• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

13. ledna 2017 
blackie-to první krvácení bylo ještě k té revizi,ne??teď už by to mohla být ms.jééé,Sardinie-taky bych si dala říct.hezky si to tam užijte :grinning: :wink:
7. srp 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
těm vycházkám v těhu,
záleží na doktorovi, jak je napíše. Např. většinou maminám, které jsou na rizikovce kvůli tomu, že nemohou vykonávat svojí práci a ne kvůli zdravotnímu stavu, většinou doktor píše vycházky 8-20hod. Je jasný, že ty maminy, který by opravdu měly ležet s nohama nahoře a dávat na sebe pozor, napíše doktor míň nebo žádné.
Je to na domluvě s doktorem, popřípadě, když nesouhlasíte s rozsahem vycházek, můžete si zažádat na sociálce o změnu rozsahu vycházek. Ale to se pak v tom začnou šťourat...
Jinak zákon nezná pojem "neomezené vycházky" a na druhou stranu ani zákon nedovoluje omezení volného pohybu, protože by to bylo jako omezování osobní svobody. Tak si pak vyberte. :grinning:

A já jdu zase pracovat.
7. srp 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď na neschopence od revize - 15 .7. a na další kontr. jdu až 23.9. Vycházky mi dr.automaticky napsala od 10,oo hod. - 18,00 hod. Ale pokud je těh.na riz. - tak to nevím jak je. Ale řekla bych, že to asi fakt záleží na mudrovi.
7. srp 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, záleží na doktorovi a hlavně na tom, proč na té rizikovce je. Žádný mudr si nelajzne, aby mamina, která je doma kvůli zdravotním komplikacím někde trajdala. Ale pokud je vše OK a nemůže prostě jen vykonávat svoji práci, tak by mělo jít se domluvit.
Manža usnul, tak dám taky nohy nahoru a budu odpočívat.
7. srp 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blackie26 ahojky,ty jedeš na 2 měsíce na Sadiniíí? :confused: :confused: :confused: ,co tam budete dělat? :confused: :confused:
7. srp 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blackie26 tak já slabě krvácela tak 4ny od revize a potom jsem taky pár kát zašpinila během pár týdnu,tělo se furt čistí,oficiální ms jsem dostala přesně po 35 dnech a byla už normální :wink: :wink:
@martasl u vás je taky hnusně :astonished: ,tak u nás je náádheně,mamka se opaluje a manža seče trávník,no jsem čuměla,ale my máme pravé léto :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale zítra hlasí už hnusně :angry: :angry: a tatka slaví zítra narozeniny,tak jsme chtěli grilovat,tak nevím,nevím,jestli to klapne :confused:
7. srp 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa
jojo na 2 mesice na dovcu jezdime kazdej rok byli sme i celej kveten a prodsinjec zalezi jak si to starej zaridi s praci..vetsinou pardni jsme ve emste a pak se presu nem k mori..letos opet prijedou i nasi tak to budesnad fajn... jo ja spinim a nespinim snad to prejde brzo
7. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa cože mamča se opaluje jo no dobrej vtip, kus od nás jsou povodně, :frowning2: a na opalování to tady fakt není celej den leje. Já jsem nasr... :angry: mám nějakej výtok :angry: no nic jdu si sednou k TV hlídání není tak budem výročí trávit u TV :grinning: manža se těšil na tulení ,ale asi z toho nic nebude celej den mám intimku a jde mi to na nervy ( minulej měsíc jsem nic takového neměla :frowning2: tak snad to brzo přejde :wink:

