Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

daniela699
29. črc 2010

😀 😀 😀 ale moc mi to nejde. Se tady ne me mraci. 😀 😀 😀

a.j.a.
29. črc 2010

@natulaaa Natul, no já se ho vzdala právě proto, že jsem furt byla "mokrá" 😅 tak mi to přišlo až moc. No ale tenhle týden jsem si ho opět koupila, že to jako ještě jednou zkusím 😅 přece jen je mi chuťově blíže než grep 😝 no a jestli toho hlenu bude zase tak moc 😅 tak zkusím grep. Ono jako skoro týden čvachtat v kalhotkách byl fakt zážitek 😅 😀 😅

a.j.a.
29. črc 2010

@daniela699 he he, tak musíš pak přítele zasvětit do tématu, aby se pak taky mohl zasmát 😀 😀 😀

natulaaa
29. črc 2010

holky já se pro dnešek loučím,manžauž kafrá 😠 😀 ,tak papa

daniela699
29. črc 2010

Ajo, tohle mi nemuzes delat, prej cvachtat. 😀 😀 😀 On vi, cemu se chechtam, jsem se podelila, akorat jak pracovne telefonuje, tak se nemuzu chechtat nahlas. Nebo aspon ne u komplu. Tvari se hrozne dulezite. 😀 😀 A ten malinik teda bude asi caj, ze jo? To se kupuje jakoze samotny malinik? Udelam pokus, uvarim malinik a zapijet to budu grepem. 😀 😀 No abych se neutopila. 😀 😀

daniela699
29. črc 2010

Natul, ze vy dete zase keksovat. 😉 Tak dobrou.

daniela699
29. črc 2010

Natul, cetla jsem na miminu, no jasne ze vyvolej ficak, at vi zac je toho loket. 🙂 Tak hodne zdaru. 😀

veraakubik
29. črc 2010

ahojky,jdu k vam po nejakem case-je tady neco noveho?Ten kdo vi co se mi stalo-potrat-samovycisteni a doporuceny cekani na ms,alespon na jednu-tak hups-v pondeli nam to ujelo,ale myslim,ze z toho nic nebude-zitra bych to mela dostat-tedy pokud mrska prijde po 28dnech a ne jak posledne-to teda ale vyplavila i miminko po 35dnech..A tentokrat pokud to nedostanu-zadny testovani..Bude to tezky,ale budu se muset zabavit jinak.. 😉 Ale uprimne receno-mela jsem divnej pocit,kdyz mi doktorka rekla,ze mam pocat nez ms dorazi,ale na druhou stranu kdybych nebyla tak aktivni,takk bych ani nevedela ze jsem tehu a myslela jsem si,ze jsem mela jen zpozdeni..No snad se toho tak nestalo..Jo a jak jsem vam psala o ty kamaradce-tak uz to prede mnou moc neresi,ale uz je alespon rozhodnuta,ze si mimi necha,tak alespon ze tak..No nic,par radku napsano a manza na me vola at mu jdu umyt zada,tak se s vama loucim..Pa a dobrou..

a.j.a.
29. črc 2010

@daniela699 jo jo, je to sypaná směska. Koupila jsem ho u nás ve Zdravé výživě. No já ho zapíjet grepem, tak se mi pipka asi utopí 😅 😀 😅 he he, tak pak dej vědět, jak na tom jsi po té kombinaci 😀

daniela699
29. črc 2010

@a.j.a. - Ajo 😀 😀 😀 tak ja to testnu. Zitra valim pro grep a pak nekam do bylinek. Kdyz tak me pak prijdte zachranit az budu volat ... pomoooooc ja se topiiiim. 😀 😀
Tak krasnou dobrou noc holky. 🤐

martasl
29. črc 2010

jo holky,to slimáci mají něco do sebe.hodně slizu a je je jich jak nasr....ch.asi ožíraj listy maliníku-ludry. 😀 a na nás pak nezbude... 😠

a.j.a.
29. črc 2010

@daniela699 neboj 😉 kdyby něco, hodíme ti záchranný kruh 😉 😀

Dobrou 😵

a.j.a.
29. črc 2010

@martasl jo jo, slimáci jsou hodně odolná a nenažraná zvířátka 😀 😠

a.j.a.
29. črc 2010

Vampire diaries dokoukán, fičím spát 😔

Dobrou všem 😵

natulaaa
30. črc 2010

Dani žádný fičák se nakonec nekonal,jsme si trochu vyměnili názory a vypl to. 😀 😀 😀 no a pak byl teda ten sex nooo 😀 😀 😀 😀 😀

jinak dobré ránko,u nás leje jako z konve 😠 😠 ale na druhou stranu mi to až tak neva,budu péct,tak se aspon neuvařim 😵

pe_t
30. črc 2010

Dobré ranko u nás taky lije a lije ( olo ). Vypiju kontryhel a fičím do nemocnice pro vysledky z histolky.

lucie.krajcarova
30. črc 2010

dobré ránko, tak se tady bavím tím, co jste psaly večer 😀 fakt výborné, už se těším na čvachtání 😅
Pet, dobré pořízení přeju!!
holky, dnes je to 14 dní, co už nejsem těhotná... je to hodně nebo málo? docela to letí a jsem ráda, přece jen čas je teď náš nepřítel... teoreticky bych se už mohla koupat a sexovat 🙂 asi to prubnem.
jinak jsme už vybrali dovču - pojedem na mallorcu jako loni. oběma se nám tam moc líbilo. akorát jsem nejdřív nechtěla, že jsme tam byli tak bezstarostní a teď je to tak jiné.. ale manžel mě překecal a navíc, když se mě psycholog ptal na nějaký příjemný zážitek, vzpomněla jsem si na tu dovču, takže to je asi dobré znamení.

