Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

daniela699
29. črc 2010

Holky to to leti, uz jsem 11 DC 🙂 jak jsem v tabulce, tak mi to nejak lip ubiha. 🙂

daniela699
29. črc 2010

Jeste ze mame tu Jahudku, co to tak pekne vede. 😉 Dekuji Ti Jahud. 🙂

daniela699
29. črc 2010

Jo a jinak si pokecam i sama, ze joooooo Danielo? Ale joooo. 😠 😀

meiki
29. črc 2010

@daniela699 no ja jsem se nahlasila k novymu na prohlidku a za tim predchozim se zastavim osobne, opravdu je moc hodny, tak mu to chci rict, ale jinak se tam asi chodit nemusi, jen u novyho nahlasis jmeno a oni si to poslou

lucie.krajcarova
29. črc 2010

ahoj Pet, vítám tě tu, opravdu nás tu přibývá... ale neboj, to bude dobrý.. já mám 14 dní po revizi zítra. u tebe myslím bude stačit počkat jeden cyklus, teda jestli jsi měla zamlklý potrat? my bohužel VV a to v 5. měsíci, takže pauza musí být delší. jak tak počítám, pomalu bych měla mít ovulaci, i když myslím si, že vše bude zpožděné... stejně jsem to na sobě nepozorovala, jako nějaké změny uprostřed cyklu. dřív nebylo proč.
jo a breberka je na dovče, tu dobrou zprávu nám psala z mobilu. určitě se brzy ozve.

yfka30
29. črc 2010

Hlásím příjezd z nemocnice 🙂 . Hcg krásně klesá a vypadá to dobře, ptala se mě jestli budu chtít ještě jednu kontrolu tam nebo u svého řekla jsem že u nich, že tomu mojemu dr moc nevěřím. Tak za týden ještě jedny odběry a kontrolní utz, snad už to bude konečně na nule 😕 .

Holky, jak se můžu zapsat do té tabulky? Nebo co je k tomu potřeba vědět? 😅

meiki
29. črc 2010

@yfka30 tabulku dela jahud a prvni den porevizni MS nebo u Tebe v den MS staci poprosit jahudku o zapsani do tabulky

natulaaa
29. črc 2010

@yfka30 gratuluju k pokllesu, 😉 🙂

Jéj Dani já nějak zapoměla,že jelana dovču Breber 😵 😵 ,jinak ty si často pokecáš sama co? 😀 😀 ,ale je duležité,že si máš pořád co říct 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,já dneska prala,venku je vítra sluníčko,tak jsem to i psbírala a vyžehlila 😵 ,ale dneska se cítím i nějaká unavená a mám trošičku zvýšenou teplotu,mám 37,2,ale já to na sobě hned cítím,jinak mi nic není,jen ta unava 😕 😕 ,tak sem tam polehávám a uvidím co se z toho vyvrbí,už jsem si udělala šumivé céčko,tak snad to bude OK v sobotu slavíme ty narozeniny,mám tu pozváno 14 lidí,tak zítra chci pect zákusek a na zobnutí udělám ještě jabkový závin,tak snad mě to přejde 😝

yfka30
29. črc 2010

@meiki děkuji 🙂 . Tak to si asi na tu mrchu ještě chvilku počkám co? 😕

daniela699
29. črc 2010

Natul, no jooo, a co mam delat, kdyz jste vsichni v tahu, cooooo???? 😀 😀 😀 Tak at ti je brzo lip.