Holky já se loučím, mějte se tu krásně :wink:
7. srp 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jedna dobrá věc povedlo se mi prodat kočárek po Marušce huráááááá :grinning:
7. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem na tohle fotoalbum koukala-je to úžasný a klobouk dolů před rodičema,musí to být záhul,ale kráááásnej :wink: :slight_smile:
7. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 počkej počkej,ty špinííš?jinak tu paní znám,chodí na unicu,popisovala nám svuj příběh :dizzy_face: ,jinak váážně se opalovala a my do ted byli venku a opékali,ale ted už byla zima na sezení ,ale bylo fáákt náádherně,ale mamka říkala,že viděla zprávy a prý hruza,jinak ted jdu objednat lístky do kina na kájínka :dizzy_face: ,byl tam dneska brácha a prý náádhera :unamused: ,tak si přiští víkend zajedem :wink: ,hezký večer dobou noc :slight_smile:
7. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,naše holky přijely z Orlové,jako by bylo 30 stupňů.úplně mi z nich byla zima.Latka kraťásky,tílečko-brrrr.hned jsem ji hnala se pbléct.Teda vy se tam natul máte,já chci teplo!! :rolling_eyes:
7. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne Latka-Katka :sweat_smile:
7. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa nešpiním, ale mám výtok, bělavej takovej hnusnej jako krém,ale husčí, ale nesvedí :unamused: U vás je hezky a u nás chčije a chčije :frowning2:
7. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl natul se opaluje a my plavem :grinning: tedy my ne ale kousek nad náma , ale jelikož jsme pod Libercem tak tudy ta voda taky pofrčí ještě že bydlíme ve 4patře :unamused: chudáci lidi koukala jsem na čt24 a na facebook kamarádka tam má nafocenou cestu z Chrastavy do Liberce teď už je to neprůjezdné a z Polska se sem taky nejde dostat a moje kamarádka má teď přijded z PL posílala jsem sms a neozývá se mi :frowning2:
7. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jahud neboj-kamarádky budou v pořádku.určitě se brzo ozvou.s těma povodněma je to už hnus,chudáci lidi.u nás taky celej den prší,ráno byla bouřka.my bydlíme na kopečku,tak ani nevím,jestli se rozvodnil potok nebo ne,ale u nás na vesnici to naštěstí nebývá tak hrozný.kamarádky jak budou moct,tak se ozvou,neboj.
7. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nebboj my budem plavat prý zítra,no my néé,ale má pršet,já bydlím ve vesnici,jmenuje se Vršovice a tudíš bydlíme na vršku :grinning: :grinning: ,takže tady záplavy naštěstí néé,Jahud kdybys byla víc DPO,tak řeknu,že si těhu :dizzy_face: ,ty to máš tak moc joo,že máš intimku :confused: :confused: ,tak to řekni dr,že to tak máš po ovu :confused: kdy tam vubec jdeš? :confused:
7. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa jdu v úterý, a co vím tak minulé měsíce tedy nic ale dnes sedím a říkám si ze mě něco teče, tak jsu na wc a kalhotky mokrý, tak jsem si vzala rači vložku - tedy intimku :wink: já jí řeknu že jsem měla ovuli ale nevím přesně kdy asi 4.8. a že se snažíme o mimi......
7. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny jdu se osprchnou a spinkat jsem unavená jak kotě :slight_smile: dobrou noc a sladké sny :zipper_mouth: ráno se těším na vás a tabulku pro vás připravím zas. :wink:
7. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 oooooo Jahudka se dála na skládání básní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,já taky dobou noc všem :slight_smile:
7. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 koukám na mapy a od nás k vám to je 344km a 3h a 50minut :grinning: :slight_smile: to je dáááááleko
7. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa ať je hnusně nebo krásně jahůdka vždy skládá básně :slight_smile: ať je teplo nebo zima s jahůdkou je vždycky prýma :slight_smile: ať je noc či den s Jahůdkou se zasmějem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky akorat jsem videla fotky povodni v cesku to je hruza doufam, ze jste vsichni v pohode a nehrozi vam to .... u nas tak hodne prselo ze nasi meli v panelaku zatopeny sklepy hruza......jinak ja to mam dneska dostat a zatim nic ale uz mne taaaak boli bricho tak si rikam ze do vecera je mrcha tady :grinning: a to jdem dneska na koncert tak to mam radost se budu muset malinko picnout do nalady at to preziju a tu bolest nejak utlumim.....ani jsem vas moc necetla to si nechavam na pozdeji ted delam obed obalovany kvetak a brambor pritel to jeste nikdy nemel tak jsem zvedava jak mu to bude chutnat.......tak pa dobrou noc
7. srp 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky
jsem tady psala předevčírem takovej román a žádná reakce. Se semnou nebavíte? :confused: :frowning2: Asi už jste tu sehraná parta, tak vám sem nebudu zasahovat a budu si jenom tiše číst :slight_smile:
8. srp 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yfka30 ne ne ne :wink: .ono víš někdy se stane,že když se zrovna něco rozebírá,tak se nějaký příspěvek přehlídne :wink: :wink: .klidně se zapojuj,i mě se to stalo už párkrát :pensive: ,a myslím,že i vícero holkám tady.hmmmm.tak žádne tiché čtení :grinning: :grinning:

