Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
6. srp 2010

@jane84 Jani to miminko no nevím nevím,kde to haničí se zdravým ozumem,že když nedejbože nebudu moct mít mimi,že si pořídím toto 😕 😕 ,o se mi nezdá nomální nééé? co vy na to?holčičce bych to koupila místo panenky,ale jinak 😲

jane84
6. srp 2010

@natulaaa já bych to nekoupila ani jako hračku, je to moc reálné, víš jak se někdy děti k hračkám chovají a pak budou to stejné zkoušet i ostatních dětí. Je to divné. Nechápu, co si tím ty ženské dokazují

pe_t
6. srp 2010

😲 šmankote to už není ani pro ujetý ne? To je síla!!! Co ještě nevymyslíííí 😲 ani nechci říct, co mi to připomíná 😒

jane84
6. srp 2010

No mně přijde, že to vymysleli nějací pedofilové

pe_t
6. srp 2010

no asi tak.....je to divný. Ať žije 21.století.
omlouvám se tomu, komu se to líbí, ale jak mají na hradech a zámcích vycpané zvířata, tak.......no hrůza

a.j.a.
6. srp 2010

@daniela699 noo, už jsem o tabulce uvažovala, jen nevím, jestli pak nebudu nervní, až uvidím kolikátý DC jsem 😕 teď jak o tom mám prd přehled, tak si přijdu klidnější 😅

natulaaa
6. srp 2010

@daniela699 joo Dani a HA mi nic nerozháže,protože budu těhotná jooooooo jakooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a.j.a.
6. srp 2010

@natulaaa koukám, že na září už je tady pěkná fronta 😵 😵 😵

jahudka80
6. srp 2010

@helcenka ju promiň chybička se vloudila 🙂 ráda tě vidím 😉 helči musíš dát buď zavináč a jméno zkopírovat a nebo dát to modré odpověz 😉

pe_t
6. srp 2010

já taky já taky prosím pěkně 🙂 doufám, že září 🙂

jahudka80
6. srp 2010

@jane84 jo tak až mi hrábne tak si jedno koupim a budu ho vozit v kočárku 😀 😀 😀 😀 😀

jane84
6. srp 2010

@natulaaa myslíš, že má cenu, abych zítra ráno (11DPO) testovala, když mám doma test s citlivostí 25? mohlo by tam něco být vidět?

helcenka
6. srp 2010

Jojo, Jahud, už se mi to povedlo. Jinak chybička se vloudí, to je jasný, ono už se to táhne od 14DC, jenže jsem tu nebyla, tak opravuju až teď.

Dančo, takže srpen nic? To zbyde jenom na Jahudku a Aju nebo co. Tak kam se mám přihlásit já?
Srpen asi nic, ale kdoví. Jenže už mě od 18DC bolí vaječníky a trochu tlačí bříško, ale nevím z čeho, když MS mívám tak 27-31 a vaječníky a bříško mě pobolívá pár dní před. Ale já mám taky od víkendu housera, tak jestli je to jedno s druhým? Kdo ví.
Tak jedině že bych se nacpala taky do září...

A ještě k tomu před chvílí volali, že kvůli počasí asi zorbing nebude. Já myslela, že si uděláme prima výlet...

natulaaa
6. srp 2010

@jahudka80 tak pak dej vědet jestli si ji budeš kupovat,to už budem vědet vo co go 😀 😀 😀 😀
@a.j.a. no vždyt píšu,že Jahud musí spojit dva měsíce v jeden 😀 😀 😀 ,jinak se nevejdem 😵 😵

helcenka
6. srp 2010

@jane84 ptala si se sice Natulky, ale např. u mě záleží na ovulce, při první těhu jsem ji měla 15DC a 13DPO ještě byl test sněhobílý a // se ukázaly až 18DPO až když jsem měla 4denní zpoždění. A u druhého, které dopadlo jak dopadlo, jsem měla ovuli 11DC a test ukázal // taky 18DPO a to bylo přesně v den očekávané mrchy.

pe_t
6. srp 2010

@jahudka80 dáš mě prosím taky do tabulky zítra, nebo jak ji budeš dělat? 🙂

a.j.a.
6. srp 2010

@helcenka Heli, no já s tím srpencem nevím nevím. Myslím, že jsme ho prošvihli ☹ ale tak naděje umírá poslední, že 😕 jinak se prostě všechny sejdeme v září 😀 😵 😀 😵 to potom jedna za druhou pofičíme v tabulce zespoda nahoru 😵 tabulku zrušíme a uděláme si novou těhulkovskou 😵 😵 😵

fram
6. srp 2010

Ahoj holky,
koukám , samé dobré zprávy
@natulaaa v září jsi jasná, už se těším, jak nám vyfotíš //
breber, gratuluju k dutince, příště už bude buch, buch srdíčko 🙂
@jane84 taky mě ta svinská mrcha překvapila, ten cyklus byl moc krátkej 😠 tak doufám, že je vše v pořádku. A doufám, že až se vrátím z dovolený,najdu tě v horní části tabulky. Moc držím palce.
Holky, nevím, jestli ještě dnes stihnu nakouknout a zítra už frčíme. Takže ovuholkám přeju úspěšné snažení, čekatelkám // a porevizním konečně mrchu. 🙂 Zatím se loučím.

jahudka80
6. srp 2010

holky mě je jedno jestli srpen, zaří, říjen, ale do prosince musím být těhule!!! nebo budu bez peněz ☹ i ták to bude stát za hovno, ale my se s tím nějak poperem!

