Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martasl
7. srp 2010

blackie-to první krvácení bylo ještě k té revizi,ne??teď už by to mohla být ms.jééé,Sardinie-taky bych si dala říct.hezky si to tam užijte 😀 😉

helcenka
7. srp 2010

Ahoj,
těm vycházkám v těhu,
záleží na doktorovi, jak je napíše. Např. většinou maminám, které jsou na rizikovce kvůli tomu, že nemohou vykonávat svojí práci a ne kvůli zdravotnímu stavu, většinou doktor píše vycházky 8-20hod. Je jasný, že ty maminy, který by opravdu měly ležet s nohama nahoře a dávat na sebe pozor, napíše doktor míň nebo žádné.
Je to na domluvě s doktorem, popřípadě, když nesouhlasíte s rozsahem vycházek, můžete si zažádat na sociálce o změnu rozsahu vycházek. Ale to se pak v tom začnou šťourat...
Jinak zákon nezná pojem "neomezené vycházky" a na druhou stranu ani zákon nedovoluje omezení volného pohybu, protože by to bylo jako omezování osobní svobody. Tak si pak vyberte. 😀

A já jdu zase pracovat.

pe_t
7. srp 2010

Já jsem teď na neschopence od revize - 15 .7. a na další kontr. jdu až 23.9. Vycházky mi dr.automaticky napsala od 10,oo hod. - 18,00 hod. Ale pokud je těh.na riz. - tak to nevím jak je. Ale řekla bych, že to asi fakt záleží na mudrovi.

helcenka
7. srp 2010

Jojo, záleží na doktorovi a hlavně na tom, proč na té rizikovce je. Žádný mudr si nelajzne, aby mamina, která je doma kvůli zdravotním komplikacím někde trajdala. Ale pokud je vše OK a nemůže prostě jen vykonávat svoji práci, tak by mělo jít se domluvit.
Manža usnul, tak dám taky nohy nahoru a budu odpočívat.

natulaaa
7. srp 2010

@blackie26 ahojky,ty jedeš na 2 měsíce na Sadiniíí? 😕 😕 😕 ,co tam budete dělat? 😕 😕

natulaaa
7. srp 2010

@blackie26 tak já slabě krvácela tak 4ny od revize a potom jsem taky pár kát zašpinila během pár týdnu,tělo se furt čistí,oficiální ms jsem dostala přesně po 35 dnech a byla už normální 😉 😉
@martasl u vás je taky hnusně 😲 ,tak u nás je náádheně,mamka se opaluje a manža seče trávník,no jsem čuměla,ale my máme pravé léto 😵 😵 ,ale zítra hlasí už hnusně 😠 😠 a tatka slaví zítra narozeniny,tak jsme chtěli grilovat,tak nevím,nevím,jestli to klapne 😕

blackie26
7. srp 2010

@natulaaa
jojo na 2 mesice na dovcu jezdime kazdej rok byli sme i celej kveten a prodsinjec zalezi jak si to starej zaridi s praci..vetsinou pardni jsme ve emste a pak se presu nem k mori..letos opet prijedou i nasi tak to budesnad fajn... jo ja spinim a nespinim snad to prejde brzo

jahudka80
7. srp 2010

@natulaaa cože mamča se opaluje jo no dobrej vtip, kus od nás jsou povodně, ☹ a na opalování to tady fakt není celej den leje. Já jsem nasr... 😠 mám nějakej výtok 😠 no nic jdu si sednou k TV hlídání není tak budem výročí trávit u TV 😀 manža se těšil na tulení ,ale asi z toho nic nebude celej den mám intimku a jde mi to na nervy ( minulej měsíc jsem nic takového neměla ☹ tak snad to brzo přejde 😉

