Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ilonar
31. pro 2015

@elishka87 a v kolikatem tydnu jsi byla na revizi? I od toho se odviji doba cekani. Ja v 10.tt,ale odpovidalo to 7tt. Takze male a mozna i proto mi na gynde primo zakazala cekat tri mesice,ale rovnou to zkouset.
@xoriska a meli ms po revizi nebo otehotnely driv nez stacila ms dojit? Moje mamka mela taky prvni tehotenstvi zamlkle,pak uz v poradku.

verca1508
31. pro 2015

Ahoj holky, chtěla bych Vám popřát krásného Silvestra do roku 2016 co nejdříve co nejvíce pozitvních tt se šťastným koncem. 🙂

alicie_k
31. pro 2015

Ahoj holky! Chtěla bych vám všem popřát vše nejlepší v novém roce, už žádná trápení, jen pozitivní myšlení a hlavně samé krásné // na testech a hlavně pak krásná bříška a radost z nich! 🙂
A hlavně ať je to brzy! 🙂
Děkuju že tu jste a že jsem v tom nebyla sama...

elishka87
31. pro 2015

@ilonar byla jsem v 17.tt, miminko odpovídalo 16+0.

Holky, všem nám tady přeju hodně štěstí a zdraví, ať se těch našich vytoužených miminek konečně dočkáme a na přesrok už tady sdílíme jejich fotky, nebo alespoň pořádná bříška! A díky všem za podporu! 🙂

lu88cie
31. pro 2015

Ja jsem potratila ve 21tt.bylo to taky tezke

lu88cie
31. pro 2015

Pockali jsme 3mesice a zkusili to znovu

lu88cie
31. pro 2015

Ve32tt se nar.Lubosek mel necele 2kg.ted je 5 let a je to chlapisko

lu88cie
31. pro 2015

Pak jsem potratila ve 13 tt.nakonec to vyslo a Davidkovi je 7mesicu

lu88cie
31. pro 2015

To jsou oni

lu88cie
31. pro 2015

Mooc se omlouvam nejak mi nejde odeslat foto😃

ilonar
1. led 2016

Ahoj holky,tak ať se nám všem letos splní to největší přání ❤

lu88cie
1. led 2016

Tobě taky

ilonar
2. led 2016

Holky tak jsem se konecne dockala,rano ms dorazila 😊 je mi teda trochu soufl,ale bolest bricha jako vzdy byva, neni. Vcera jsme se s pritelem skoro cely den hadali,tak to bude super rok 😂

alicie_k
2. led 2016

@ilonar Tak to je dobře (myslím tu MS) 🙂 Já ji měla teda opravdu tentokrát hodně silnou, koupila jsem si i v lékárně Ascorutin, a po něm dobrý. Už se těším až zahájíme další snažení, je to pro mě teď odrazový můstek - nový rok a první Ms po revizi 🙂 a to bych přála nám všem!
P.S. taky jsme se včera pohádali 😉

ilonar
2. led 2016

@alicie_k No nebyt te vyvolavaci injekce,asi bych se jen tak nedockala. Snad naskoci ovulace normalne. Taky se chcete snazit hned po prvni? Nemam rada to slovo snazit 😅 proste si to uzivat 😉

verca1508
2. led 2016

@ilonar Tak fajn, ze konecne ms dorazila. My jsme se teda vcera nepohadali, byli jsme nejaky utahany a to jsme v podstate Silvestra nijak neslavili. Jenom se sesli s kamosema, co maji 2,5 starou holcicku a kdyz jsme odjizdeli, tak se ptali, jestli si ji nechceme vzit, ze ji daruji za odvoz. Ja byla z ni tak namekko, ze bych ji brala. Jinak my se snazime poctive, tak uvidime, jestli z toho neco bude 🙂

ilonar
2. led 2016

@verca1508 to jsem zvedava,poctive znamena kazdy den? 😉my jsme to nejak nehrotili ani predtim,ale ja vedela o ovulce a tim jsem si pripravovala pudu,aby byla chut vzajemna 😉

verca1508
2. led 2016

@ilonar Ne, kazdy den ne, spis obden, nekdy ani to ne. Ale frekvence je vyssi nez jindy, taky ze nevim o ovulce, kor po revizi. Ale rekla bych, ze byla ted kolem Silvestra. 🙂

ilonar
2. led 2016

@verca1508 kazdy den by se ani nemelo,aby se stihly spermoni nastartovat 😉 ja mela ovulaci az kolem 20.dne cyklu,tak mame jeste cas.

verca1508
2. led 2016

@ilonar Jj, to ja vim, ze by se nemelo, myslim, ze takto je to akorat. No, uvidime a kdyby to nekolik mesicu nevyslo, tak zkusim testovat ovulku.

