Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
6. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀 tak to jsou super zprávičky, docela jsi mě pobavila 😀 ty rozkuřovačko, dobrý přivýdělek by to byl. 🙂 😉

já jsem dnes v noci skoro nespala 5x se vzbula , měla blbé sny a teplotu si měřila už v 5:45 pak tedy ještě v 6:30 jako každý den a žádnej rozdíl obě stejné, jsem celej den unavená chce se mi spát, hlavně na mě jde depka, že už manža končí dovču stihli jsme jen 3 výlety a zas to spadne do stejných kolejí, vaření úklid malá...a zítra máme výročí a chtěli jsme na véču, jenže není hlídání tak véča bude doma ☹ zuzi psala ,že byli v kině já kdy já byla naposled v kině asi před 3rokama ☹
někdy mám pocit že se tady z toho zcvoknu ☹

veraakubik
6. srp 2010

@natulaaa Dobrou chut..Docela dobry tema k obedu.. 😉 Takze-dnes uz je ms skoro pryc a v utery nam zacina snazici obdobi,takze zeny koucim se a frcim pro karton grepaku.. 😉 Nevim jestli to bude mit nejaky vliv ted kdyz mi to konci a od uterka zahajujeme snazeni,ale za to nic nedam-alespon budu mit nejakej pitenj rezim.. 🙂

daniela699
6. srp 2010

Taky myslim, ze to byl preklep - do ovu po ms 🙂 ze jooooo? 🙂

natulaaa
6. srp 2010

@jahudka80 nebuud smutná 😔 😔 😔 ,hod mi malou sem,já i jí ráda pohlídám 😵 😵
@veraakubik no jasné,když už nic jiného,tak aspon pitný režim a vitamíny nudeš dodržovat tak,jak se mají 😵 😵 ,ale prý o má dobrý učinek 😉

Dani jj vím,krásné moto o je 😵 😵

natulaaa
6. srp 2010

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 od ms do ovulace 😲 a co jsem napsala?jdu kuknout 😕 😕 😕

natulaaa
6. srp 2010

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 no fáááák já se přeřekla 😀 😀 😀 ,ježiš ještě že jste si toho všimly,už mi hrabe z těch našich hlenu 😀 😀 😀

daniela699
6. srp 2010

@veraakubik - no urcite bude, jsi ted teprve na zacatku cyklu vicemen, takze do ovu je jeste nejaky ten den, takze takhle tomu telu prilepsis, aby melo z ceho natvorit poradne toho hlenu. 🙂

jahudka80
6. srp 2010

@a.j.a. jojo to máš pravdu 🙂 jsem mnohem klidnější malá je naše první vymohdlené zlatíčko, a i když mě někdy zlobí tak je to náš miláček. Teď jsem naštvaná páč musím jít koupit plenky 😠 už tak krásně chodila na nočník čůrat (kakat chodí pořád na nočník) ale čůrat jen někdy a po tom co párkrát počůrala gauč...tak jsem ji dala zas plenku 😠 ☹ a ona když jí počůrá a řeknu musíš na nočník a ona mi řekne mám plínku 😢 😀 no to byses z ní .... no jsou jí 2 roky a většina dětí už chodí na nočník já měla takovou radost když jsme byly pár dnů bez pleny, ach jo a zas plenkujem 😖

A připadám si fakt jak blbka snažím se otěhotnět ,že po plodném období sotva lezu a na jednu stranu si říkám co když zas nebudu 😒 - tak mě to bude mrzet, a na druhou co když jsem těhotná jak to zvládnu s dvěma dětmi 😀 holky já jsem fakt praštěná 😀 😢

daniela699
6. srp 2010

Natul, co ty mas s tim "T" na te klavesnici? 😀 😀

veraakubik
6. srp 2010

Holky moc diky za radu-urcite to zkusim...Jen jeste-je jedno z jakyho grupu?To by mohlo napomoct i ladovani cerstveho grepu,ne?!

natulaaa
6. srp 2010

@daniela699 kruci já nevím,ale už mě sere 😠 😠 😠 😠 😠 ,to abych po sobě dočítala 😠 😠 ,jednou jde a po druhé né 😠 😠 😠 😀 😀 😀 aspon si procvičíte mozek při doplnování písmenek 😀 😀 😀 😀

daniela699
6. srp 2010

Jahud, ja myslim, ze ty tvoje uvahy jsou uuuuuuuuplne normalni. 🙂 To bude v pohode. 🙂 U toho druhyho uz aspon spoustu veci budes vedet, ze co a jak, tak to pujde lip. 🙂 A kdyz jste tedka tak hezky zapracovali, tak to by bylo aby nebylo. 🙂 Super, ze ty testy jsou negativni, myslim, ze riziko je maly, ale je, takze ted mas aspon klid na dusi, a za to ty penize urcite staly. 😉