Herbi tak pak dej vědet jak květák chutnal :grinning: :grinning:

jinak dobré ránko všem,já mám dneska veget,jdem tatkovi na narozeniny o poschodí níž,takže dneska žádné vaření :dizzy_face: ,tak se válím v postýlce pěkně :dizzy_face:

Jahud no jo nooo,dyt říkám,naše básnířka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//

vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal)....27DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)...............................................................................26DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)..............................................................................................26DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).......................................................25DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ).............................................................................24DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel..............................................................24 DC- od reviz.
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................22DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).........................21DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............18DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................16DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................14DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................11DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................9DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................7DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 Gynex ).........................................................................................6DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................3DC
8. srp 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska v noci mi přišla sms od naši tady bývalé sousedky,bydlela vedle v nájmu je rozvedená už s jedním dítkem,ten chodí už do školy a ona otěhoněla u přerušovaného styku v lese ,kde ten její maká a ona mu někdy pomáhala,takže žádne ležení se zadkem nahoře a ještě přerušovaně joo :pensive: ,docela mě to v noci dorazilo :confounded: ,néé já ji to přeju ale na druhou stranu jaká je to nespavedlnost,že my se tak snažíme a sexujem a na ostro a nic a někdo otěhotní takto :pensive: :pensive: :pensive: ,doufám,že si o mě nebudete myslet,že jsem hnusná,ale je to tak,ted jsem koukla na jednu diskuzi,kde dneska po IVF testovala jedna holčina a nic nevyšlo to,tak si říkám,že jak je to možné,vždyt vemou vajíčko,zapíchnou do něj spermii a stejně neotěhotní a někdo otěhotní takhle :angry: :angry: :angry: ,ach joooo,doufám,že jsem vám nezkazila náladu,ale musela jsem se z toho vypsat :angry: :angry: ,jinak bych pukla asi :angry: .
8. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa joo v té sms bylo že porodila :grinning: :grinning: :grinning: ,takový detail jsem zapoměla napsat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa No jo to je tak jako když si někdo vrzve na díze a šup je v tom, asi težko ležela , když jí ten její někde opřel o kapotu auta a pak šla zas tančit :grinning: :grinning: :grinning: hold tomu se říká mít kliku :frowning2: jinak natu už mi to vyznačilo ovu nevím proč vy nevidíte sexík ale byl u nás 3dny 2dny a1den večer před ovu a po obědě v den ovu. tak jsem na to zvědavá, udělali jsme pro to vše a jestli je tam nějaké vajucho oplodněné tak už je to jen na něm zda se zavrtá, pokud ne tak to zas 19.8. dostanu a jedem dál, hlavně ,že už vím jak na ovuli a doufám že se do zimy zadaří. :slight_smile: A ty hlavně nečti takové ty že byli na IVF a že se to nepovedlo, já jich mám okolo sebe několik co byli a na poprvé to nevyšlo 2 pak otěhotněli přirozeně a jedna tedy po IVF. Hele ono se dnes už jako klasické umělé oplodnění nedělá ? Jako že vemou spermouše a stříknou je přímo do dělohy?
Většinou všichni podstupuji IVF...
8. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek