Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lichtakova
24. črc 2010

@pe_t ahoj pet, je to smutné, ale musíme všecky věřit, že bude líp, holky jsou tu fajn, taky jsem tady krátce. Držím pěsti, aby byla co nejdřív zase v pořádku.
Tak já jsem teda zvědavá, co mi řekne ten můj dr., u mě na gyndě říkali, když jsem začla krvácet, že to teda odejde samo, na revizi není potřeba a po ms se můžem začít snažit nanovo, teďka byla teda úplně slabá během pátého týdne a teď se nijak nechráníme, tak nevím, jestli to bylo jen jedna ms v rámci šestinedělí nebo ještě jedna k tomu... 😕 no ono to bude asi stejně jedno, protože myslím, že to teď bude stejně anovulační.... 😒

lichtakova
24. črc 2010

@natulaaa pojeď takýýýýýýýý 🙂

natulaaa
24. črc 2010

No Jahud 9,10 testuj,ale jsem teda zvědavá,jak to budeš mít ty,protože tobě ovuluje každý měsíc jiný vaječník,tak ted mužeš mít ovulku zase později a tudíš i 27dc,ale uvidíme,až těch grafíku bude víc,tak pak už budeš vědet přesně 😉 😉 .
Ale ty asi nestihneš víc grafuuuu posledovat,to jedině až budeš plánovat třetí 😀 😀

natulaaa
24. črc 2010

@lichtakova nejsou many 😀 😀 😀 ,my letos jedeme do Brna a za tu cenu to bude asi all inclusive 😀 😀

lichtakova
24. črc 2010

@natulaaa my skoro taky, Valtice jsou za tím kousek.... 🙂
prosím tě, co ty si myslíš o tom mojem cyklu, jak jsem psala nahoře?

cajovna
24. črc 2010

ahoj holky, já jsem byla v Táboře u léčitelky, je to moc šikovná paní, doporučila mi ji kamarádka, která sama nemohla dlouho otěhotnět. Mrkla na mě, řekla mi co mi je a co se s tím dá dělat, dala mi nějaký bylinky a bylinné tablety, tak to poctivě zobu asi 3 týden a krásně jsem splaskla, dokonce už jsem i kilčo shodila začíná se mi vracet vizáž jakou jsem měla před 1. IVF (o tom 2. IVF už ani nemluvím )

lichtakova
24. črc 2010

@natulaaa jsi tuu? 😕

fram
24. črc 2010

@lichtakova krásně si užij dovolenou, nás letos čekaj Beskydy, ale až v srpnu, tak už se taky moc těším.

lichtakova
24. črc 2010

@fram díky moc 🙂
a co ty, jak je?

martasl
24. črc 2010

ahoj holky.teda,všechny se někam chystaj a to má být docela hnusně.já jsem naše dvě hvězdy taky už dobalila a zítra je veze manžel do Orlové na 14dní.To se teda budu asi v tejdnu nudit.Starší má sbalenejch hader,jako by se stěhovala.a to ještě nemá v cajku ,,taštičku" se šminkama.prej ráno až se namaluje.

nevím,jestli jsem už přivítala nově příchozí,pokud ne tak se omlouvám a vítám.doufám,že vám tady bude s náma dobře.teda,čekám,že manžel dojede z Ostravy a dnes se nějak toulá. 😅 .naše holky koukaj na ty draky na nově a je to pěkná kravina.taky tam mohli dát něco lepšího. 😒

natulaaa
24. črc 2010

@lichtakova hej já ti nevím,ale já měla po pěti týdnech od revize ms taky velmi slabou a druhá mi přišla až po 40 dnech 😕 😕 a ta byla silná jak hrom a to jsem i měřila a měla asi anovulační,prostě teploty byly dost rozházané,ale jestli to tak má každý,to nevím,někdo hned po první porevizní otěhotní že,takže ovulaci tudíš má,takže asi jak kdo,ale já měla do druhé ms rozházené a pak už celkem přesně,24-26,jak kdy,Počkej ted jsem si to přečetla ještě jednou,takže tys nebyla na revizi,hmm tak to nevím,ale na e miminu jedna potratila tak jako ty a ona vlastně dostala ms a pak si dávala ještě měsíc pauzu,ale když to řekli po ms,tak po ms néé,já bych na to vlítla,prostě se nějak nehlídej,ale sexujte,když bude chut a pokud to vyjde jen dobře a pokud néé,tak další měsíc si už mužeš ohlídat ovuli,at ti nezdrhne 😀 😀