natulaaa
6. srp 2010

@veraakubik no to asi joo,to bude ještě lepší 😵 😵

daniela699
6. srp 2010

A neni treba pod tim pismenem nejaky smitko? I kdyz u vas asi neeeeeeee. 😝 😀

natulaaa
6. srp 2010

@jahudka80 nejsi praštěná,to je uplně normální,já aky jak čekala na ms a ted teploty byly krásnéa já ,hmm a co když budu těhu,dovedu se vubec postarat,někdy mám ještě co dělat sama se sebou 😀 😀 😀 a na druhé straně že no jasan dovedu se postarat a zklamání,že to nevyšlo,myslím,že to tak máme všechny 😒 😒 😉

jahudka80
6. srp 2010

@natulaaa ty jsi hodná 🙂 ona chodí v 19:30 spinkat a je hodňoučká, to víš že někdy zlobí, jako každé dítko , ale jinak oproti jiným co jsem pozorovala je zlatá 🙂 kéž by byla sestřička nebo bráška jako ona 😀 hm to už bych toho chtěla moc 😀
Holky víte co mě sere (pardon ) nejvíc že já která tady 7 let makala a pak mě vyrazili pro nadbytečnost snižovali stavy, tak spadnu do pytle s těma co nikdy nemakali a válej se na podpoře cigáni jedni, a já budu s nim,a brát ročák 7600 po porodu do 21měs.dítěte a pak už jen 3800kč a to nevím jak to zvládnem žijem z mého rodičáku a to jsme teď 3 a pak budem 4 a 3800 na 4 lidi 😠 😢 😢 😢 přividělávám si ale to je tak 900-1500kč a sedím u toho tak 40-50h měsíčně tak je to 12h týdně po večerech a s miminem to tedy nevim nevim 😒 proč mám na tom bejt stejně jako ti co nemakaj já chci bát doma do 3 let dítěte a brát 7600 a pak jít pracovat 😠 promiňte za mou náladu a za mé vylévání srdíčka ,ale člověk pokud si pořizuje mimi a chce se o něj starat musí myslet do předu zdy to všechno zvládne 😉

natulaaa
6. srp 2010

@daniela699 tak jsem koukla a pod T není,ale pod V jé 😀 😀 😀 😀

natulaaa
6. srp 2010

@jahudka80 joo Jahud je to bordel,holt naše menšina si o uměla vyřvat a vyběhat ty prachy noo,všude udělají čurbes a pak jsou všichni posrání a jen kvuli nim,ted zruší porodné,protože na o nejsou prachy,se nedivím,že nejsou,když jich je po desiti v rodině 😠 😠 😠

jahudka80
6. srp 2010

Holky tak já jdu něco dělat tedy jedu koupit plenky ☹ a poslat balíček, paní si koupila krosničku tak mám aspoň nějaké korunky 😉 papa večer no večer budu muset začít pracovat (teď jsem měla nahlášenou 14dní dovču) tak se mi to tam nahromadilo a musím to udělat abych zas nepřišla o prémie 😉

natulaaa
6. srp 2010

a zas mi vynechalo TTTTTTT 😠 😠 😠 😠 😠

jahudka80
6. srp 2010

@natulaaa jojo a my normální bílé pleti co máme 1, 2, max.3 děti máme na tyhle svině doplácet ☹ a natul kdybys to tu viděla po městě choděj cikánky 16let těhotné to jsou skupinky 4 dospělí a 14 dětí 😢 😢 😢 já je ....

natulaaa
6. srp 2010

@jahudka80 jj já vím,mi takhle chodili do obchodu a vždycky naprcané ještě k té tlupě dětí 😠 😠 😠

natulaaa
6. srp 2010

myslela jsem do mého obchodu,jak jsem měla,bylo mi na grc..í 😝 😝

lichtakova
6. srp 2010

@natulaaa tak to je fajn, už aby to bylo co? ty rozkuřovačko...................... 😵

natulaaa
6. srp 2010

@lichtakova 😀 😀 😀 😀 ,no jo no, 😀 😀 ,sranda musí být 😵 😵

lichtakova
6. srp 2010

@natulaaa jak je ot teda s tím grepem??????????

natulaaa
6. srp 2010

@lichtakova od ms do ovu 😀 😀 😀 ,stejně jako kontryhel 😉 😉

lichtakova
6. srp 2010

@natulaaa dyž mě už ten kontrahel fakt lez ušima, úplně stačí ten femigard
ok, zítra koupím juice.... 😵

helcenka
6. srp 2010

Všechny zdravím.

Breber, moc gratuluju a držím palce dál.

Jahud, já mám v tabulce o jeden den míň, dnes jsem 22DC. Dva dny po sobě jsi mi napsala stejně.

Dančo, to jsi hodná, že sis na mě vzpomněla.

A jak udělám to, aby ten, koho chci oslovit, byl modře a před ním ten zavináč?

lichtakova
6. srp 2010

@helcenka klikneš na to odpověz pod příspěvkem