Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

yfka30
1. srp 2010

@natulaaa sem si přečetla, že hodíš odkaz a představila jsem si, že sem hážeš fotku čípku jak vypadá 😀 ...no nic, jdu se radši koukat na telku 🤐

veraakubik
1. srp 2010

@natulaaa Natulko dekuju,siec jsi to pekne vysvetlila,ale ja myslim,ze tim jak ho nezkoumam,tak stejne poznam houby..

veraakubik
1. srp 2010

@yfka30 Tak to budu mit i ja..Jasne-myslet si muzu cokoliv,ale urcite nebudu nekoho napadat ze to,ze ma mimco treba pozdeji a rikat mu,ze je stara breca-krom toho-ono tem mladym co ted reknou a mamince ve triceti,ze je stara jednou tech tricet bude taky..

jahudka80
1. srp 2010

@yfka30 ,@veraakubik - já taky nevím jak se pozná podle čípku, že je žena těhu.ale kámoška říkala že na gyn.říkali že je čípek fialovej, ale to asi doma těžko zjistíme, já jen vím co psala natul že když je ovulka měl by být měkoučkej a jakoby roztaženej 😀

Jinak holky já už jsem takovej magor, že jsem dnes počůrala po třetí stejnej ovulační test a furt čekám, že se tam objeví druhá čárka 😀 😀 😀 manža ze mě nechápe, taky mu říkám, že dnes nic nebude, že jako bylo včera a předevčírem a ať se do ovulky úplně nevytentonočkuje 😀 😀 😀 a on hazí machry ,že né...ale mě se dnes nechce 😀

natulaaa
1. srp 2010

@yfka30 však joo 😀 😀 😀 😀 ,je tu fotka čípku 😀 😀 😀 😀 😀 ,řekněte manžovi,at skoumají oji,u nás to první ovládal manža 😀 😀 😀 😀 😀

veraakubik
1. srp 2010

@natulaaa Diiiky moc,uz jsem zase o neco chytrejsi..Je to tam pekne napsane,ale ja to stejne asi nepoznam tim jak jsem ho nikdy nezkoumala..No v kazdym pripade mam ulozeno v oblibenych..No-dneska to uzavru a pujdu spat-boli me ta hlava,tak at se vyspim..Pa a dobrou noc..

natulaaa
1. srp 2010

@jahudka80 😀 😀 😀 😀 😀 jééj já bych mohla furt,asi jsem vadná 😀 😀 😀 a necikej 3krát na jeden test,to nejde,pokud už ti jednou vyjede čárka,tak tím se vyždíme a barva a konec,potřetí,nebo podruhé ti už nevyskočí nic,i kdyby si byla těhua čekala trojčata a měla hcg milion 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,já z tebe nemužu 😀 😀

natulaaa
1. srp 2010

@veraakubik dobrou,ale pro nás bys mohla zkusit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,jen jako co si myslíš 😀 😀 😀 😀 ,já jsem provokatérka coo? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucie.krajcarova
1. srp 2010

Pet, třeba to tak mají, nevím.. ale dělat, že se nic nestalo, na to jsem nebyla připravená. je pravda, že ze začátku jsem o tom vůbec nechtěla mluvit.. ale mluvit jen o tom zákroku mi nevadilo. spíš řešit ty moje pocity, to bylo horší.. to šlo jen s manželem... ale postupně jsem se otvírala. s těma dvěma sousedkama jsem mluvila skoro víc než s vlastní mámou...

Verakubik, napsala jsi to hezky. je hlavní, když je miminko chtěné a milované, víc snad ani nelze dát. a myslím, že tady jsi nejmladší maminka že? já zas jedna z nejstarších 😅 ale to je život 😉

Angelina, to jsou krásné starosti 🙂

Yfca, mladé maminky obdivuji, ale v jejich kůži bych ani moc nechtěla být. jako mít teď už 13leté dítě a trápit se s pubertou, no dej pokoj 😀 ale zas na to početí je to lepší. u sebe už vidím věk jako riziko... no každý věk má něco..

lucie.krajcarova
1. srp 2010

jahudko, však jsou i jiné metody ne? aby se manža "nažral" a manželka zůstala celá 😀

yfka30
1. srp 2010

@natulaaa zajímavej článek 😵 ...uloženo to se bude hodit 🙂

No já se taky pro dnešek loučím v 5 bude budíček, tak at jsem vyspaná...tak se tu zatím mějte a já jdu zkoumat čípek, snad ho najdu 😅 😀

Dobrou noc a krásný sny všem 😵

natulaaa
1. srp 2010

@yfka30 hezké hledání 😉 😀 😀

holky já se taky loučím,začíná mě bolet hlava,papa 🙂

jahudka80
1. srp 2010

@lucie.krajcarova 😀 😀 😀 😀 ale on chce abych otěhotněla 😀 a já mu vysvětluji že když nemám ovuli tak neotěhotním 😀 😀 a že je zbytečné plýtvat životadárnou tekutinou, a unavovat se když se mi nece 😀 😀 😀
@natulaaa no vidíš jak jsem prdlá , tak zítra zas testnu po obědě nevej jo 😉 no budu 10DC tak uvidím když jsem jí mívala 10 nebo 12den. 😝 a manža zas nechce něco propásnout, já už z něho nemůžu 😀

