Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

daniela699
8. srp 2010

Mv, taky mam jednu kolegyni, byla jsem dva tydny pred ni, a ted jenom slycham, kdyz se mluvi o tom co bude ke konci roku, tak ... joooo, to uz tady nebudu. Taky jsem to tak chtela rikat a ted se jen divam, jak ji roste pupek. 😠

mv
8. srp 2010

Dneska jsem 10. DC a tak mi už bolej vaječníky, že snad fungujou i bez toho clostilu.Jsem ráda, že vůbec lezu. 😒 Si teda neumím představit, že bych s takovýma bolestma měla něco plodit.Ještě, že zatím nemůžeme nic zamíchávat... 😀 😀

daniela699
8. srp 2010

Ale ne, nebudu smutnit, akorat asi jak si rikam, ze to urcite nevyslo, a jak vidim to okolo, tak to na me tak nejak padlo. Radsi budu premyslet nad hackovanim, nebo tak neco. Nebo bych mela jit neco delat, prace slechti, ze jo? 😀 Jinak se do toho zase zamotam a bude mi jeste hur. 😠

daniela699
8. srp 2010

Natul, ale on ti nerika, ze jsi mrzka jako pr... ze ne? 😀

mv
8. srp 2010

@daniela699 no přesně, bohatě mi stačí, že se denně v práci kolegyně rozebírá, jak se má a jak jí někdo viděl a jaké už má břicho.Jestli fakt dorazí, tak to nechci vidět, jak to budu zvládat.

mv
8. srp 2010

Tak lak si dal konečně říct,jdu upéct koláč a brzy zalehnu.Ten vaječníkobol mě zmáhá. 😒 Mějte se, pa pa

herbie
8. srp 2010

ahoj holky tak natul kvetak byl dobrej povedl se na tom neni co snad zkazit pritel ho snedl a prej dobry dneska budu delat kure s bramborem .... moje kamaradka se snazili 2 roky a ted je 8 tt tehulka tak je stastna uz byla z toho hotova ze tak dlouho se snazej a nic tak ji to mooooc preju .... mne zatim ms neprisla minulej mesic jsem ji dostala po 26 dnech i pred minulej a dneska je to 27 a zatim nic vcera byl sex a to se mi pokazdy rozjede druhej den a zatim taky nic ale jak rikam vim, ze to dostanu protoze me boli bricho jak na mrchu mam navali horka a proste ten pred menstruacni syndrom uz poznam na sobe takze snad dneska prijde nebo zitra prosim.......preju vam krasnej vecer 😀

herbie
8. srp 2010

jinak danielko ja bych taky brala svatbu ( ale nejdriv by musel nekdo mne pozadat o ruku ) 😀 😀 😀 😀 nevim proc ale ja myslela, ze jsi vdana?

daniela699
8. srp 2010

Herbie, no nekdy uz mam pocit jestli nejsem na odpis. Deti zadny, manzel taky ne. 🙂 Ale presne jak rikas. 😀 Protoze sice jsem hodne samostatna, ale v tomhle si myslim, ze to je proste ciste muzska prace, tak snad to nekdy nastane. 😠 Pritel obcas naznacuje, ze jako jen otazka casu, tak uvidime. Ja rozhodne natlaky delat nebudu. LOL I kdyz predstava te organize a to vsechno me teda trochu desi. 😕

natulaaa
8. srp 2010

@mv no mi to taky někdy nevadí a někdy mi to vadí strašně 😝 😝 a s tou kolegyni se ti teda nedívím,já byla strašně ráda,že ta moje sousedka se přestěhovala ke svému příteli,protože kdybych ji viděla denně s břichem a ted denně s miminkem furt z okna,tak nevím nevím,a popravdě ted mám i takové období,že jsem si dneska říkala,že jen doufám,že tady do mojeho ivf nepříjde,,nějak cítím,že bych to asi nezvládla 😔 😔 a pak už budu doufám těhotná,tak to by mi mohlo být líp 😔 😔 .Ona totiž se dala dokupy se švagrem od te majitelky toho baráku,co tu byla v nájmu,takže tu je dost čato 😖 😖 😖 ,no ale to je život
@breberuska jajaj migéna v těhu,radil mi doktor,že když už cítíš,že to na tebe pujde,tak si vzít raději paralen hned a nečekat,že to přejde,protože většinou se to zhorší a nezabere už nic a jak mi říkal,raději si vzít jednu tabletku a být spokojená maminka,než trpět s velkýma bolestma bez tabletky a toto ublíží miminku mnohem víc 😉 😉
@daniela699 Dani ne LH fáze ale LF fáze 😀 a mě taky furt někde popíchává ,i na te straně,kde nemám vaječník ,ono jsou tam střeva a dalších hafoo věci,tak neboooj,každé píchnutí není vaječník 😉 😉 😉 .

