Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

juliemichal
30. led 2016

@evuska86 no tak to je krásné,že tak brzo míváš ovu 🙂 no máš pravdu nový měsíc nová naděje,máš pravdu 🙂 no ten gel jsem ani nezkoušela 🙂

ilonar
31. led 2016

@evuska86 Taky jsem poridila gel na podporu poceti 😉. To mas kratsi cykly vid,kdyz ovu uz za devet dni. Ja ani nevim,kdy mam cekat ms. Cykly dlouhe,nepravidelne,naposledy vyvolavacka. Tak drzim palce ve snazeni 😉

evuska86
31. led 2016

Spatne jsem to napsala holky, dostala jsem to 27., takze budu ocekavat pristi úterý😀 Ja prave slyšela samou chválu na ten gelik. Koupila jsem si s aplikatorama, tak uvidime. Holky uz aby to bylo👏🏻

ilonar
31. led 2016

@evuska86 jake aplikatory? 😉

evuska86
31. led 2016

@ilonar Conceive plus aplikatory 8 ks. Podle me je to pohodlnější než v tube.

janarichla
31. led 2016

Holky, tak me mrcha taky dorazila... 🙂

ilonar
31. led 2016

@evuska86 aha,my mame normalni tubicku,ani nam aplikator nechybi 😉
@janarichla ty jo ja ti zavidim tu pravidelnost!

janarichla
31. led 2016

@ilonar no ale po revizi jsem cekala taky pres sedm tydnu, uvidis, vsechno se srovna a bude to dobre🙂 a jinak jsem ted objednala taky ten gel :D :D

ilonar
31. led 2016

@janarichla ja taky pres internet,abych si o nej nemusela rikat v lekarne 😉 no bolel me podbrisek tak tyden docela intenzivne. Ted uz nic,jen obcas pichne u vajecniku. Moc jsme tomu tento mesic nedali 😂 tak jsem zvedava,jestli potvora dojde sama od sebe.

alicie_k
31. led 2016

Holky zdravím vás z kratičké dovolenky v Jeseníkách 😉 MS nepřišla, už se postupně přidávají všechny příznaky jako prvně a nějak dřív... A teď druhý večer mi je šoufl. Tady ve velké společnosti na horách se to teda dost blbě tají, to jsou pořad nějaké svařáčky, panáčky, chudák manžel, ten to statečně pije za mě. Sníh stojí za prd, lyžovat jsme ještě nebyli, je to jeden led tak mám strach, ještě zítra uvidíme. Mějte se krásně a držte mi palce 😉 myslím na vás 😉

janarichla
1. únor 2016

@ilonar ja taky pres internet :D me prave bolel cele tri dny tydny, tak jsem myslela ze z toho neco bude a nic.... Priste to vyjde. Drzim ti pesti a treba potvora vubec nedojde 🙂

janarichla
1. únor 2016

@alicie_k to jsou moc dobre zpravy🙂 vymluv se na nejak virozu a ze nechces kombinovat prasky s alkoholem 🙂 opatruj se, pozorna led a krasnou dovcu🙂

ilonar
1. únor 2016

@alicie_k Krásnou pohodovou dovolenku a buď opatrná 😅

arielka222
1. únor 2016

Holky mam takový dotaz kdy vám dorazila MS po SP bez revize? Odešlo to 24.12 a od te doby furt nic, ano ovu tenhle měsíc nebyla :/

ilonar
1. únor 2016

@arielka222 To se nedá říct, asi to bude podobné jako po revizi, tedy do šesti týdnů by měla přijít. Pokud ne, zajdi si na vyvolání, ať se to zbytečně neprotahuje a cyklus se nastartuje.

xoriska
1. únor 2016

@arielka222 Mám stejný problém revize 14.12. a od té dob nic, už je to víc ja 7 týdnů , zítra jdu k lékaři, tak snad dostanu alespon injekci, jelikož na kontrole před 2mi týdny mi řekli, že je vše v pořádku a můžeme se opět snažit...

arielka222
1. únor 2016

Já právě na vyvolávacku uplne nechci, ale mam hrozne rozhozeny ty hormony a nálady mi litaji, prsa natekly a břicho boli a furt nic...tak asi budu muset...už se chceme zase začít snažit a bez te MS to asi nepůjde...:(

ilonar
1. únor 2016

@arielka222 Já taky nechtěla, ale musela jsem. Ani po osmi týdnech jsem to nedostala a byla jsem jak na trní, kdy už přijde. Pak mi ji píchla a měla jsem klid. V klidu si na ni zajdi, já to dostala za týden po ní, ale byla to divná ms, slabá a jen dva dny, takže ani nevím, jestli jsem ovulovala. Ale čekat jsem už nechtěla.

arielka222
1. únor 2016

Tak asi jo ještě počkám týden a pak zavolám dr. Aspoň to budu mit z krku a můžeme se začít snažit..to je děs to čekání..

alicie_k
1. únor 2016

Tak jsem to dnes asi s lyžováním přepískla ☹ dopoledne 3 hodiny v kuse lyžovačka, chtěli jsme využít sněhu co napadl přes noc. No a odpoledne jsem začala trochu špinit a pobolívají mě třísla ☹ Jsem zvědavá, co bude zítra a dál... No asi jsem se radovala předčasně ☹

evuska86
1. únor 2016

@arielka222 ja dostala M/S po 25 dnech

ilonar
1. únor 2016

@alicie_k Ale ne ☹ snad to nebUde nic vazneho.

janarichla
2. únor 2016

@alicie_k urcire to nic nebude, moc na tebe myslim

verca1508
2. únor 2016

Holky, tak zítra mě čeká kontrola a jsem už teda slušně nervní, ale teda dneska ráno mi začalo být špatně od žaludku a pořád se to drží, tak sna je to jenom dobré znamení 🙂

ilonar
2. únor 2016

@verca1508 Neboj všechno bude v pořádku. Zítra nám napiš, jak jsi dopadla. Snaž se být v klidu, všechno dobře dopadne.

verca1508
2. únor 2016

@ilonar Díky moc, napíšu, jj, já jsem relativně v klidu, v práci teď zastupuji kolegyni, tak nemám moc času přemýšlet, naštěstí 🙂

janarichla
2. únor 2016

@verca1508 urcite bude vsechno dobre🙂 drzim pesti🙂

alicie_k
2. únor 2016

Holky tak je to tu podruhé... Krvácení a konec. Tentokrát to trvalo pouze do 5.tt. Myslím, že už se budu bát otěhotnět ☹

elishka87
2. únor 2016

@alicie_k To mě mrzí!!! Drž se a určitě to příště dopadne. Třeba Ti teď udělají nějaké vyšetření, jestli někde není nějaký problém, aby se tomu dalo zabránit. Je mi to moc líto! ☹

ilonar
2. únor 2016

@alicie_k kdyby sis bývala nedělala test tak brzy,tak bys to ani nevěděla. Takto končí velké procento těhotenství a většinou to holky ani neví. Tak to tak ber,vajíčko bylo,ale odešlo. Ber to jako takový proces,teď ms a za chvíli ovu.