Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

meiki
3. srp 2010

@pe_t tak koukam, ze budes resit stejnou otazku jako ja, taky bych rada se snazila hned, porevizni uz odesla
ach jo holky, jak jste na tom byli Vy?
Ja mam dneska uplne slzy na krajicku, byla jsem u mudra u novyho, rekl, ze je vse ok a ze snazeni doporucuje po 3 mesicich od revize, sla jsem k nemu ze strachem ale take s nadeji, ze rekne, ze muzeme hned, tak fakt nevim, co doktor to nazor a pak si vyber

meiki
3. srp 2010

proc to nemuze byt vse tak nejak cerne nebo bile, proc rovnou nezakazou a nebo nedovoli, ale oni reknou doporucujeme, to nezakazuji.

a pak si ctete, jak nekdo nechce mimi a co ma delat kdyz je tehu

breberuska
3. srp 2010

@meiki, my se přestali "nesnažit" po druhé MS 😉

meiki
3. srp 2010

jeste jsem ted napsala jedne mudre meil, je to kamaradka, tak jsem zvedava, jestli odpovi a co

meiki
3. srp 2010

@breberuska kdyz ja nevim jak to zvladnu se nesnazit jeste jeden cyklus

leheckova
autor
3. srp 2010

ahoj holky kontrola dopadla dobře jsem 11+2 miminko roste a hybalo se ze ho nemohl skoro ani změřit termín porodu 22.2 mam už průkazku a jsem oficko doma na rizikovým

meiki
3. srp 2010

@leheckova moooooc blahopreji

meiki
3. srp 2010

@breberuska fakt bych se nejradeji dneska nekam zahrabala a jen asi brecela, tak se tady snazim poklizet, ale i tak to nejde

angelina987
3. srp 2010

@leheckova Krása, moc gratuluju, já jdu příští týden taky pro průkajdu, na riziko nemůžu, neměla bych penízky 😒

breberuska
3. srp 2010

@leheckova moooooc gratuluju, je to krása🙂 tak se pěkně opatruj!

martasl
3. srp 2010

lehe-jééé,to je krásnej drobeček.skvělé,že je všechno ok.tak jen tak dál. 🙂

mv
3. srp 2010

@meiki mě řekl dokonce spíše 4 měsíce.Ale počkáme do října, hlavně kvůli dovolený, tu nechci znova rušit a těhu nikam nepoletím ani náhodou!!!!Já se spíše bojím ,abych byla teď po kontrole šestinedělí o.k., když mám pořád problém s HCG.A zrovna včera jsem měla tááákovou depku, fuj.Ale dnes už dobrý.Tak ať ti odejde špatná nálada s dneškem a zítra je už dobře.
@leheckova krásná fotečka, moc gratuluju a opatrujte se oba!!!

Pokud budu ještě někdy těhu, tak mažu na riziko ihned.žádné peníze mi nestojí pak za nějaké výčitky.Jedno zamklé těhu mě v tomto zcela stačilo.Člověk si pak vyčítá každou blbost, co to mohla způsobit.

meiki
3. srp 2010

@mv jak mas jeste problem s hcg, ty jsi nemela revizi?
uz jsem to nevydrzela a brecim jak zelva

meiki
3. srp 2010

ach jo , brecim a jsem hnusna na mojeho prcka, protoze ty se vsim mlati s kostetem o zem, chce zametat a nejdemu to, ach jo

mv
3. srp 2010

Jo, dělali mi revizi, ale pak se z výsledků histologie ukázalo, že se jim to nějak nepovedlo.Bůh ví, co ze mě vyndali za tkáň.. 😒
Tak proto teď běhám na to HCG.
Ráno zavolám doktorovi, jak to vidí s tím výsledkem.Doufám, že stejně jak já... 😀

mv
3. srp 2010

@meiki tak si běžte s malým dnes brzy lehnout, ať zaspíš blbou náladu a ráno už bude zase u vás svítit sluníčko.... 😵

meiki
3. srp 2010

@mv kdyz ta nase mala potvurka chodi spinkat az po devate, no nic, snad bude zitra lip, budu asi muset jeste pockat do druhe ms, ale vidim to dneska asi tak, jestli bude manza chtit, tak se mu asi ale rozbrecim, ach jo
to je mi moc lito, ale urco to bude s hcg uz dobry

meiki
3. srp 2010

no jeste stahnu zem v loznici a jdeme k nasim, tak zatim ahojky a snad nam zitra svitne slunicko

herbie
3. srp 2010

LEHE moc gratuluju krasna fotecka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jahudka80
3. srp 2010