jahudka80
1. srp 2010

jdu také spinkat dobrou noc holky a hezké sny 🙂 😉

veraakubik
1. srp 2010

tak jsem hledala asi nasla-sice nevim,ale dosahla jsem na nej a zdal se mi asi otevrenej,nebo ja nevim..No v kazdym pripade z tehulkovani asi nic nebude-kdyz jsem byla curat,tak uz i kapka krve ukapla,takze zacatek ms..a to chtel manza sexik-to uz asi nestihnem.. 😢

natulaaa
1. srp 2010

@jahudka80 životodárná tekutina joo 😀 😀 😀 😀 😀 ,dobrý název,tak tomu budeme říkat 😀 😀 😀 😀 ,dobrou 🙂

natulaaa
1. srp 2010

@veraakubik juuuj fakt 😢 😔 ,ak to mi je líto,tak to máš en čípek nahoře a otevřený,tak příště budeš vědet už no 😔
holky já nesnáším vždycky to období čekání od ovu po ms,je to na palici 😠 😠

mv
2. srp 2010

Ahojky,
včera jsem byla celej den bez netu a dneska musím v práci i pracovat, tak dočtu asi až večer, co jste psaly.
Včera bylo tak nádherně a já měla zase tu svou náladičku ,fuj!!!
Prvně po tom měsíci od revize mě napadlo, jestli se na to nemáme už vybodnout a směrovat život jiným směrem, než čekat každej měsíc, jestli se něco zadařilo,či oběhávat IVF. 😒 Možná to tak vše máme být a můžu být ráda za jedno dítko, někdo nemá ani to.
Hezký pondělí.... 😵

mv
2. srp 2010

Jsem jen prolítla poslední příspěvky a koukám, že mám ještě dost velké mezery a nestačím se divit, co vše se dá pozorovat v těle.Já ani nevím, že nějakej čípek mám, nikdy jsem ho nezkoumala... 😀 😀
Jaké mladé a staré maminky to probíráte?To já bych už musela být matka-důchodce!!!!
Ale je fakt, že když jsem syna měla v 21 letech, tak upřímně mi matka po 35roce připadala stará, to klidně přiznám.Jak se ty názory s věkem mění, že???
😀
Mrcha už naštěstí včera odešla i s bolestma, tak mám klid. 😵 Tak už jen zítra ,ať je nulové HCG a doufám, že se mi zase zlepší nálada. 😒

jahudka80
2. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................26DC - 28.7.//

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................64DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................48DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................43DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................21DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................21DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................20DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................20DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................................19DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................17DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................16DC
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit)..................................................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80 (30let, kys.listová, kontryhel)...............................................................................10DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...................................................................................8DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................. 5DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..........................................................................................3DC

breberuska
2. srp 2010

dobré ráno holky! mně se čípek docela změnil, protože jsem ho sledovala už dřív, tak jsem poznala, že je jakýsi jiný - jako kdyby ještě víc prodloužil a docela dost mi přibylo bílého hleníku, nicméně nevím, jestli to někomu pomůže🙂

fram
2. srp 2010

Dobré ráno,
koukám, že jste probírali věk, tak nejstarší jsem tady já 😀 😀 ale zatím si nepřipadám jako důchodkyně 😀 Kluka jsem měla ve 22letech a bylo to akorát. Pak vyrostl a je pravda, že starosti jsou pořád, ale je mnohem víc volnosti, tak jsme si to užívali ještě relativně mladý. Ale u mě se najednou ozvalo "bim bam" a oni to byly biologický hodiny a teď jsem v pr...., že už se třeba nezadaří.

natulaaa
2. srp 2010

dobré ránko holky 🙂 ,noo Breber je dobrý příklad s čípkem 😀 😀 ,Fram jo jo bim bam,to znám 😀 😀 😀

pe_t
2. srp 2010

Dobre ranko všem 🙂
včerejší diskuse mě pobavila 😀 . Yfko neboj, jsem na tom s čipkem stejně - nikdy jsem ho nezkoumala, tak bych ani neveděla, jak co hledat 😀 .
breberuško máš pravdu - já měla na začátku těhu hodně hleník ( bílý výtok), někdy to bylo až na intimku).
To bývá taky docela jeden z ukazatelů těhu.

breberuska
2. srp 2010

@fram, jasné, že se zadaří!!! to si ani neříkej, že ne 😠 a bim bam taky slyším...po návratu z nemocnice my přímo ty hodiny řvaly do ucha 😀

pe_t
2. srp 2010

Holky nezlobte se, ale jak koukám na ty tabulky - můžu se zeptat ( nevím, jestli tomu rozumím). Zkr. MA je určitě missed abort že? Datum pozitiv. testíku taky chápu, ale DC? Asi den cyklu.....? Ale jsou tu velké rozdíly - 43 DC, 3DC... 😕 prosím co to znamená?

natulaaa
2. srp 2010

@pe_t no že někdo je jen3dc a někdo už 43dc a ms nikde,tudíš je tolik cyklu a když dostaneš ms,tak tě přesuneme dolu a budeš tam od 1DC,nevím,jak to vysvětlit 😀 😀

pe_t
2. srp 2010

ahaaaaa jasně moc děkuji Nati 🙂 já totiž nevěděla, že se ta tabulka takto hýbe podle ms holek . Už je mi to jasný. 🙂

pe_t
2. srp 2010

tak to se tam pak můžu taky hodit. Ale čekám teprve na první od revize, a to se asi nepočítá 😉 . Tak to se dá vlastně občíhnout podle čísla, u koho to vypadá, že to dopadlo 🙂