martasl
29. črc 2010

ahojholky,teda ufff,tohle přečíst....fuška 😉
dnes jsem byla na neurologii.ty bolesti hlavy,co mívám prej nejsou všechny jen migréna.takže se budu objednávat na CT a EEG.taky mi pořád stoupá tlak,dnes mi naměřila 160/110.říkala,že ty bolesti hlavy může způsobovat i ten tlak.prej by to nebylo dobré pro těhotenství.taky se ta migréna mohla prej rozjet tím prosincovým potratem a stresem,co kolem toho byl a je.9.8 jdu na gyndu na preventivku,bude mi brát krev na prolaktin(o tom se taky na neurologii zmínila) a prej s tím neúspěšným otěhotněním začnem něco dělat.ale teď s těma mejma problémama nevím...uvidíme .budu muset začít baštit ty prášky,co jsem vyfasovala.to mám radost. jak se mě na všechno vyptávala,na to poslední těhu a jak jsem o to přišla,samozřejmě jsem to opět nezvládla a začala jsem bulet.už mě z toho fakt mrskne.do zprávy i k sobě mi napsala-stále se s tím nevyrovnala....jak bych mohla,proboha??utěšovala mě,vždyť přece už 2 děti mám,tak to nebude tak hrozné.tak jsem na ni hleděla jak puk a říkám,jí,že prostě chci ještě jedno a že nejsem nejmladší.no a ona,že mám ještě času....no tak k tomu už nemám co dodat 😠

dani-jo,jsem Martina,takže svátek jsem měla 17.7.

mv
29. črc 2010

Tak jsem se ptala dneska manži cestou z práce, že když by bylo vše v pořádku, zda se koncem roku zapíšeme do CARU a z něj vypadlo, že leden ani náhodou nemůže z práce odcházet k nějakým lékařům, v únoru se těší na zimní Kanáry.Takže prý březen nejdřív.Tak to mám docela dost, tím pádem se příští rok mimča nedočkám. ☹ 😠 A pak nemám mít depku!!!!! ☹ 😒

martasl
29. črc 2010

mv-tak na Kanárech načerpáte sílu apak to v CARU bude rychlovka.třeba se vám zadaří na Kanárech,změna prostředí,pohoda,relax...... 😀

meiki
29. črc 2010

mv: treba se vam do te doby zadari normalni cestou

mv
29. črc 2010

@yfka30 tak to je fajn, že klesá.
úplně mám zkaženou tu radost z první mrchy, ještě, že je za chvíli atletika, u ní si spravím náladu.
A nejvíc mě dorazil svoji poznámkou, že na jaře už stejně budu těhu a žádnej CAR nebude třeba.Je natvrdlej či co??? s neprůchozím vejcovodem a trvalou ovu z blbého vaječníku se těhotní fakt skvěle.Asi se mnou ty poslední roky doma nebydlel či co... 😒 Teda 😠 😠 😠 😠

mv
29. črc 2010

Já vím holky , ta šance je vždy, i když tak malá.Kdyby nám bylo o pár let méně, tak to vůbec neřeším, takhle mám pocit, že škoda každého ztraceného měsíce. 😒

mv
29. črc 2010

@martasl Když s náma bude na dovče i synátor, takže to máme vždy dovolený zcela bez... 😀 😒

mv
29. črc 2010

@martasl ten tlak máš fakt dost vysokej, tak hlavně, že ti s tím budou něco dělat i s tou hlavou.

natulaaa
29. črc 2010

@mv a nemužete jit do toho CARU dřív,říjen ,listopad?
@martasl hmm,tak ten tlak máš teda fakt vysoký,muj manža začal brát léky na tlak ve 27 ketech,no hruza,ale hlavně,že se to dá řešit 😉

mv
29. črc 2010

@natulaaa právě, že v říjnu či listopadu nám dostaví byt a budeme mít hromadu starostí se zařízením i tím nejnutnějším ,(ten samej byt bude mít i mamča pod náma , takže té taky pomoct se zařizováním), tak je mi jasné, že by na to vůbec nebyl čas v tu dobu.Ale nějak to vymyslet musím, nehodlám čekat další měsíce zbytečn!!!. 😒

Jdu uvařit něco rychlého k večeři a pak lehnu k atletice, tak se mějte.

natulaaa
29. črc 2010

@mv aha,no máte toho dost teda 😒 😒 ,tak se měj hezky atletko 😵 😵 😵

blackie26
29. črc 2010

ahoj vy tedda jedete...jo myslim miniinterupce tady v italii to mu rikaj aborto internoo...

