Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

endie
27. črc 2010

nazdar ženy

moc tu nepíšu nestíhám reagovat 😠 😀

natul všechno nej 😀

jo a jste tady nějaké Pražačky? 😀 Budu se v nejbližší době stěhovat za manželem do hlavního města s Ostravy tak abych tam nebyla jak Alenka v ří´ší divů 😀

lucie.krajcarova
27. črc 2010

Danielo, tak se při příjmu zkus zeptat, je to o tom, jestli mají něco volného. mě to teda stálo 800 Kč za noc, ale vyplatilo se to.

lucie.krajcarova
27. črc 2010

Martasl, asi máš pravdu s těma hádkama, ale zas kdyby to nebylo kvůli ovulce, tak se najde jiný důvod.. ono to někdy jinak nejde. hlavně že se pak vše vyjasní. nesnáším doma dusnou atmosféru, když se sice nekřičí, ale ani nemluví..

lucie.krajcarova
27. črc 2010

Endie, já pocházím z Ostravy, v Praze jsem bydlela a teď asi 30 km od Prahy. odkud jsi a kam přesně se budeš stěhovat?

endie
27. črc 2010

@lucie.krajcarova jsem s Dubiny a kam to ti neřeknu nevyznám se tam a korát mi manža řekl že je to klidná lokalita 😀 no a pak cca za 2 roky chceme stavět za Prahou možná i dřív. Na jednu stranu se těším že konečně budeme jako normální rodina a nadruhou stranu mám uplně strach odejít od rodiny prostě tady mám všechny. Bude to ještě zajímavé

pardon nepatříto do témetu ale potřebuju se vypsat

angelina987
27. črc 2010

Holky, tak jsem z5, nová Dr. je uplně v pohodě, mimísek se má taky čile k světu i se srdíčkem, odpovídáme 8plus 5tt a jsme menší cca o 2-3 dny, ale to nic neznamená, TP je 3.3.2011 a na kontrolu s průkazkou, dalším vyšetřením (myslím že screeningem) jdu za 14 dnů.
Takže jsem šťastná jak blecha, fotečku nemám, v tom zmatku jsem zapomněla říct, ale paní dr. je tam má.
Děkuju za držení palečků a Natul přeju jen ty samé radosti, co teď mám já 😉

martasl
27. črc 2010

angel-mocinky gratuluju k úspěšné kontrole a zdravému miminku.jen tak dál... 😀 🙂 😉 už jste přemýšleli nad jménama??

fram
27. črc 2010

@herbie 😕 tak za takovýhle vyplejtvání ppulečků bych chlapa zabila, aspoň, že se omluvil
@jahudka80 to jste se museli hodně rafnout, přeju, ať se to brzy uklidní. Občas je potřeba nějaká bouřka, pročistí to vzduch.

fram
27. črc 2010

@daniela699 budu na tebe myslet, ať to máš co nejdřív za sebou a v pátek domů. Pak už bude vše O.K. a budeme se moct vrhnout do snažilkování. Péče o mimíska se neboj, nemusíš být dokonalá máma, nejdůležitější je dát mu hodně lásky, to ostatní je vedlejší.

fram
27. črc 2010

Chtěla jsem napsat "budete se moct vrhnout..", ne "budeme", spolu bychom to plození asi nezvládly 😀 😀

kopretina82
27. črc 2010

Angel, gratuluju 😵 To vždycky z člověka spadne, viď a uleví se...😉
Holky, jednou mi jedna psycholožka v rámci jedné besedy říkala, že pro mimčo je ta jeho maminka ta nej nej nej (dokonce i pro děti, kt. jejich maminy tloukly), tak nemějte strach, 100% budete/budeme ty nejvíc nejlepší mamči na světě 😉 😵

natulaaa
27. črc 2010

holky všem moc moc děkuju 😵 😵 😵 ,
Angel to je náádherné a gratulujuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉 🙂

angelina987
27. črc 2010

Holky děkujůůů, ale 100% klidná asi nikdy už nebudu, i když dneska je to lepší 😉

helcenka
27. črc 2010

No holky, tak dnes jsem tady podruhé, ale jen abych popřála Angel ke zdravému kulíškovi. Je to moc fajn, když vidíš, jak mu bije srdíčko a je v pořádku. Tak teď už to bude jen a jen dobře.
Abych to uvedla na pravou míru, nějak nemůžu teď číst, jak se všechny snažíte, těšíte se na ovulku a nebo na testování... Mám z toho nějaký deprese.
S manžou jsme teď jeden den úplně v pohodě, dokonce se mi zdá, že nemůže být líp a druhý den pravý opak. Jako když ho něco kousne nebo co a chytá se každého slova, které řeknu. Snažím se teda moc nevybouchnout, ale už to určo nebude dlouho trvat.
Mimískovi jsme chtěli nechat volný průběh, protože mám teprve po první porevizní MS, ale dnes jsem 12DC a zatím žádný příznak ovulky, před revizí jsem ji mívala 14,15 DC. Jsem z toho nějak přešlá, protože po revizi jsem ji normálka měla. A když jsem byla přítulnější a čekám to samé i od něj, tak mi klidně řekne, že nějak nemůže....
Snad se to spraví. To jsem měla radost, jak všechno po revizi probíhá tak, jak má. Ach jo.

