Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
12. dub 2010

no holky vy jste užvaněný to je děs

leheckova
autor
12. dub 2010

no ja ho mam taky natul nahoře ale fakt nahoře a potevira se dnes manža přišel v pul 8 a ted sel spat tak snad zitra a to jsem se těšila že bude sexiček ☹

herbie
12. dub 2010

ahoj holky tak ja mam 3 den po menstruaci a teda jsem poprve v zivote taky si nahmatala ten cipek jsem na vas myslela i ve sprse 😀 si rikam tak ja to taky zkusim a cipek mam tvrdej a dole takze neni ovulace coz je jasny ta prijde az koncem tohohle tydne jinak pocasi hlasim je pekny dneska a ja mam spousta vyrizovani po telefonu ble 😅

petra.vavra
12. dub 2010

Herbie- super, pěkně jsme tě nakazily 😀 😀 😀 , to jsem zvědavá co bude za týden 😉, jinak děkuji za pochvalu fotečky 😉
leh- u nás se taky chrápe 😠

herbie
12. dub 2010

no to teda jo ted si budu sledovat i ten cipek 😉 no ja doufam, ze za tyden uz bude zadelano na mimiska 😝 hahahahaha keeez by jj peto neni zac za pochvalu 😉

leheckova
autor
13. dub 2010

Pěkné rano děvčata

jane84
13. dub 2010

Dobré ráno holky, na desátou jsem objednaná k dr, tak pak pisnu, u nás už druhý den v kuse prší 😠 to mi na náladě taky nepřidalo. Jsem napjatá jak struna

natulaaa
13. dub 2010

dobré ráno 🙂 🙂 🙂
Jane budu ti držet palce 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ,u nás jen tak lehce poprchává zatím,ale je zataženo,ale oni to včera hlásili 😠 😠 😠
Peto já mám s tím čípkem to samé,ale četla jsem,že muže být takový až 4 dny před ovu,tak jestli budu mít ovu,tak ajko vždycky,tak by to i sedělo.jinak teplotky na prd,jdu po schdech nahoru ,ale myslím,že zítra klesnu a to bude ten pravý den,jinak jdu zítra na gyn,tak se ho zeptám na vajuchy,jak rostou 😵 ,jinak jsme nějací usexování,ale aspon,že nás to baví,kvuli mimi to teda není,když jsem teplotně tak na nic 😵 😵 😵 😵 . 😵 Ale ted už dám pauzičku,ikdyby se po mě sápal jak nevím co,do ovu musíme nechat kluky trochu dozrát a ráno jdu na gyn ,tak to by bylo blbé,holky myslíte,že by to poznal,kdyby jsme ráno to?To je otázka co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Lehe hodíš tabulku?

herbie
13. dub 2010

ahoj holky Jane drzim palce uz se tesim co nam vsem napises jinak natul no nesexuj radsi pred tim nez pujdes na gyndu mozna by to poznal no nevim hele 🙂 tady prsi pocasi na prd fuj jinak ovulku mam mit od 15 do 20 dubna tak bude snazenicko doufam a i jsem si vypocitala kdyby to vyslo datum porodu 😅 plus minus ale kdyby to vyslo tak by to bylo 1.11.2011 to je krasa co ale nevim nevim radsi s tim nepocitam 😉

herbie
13. dub 2010

teda kecam co to pisu bylo by to 11.1.2011

natulaaa
13. dub 2010

čauky Herbi,nemáš to blbě ten datum porodu?já myslím,že joooo 😉
Herbi nebudeme ,taky si myslím,že by to poznal 😀 😀 😀 ,a už ani nechci,at kluci fakt dozrajou a až bude ovu,tak pak,ted už toho bylo až dost,manža je nějaký tento,tak snad to vydrží nějaký ten den 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
13. dub 2010

čauky Herbi,nemáš to blbě ten datum porodu?já myslím,že joooo 😉
Herbi nebudeme ,taky si myslím,že by to poznal 😀 😀 😀 ,a už ani nechci,at kluci fakt dozrajou a až bude ovu,tak pak,ted už toho bylo až dost,manža je nějaký tento,tak snad to vydrží nějaký ten den 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
13. dub 2010

jééžiš jakto,že to tam mám dvakrát 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .
Herbi no já si říkala,že to je nějaké divné, 😵 😵 😵

herbie
13. dub 2010

nooooooo jsem to nejak prihodila, ale natul i kdyby jste sexovali a ten doktor to poznal tak co se muzes na to vyprdnout vis jak chcete mimco tak co budes brat ohledy na nekoho, ale vim je to asi blbi 😉 co budes delat dneska?