jahudka80
24. črc 2010

@natulaaa jojo dík, tyyy jsi vtipálek , jen kdyby jsi měla pravdu 😵 no uvidíme kolik budu mít grafíků než příjde ten výtězný 😉

natulaaa
24. črc 2010

😀 @martasl ty máš doma veselo coo 😀 😀 ,pobavilo mě,že má hader jako by se stěhovala a s těma šminkama,to je muj případ 😀 😀 ,to taky vždycky říkám,když někam jedeme,šminky nahoru,ty budu ráno ještě potřebovat 😀 😀

lichtakova
24. črc 2010

@natulaaa já jsem s tím měla trable, nevím, jak moc ten celý rok před tím, ale na jaře jsem byla na gyndě, že bychom tomu jako trošičku mohli pomoct, před tím jsem už půl roku užívala proveru, kvůli tomu, že mi moc neroste sliznice, proto se ani moc teď nestresuju, že to bylo tak slabé, u mě je výkon, že bylo vůbec něco...a dva cykly se hlídala ovulace, to byla a pak jsem měla začít jíst clostil, ale to už jsem nestihla...na gyndu jdu po dovče, takže tomu nechám volný průběh, jinak podle hlenu teda vůbec nic, spíš jsem tak přemýšlela, jestli tu proveru mám teď zase začít užívat, ale už se rozhodla, že si ji prostě vezmu, no a když tak mi přinejhorším vyhubujou 😉

lichtakova
24. črc 2010

@martasl 😀 , hele počasí nepočasí, když nebude hezky, aspoň nebudu mět otlačenou pipku z kola, jéžiš, s tím mým cyklistou to bude něco, takže vymetem nějaký hrady a můžem eventuálně trénovat na dítě 😉

natulaaa
24. črc 2010

@lichtakova hmm já nemám z žádnýma připravkama zkušenosti,nikdy jsem nic nebrala,tak nevím,jestli to mužeš nasadit jen tak 😒 😒 ,ale pokud víš,tak nasad 😉

holky já se loučím,pomotává se mi hlava z krku,mám ho stuhlý z toho dnešního malování a není mi dobře,už nevím,jak mám dát hlavu 😠 😠 ,jdu si ho namazat konskou mastí a dát teplo 😠 .ježiš já jsem jak nějaký duchodce,namazat a jít spát 😀 😀 😀 ,tak dobrou nocku 😉 😉

lichtakova
24. črc 2010

@natulaaa dobrou s kobrou...a díky 🙂

herbie
24. črc 2010

jeeeeee holky vy jste toho nakecali za tu kratkou dobu lichtakova at se vam na dovoleny libi natul jj to jsem si taky rikala minulej rok ze na moje narozky uz budu mit mesicniho prcka a ono houby presne na moje narokzy jsem k tomu jeste dostala mrchu 😠 ale lepsi neco jak nic ze jo ..... ja jdu si zacvicit a pak umejt auto dobrou noc zensky zase zitra 🙂 🙂 🙂

lichtakova
24. črc 2010

@herbie díky. ty jsi nějaká strááášně pilná 🙂
já už si tyhle věci o různých výročích-narozky, svátky, vánoce zakazuju...... ☹ 😢

silvidee
24. črc 2010

Ahojky všem, hlásím 11DC. Dlouho jsem tu nebyla, měla jsem dovču🙂

herbie
25. črc 2010

jeeeeeee ahoj silvidee a kde jsi byla fakt jsem te tu dlouho nevidela ja uz mam po cviceni pritel prekvapil a umyl auto jsem myslela ze budu muset zajet do mycky no a ted jsem doma vsechno mne boli 😠 a premyslim co podniknem vecer doma je bordel holky 3 chlapy v baraku des!!!!!!! nemuzu ani najit ovladac od tv ale kaslu na to budu uklizet az jeho kamaradi odjedou protoze to bych mohla porad za nima chodit jak decka fakt 🙄 no urcite uz vsichni spinkate takze .... budu koncit a preju vam krasny zacatek dne pa 😉