dany69
2. led 2016

@ilonar tak konečně ses dočkala viď 😉 to čekání muselo být hrozný..
já čekám druhou příští víkend a pak už můžeme taky začít.. přes svátky jsem si to ale nějak porovnala v hlavě a uvědomila si, že tím, že budu dělat první poslední ničemu stejnak nepomůžu.. takže akorát zvýšíme frekvenci a beru kyselinu listovou, ovu testy dělat nebudu..

ilonar
2. led 2016

@dany69 no jo konecne,ale asi to nebude ta prava ms,zatim je to spis spineni. Asi bych to bez injekce nedostala ☹ a to me stve,protoze kdo vi,jak to bude s ovulkou a nevim,kdy mam cekat ms priste. Vzdy jsem mela delsi cykly. Hlavne v klidu a zadny stres 😉

xoriska
2. led 2016

@ilonar Já bych se intenzitou MS nestresovala. Ted jsem otěhotněla také po injekci a jen 2 dní špinila... Dělali ti UZ před injekci ?

dany69
2. led 2016

@ilonar pravá nepravá, hlavně že se něco děje ne? 😉 já po prvním potratu asi 6 dní jenom slabě špinila, než se ms úplně rozjela, tak třeba to budeš mít podobně

ilonar
2. led 2016

@xoriska jojo delala uz a vse bylo ok,jen sliznici se nechtelo narust a ptala se me,zda nemuzu byt tehu. To by me svihlo,kdybych musela cekat tri Ms. Jen ta prvni byla po dvou mesicich.

xoriska
2. led 2016

@ilonar takže si mela sliznici vysokou? Nebo nerikali kolik mm? Pokud bylo vše v pořádku vůbec bych to neřešila, někdo má po revizi menstruaci hodně silnou někdo slabší...pokud nebudeš těhotná hned, tak bych se tím také neznepokojovala, ani normálně to nemusí jít rychle 🙂

janarichla
2. led 2016

My jsme se minuly mesic taky poctive snazili a stejne mrcha vcera prisla v plne parade🙂 ta prvni porevizni byla taky az po 7 tydnech a jen jeden den spineni, ted po 30 tak jak jsem mela i pred tehu, tak snad nam to holky tento rok vyjde🙂

mikush
2. led 2016

Ahoj holky,je fajn vědět že v tom nejsem sama,29.12. jsem byla v 8tt na revizi, a teď čekám kdy MS dorazí, snad brzy,chtěla bych to risknout a začít se snažit hned po první porevizní MS někdy na konci šestinedělí, pokud do té doby mrcha dorazí (doufám že ano),vím že se má počkat 2-3 MS aspoň ale teď jsem se ptala na zkušenosti druhých na jiné diskuzi a většina holek po revizi otěhotněla znovu hned po první MS a teď mají krásná zdravá šířka.tak uvidíme, snad půjde vše podle plánu, a já bych si třeba dala v únoru k narozeninám dárek 🙂 držím palce ať nám to letos všem výjde!🙂

mikush
2. led 2016

@mikush mělo tam být DÍTKA 😀

renata262
2. led 2016

Ahoj holky. 25.12.jsem měsíc po revizi(13tt) dostala ms. Byl to masakr,jak jsem krvácela, už jsem si říkala,že pojedu do nemocnice,že snad musím vykrvácet.jenže ted nevím jak dál.miminko si strašně moc přejeme,ale....týden po revizi jsem volala do práce,že se vracím.šéf mi řekl,že už mně nepotřebuje,že už má za mně náhradu.otěhotnění bylo pro mně vysvobození,nebyla jsem v práci štastná,hledala jsem si práci jinou,ale když jsem zjistila,že čekám miminko (po 5 letech snažení),tak jsem si řekla,že to tam těch pár měsíců vydržím no a po mateřské se tam už nevrátím,jenže všechno dopadlo uplně jinak.zůstala jsem na PN mezitím jsem si našla novou práci kam nastupuji v pondělí,neschopenku budu mít ukončenou k 3.1. a jenže ted nevím co mám dělat jestli se snažit o miminko nebo chodit do práce.smlouva bude na 3 měsíce pak nevím jak to tam dělají,jestli dávají na dobu neurčitou nebo zase na nějakou dobu smlouvu prodlužují.chtěla bych mít práci i miminko 🙂 chlapovi jsem řekla,že se spolu budeme milovat a dělat miminko až po zkušební době 😀 😀 ale
já bych tak to mimi chtěla i chlap 🙂 o mém věku ani radši nemluvím ☹ holky jak by jste se rozhodly vy???šestinedělí jsem vydržela do čtyřnedělí 😀