martasl
29. črc 2010

mv-no právě když nebudeš mít na nic jinýho čas a ani myšlenky-tak třebo to dopadne.už se stalo tolik,, nereálných"otěhotnění... 😀 😀 😀 je hromada párů,co už s tím normálně ani nepočítali a ejhle....těhu.Ale ať tak nebo tak,těhu budeš a basta!!dřív nebo o 2-3 měsíce později 🙂 🙂

fram
29. črc 2010

ahoj holky,
vítám nově příchozí, pet, já první porevizní dostala po 30 dnech, normální cyklus mám 28-29, první dvě mrchy byly slabý a až ta třetí byla normální.
@mv gratulka k první mrše. Čekat do jara - to věřím, že naštve, ale aspoň je ochotnej do CAR jít, já se obávám, že toho mýho bych tak nedostala 😕

fram
29. črc 2010

@martasl jak ti dr. může říct, že to není tak hrozný, když máš 2 děti. To jako, že tě ta ztráta nemůže tak bolet?! To je ale kr..a 😕 🙄

fram
29. črc 2010

@jane84 dlouho jsi tu nebyla, myslela jsem na tebe při ovulce, když už ji máme nastejno, 😀 já totiž byl bez mm, takže snažení neproběhlo, tak doufám, že aspoň tobě to vyjde.
Dnes se mi mm vrací po 12 dnech domů, to bude plaváčků, škoda, že přijdou nazmar, když je po ovuli. 😀 😒

daniela699
29. črc 2010

Marti, tak to bylo nedavno, tak teda aspon dodatecne vse nej at se to aspon trochu zlepsi. 🙂 To me mrzi, takovy zpravy. Nebo i od patere, ze stresu. Blby je, ze se na to tezko prichazi cim to je. Mne taky boliva hlava, a kdysi jsem byla na EEG, ale na nic neprisli. Pak jsem mela uraz s krcni pateri, tak ted me to boli bud od ni,nebo kdyz se meni tlak. Ja jsem tuhle u doktorky mela 110/60, takze jak se meni tak me tresti kebule. A to ze by to nebylo dobre pro tehu, to ti rekli na neurologii nebo gynde? Ja mam kamosku co ma hodne vysoky, takze ji vic hlidali, ale bez problemu dvakrat porodila, takze asi to neni idealni, ale ze by kvuli tomu netehotnet??? A s tim vekem, me taky vsude rikaj jak jsem mlada. 🙂 Tak se tim proste nebudem stresovat, no neee? A vzdycky je poznat jestli nekdo neco takovyho zazil nebo ne. I kdyz se lidi snazi, tak pokud tim neprojdou tak to nemuzou pochopit, nic ve zlym, ale je to tak. Takze evidentne doktorka mela to stesti, a proste to jen nechape. Ja to vidim sama na sobe. Driv jedna znama prisla o mimi po IVF, a jasne ze mi to bylo lito, ale cely jsem to pochopila az ted. Takze si z toho nic nedelej, proste to jen nepochopila. Drzim pesti at se to brzo spravi, mladice. 😉

daniela699
29. črc 2010

Mv, ono treba budes zarizovat byt, uplne jiny starosti a treba se zrovna zadari. Nebyla by jsi prvni, komu by se to takhle povedlo. Ja vim, ze to je asi trochu tezsi s tim co pises (to znamena ze ovu je jen z toho ne uplne pruchoziho?), ale jak sama rikas, nadeje porad je. 🙂 😉 Treba se i manzovi rozsviti. 😠

daniela699
29. črc 2010

Holky to ted byla zprava, ze ve francii nejaka p..a, ze osmkrat porodila a zabila svoje deti. Ze touzi byt tehotna ale nechce mit deti. No to snad ani neni mozny tohleto. 😒

natulaaa
29. črc 2010

@daniela699 já si taky říkám,přece ten nahoře to musí vidět a kde je ta spravedlnost,když ona zabije tolik miminek a furt a furt těhotní znovu a my tady bojujem,já do sebe budu píchat sračky,a taková ludra udělá toto