Holky já se loučím, mějte se tu krásně 😉

jahudka80
7. srp 2010

Jo a jedna dobrá věc povedlo se mi prodat kočárek po Marušce huráááááá 😀

jahudka80
7. srp 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/smilers/albu... holky na tohle mrkněte je to úžasné 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martasl
7. srp 2010

už jsem na tohle fotoalbum koukala-je to úžasný a klobouk dolů před rodičema,musí to být záhul,ale kráááásnej 😉 🙂

natulaaa
7. srp 2010

@jahudka80 počkej počkej,ty špinííš?jinak tu paní znám,chodí na unicu,popisovala nám svuj příběh 😵 ,jinak váážně se opalovala a my do ted byli venku a opékali,ale ted už byla zima na sezení ,ale bylo fáákt náádherně,ale mamka říkala,že viděla zprávy a prý hruza,jinak ted jdu objednat lístky do kina na kájínka 😵 ,byl tam dneska brácha a prý náádhera 😒 ,tak si přiští víkend zajedem 😉 ,hezký večer dobou noc 🙂

martasl
7. srp 2010

jo,naše holky přijely z Orlové,jako by bylo 30 stupňů.úplně mi z nich byla zima.Latka kraťásky,tílečko-brrrr.hned jsem ji hnala se pbléct.Teda vy se tam natul máte,já chci teplo!! 🙄

martasl
7. srp 2010

ne Latka-Katka 😅

jahudka80
7. srp 2010

@natulaaa nešpiním, ale mám výtok, bělavej takovej hnusnej jako krém,ale husčí, ale nesvedí 😒 U vás je hezky a u nás chčije a chčije ☹

jahudka80
7. srp 2010

@martasl natul se opaluje a my plavem 😀 tedy my ne ale kousek nad náma , ale jelikož jsme pod Libercem tak tudy ta voda taky pofrčí ještě že bydlíme ve 4patře 😒 chudáci lidi koukala jsem na čt24 a na facebook kamarádka tam má nafocenou cestu z Chrastavy do Liberce teď už je to neprůjezdné a z Polska se sem taky nejde dostat a moje kamarádka má teď přijded z PL posílala jsem sms a neozývá se mi ☹

martasl
7. srp 2010

jahud neboj-kamarádky budou v pořádku.určitě se brzo ozvou.s těma povodněma je to už hnus,chudáci lidi.u nás taky celej den prší,ráno byla bouřka.my bydlíme na kopečku,tak ani nevím,jestli se rozvodnil potok nebo ne,ale u nás na vesnici to naštěstí nebývá tak hrozný.kamarádky jak budou moct,tak se ozvou,neboj.

natulaaa
7. srp 2010

Marti nebboj my budem plavat prý zítra,no my néé,ale má pršet,já bydlím ve vesnici,jmenuje se Vršovice a tudíš bydlíme na vršku 😀 😀 ,takže tady záplavy naštěstí néé,Jahud kdybys byla víc DPO,tak řeknu,že si těhu 😵 ,ty to máš tak moc joo,že máš intimku 😕 😕 ,tak to řekni dr,že to tak máš po ovu 😕 kdy tam vubec jdeš? 😕

jahudka80
7. srp 2010

@natulaaa jdu v úterý, a co vím tak minulé měsíce tedy nic ale dnes sedím a říkám si ze mě něco teče, tak jsu na wc a kalhotky mokrý, tak jsem si vzala rači vložku - tedy intimku 😉 já jí řeknu že jsem měla ovuli ale nevím přesně kdy asi 4.8. a že se snažíme o mimi......

jahudka80
7. srp 2010

Holčiny jdu se osprchnou a spinkat jsem unavená jak kotě 🙂 dobrou noc a sladké sny 🤐 ráno se těším na vás a tabulku pro vás připravím zas. 😉

natulaaa
7. srp 2010

@jahudka80 oooooo Jahudka se dála na skládání básní 😀 😀 😀 😀 ,já taky dobou noc všem 🙂

jahudka80
7. srp 2010

@jahudka80 koukám na mapy a od nás k vám to je 344km a 3h a 50minut 😀 🙂 to je dáááááleko

jahudka80
7. srp 2010

@natulaaa ať je hnusně nebo krásně jahůdka vždy skládá básně 🙂 ať je teplo nebo zima s jahůdkou je vždycky prýma 🙂 ať je noc či den s Jahůdkou se zasmějem 😀 😀 😀 😀 😀

herbie
7. srp 2010

ahoj holky akorat jsem videla fotky povodni v cesku to je hruza doufam, ze jste vsichni v pohode a nehrozi vam to .... u nas tak hodne prselo ze nasi meli v panelaku zatopeny sklepy hruza......jinak ja to mam dneska dostat a zatim nic ale uz mne taaaak boli bricho tak si rikam ze do vecera je mrcha tady 😀 a to jdem dneska na koncert tak to mam radost se budu muset malinko picnout do nalady at to preziju a tu bolest nejak utlumim.....ani jsem vas moc necetla to si nechavam na pozdeji ted delam obed obalovany kvetak a brambor pritel to jeste nikdy nemel tak jsem zvedava jak mu to bude chutnat.......tak pa dobrou noc

