Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lichtakova
3. srp 2010

@leheckova nádhera, super, moc moc držím pěsti, ať je vše, jak má 😉 🙂

natulaaa
3. srp 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,tý jooo,vy jste toho nakecali 😀 😀 😀
@jahudka80 jahud tys testila? a jestli joo,tak zž ti stoupá,zítra bude pozitivní 😉
@fram dle čeho soudíš,e příští týden budeš dole v tabulce?hmm? 😉 😉

fram
3. srp 2010

@natulaaa protože jsme promeškali ovulku ☹ manža se vrátil domů až po 12 dnech a to už jsem byla 17DC

a.j.a.
3. srp 2010

Ahojky všem 🙂 teeeeeda, tady je toho ale napsáno. Škoda, že přes den nestíhám téměř psát ☹ a příští týden jsme ve Zlíně, tak to nezvládnu psát ani večer ☹ ach jo.

a.j.a.
3. srp 2010

Já jsem dneska pozitivně naladěná 😵 byla jsem na kontrole a dostala jsem požehnání od dr, že na to můžeme vlítnout 😵 sliznice 7mm, folík 18,7mm 😵 😵 😵 jupí 😵

natulaaa
3. srp 2010

@fram joj já zapoměla 😔 😔
@a.j.a. ahojky,pro co jedete do Zlína?

a.j.a.
3. srp 2010

Jo, a k tomu grepáku, objevila jsem Relax a ten mi kupodivu i chutná. Takže ho zvládám i litr denně 😵

a.j.a.
3. srp 2010

@natulaaa ke tchánům na týdenní dovčo návštěvu 😖

a.j.a.
3. srp 2010

@leheckova Lehe, krásná fotečka 😵 pozitivní zprávy 😵 moc moc gratuluji 😵

yfka30
3. srp 2010

ahojky všem,
bohužel nestíhám dočítat ani psát a nebo spíš není nálada 😒 . Přítel odjel 300km daleko pracovně a nevím, kdy se vrátí, jestli za 10dní nebo za 20 ☹ - Je to na prd, když jste zvyklé, že tu každej den je a ted najednou prázdno, je mi smutno 😔

Holky, jen jsem vám chtěla napsat, že se mi strašně líbí, jak si navzájem pomáháte, když má jedna problém (jakejkoliv), snažíte se jí poradit, uklidnit připadne mi to, jako by jste se znali už dlouho a osobně 😵. Je fajn, že taková diskuze existuje, že člověk ví, že na ten problém není sám, že je nás "bohužel" víc, kdo si tím prošel a můžeme se navzájem povzbudit 😵 .Jen já bohužel jsem tip člověka, co se moc nesvěřuje nebo má spíš strach, protože už jsem se párkrát svěřila a pak se to obrátilo proti mě ☹ . I ten můj říká, že bych měla začít víc věřít lidem, že né všichni jsou "svině" a vy mě o tom přesvědčujete, tak doufám, že se nemýlím 😵 .

Jdu vás zkusit dočíst, když už je ted klídeček 🙂

jahudka80
3. srp 2010

@natulaaa jojo testila zítra to vidím na // tlusté 😉 jsem tu jen na skok manža šel do sprchy
😀 😀

fram
3. srp 2010

@a.j.a. super zpráva, tak už na to můžeta vlítnout a za chvíli tady máme další těhulku 😉
@yfka30 přítel se vrátí ani se nanaděješ, já to mám takhle pořád, ale už jsem zvyklá. Možná bych si ani neuměla představit, že by mm byl každej den doma 😕

jahudka80
3. srp 2010

@yfka30 🙂 na nás tedy na mě se můžeš spolehnou 😀 se koukej co tu píšu ani své kamarádce neřeknu takové intimnosti co kolikrát vám, jste super holky a jednou bych se chtěla sváma vidět 😵 jste takové moje internetové kamarádky a i když jsem vás nikdy nažovo neviděla je mi svámi fajn a líp než ....prostě jsou tu super holky a každá z nás si zaslouží // a krásné miminko 🙂 holky přeji nám všem ať příští rok držíme svá miminka již v náručí, tak já jdu už neslyším sprchu 😀 😀 😀

fram
3. srp 2010

@jahudka80 utíkej, ať ti manža zatím neusne 😀 😀 😀

yfka30
3. srp 2010

@fram já vím 😵 ...jen je to nezvyk, když byl pořád snáma a ted je pryč. Budu si muset zvyknout, penízky jsou potřeba. Otec, taky jezdí pracovně pryč a dlouho a mamina říkala taky, že si nedokáže představit ho mít pořád doma. Po novým roce byl nějakej čas doma a mamina už z něho kvetla 😀

