Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petra.vavra
12. dub 2010

No holky asi si o mě budete myslet, že jsem úplnej magor, když si myslím, že by se to podařilo tak rychle po potratu, ale já byla hrabat v odpadcích z noci (abch to měla s čím porovnat) a teď jsem udělala další ovu test a je tmavší...takže asi ovu fakt dorazí, no to by bylo super a začalo mě odpoledne bolet na levém vaječníku...už jsem to oznámila manželovi, ať se v práci moc neunavuje, že bude mít pracovní večer 😀 😀 😀 ...hm chlap no, samozřejmě normálně jezdí pozdě, ale dnes prý klidně přijede i dřív.... 😀 😀
nat- já tu mam taky ještě 3 testy, tak je klidně spotřebuju všechny, čekám až se mi ozve ta kámoška z UK jestli mi je koupí a za kolik....

petra.vavra
12. dub 2010

mě to nejde nafotit, abyste to viděly chjo 😒

natulaaa
12. dub 2010

tak to je super peto a čípek kontroluješ,nebo né,mi to příjde nějaké divné s tím mojím,přece po MS by měl jit dolu a tvrdnout né?ale ted jsem četla,,že 2 až 4 dni před ovu měkne a jde výš .a jo há mám takový od MS,tak ted nevím 😖 😀 😀 😝 ,

jane84
12. dub 2010

holky já mám depku jako blázen, odpoledne jsem prořvala, mám lehce zvýšenou teplotu, spíš než na těhu to vidím na nějakej zánět, ale to zas nemám extra velké bolesti. Já tomu prostě nevěřím, když jsou ty testy negativní. u prvního těhu, i když krátkého, jsem je měla pozitivní. já se snad do rána picnu ☹

petra.vavra
12. dub 2010

nat to víš, že kontroluju, ale nevím...je sice nahoře, ale zase mi nepřipadá nějak extra měkký....ale oproti noci je ta čárka na ovu silnější...ale hlen tam je takový jaký má být při ovu, v noci byl jen trošku a teď už je ho mnohem víc....jsem fakt magor

jane- nesmutni, vím, že to bude znít jako klišé, ale věř, že vše je jak má být 😉 , uvidíš že to bude dobré, držím vše co mám, aby to tak bylo 😉

natulaaa
12. dub 2010

Peto já jsem z toho taky magor, 😀 😀 😀 😀 nevíš kdy ten čípek tvrdne po MS,jestli hned jak končí?Ale kupodivu to beru nějak zvesela,já jsem po te laparce nějaká až moc klidná,já už jsem říkala,že mi tam asi něco přímíchali do te narkozy 😀 😀 😀
Jane kolik máš tu teplotu?jinak já se ti fakt nedivím,všechno nasvědčuje těhu,ale ten testík negativní,to je zase divné,ale jsou ženské,na které nějaký těhu test vubec nepusobí,je jich málo,ale stáva se to.budu ti držet palce at ti to dopadne dobře 😉 😉 😉

natulaaa
12. dub 2010

jdu se projít se psem,jsem opět sama,Peta přišel z práce a ještě nevlez ani do dveří a už ho odchytila moje mamka,at s něma jede koupit novou televizi 😠 😠 😠 ,chudák ani nepojed,ach jo ti rodiče 😝 😝 .Tak jdu na procházku se psíkem,máme za zahradou louku a les,tak jdu,zatím čauky 😵 😵 😵

petra.vavra
12. dub 2010

nat- no správně by to mělo být takhle...pozor budu za nejchytřejší 🙂)

po skončení MS se čípek uzavře a je tvrdý a vyčouhlý do pochvy
při ovu se zkracuje, měkne a otevírá se, tak vydrží asi 3 dny co probíhá ovu, proto se uvádí, že můžeš otěhotnět +- 3 dny kolem ovu a pak se opět uzavře a zase ztvrde, den před MS se začání zase otevírat, proto se hlásí MS lehkým špiněním a jakmile se otevře jde MS krev ven...no jo, ale zase si myslím, že každý jsme jiný a nemusí úplně vše probíhat přesně tak jak se píše v moudrých knihách 😉

jane84
12. dub 2010

nat, měla jsem 37,4, zkoušela jsem to hledat na netu a prý bývá zvýšená i tělesná teplota. Když o tom přemýšlím, jak se uhnizďování a tvorby placenty účastní spousta buněk, které se účastní i zánětlivých věcí, tak je to logické.
já jen asi zešílím z těch testů. jdu si oholit nohy ať nevypadám u dr jako opička

natulaaa
12. dub 2010

Tak jsem doma,na louce je nějaký chlap a má tam na volno puštěné vlčáky,tzakjsem ho raději vyvenčila jen blízko baráku a valila sem raději domu,aby se psi do sebe nepustili, 😠 😠
No Peto to ja všechno víím,ale kdy se uzavře po MS hned?,nebo je to je otázka i několika dnu?Já ho zkouším od MS a je furt nahoře a rozplajzlý,mi vubec nestvrdl 😒 😒 ,takže bud se fakt ovu už chystá,nebo to fakt to ztvrdnutí trvá třeba i pár dnu,ze dne na den to asi není,no tak nic,uvidíme další měsíc,to už budu mít s čím porovnat 😉 😉 😉 .Každopádně p 😉 eta když se převlíkal,tak už mě stihl trošku obtěžovat,tak nebudu odmítat jeho chtíč 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
12. dub 2010

