Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

xoriska
22. únor 2016

@dany69 to uplně chápu, určitě to zvládnete a bude vše už jenom v pořádku , hlavně odpočívej at i ty hematomy zmizí 😉

dany69
22. únor 2016

@xoriska jj tak já nic extra nedělám, v práci sedím celý den a doma taky 😀 doktor mi ani nenabízel neschopenku, říkal, že se vstřebají.. takže to nebude nijak ohrožující, to by určitě reagoval jinak

xoriska
22. únor 2016

@dany69 No já být tebou, tak si možná zažádám o neschopenku sama ... Ale určitě to bude v pořádku 🙂

dany69
22. únor 2016

@xoriska já ještě potřebuju v práci něco dodělat, aby to všechno nepadlo na kolegyni, která to ani neví.. příští týden jdu zase na kontrolu, tak si o ní už asi řeknu

xoriska
22. únor 2016

@dany69 Super rozhodnutí 😉

matylda123
23. únor 2016

@dany69 moc gratuluji a přeji ať vše dopadne na jedničku!

ilonar
23. únor 2016

Ahoj holky, tak potvora včera dorazila (po vyvolávačce z minulé středy) a tentokrát je to silnější, tak se raduju, že by sliznice trochu narostla 😀 no už mi z toho trochu hrabe. Ale jelikož jsem žena činu, jsme objednaní na vyšetření.. nějak jsme s tím přišli oba naráz, že než tohle vyčkávání, jestli ms přijde nebo nepřijde, tak radši na testy hned, ať už se něco děje. Tak jsem zvědavá a těším se. A když bude to jaro, mohlo by se zadařit, ať už s pomocí nebo bez 😅 Držím všem palce.

verca1508
23. únor 2016

@ilonar Super, konecne posun. A gratuluju k rozhodnuti jit na vysetreni. S jarem bude vse veselejsi, taky se na nej moc tesim. 🙂 a taky zitra na kontrolu 🙂

ilonar
23. únor 2016

@verca1508 Děkuji 🙂 jsem taky ráda. Nejdříve odběry a konzultace s výsledky za měsíc. Pak už to snad půjde rychle. Mám takový uklidněný zvláštní pocit, jako po revizi. Konečně jsem věděla, na čem jsem, aspoň zase na chvíli. A co ty, vše v pořádku? Bříško roste? Je ti dobře?

verca1508
23. únor 2016

@ilonar Jj, to je potreba mit neco, co cloveka hodi do klidu. Jj, vsechno v poradku, dobre mi je az na bezne priznaky jako unava, malatnost, casta navsteva toalety, tezka prsa, jsem za to rada, alespon to signalizuje, ze je vse v poradku. Myslim, ze brisko teprve zacne rust, ale tesim se na to 🙂

ilonar
23. únor 2016

@verca1508 Je to krsáné, že se to podařilo hned na první dobrou.

verca1508
23. únor 2016

@ilonar Jj, to jo, taky si rikam, hlavne, aby to takto vydrzelo 🙂 tesim se, ze zitra toho mrnouska zase uvidim 🙂

verca1508
24. únor 2016

Hlasime se po kontrole, vse je v poradku, mame uz tehu prukazku a za dva tydny velky ultrazvuk. Jinak jsem zjistila, ze jsem zhubla skoro 5 kilo. Zase to ze me na nejakou dobu spadlo.

ilonar
24. únor 2016

@verca1508 Náááááááádhera!!!! Gratuluji, jen tak dál 😀

moni92
24. únor 2016

@verca1508 samý dobrý zprávy tak to má být 😉

matylda123
24. únor 2016

@verca1508 to jsou skvělé zprávy! Neboj, teď už to dotáhnete do konce!!! 🙂

matylda123
24. únor 2016

Ahoj holky, Zdravím vás všechny 🙂
Dnes jsme byli v CAR pro výsledky a všechno je v naprostém pořádku. Já i manžel jsme zdraví, hematologie, genetika, imunologie, spermiogram, MAR test všechno na jedničku a prostě to byly náhody ta dva potraty. Doporučil mi pokračovat v užívání Nosifolu a v březnu začneme s inseminacemi. Taky jsem začala od včera chodit na akupunkturu, tak snad už jsme udělali opravdu vše a mimi se brzy dočkáme 🙂

wendissek
24. únor 2016

@matylda123 jede tak to je skvělá zpráva aspon ze to tak máme u nas to tak bohutel neni a v dubnu začínám stimulaci a ivf

matylda123
24. únor 2016

@wendissek no pokud se nezadari přirozeně do léta, tak v srpnu nás IVF čeká taky...

wendissek
24. únor 2016

@matylda123 u nas jedine manželovi zjistili 80% geneticky špatných spermii me leidenskou mutaci a mutaci mzhfr ale ty zt nam dělají ty spermie tak nic jinýho nezbývá

ilonar
24. únor 2016

@matylda123 Ahoj, byla ta vyšetření hodně drahá?

wendissek
24. únor 2016

@ilonar vse de na pojistovnu teda aspon v heliosu

matylda123
24. únor 2016

@ilonar my jsme platili 500,- spermiogram klasický, MAR test 3.800,- a imunologie 500,- jinak hormonální profil, hematologie a genetika zadarmo. Všechno něco stojí bohužel... Ale teď aspoň víme, že je vše v pořádku a snad se nám podaří přirozeně otěhotnět...

matylda123
24. únor 2016

@wendissek a jéje, to je blbé ☹ ale neboj při IVF vyberou tu nejlepší a bude vše v pořádku a budete mít krásné zdravé miminko 🙂

ilonar
24. únor 2016

@wendissek Výborně, tam taky půjdeme 🙂

wendissek
24. únor 2016

@ilonar jen si manžel priplatil 2500 za rozšířený spermiogram

wendissek
24. únor 2016

@matylda123 ja vim ale aspon víme kde je ten problém nejhorsubje ze manžel je sportovec nekuřák, ji zdrave a toto ve 25 necekal ale uz nechce nic riskovat tak sem mu rekla bude nase a ze mini budem milovat jen nam musí pomoct doktori

ilonar
24. únor 2016

@wendissek Taky si to budeme dávat, myslím že se to jmenuje fragmentace, právě kvůli tomu, že máme to zt za sebou, kvůli tomu to je, zda tam není něco špatně. Už se těším 🙂

wendissek
25. únor 2016

My už máme. Všechny testy za sebou ted jen počkat na 1.4 a budeme stimulovat ja mam za sebou 2 zt

verca1508
26. únor 2016

Ahojky, tak jsme se zase projeli do nemocnice, asi nejaka pradkla zilka, nastesti je vse v poradku, ze my musime mit porad nejake vzruso.