@fram děkuji za přáníčko pro Máju 🙂
jsem ráda ,že jste s tabulkou spokojeni 😉

jinak jsem to nevydržela a udělala další test 😀 😀 😀
@breberuska děkuji snad nám to tentokrát výjde 😉
@natulaaa asi tě zklamu, oni měli dnes zavřeno, ale granulky jsme jim dali a říkali že můžeme přijed zítra kouknout, ale pejska si opravdu vzít nemůžem, kvůli alergii- sice jsem psa měla, ale....... proto chcem stavět pejsan bude mít svůj domeček nebo bude spinkat v předsíni, ale v bytě mýt pejska nemohu ☹

jahudka80
3. srp 2010

@daniela699 😀 si představ když jsem platila ty granule tak mi paní říká to máte snad dogu ne 😀 😀 😀 a já na ní né to máme do útulku 🙂 a paní říká jéééé tak to jste moc hodní, že takhle pomáháte,... 🙂 měla jsem dobrý pocit a pak říkám manželovi on nám to pán Bůch oplatí na dětech a začla jsem se smát 😀

jahudka80
3. srp 2010

@mv dobře tak až budeš chtít stačí písnou a já tě zapíši ju 😉

mv
3. srp 2010

Já se asi zeptám úplně blbě, testy jsem nikdy neřešila, tak se omlouvám za otázku předem.
Že z těch testů člověk pozná ovuli bych i chápala, ale jak poznáte, kolik folíků dozrává, či jak jsou velké a zda je tak vůbec ten měsíc šance na otěhotnění.Nebo se to na testu projeví až od nějaké velikosti folíků ta čárka ???? 😕

jahudka80
3. srp 2010

@jane84 budu ti držet palečky ať neklesáš na dno tabulečky, ať zůstaneš ve výšinách a // čárkám se přidáš teď další za tebou my příjdem hned 😀

mv
3. srp 2010

@jahudka80 já se v říjnu nahlásím... 😉

jahudka80
3. srp 2010

@fram ☹ no jo co se dá dělat tak tfuj tfuj aby to teď vyšlo a neprošvyhli jste ovuli a při ní spolu splynuli 😀 a krásné děťátko počnuli 😀

jahudka80
3. srp 2010

@leheckova krásnej drobeček 🙂 😵 tak ať se vám dobře daří 😉 a hezky rostete 🤐

jahudka80
3. srp 2010

@mv folíky nepozná ani jestli máš průchodné vejcovody, ale pozná , že bude ovulace a tak pokud je vše ostatní ok tak je velká šance otěhotnět když se strefíš do správného dne, no a proto my raději už nekolik dnů předem 😀

No nic holky jdeme si dělat hezký večer, dobrou noc všem 🤐

fram
3. srp 2010

@mv jak píše marti, na posunutí je norethisteron, já ho měla taky poprvé ve 13 když jsme s našima letěli do Bulharska a nic mi to neudělalo. A po revizi, když mě dlouho nepřestávalo špinění, tak mi ho dr. napsala na 10 dní, špinění okamžitě přestalo a po dobrání jsem to normálně dostala a další mrchy přišli taky včas, takže cyklus mi to nerozházelo. Ale nesmí se při něm těhotnět.

fram
3. srp 2010

@leheckova krásný miminko, moc gratuluju a máš super TP 🙂
@meiki neboj, zítra bude líp. To čekání na nové snažení je nekonečný, ale pak to uteče a uvidíš, že se brzo zadaří.