Jane býva zvýšená,já měla taky do těch 37.4 u prvního těhu.No teda,další příznak,tak na tebe jsem fakt zvědavá zítra 😵 😵 😵

petra.vavra
12. dub 2010

nat- u nás se taky bude obtěžovat jen co se vejde do dveří 😀 už jsem dostala chlípné smsky....ach ti chlapi 😀

petra.vavra
12. dub 2010

Tak jsem dala tu fotku ovu testů do alba.

fram
12. dub 2010

Ahoj holky, to jsem si početla, teď je ze mě gynekolog 😀
Já ovu testy zkoušela jen jednou, stačily mi 3, první dva dny čárečka slabší, třetí den obě stejné , no a zrovna jsme zaseli 🙂 Bohužel to dopadlo, jak to dopadlo... 😢
Martasl, taky chodím do práce s nechutí, je to kvůli jednání šéfů 😒
jane, nesmutni, jestli nejsi těhotná teď, dopadne to za měsíc.
Holky, všem, co na dnes znásilníte chlapy, držím palce, ať je to plodný akt 😀

natulaaa
12. dub 2010

Peto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
12. dub 2010

Fram,tak u mě to vypadá na čistý sex z lásky dneska,ovu ještě nedorazila,ale i takový sexík je dobrý 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jane84
12. dub 2010

každý sex je dobrý, podporuje činnost vaječníků a může i vyvolat ovulaci. vědecky dokázané 🙂

fram
12. dub 2010

natul, spermie můžou přežít i pár dní, takže co ty víš, třeba se nějaká drapne a nepustí. 😀 😀 A i kdyby ne, každý sex je dobrý, jak píše jane. 😀

silvidee
12. dub 2010

ahojky všem 🙂

petra.vavra
12. dub 2010

fram 😀 😀 😀
nat 😀 😀
koukala jsem jaká afrodiziaka mám doma, abychom navodili tu správnou atmosféru a měli pořádnou chuť a u nás samozřejmě naprosto všechno sežrané od víkendu...takže je tu na výběr ocet, sojovka a pálivý okurky, sakra 😀

silvidee
12. dub 2010

😝 mě bolí břicho jako čert, dneska je to měsíc revize

martasl
12. dub 2010

silvi-tak to už dorazí první ms,ne?uvidíš,že jak se přehoupne ms,bude všechno lepší. 😉

silvidee
12. dub 2010

martasl: jj, už aby to bylo 🙂 ještě 14 dní a přijdou výsledky z genetiky, to jsem zvědavá co tam bude 😕

kopretina82
12. dub 2010

Ahoj holky...
Taky hlásím čípek vysoko měkký a otevřený a bílkový hleník 😲 Ale min. cyklus to bylo totéž a podle teplot byla ovulka až 17DC 😖
Jani, budu moc držet palečky a ať už to dopadne zítra jakkoliv, věř tomu, že je to v danou situaci to nejlepší řešení... 😉 Ale stejně myslím, že to dopadne dobře 😉
Silvi, přeju ať MS dorazí... 😉 a ať Ti ta genetika dobře dopadne 😉
Mám takový pocit, že u nás se dneska bude taky znásilňovat, ale ne kvůli hleníku a čípku, ale nějak na mě jde chuť 😉 😅 😀
Jo Nat a myslím, že s tím čípkem po MS to máme každá trochu jinak 😉 Dost možná je to trochu jinak i cyklus od cyklu

fram
12. dub 2010

petra,pálivý okurky, ty nakopnou a prokrvěj orgány 😀
silvi, tak snad se hlásí první mrcha. Snad bude genetika O.K.

petra.vavra
12. dub 2010

fram- no radši jsem nabídla oběma strávníkům kuře a dostala jsem velkou pochvalu, tak na okurky asi nedojde 😀

silvidee
12. dub 2010

jj, první MS ta bude hrozná, ale pak už to bude dobrý. 🙂

fram
12. dub 2010

petra, láska prochází žaludkem a když se k tomu přidá sexík, to se plodí jedna radost 😀

natulaaa
12. dub 2010

Tak jak tak čtu,tak dneska se bude znásilnovat skoro všude 😀 😀 😀 😀 😀 ,tak holky at vám to dobře dopadne a já už vypínám notebook,něco se tu po mě sápe 😀 😀 😀 😀

petra.vavra
12. dub 2010

silvidee- jo jo taky se jí "bojím" myslím, že ta je po tom všem nejtežší ☹ , ale musíme holt koukat dopředu 😉
fram- jo jo žaludkem ano, ale ráno zase jiným východem a to by mohlo mít určité následky 😀 😀 😀