yfka30
3. srp 2010

@jahudka80 krásně jsi to napsala 😵 . Já si taky nedokážu představit, že se svojí nej kamoškou bavím o tom jestli mám čipek dole nebo nahoře, jestli je měkej nebo tvrdej a kdy mám ovulku 🤐 ...by na mě asi čučela jak na blba, co to melu 😀

martasl
3. srp 2010

yfko-manžel je taky věčně pryč.když je týden doma,tak jsme ze sebe na prášky.vždycky se těším,až odjede.jen vytáhne paty,tak už bych ho chtěla mít zase doma.no a když přijede,tak mě to přejde.no není to na palici?? 😀 😀

a.j.a.
3. srp 2010

@yfka30 tak já to mám jako Fram, manža přes týden pryč, takže jsem zvyklá a pokud někdy náhodou dorazil, tak jsem z toho pak byla na prášky 😀 😀 😀 ale kdysi tak moc nebyl pryč, tak se mi na to těžko zvykalo, že je najednou celý týden v čudu. Ale nakonec si člověk zvykne na všechno. Teď si zase nedovedu představit, že by měl být každý den doma 😅

a.j.a.
3. srp 2010

@fram no já doufám, že se brzy zadaří. Nejlépe už tenhle měsíc 😵 ale to už bych byla asi moc náročná 😅

a.j.a.
3. srp 2010

Utíkám spát 😔 dobrou všem 😵

mv
4. srp 2010

@fram tak příští měsíc manžílka před ovu přitáhnout a do práce pokud možno nepustit.... 😀

Mě dělal manžel 15 let na směny, moc jsme se neviděli a přišlo mi to úplně normální.Pak kvůli nemoci musel přejít jen na ranní směny a docela byly pár týdnů třecí plochy.Byla jsem zvyklá být odpoledne mimo domov, když už i syn byl samostatnej a najednou bum ho , byl někdo doma navíc a chtěl, ať jsem tam s ním..... 😀 Chvíli to trvalo, než jsme se v tom sladili a musela jsem si vybojovat některá volná odpoledne jen pro sebe,ale teď už v pohodě a už si vůbec neumím představit, že by to bylo zase jako kdysi.
Trávíme spolu tak asi o dost více času, než jiné páry, ale já jsem ráda.Je mi s manžou fakt dobře a ráda s ním trávím hodně času.. 😵
Teda někdy je na zabití, asi jako každej, 😀 😀 😀 ale to je minimálně.
Mrzí mne, že můžu psát jen takhle po ránu z práce a pak celej den ne, a zase až z domova,ale bohužel to z práce jde málokdy.Jsem moc ráda, že mi vás Angelina doporučila. 😵
Taky nejsem typ, co se v tomto svěřuje kamarádkám.A teď sama vidím, že když se tohle stalo nějaké z mých kamarádek a snažila jsem se je podpořit a vcítit se do toho, co prožívají,tak to se prostě nedá.Člověk tohle bohužel musí prožít sám, aby věděl ,jaké to je. ☹
Tak pište, pište, ať mám odpolede co dočítat..... 😉

breberuska
4. srp 2010

Ahojky holky!
@jahudka80 tak co testík dneska? myslím, že by mohly být krásné //, ne?
holky s těma manžílkama na cestách vám to teda nezávidím, to vůbec k plození nepřispívá!jak jsem tu psala, mělo by to být uzákoněno, že na ovuli je chlap doma a má placené volno 😎
a co se týče toho svěřování, tak jsem na tom úplně stejně jako jahudka, moje nejlepší kamarádka taky nic netuší mém o čípku a hleníku, s váma je to tady takové jiné 😉

zzzzuuuuzzzziiii
4. srp 2010

Ahoj holky, ctu si tady vase prispevky a mam porad lepsi naladu... clovek sedi v praci a pri tom si muze v klidu povidat s holkama, takze to kafe, co tady piju vlastne piju s vama 🙂
doma se to trochu uklidnilo... nebo spis asi diky me se to trochu uklidnilo... je mi z toho vseho porad smutno, ale poslechla jsem vas, necham to u ledu a budu doufat, ze to bylo jednou a naposledy... vcera se zase tulil, byl mily, dokonce mel i povidavou... dokonce jel i dobrovolne na navstevu k mym rodicum 😀 a ze nesnasi navstevy... asi trochu zpytuje svedomi, i kdyz porad mam pocit, ze je to malo... no proste se musim nejak zabavit, pak to vzdy jde...
Porad cekam na tu prvni po revizi... a stale neprichazi... dnes je to presne 33 dni od zakroku ☹ porad na to cekam, protoze doktor mi rekl, ze mam prijit az po... ale je tam jen prvnich 14 dni v srpnu, pak ma dovcu, tak to potrebuju stihnout... jeste nevim ani vysledky z histologie, i kdyz nevim, jestli to je nejak podstatny...
Preju vam vsem krasny den, u nas to vypada na slunicko a usmev na tvari vsem...