Jinak my se ted vrátili z narozenin a jsme tak usezení a přežraní 😀 ,že jsme vzali pejska a šli se projít k lesíku 😵

natulaaa
8. srp 2010

@daniela699 jj řekl mi,že jsem mrská jak prdel 😀 😀 😀
@herbie co ty víš,třeba motyka vystřelila 😵 😵 😵 😵 😵 a budeš těhu 😵

natulaaa
8. srp 2010

@daniela699 já si taky myslela,že si vdaná 😕 😕 😕 a tak nemluvíte o svatbě vubec?

Jinak Dani já bych strašně chtěla šít,moje kámoška,co taky čeká,jak jinak 😖 ,mám pocit,že na této planetě nečekám snad jen já 😠 😠 ,tak si šije tak krásné věci a mě by to tak bavilo,uplně strašně,já sešiju všechno,ale já neozumím těm střihum a dneska áno jsem po netu hledala nějaké dětské střihy a nemohla jsem vubec najít 🙄 🙄 ,ale ne že bych šila ted už pro prcky,ale chtěla bych se to zatím naučit a až budu těhu,že bych se tím bavila,jsem doma,tak by to bylo super a moje švagrová mám obchod s látkama,takže super 😉 😉

daniela699
8. srp 2010

Natul, no jooooo vlastne LF. 😀 Ja si furt rikam ten luteinizacni hormon je po ovu a pak to takhle pisu. 😀

S tou migrenou, to pry plati i obecne, ja jsem taky driv, ze budu hrdinka a nebudu si brat prasek, ale pak jsem cetla ze si ty nervy to pak pamatuji a muze bolet hlava jeste dyl. Coz byla pravda, vetsinou me boli jeden den, ale takhle me bolela i dalsi. Takze ted kdyz vim, ze to samo neprestane, tak si radsi lupnu ruzovou piluli hned a mam pokoj. Nastesti to uz nebyva tak casto a v tehu me nebolela vubec, to byla paraaaada 🙂 , ale asi lepsi jednu piluli, nez trpet, i kdyz v tehu je to s tema pilulema zase komplikovanejsi. 😠
Se vlastne divim, ze me neboli po tom vcerejsku, jak jsme juchali do rana. 🙂

daniela699
8. srp 2010

Natul 😀 😀 😀 to si teda jako dovolil dost. 😀

lichtakova
8. srp 2010

ahoj holky, mně se zítra faaaaaaaaaaakt nechce do práce

lichtakova
8. srp 2010

@daniela699 já už jsem dneska taky po růžový lentilce, páč jsem to dostala

daniela699
8. srp 2010

Natul, faaaaakt? 😀 Ale vzdyt ja pisu, ze pritel toto a tamto... 😀 On si jakoze je jistej, jen se proste asi potrebuje rozhoupat a najit vhodnou prilezitost. 😀 Jedna asi mela byt v tom Rime, jak jsme se chystali na jare. Ale misto toho jsem bohuzel nastoupila do nemocnice. Takze me to cely tak nejak o to vic mrzelo. Zadny miminko, zadna zadost v Rime a zadna dovolena. 😒

daniela699
8. srp 2010

Natul, a jeste ja taky necekam. 😠 Tyyyyy jo, obchod s latkama jo? To musis vyuzit. 😀 Takze sijes na stroji jo? Tak pockej, ja bychom to udelaly. Ja si treba kupuju Burdu, tam jsou super strihy, nejen dospele, ale i detske, a taky je tusim i cele jen detske vydani, mozna tak dvakrat do roka, a hlavne je tam vzdycky podrobny navod k tomu. Jsou i jine casaky, ale s tema nemam zkusenost, ta Burda se mi osvedcila. Na tom netu je to horsi s tema strihama, protoze se to pak musi tisknout a nejak lepit, kdezto z te burdy to jen obkreslis, a taky tam mas presne popsano, jaky dily, jak je to oznaceny atd. Mozna bych zkusila tohle nejdriv nastudovat, treba ti to bude z toho hned jasny. 🙂
Ja uz taky premyslim, za tim nad hackovanim, co jakoze uhackuju a divam se na ty detsky veci, protoze byvaji fakt krasny, a hlavne je to mnohem rychlej hotovy, nez na me. 🙂 Takze uz mam i dokonce slozku s navodama - Deti. 🙂 Hehe, dokonce mnozny cislo jsem si tam dala. 🙂

