezi sebou. A menses nic? Holka určitě je zaděláno a zavrtává se. To si myslím já 😅 Kolikátý den plus minus jsi měla tu ovulaci?

wendissek
30. lis 2015

Holky mužů se přidat je mi 23 v červenci jedno tt 11 tt a teď mě.ceka ve středu druha revize zase zt v 10 tt

ilonar
30. lis 2015

@wendissek ahoj,jasně že můžeš. To je mi moc líto. Druhé těhu se podařilo brzy po první revizi že? Co se stalo teď?

matylda123
30. lis 2015

Ahoj holky, objevila jsem vaši skupinu, můžu se přidat? Červen 2014 samovolny potrat a teď listopad zamlkle těhotenství ☹ už nevím jak dál... Přemýšlíte některá o umělém oplodnění?

ilonar
30. lis 2015

@matylda123 ahoj,nebyla jsi v červnovkách 16? Já ano a nakonec jsem taky skončila tady. Určitě vás teď čekají testy,když už podruhé Zt,nebo ne? Proti Ivf nic nemám,taky jsme měli jít,ale zadařilo se přirozeně. Neboj,čas to obrousí,musíš jít dál.

verca1508
30. lis 2015

@wendissek Ahoj, vitej. Ty jo, jsi tak mlada, preju, at to co nejrychleji alespon trochu preboli. Duvod opakujiciho potratu asi nevis, ze? Moc me to mrzi.

matylda123
30. lis 2015

@ilonar ne v červnovkach 16 jsem nebyla... Termín jsme měli začátek července... V pátek jdu na kontrolu a ukončit nemocenskou, tak se právě chci zeptat na testy, na jaké se mám zeptat aby nás poslala? Já taky doufám, že se zadari normálně, ale snad dřív než zase za rok a půl ☹ proto se přikláním i k Ivf...