natulaaa
13. dub 2010

no já mám plán jasný,já chtěla včera žehlit a uklidit si šatnu a přebrat sezonní věci,ale otevřela jsem včera mrazák a už jsem ho nezavřela,jak byl namrazený,takže jsem si rovnou odmrazila i ledničku a uklidila kuchyn,takže na to žehlení jsem se už nedostala,takže tak,no a odpoledne máme jít k našim,koupili si novou televizi,tak jestli jim ji Peta nezapojí,oni jako starší už tomu prd rozumí 😖 a co ty máš v plánu?určitě něco příjemnějšího než já co 😝 😝 😝 😝

petra.vavra
13. dub 2010

Ahoj holky, vzhedem k tomu, že půjde Kouzelná školka mám celou půlhodinu pro sebe 😀 . Přeji krásné ráno.

herbie
13. dub 2010

no znam to nasi taky takovy jsou jak je neco novyho tak nevedi nic jak se z cim zachazi 🙂 no ja jsem ted doma pes spi v pelechu pritel je taky doma nevim asi budu varit spagety a omacku a pak nevim co budu delat

herbie
13. dub 2010

jeee super Peto ahoj

natulaaa
13. dub 2010

Tak co Peto,u vás byl sexík včera,když byly chlípné sms 😀 😀 😀

natulaaa
13. dub 2010

Herbi takže celkem veget 😉 🙂

petra.vavra
13. dub 2010

ahoooj.... 😉
já ani nevím, co budu dneska dělat, nějak jsem bez plánu. No rozhodně si uděláme velkou snídani, mám hlad jako vlk. Ježiš Molavcová v televizi mě snad odežene do vedlejší místnosti 😲 😀 . Jo jinak u nás nic nebylo, manžel mi pěkně vypek rybník 😀 usnul v obýváku a pak se jen přesunul, padnul a chrápal jako Baryk dál 😠 😠 asi ho dneska přinutim pod pohružkou nějakého násilí 😀 😀 😀

herbie
13. dub 2010

hahahahaha no ja jsem taky vcera nic nemela naposled byl sexik v sobotu ach jo uz jsem mu dneska rekla ze od 15-20 je ovulka at si ho pripravi jsem to nemohla vydrzet mu to nerict ... a taky jsem dneska byla na uradech a ve fronte stala jedna maminka a mela v naruci asi 1 mes miminko holcicku jezis ta byla sladounka 😝

kopretina82
13. dub 2010

Krásné ráno...
Tak u nás trochu prokukuje sluníčko-snad se to zas odpoledne nepokazí... 😠
U nás se včera nakonec znásilňovalo, ale z tohohle mráčku asi nezaprší-teplota 36,6 fakt ovulačně neopůsobí...Ale neva, hlavně, že se nám to líbilo... 😉 😀
Jani, držím palečky, všechny co mám 😵

kopretina82
13. dub 2010

Jdu se orientálně vlnit, pak nějaký vyřizování a pak nakouknu 😉

petra.vavra
13. dub 2010

Tady je opravdu hnusně a ke všemu ty teploty hovoří, že partně přijde další doba ledová. Máme tu 4°C. Já ráno taky měřila a to samé jako včera...takže taky nic světoborného....no necháme se překvapit 😉 . Herbie ty jsi takové ranní ptáče, že jsi už lítala po úřadech?? Máš můj obdiv, já jsem naprosto neschopná do 10 ráno něco dělat a ještě vyřizovat...no to by mě zabilo 😀

petra.vavra
13. dub 2010

jo a pustila jsem si panorama na 2-ce. mě to strašně uklidňuje a navozuje dobrou náladu...jsem asi divná 😀 😀 no někdo rybičky, já panorama 😀

herbie
13. dub 2010

jeeeee ja jsem asi zapomela napsat ja mam jinej casovej posun nebydlim v cesku hahahahahaha ale litam tam skoro 3 do roka 😎 😉 🙂

petra.vavra
13. dub 2010

no tak to jooooooo.... 😀

leheckova
autor
13. dub 2010

jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................47DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................35DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................33DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................33DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................28 DC
martasl(34let,MA 12/2009)..............................................................................................................28DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................21DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................19DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................15DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................14DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................11DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................9DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................8DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

leheckova
autor
13. dub 2010

Sorry dřív jsem to nestihla

herbie
13. dub 2010

ahoj Milli