daniela699
8. srp 2010

Lichti, na ty nedam dopustit. 🙂 Ruzova pilule prvni zachrany (nekdy i posledni). 😀

daniela699
8. srp 2010

Jo a o praci ani nemluvte, jen si to predstavim, a uz mam kopr. 🙄

lichtakova
8. srp 2010

mně se tam děsně nechce, to zas bude něco, máme se teďka v září stěhovat po budově a budeme mít s kámoškou každá svoji ordinaci a jedna z nás si nechá to naše křeslo a druhá dostane takový příšerný, nefungující...no prostě se mi to vůbec nechce řešit...a kdybych bývala byla těhotná, tak bych ani nemusela ☹

natulaaa
8. srp 2010

@daniela699 A není přímo nějaký časopis s dětsýma střihama?nevíš,jak říkáš,že v burdě je to jen pár krát do roka,tak to teda čekat nebudu 😀 😀 😀
jdu hodit sprchu a jsem hned tuuuuu 😀

jahudka80
8. srp 2010

@daniela699 prosím tě jakej předpisovej graf na graf se vyprdni, ten ti otěhotnění nezaručuje, vždyť ten minule byl taky nádhernej 😀 a jak to dopadlo 😠 😝 vůbec se nestresuj grafem, já dnes snědla utopence na to pivko a teď baštím máslové sušenky s kakaem - se poseru 😀 😀 😀 😀

herbie
8. srp 2010

natul v ovulce jsme se nesnazili protoze motyka vystrelila na jiny partie nez bylo treba 😀 😀 😀 😀 a fakt mam priznaky jak na mrchu takze radsi at ji dostanu nez dlouhe cekani jeste na tohle i kdyz musim zaklepat jsem nikdy s ms problemi nemela ani po potrate prisla na vcas pokazdy danielko mimiska i svatby se snad dockame

daniela699
8. srp 2010

Natul, nene, myslela jsem to tak ze v kazdem cisle Burdy, jsou detske strihy, ale pak taky parkrat do roka vydaji nejaky special kde jsou jen detske veci. Ale urcite jsou i jiny casaky, ja jen ze s Burdou mam dobrou zkusenost, protoze ty navody a strihy jsou fakt dobry.

daniela699
8. srp 2010

Lichti, no to mi povidej, to musi bejt desny. Taky pokazdy kdyz nam reknou co zase za sr...u mame cekat, ze se bude dit, tak me tak zamrzi, ze jsem to uz mohla mit na haku a ted tim budu muset projit. 😠

daniela699
8. srp 2010

Jahud, asi mas pravdu, ale musim rict ze kazdy rano jsem fakt zvedava co mi ten teplomer tam ukaze. Ale stejne mas hezci, na tom tvym by mohli ukazovat jak krasne probiha cyklus, jeste kdyby ten konec byl zelenej, tak bychom se vubec nezlobily. 🙂 To jsi snedla samy dobry veci, z toho ti nic byt nemuze. 🙂 Mne treba hodne chutna medovnik zapijeny pivem, si myslim, ze to k sobe krasne jde, i kdyz jsem asi jedina. 😀 Nebo jim neco slanyho a k tomu cokoladu, mnam. 😀 Rano si dam jogurt s kulturama a delejte co umite. 🙂

martasl
8. srp 2010

natul-co si pamatuju,tak burdy mají i v knihovnách.určitě budou mít i speciální dětský čísla a to pak stačí jen obkreslit a ofotit.
teda holky,ty zprávy o těch povodních mě dostali,normálně jsem bulela.mě je těch lidí tak děsně líto,nedovedu si to ani představit.doufám,že nemusíte povodňě řešit a máte bytečky a domečky na bezpečných místech.

tak jsem si normálně dneska zapoměla udělat ovu test-no nejsem blbá?? 😠 😠 😠 .zítra jdu na gyndu,to tam zase bude maminek,mě z toho trefí ☹

natulaaa
8. srp 2010

@martasl
@daniela699 děkujuuuu za rady,hned po něčem pokoukám 😉 aDani vubec nezáleží na om,jaký máš graf,já měla ukázkové a ještě spousta holek z mimina je mají náádherné a nic a příjde kočka s grafem příšerným,skákávým a je těhu ,tak to vubec není 😉

lucie.krajcarova
8. srp 2010

ahojky, tak jsme zpět z víkendu. u manželových rodičů na chalupě se vždy nějak chytneme, ach jo.. nejezdím tam ráda..
jinak holky, ta moje MS trvala asi 2 dny, jinak skoro žádná krev.. jako nevím, jestli to vůbec byla MS.. žádné bolesti, nic.