breberuska
4. srp 2010

zuzi, tak piju kafíčko🙂 tak na zdraví 😀 To je super, že se to doma trochu uklidnilo!! jen tak dál 😉 hlavně nezapomínej na sebe, aby to nezaběhlo zase do starých kolejí 😉

yfka30
4. srp 2010

Ahoj holky, dneska to vypadá že bude krásně, tak konečně můžeme vypadnout ven. Včera skoro pořád pršelo, tak jsme nikam nemohli a prcek už byl protivnej 😒 Večer pojedu spát k mamině, aby zítra pohlídala, jdu opět na krev na Hcg, tak doufám, že už bude na nule, posledně byl na 19. Mě už to tak nebaví ráno na krev odpoledne pro výsledky a doufám, že tam nebude ta "milá" sestra, která neumí ani zabučet 😠.

@mv mě tuhle stránku taky doporučila angelina 😵...@zzzzuuuuzzzziiii četla jsem co máš doma za problém 😔, ale bohužel nemám k tomu co říct, protože všechno už tady psaly holky a se vším nelze než souhlasit 😵. Jediný, co asi poradim, tak nepátrat, nevyzvídat, protože chlap se nikdy nepřizná. Ale píšeš, že už se to u vás uklidnilo, tak snad to byla (pokud byla) jenom jednorázovka a uvědomil si co má doma 😵. Budu moc moc držet palečky, at je to jenom a jenom dobrý 😵

@jahudka80 taky bych taky chtěla zapsat do tabulky, ale to asi až dostanu MS že? Nevím, kdy ju mám čekat 😅 😕, ale určitě se pak připomenu.

Holky, já to tady sepisuju už půl hodiny 😀. Né že bych nevěděla co psát, ale malej si pokaždý, když něco dělám vzpomene, že něco chce 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
4. srp 2010

@yfka30 jo jo, neni to jednoduchy, ale snazim se. dekuju za podporu... doufam, ze bude vse dobry, i kdyz mam ted strach ze vseho... musim se nejak zamestnat a pak na to vlastne nemyslim... dekuju

zzzzuuuuzzzziiii
4. srp 2010

@breberuska akorat jsme si k tomu kaficku nejak nic neupekly a to ja sladky tuze rada 🙂 dekuju moc... ja doufam. budu se snazit nic neresit, i kdyz to jde docela tezko... stejne jiny reseni nemam, protoze o neho nechci prijit.

natulaaa
4. srp 2010

dobré ránko holky 🙂 🙂 ,tak u nás bylo krásně včera a dneska je hnusně a celkem i zima 😒
holky taky si nedovedu představit,že rozebírám hlen a čípek s někým jiným,i moje nejlepší kámoška ,co si skoro denně voláme má ted 7týdenního prcka,tak když nadřeknu,že jsem si dělala ovu testík,tak na to moc neslyší 😒 ,přitom potratila před dvěma lety a dva roky se pokoušeli,ale je fakt,že se vubec nehlídala a možná proto to neuznává 😖
@zzzzuuuuzzzziiii to je dobře,že je to trochu lepší,myslím,že to bude zase v pohodě a až otěhotníš,tak to bude ještě lepší 😉 😉

A co jahud a Danča,zajímají mě jejich teploty a testíky 😵

yfka30
4. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii nemáš vůbec zač 😵 . Chápu, že ted to asi chvilku potrvá a pochybnosti asi budou pořád 😔 . Psala jsi, že spolu děláte v práci, já s tímhle mám bohužel špatný zkušenosti, podle mě, když spolu lidi tráví 24h, tak si nejsou tak vzácní jako když se večer sejdou doma a můžou si povykládat co ten den prožili a tak 🙂 .
Taky jsem si ráno dávala kafčo a něco sladkýho k tomu by bodlo 😵 . Tak se domluvíme, co upečeme, aby jsme měli zítra co zakousnout 😀

zzzzuuuuzzzziiii
4. srp 2010

@yfka30 prave pochybnosti a nejistota, to je to nejhorsi... pracujeme spolu, ale ja sama travim den jeste ve sve praci... takze rano v 7 odjedu, vratim se ve 4 a pak je jeste co delat doma a o vikendech taky... to mame spolecne, ze to spolu muzeme resit.
strasne moc jsme chteli velkou rodinu - aspon tri deti - dva kluky a holcicku, to byl muj sen... snad se mi alespon castecne splni, ted by mi stacilo jedno...
neco sladkeho 🙂 hmmm, tak mame sezonu ovoce, tak ja to vidim na placku s merunkama a pudinkem, lehke a vyborne... a nebo se vyprdnu na peceni a koupim si poradnyho vetrnika 🙂