@jane84 testni jak chceš , já jsem se tento měsíc zařekla ,že testit budu až 19.8. (tedy 27dc asi 14DPO) abys nebyla zklamaná a nebylo to třeba brzo a ty byla těhule....já vím se mi to kecá počkej na mě až tu budu nedočkavě přešlapovat s testem- teď machruju 😀 a pak tady budu za týden plašit 😀 - máš nějaké příznaky? A zkonrtoluj čípek 😀 budeš alespoň malilinko vědět , a kdy má přijít mrcha?

Holky jdu koupat malou 😉

jahudka80
6. srp 2010

@pe_t jasně napiš mi do interní pošty info, věk, kdy byl potrat a jestli MA nebo SP,.a jestli něco bereš ju a zítra jsi tam, 🙂

jane84
6. srp 2010

@jahudka80 no mrchu čekám ve středu, vím, že bych testovala brzy, ale Natul tu jednou psala, že 10DPO by mohl být vidět duch, ale nevím s jak citlivým testem. my jdeme totiž na narozeniny zítra, tak jestli pít či nepít, to je otázka a taky si dávám pozor kvůli té práci, abych něco nepodcenila, víš 😒

a.j.a.
6. srp 2010

@jahudka80 Jahud, no nakonec i mě je jedno, co to bude za měsíc, hlavně jak do konce roku budu mít potvrzené těhu. Kéž by. Jinak v lednu nastupuju do práce a Klárka na celý den do školky ☹ 😝 🙄

helcenka
6. srp 2010

@a.j.a. to máme úplně stejné. Já bych v lednu taky měla nastoupit do práce. Navíc mám nepravidelnou pracovní dobu, tak nevím, jak by jsme to zkoubili, protože manža pracuje na 2 směny, ale ne na klasický, aby měl půlden volna, takže tak jako tak je celý den v práci. A ještě k tomu mám v práci nejvíc práce v zimě, protože to mám něco navíc (prý teda v rámci úvazku). Ale práci se mi měnit nechce, když chceme druhé mimi a tady mám práci po mateřské jistou. ☹

jahudka80
6. srp 2010

@jane84 pít můžeš tedy malinko když si dáš 2 sklenky vína, nebo malé pivka sposta z nás pila a ani nevěděla ,že jsme těhu 😀 no a co vím tahání těžkých věcí vadí ale spíše později a to už budeš vědět,že něco čekáš já byla těhule - nevěděla jsem to a stěhovala byt tedy gauč 😀

leheckova
autor
6. srp 2010

Ahoj holky moc vam vsem děkuji doufam že brzy brzy budete nahore a budete spokojení i když abych vám pravdu řekla je to trapení jak už tu nekdy nekdo řekl stale na neco čekáme a ja třeba ted na ten 12tý týden až bude za mnou.....
na všechny moc myslim na Natulku na Gambrinusku na Herbie a na vsechny co jsou tu všichni si to zasloužíte....brzy se zase ozvu pa pa 😉

a.j.a.
6. srp 2010

@helcenka Heli, tak nám nezbývá nic jiného než doufat, že v lednu už budeme dááááávno těhotné 😵 😵 😵 a do žádné práce nebudeme muset nastupovat.

U mě by to navíc bylo tak na půl roku, pže v létě už chce manža, aby jsme byli přestěhovaní ve Zlíně 😖 tak bych tam stejně musela po chvilce dát výpověď ☹ takže nejlepší a nejjednodušší variantou by bylo, kdybych byla těhu a nemusela bych nic řešit. Teda ne že bych chtěla být těhu jen kvůli tomu. Druhého prcka už si dlouho moc přejeme jen se mu k nám zatím moc nechce ☹

jahudka80
6. srp 2010

@a.j.a. no ty máš aspoň kam nastoupit ale já jsem nezaměstnaná na pracáku mi dají tak 2tis a pujdu 😀 😝 😠

jane84
6. srp 2010

@jahudka80 taky na tom nejsem nejlíp, příští rok v červnu končím školu a pak je otázka, když do té doby porodím, je to ok, když bych byla hodně těhu, tak budu muset na pracák a nedostanu jako student vůbec nic. Tak snad se brzy zadaří, i když mít termín porodu ve stejný měsíc jako státnice, no to by bylo na mašli. Nemáme to holky jednoduchý

natulaaa
6. srp 2010

@jane84 jé Jani já to přehlídla,no nevím nevím,většinou testují holky 10, 😒 😒 😒 ,o fakt nevíím 😒 😒 😉
@fram velice áda je vyfotím,ale ale noo 😢 😢 ,co když nebude co fotit ☹ ,néé dost smutnění,
@jahudka80 ty taky konec smutnění a hotovo 😠 😠 a všichni tady,zakazuju smutnět 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀
@leheckova ale vždyt ty už si na 12 nééé 😉 😉

holky muj 19 letý synovec jel s kámošem na dovolenou do Chovatska a vzal si omylem pas odsvého mladšího báchy ☹ ☹ ☹ ,už jsou za Bratislavou ,ach joo,švagrová brečí,bracha řve,ach jooo no snad je nebudou prý na hranicích kontrolovat ☹

pe_t
6. srp 2010

@jane84 já si dávala i dvojku vínečka s minerálkou , nebo malý pivko ( teda max.). To nemůže vadit 😉