martasl
27. črc 2010

kopretinko-no nevím jestli jsem teď pro svou starší pubertální dceru ta nej nej máma na světě... 😅 raději to nebudu zjišťovat 😲 😉

lucie.krajcarova
27. črc 2010

angelina, velká gratulace!!
Heli, to bude dobrý!!!! my musíme mít pauzu tři měsíce, ale možná zkusíme jen dva a pak... no ale kdo to má tak dlouho vydržet!!!

a.j.a.
27. črc 2010

Ahoj holky 🙂 tak konečně po celém dni mám nohy nahoře 🙂 ale jen na chvilku, musím ještě uklidit v kuchyni a uvařit polévku.

a.j.a.
27. črc 2010

@angelina987 Angel, moc moc moc velká gratulace k pulečkovi se srdíčkem 😵 😵 😵 člověka to hned pozitivně nakopne, tak se už těším na naše znovusnažení 😵

a.j.a.
27. črc 2010

@natulaaa Nat, přeji všechno NEJ 😵 myslím, že tím nejkrásnějším dárečkem pro tebe budou // v září a zdravé šťastné miminko v červnu/červenci 😵 😵 😵 moc moc moc přeji, ať se ti to vyplní 😵

a.j.a.
27. črc 2010

@helcenka Heli, mrzí mě, že to máte doma teď tak špatné ☹ jak to, že je manža najednou tak popudlivý ? Snad to je jen nějaké přechodné období a zase bude brzy lépe.

a.j.a.
27. črc 2010

Jsem tak zapřemýšlela nad těmi hádkami s partnery a došla jsem k tomu, že my se s manžou vlastně ani moc nehádáme. Ale to bude hlavně tím, že jsme tak málo spolu...od po do pá je pryč, tak si člověk nechce kazit těch pár společných chvil hádkami. A když už se poštěkáme, tak to zase naštěstí rychle vyšumí.

a.j.a.
27. črc 2010

@endie Jeee, Endie, já ani netušila, že jsi taky ostravačka 🙂 já se taky chystám odstěhovat za manžou, ale až příští léto. Teď nechám malou odchodit alespoň rok školky tady, když už mi ji vzali a já buď stihnu i odrodit, když se dobře zadaří nebo aspoň v práci vydělat nějaké penízky.

a.j.a.
27. črc 2010

@daniela699 budu držet pěsti, ať máš všechno rychle za sebou a jsi zase v pořádku a budete se moct začít snažit 😵 tak pak třebas pisni někomu sms, jak to tam zvládáš, ať máme info 😉

a.j.a.
27. črc 2010

@natulaaa Natul jsem si ještě vzpomněla, jak jsi jednou psala, že na krásný hlen je grepfruitový džus, tak už ho mám v lednici 🙂 jen na něho nemám odvahu, pže grepy nesnáším 😝 tak snad se z toho nepob.... 😝 😝 😝 nepřišly jste s holkama náhodou ještě na nějaký jiný džus 🙂 ? Třeba ananasový nebo jahodový 🙂 ? Ty miluju 😀 😀 😀

Taky jsem si dneska vyzvedla v lékárně mateří kašičku, co jsem si u nich objednala, tak jsem zvědavá, co mi řekne na kontrole příští týden dr. Běda jak můj děložní pelíšek nebude řádně vysoký 😠 😀

a.j.a.
27. črc 2010

@jahudka80 Jahud, co se stalo, že jste se tak rozhádali ? Přišlo mi, že je u vás vše v pohodě ? A jak to, že nebudeš déle u pc ? Někam jedeš ?

a.j.a.
27. črc 2010

Teda, kde všechny jsteeeeeee ? 😕 já se na vás po celém dni těšila a tady nikdo ☹

julie123
27. črc 2010

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale obcas ctu. Je to silene jak nas tu vic a vic pribyva ☹ My uz se zase snazime a doufame ze to tentokrat uz vyjde az do konce 🙂
@endie, ja jsem z Prahy. Kam se budete stehovat? 🙂

angelina987
27. črc 2010

já tu jsem, ale už jsem se vypsala 😀

fram
27. črc 2010

já jsem tady 🙂 My se s manžou taky skoro nikdy nehádáme, a pokud ano, tak to je proto , že mi řáděj hormony a potřebuju to na někom vybít 😀 Ale jinak hádky nestíháme,když je pořád pryč.
@julie123 ahoj, přeju úspěšné snažení

yfka30
27. črc 2010

Ahoj, můžu se přidat? Bohužel od pátku patřím mezi vás ☹

a.j.a.
27. črc 2010

@fram jo jo jo, u nás když už, tak je to většinou z mé stránky, pže se potřebuji vybublat 😀 manža není hádací typ. On hádky nerad.