lucie.krajcarova
30. črc 2010

aja, tak to je super, kousek od Kauflandu bydlí naši, tak to tam zajdem 🙂

daniela699
30. črc 2010

Dobre rano holky, sice ubrecene, ale zato je paaaatek. 🙂
Natul, takze vse se v dobre obratilo. 😀 😀 Vy nezmari. 😀 To bude ta tvoje oslavicka?

daniela699
30. črc 2010

Luci, ja se chechtam jeste ted kdyz si na to vcera vzpomenu. Aja teda valela. 😀 😀 Ja myslim, ze cokoliv hezkyho muzes zazit, tak to je ted potreba. Ja jsem na Mallorce akorat mela mezipristani pri letu do Lisabonu, ale z vrchu ten ostrov vypadal zajimave. Pri letu zpatky si pamatuju ze byla nejaka bourka, a pilot byl zrejme byvaly valecny a mel v krvi jeste ty manevry, tak to s nama naklopil dolu, no mazec. 🙂 Me muj doktor po 14 dnech a neco co jsem byla na kontrole rekl taky ze uz muzu vse. Takze spis ted uz jen jak se citis ty.

pe_t
30. črc 2010

Luci jsem na tom stejně - já mám taky dneska 14 dní, kdy nejsem těhu. Teď jsem se vrátila. Tak nejdůležitější info pro mě od dr., která mi výsledky předávala - nic, čeho bych se měla obávat v příštím těhu. Uff tak to jsem si oddychla.jinak sama jsem si výsledky ani nepřečetla - zatím nechci. Na té dovči si aspoň pořádně odpočineš 🙂 a kdoví, s jakou přijedete 😉.
Dani: já jdu k dr. v pondělí na kontrolu - tak jsem zvedavá. Sama se fyz. cítím ale úplně o.k. Dodržet šestinedělí, když se člověk cítí dobře je něco nemožného 😉 .
Máte zkušenost s kontryhelem? Já ho piju ráno a večer - čekám od něj ukázkovou sliznici 🙂 .

yfka30
30. črc 2010

Dobré upršené ráno,

dneska jsem měla divnej sen, furt nad ním přemýšlím. Zdálo se mi, že jsem šla za týden na ten kontrolní utz, jestli už je to všechno v pohodě a bylo tam mimi 😲 😅 . Prostě takový kraviny se mi zdaj, člověk ví že to není možný, ale podvědomí se tomu pořád brání a doufá 😔 .

Jak se tak bavíte o tom, jak dlouho nejste těhu, tak mě ted došlo, že dneska je to týden 😔 ☹ .

terinda
30. črc 2010

@pe_t
@lucie.krajcarova
ahoj holky, můžu se zeptat- vy jste byly na revizi? A začnete se snažit už po první ms?
Já budu mít 14 dní v úterý 😒 , ale asi poslechnu dr a počkám až po 3 ms 😨
Kdyby se zase něco podělalo, nejspíš bych si to vyčítala...

a.j.a.
30. črc 2010

Ahoj holky 🙂 u nás taky prší a prší. Už od večera. To je hnus. Myslela jsem, že půjdeme s malou ven, ale takhle na to kašlu a skákneme jen k nám do obchodu a hurá zpátky domů.

a.j.a.
30. črc 2010

@daniela699
@lucie.krajcarova jo jo, včera bylo veselo 😀 😀 😀 to bysme tu někdy večer mohly dát sraz u sklenky vína a bude ještě veseleji 😀 😀 😀

a.j.a.
30. črc 2010

@lucie.krajcarova Luci, tak to je super, že to budete mít kousek. Tak třeba se tam potkáme 😉 kdy sem vlastně jedete ?

a.j.a.
30. črc 2010

@yfka30 super sen 😉 já jdu příští týden taky na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi řekne. Teda, jakože jsem těhu, to neočekávám, ale zajímá mě, jak se vede mojí sliznici 😅 😀 tak doufám, že bude narostlá a budeme se taky moct v klidu pustit do dalšího snažení.

pe_t
30. črc 2010

Ahoj bohužel ano - mám 14 dní po revizi. S tím snažením - popravdě nejsem z lékařů moc chytrá. Moje dr. mi říkala, že by bylo dobré nechat 3MS. Jiní nevidí problém po 1.Standartně se taky doporučují 3 MS. jinak jak jsem četla a četla, spousty holek otěh. po šestinedělí. Teda po 1MS. A těhu bez problému. Já piju kontryhelový čaj ( na růst sliznice ) a beru Femigard ( na srovnání hormonů v tělě). Cítím se dobře, v PO jdu na kontrolu k mojí dr. Chceme začít po první ms. Samozřejmě zvažuju kolem a kolem, ale jak všechno možný na serverech čtu, mám pocit, že po zkušenostech jiných ......nevím, do jaké míry mělo vliv kdy otěhotněly. ...je to jen můj pocit z toho všeho...nevím

yfka30
30. črc 2010

@a.j.a. to jo, jen škoda, že to byl jenom sen 😒 🙂 . Teda na sliznici mě nikdy nenapadlo se ptát, ale dr vždycky řekne, všechno v pořádku, tak to asi dobrý bude 😕

pe_t
30. črc 2010

Yfka30: tak to je pozitivní sen 🙂 náhodou moooooc hezký. Sny se nemusí vztahovat na bezprostřední nejbližší dny... 🙂 Já měla bohužel sen s touto smutnou zkušeností dva měsíce dozadu......zasmála jsem se tomu že blbnu a jsem zbytečně vyděšená, protože nic tomu nenasvědčovalo ....tak to byla síla. Ty jsi měla sen krásnej!!!!! 🙂