mv
25. črc 2010

Dobré ránko,
u nás i svítí sluníčko. 😵

@natulaaa tak vše nej nej k narozkám. 😵
Já mám za pár dní, ale letos fakt není nálada slavit. ☹ Takže až příští rok.
Naše představa pěkného večera skončila tím, že nám syn vytuhnul s náma v posteli. 😀 Tak nic, no. 😒
Jste tak vzorné v měření teploty.Já vstávám denně po 4.hodině, takže na to peču.Vstávat pak tak i o víkendu by mě zabilo.Nehledě na to, že pokud dozrávala vajca,tak mi bylo tak 3 dny tak zle,že to nešlo přehlédnout. 😀 Pro mě je jednodušší si zaběhnout na tu folikulometrii.
V týdnu má být konečně přijatelně, tak se vrhneme na zahradu, máme dvoumetrovou lebedu a musíme ji vyrvat i s kořenama.Takže na PC nebude čas.Takže hezkou dovču těm, co odjíždějí a pěkné snaženíčko těm, co zůstávají. 😉 😵

fram
25. črc 2010

dobré ráno,
pro mě moc dobré není. Myslím na to, jak se mi blíží ovulka a manža není doma ☹ Uf, to je depka ze ztraceného měsíce 😢 Venku je hnusně, ale to mi nevadí, lepší než ty vedra.
Přeju krásnou neděli.

natulaaa
25. črc 2010

Dobré ráno holky 🙂 🙂
Fram a nevrátí se teda do ovulky? 😔 😔
Jinak s tím počasím,horka by být nemusely,ale takhle hnusně teda taky né 🙄 🙄 🙄 ,jsem chtěla jít natírat a s takovou mi to nebude schnout,je strašné vlhko 😠

fram
25. črc 2010

@natulaaa nevím,možná přijede v úterý do CZ, ale neví,jestli se dostane až domů ☹ Pokud ano, stihnout bychom to mohli, ale moc na to nespoléhám. U nás děsně fouká, chtěla jsem si vyrazit na kole a trochu potrápit špeky, ale nevím, jestli bych to proti tomu větru ušlapala 😕

jahudka80
25. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................už jsou //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................56DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................40DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................35DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................26DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................23DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 23DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................13DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................13DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................12DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................12DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................................11DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................10DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................8DC
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit)..................................................................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80 (30let, kys.listová, kontryhel, Mojžíšová)...................................................................2DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a

natulaaa
25. črc 2010

@jahudka80 toto letí co 😀 ,za týden budeš testovat ovu 😵 😵 😵

jahudka80
25. črc 2010

ahoj holky, dnes jsem bez nálady vše mě bolí, břicho, záda 😝 včera jsem trochu cvičila, ale udělao se mi blivno 😝 😀 , poctivě piju čajík 😵 tak jsem na sebe zvědavá 😀
@herbie ty tááákhle ponocuješ 😀
@natulaaa jojo nejdřív jsou pařáky ,že se člověk potí jak prase,a teď je zase zima ☹ 😒 😠 mě by stačilo kdyby bylo okolo 23-25C polojasno 😵 ale to bych chtěla asi moc buď je 30C nebo 15C. Včera jsem si pročítala a koukala na grafy, a na jednoum měli 32x soulož 😀 😀 😀 a otěhotněla tak manža říkal ještě aby ne to už bych byl fakt nasranej takhle se dřít a nic z toho 😀 😀 😀 no tak mám pocit že chce lámat rekordy 😀 😀 😀 já ho zkrotím řekla jsem max.1x denně do ovulky v době ovulky 2x a pak klídek - budu už tak stejně vyčerpaná 😀
holky zkoušely jste některá test mužské plodnosti 😀 😀 😀 chtěj za to 500-750kč 😠

natulaaa
25. črc 2010

@jahudka80 my nééé muj manža byl na spermio a má ho na 1s hvezdou 😀 😀 ,ale uvažovala jsem taky o něm a nakonec tě vyjde levněji spermio a máš to do detailu i s rychlostí vypočítáne 😀 😀

jahudka80
25. črc 2010

@natulaaa No prý už dítě máme tak plodnej je 😀 😀 😀 nemám si prý vymýšlet 😀 😀 😀 no jo tak já jdu něco dělat dnes se asi ukoušu nudou 😠 v tomhle počasí ☹