yfka30
8. srp 2010

Dobré ráno holky
jsem tady psala předevčírem takovej román a žádná reakce. Se semnou nebavíte? 😕 ☹ Asi už jste tu sehraná parta, tak vám sem nebudu zasahovat a budu si jenom tiše číst 🙂

natulaaa
8. srp 2010

@yfka30 ne ne ne 😉 .ono víš někdy se stane,že když se zrovna něco rozebírá,tak se nějaký příspěvek přehlídne 😉 😉 .klidně se zapojuj,i mě se to stalo už párkrát 😔 ,a myslím,že i vícero holkám tady.hmmmm.tak žádne tiché čtení 😀 😀

Herbi tak pak dej vědet jak květák chutnal 😀 😀

jinak dobré ránko všem,já mám dneska veget,jdem tatkovi na narozeniny o poschodí níž,takže dneska žádné vaření 😵 ,tak se válím v postýlce pěkně 😵

Jahud no jo nooo,dyt říkám,naše básnířka 😀 😀 😀 😀 😀

jahudka80
8. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//

vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal)....27DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)...............................................................................26DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)..............................................................................................26DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).......................................................25DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ).............................................................................24DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel..............................................................24 DC- od reviz.
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................22DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).........................21DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............18DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................16DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................14DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................11DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................9DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................7DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 Gynex ).........................................................................................6DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................3DC

natulaaa
8. srp 2010

holky dneska v noci mi přišla sms od naši tady bývalé sousedky,bydlela vedle v nájmu je rozvedená už s jedním dítkem,ten chodí už do školy a ona otěhoněla u přerušovaného styku v lese ,kde ten její maká a ona mu někdy pomáhala,takže žádne ležení se zadkem nahoře a ještě přerušovaně joo 😔 ,docela mě to v noci dorazilo 😖 ,néé já ji to přeju ale na druhou stranu jaká je to nespavedlnost,že my se tak snažíme a sexujem a na ostro a nic a někdo otěhotní takto 😔 😔 😔 ,doufám,že si o mě nebudete myslet,že jsem hnusná,ale je to tak,ted jsem koukla na jednu diskuzi,kde dneska po IVF testovala jedna holčina a nic nevyšlo to,tak si říkám,že jak je to možné,vždyt vemou vajíčko,zapíchnou do něj spermii a stejně neotěhotní a někdo otěhotní takhle 😠 😠 😠 ,ach joooo,doufám,že jsem vám nezkazila náladu,ale musela jsem se z toho vypsat 😠 😠 ,jinak bych pukla asi 😠 .

natulaaa
8. srp 2010

@natulaaa joo v té sms bylo že porodila 😀 😀 😀 ,takový detail jsem zapoměla napsat 😀 😀 😀 😀 😀

jahudka80
8. srp 2010

@natulaaa No jo to je tak jako když si někdo vrzve na díze a šup je v tom, asi težko ležela , když jí ten její někde opřel o kapotu auta a pak šla zas tančit 😀 😀 😀 hold tomu se říká mít kliku ☹ jinak natu už mi to vyznačilo ovu nevím proč vy nevidíte sexík ale byl u nás 3dny 2dny a1den večer před ovu a po obědě v den ovu. tak jsem na to zvědavá, udělali jsme pro to vše a jestli je tam nějaké vajucho oplodněné tak už je to jen na něm zda se zavrtá, pokud ne tak to zas 19.8. dostanu a jedem dál, hlavně ,že už vím jak na ovuli a doufám že se do zimy zadaří. 🙂 A ty hlavně nečti takové ty že byli na IVF a že se to nepovedlo, já jich mám okolo sebe několik co byli a na poprvé to nevyšlo 2 pak otěhotněli přirozeně a jedna tedy po IVF. Hele ono se dnes už jako klasické umělé oplodnění nedělá ? Jako že vemou spermouše a stříknou je přímo do dělohy?
Většinou všichni podstupuji IVF...