Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

daniela699
13. srp 2010

Natul, co ted myslis jako priznak? Ja jsem z toho najednou tak zdepla, i kdyz si rikam, ze prece nic jinyho ani necekam, ale podvedomi je svina. 😠
Ja s tema teplotama nic moc, ale mela jsem takove i v tehu, merila jsem kdyz jsem to jeste nevedela a pak i potom pro zajimavost. Ale prece jen ten Jahudcin graf je o moc krasnejsi, takze to pude. 🙂

jahudka80
13. srp 2010

@natulaaa tytyty co jsem říkala o tom pokoušení 😀 😀 😀 já nesmím nenene 😀 😀 😀 a nepokoušejte mě přemluvit 😀

jahudka80
13. srp 2010

@daniela699 ale prosím tě graf máš ok ksi nahoře jsi a víš jak to je může být hezký graf a nic z toho a může být horší nebo úpně na nic a je to těhu 😀 😀 😀 😀

daniela699
13. srp 2010

Holky ja jsem vcera zkousela cipek a malem jsem tam nedosahla, takze vim ze nic. A taky ja tu mrchu cekam az tak v utery, takze to treba do te doby taky vyschne, neni to ani nijak zavratny. A v tech prsou to je urcite ten zanet, protoze to vypada uplne stejne. Myslim tu sekreci. Tenkrat jsem na to prisla taky tim, ze mi ztezkla prsa, takze bych rekla, ze ty ATB to castecne omezily, ale ted uz to zase jede. Ja vim, ze kdyz jsem byla tehu, tak i kdyz jsem nevedela co cekat, tak podle toho co bylo jiny - jako nafoukly bricho, bolely me prsa, pichalo me u slepaku - tak jsem tusila ze by to mohlo vyjit. Ale to jsem byla zdrava, bez zanetu. Takze Jahud, ja myslim, ze ty mas vsechny priznaky, takze se moc tesim az ukazes test. 🙂
Aspon aby mi ta mrcha prisla co nejdriv. Jestli budu na ni cekat a delat si jeste nejaky nadeje, tak to se snad zblaznim. 😕

zzzzuuuuzzzziiii
13. srp 2010

@pe_t ahojky pet... ne ne, nechranime. stejne se to ted stat nemuze, o nic nejde. a neverim, ze bychom mely takove stesti, ze by se to stalo, aniz vlastne chceme a hned na poprve po revizi... to neni realne 🙂
navic, naladu uz mam taky pod psa... ja nevim, zase me to hloda v hlave... ja manzel, ta nejaka... ted to bylo dobry, ale vecer mu zase pipal mobil... nevim, kdo mu psal... ach jo... jsem paranoidni a mam po nalade ☹

daniela699
13. srp 2010

Jahud, ja uz se i bojim, jestli treba nebude zase neco jeste horsiho. Nejaka cysta nebo tak. Uplne to na me dneska sedlo a nemuzu se toho zbavit. ☹ Ja si vetsinou z patku 13. nic nedelam, ve skole jsem mela 13. tku v poradi a neprislo mi to spatny, ale dneska se to tak nejak seslo, to je hruza. Potrebovala bych se hybat a neco delat, a ne sedet u komplu a predstirat praci. 🙂 Asi si mozna uklidim stul, at se mi aspon zabavi ruce.
Jahud, ja ti to ale tak moc preju. I kdyz budu smutna ze sebe, tak proste vim, ze chci aby ti to vyslo. 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
13. srp 2010

@daniela699 daniel se zanety v prsu nemam zkusenosti, neumim posoudit, ale vim, ze v podbrisku me tak nejak "jinak" bolelo a pichalo prave kdyz jsem byla tehotna... jsi si opravdu jista, ze to nebude neco jineho nez mrcha nebo zanet??? ja vim, clovek se nerad zklame a tak je vzdy lepsi myslet na nejhorsi... vis co? necim se zamestnej a nemysli na to vubec, to bude nejlepsi, udelej si necim radost, nebo si naplanuj neco na vikend, na co se muzes tesit a zapomen na to chvilku, uvidis, ze pak ti bude lip.

daniela699
13. srp 2010

Holky at uz je zitra, ten dnesek nejak divne zacal. No treba se to jeste zlomi. 😠

natulaaa
13. srp 2010

@jahudka80 AŽ VE ČTVRTEK??????????? 😲 😲 😲 😲 😲 ,ty ses zbláznila nééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,jo ve čtvrtek,to už bylo včera ,tak dobré noo,do neděle teda počkám noo 😀 😀 😀 😀 😀
@daniela699 já mám taky dneska nějakou depkovou náladu,já pipka jezdím po forech o ivf a když vidím ty neuspěchy,tak jsem z toho dost přejetá ☹ ☹ ,ale na druhou stranu je hoooodně uspěchu ,ale mi se furt před očima prolínají ty neuspěchy ☹ ☹

zzzzuuuuzzzziiii
13. srp 2010

@daniela699 daniel netrap se tak... ja byt tebou pockam do pondelka, jestli to pres vikend s temi prsy vydrzis, nikdy jsem to nemela, neumim si to predstavit a zajdu k doktorovi. tam prvni vec, kterou bych jim rekla, ze je mozny, ze jsi tehotna a nebo taky ne a podle toho at s tebou neco udelaji, ale nejde to prece jen tak nechat. kazdopadne nehazej flintu do zita. JESTE NIC NEVIS JISTE. musis si proste zamestnat mysl, protoze ty dny ti jinak vubec nebudou ubihat...

zzzzuuuuzzzziiii
13. srp 2010

@natulaaa natul taky mysli pozitivne, po tolika smuly to proste musi vyjit a urcite vyjde!!!

natulaaa
13. srp 2010

@daniela699 být tebou,tak bych testla,dneska si už 12DPO a než pujdeš k dr,tak aději estni,protože ona stejně na utz nic neuvidí,kdyby to klaplo

@zzzzuuuuzzzziiii no právě,víš co já četla příběhu holek,co už měly tolik tolik smuly a stejně to nevyšlo ☹ ,ale já jsem trubka fáákt,já jen vidím ty špatné příběhy a ty co dopadly výborně nějak nevidím,přitom těch je daleko vííc,ale já zas vidím jen o zlé jenom 😠 😠 😠 😠

zzzzuuuuzzzziiii
13. srp 2010

@natulaaa prave proto natul... clovek casto vidi, jen to spatne a tim se treba sam odsuzuje k tomu zlemu... je treba si to v hlave prehatet a udelat sup a myslet pozitivne, treba by to melo malinky vliv na veci, co se dejou, tak se to vyplati.

natulaaa
13. srp 2010

já vím Zizzi a tak jsem si přísahala,že už takové fora navštěvovat nebudu a hotovo 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zzzzuuuuzzzziiii
13. srp 2010

@natulaaa kdyz jsem byla tehotna, tak jsem si cetla o porodech a strasne se tesila na ten svuj a kdyz jsem o miminko prisla, tak jsem si cetla ve forech, kde maminkam umrelo miminko, a to bylo mnohem horsi, protoze uz ho mely, ja ho nemela... pomohlo mi to, kdyz jsem videla, ze se trapim nad necim, co mohlo byt jeste mnohem horsi, soucitila jsem s nima a dostalo me to z nejhorsiho...
ale ty si musis zamestnat hlavicku uplne necim jinm 🙂 stop jakymkoliv takovymhle clankum...

zzzzuuuuzzzziiii
13. srp 2010

jezis holky, tak jsem volala doktorovi na ty vysledky z kultivace a prej mi nasli nejakyho streptokoka??? 😲 je to normalni? mam si tam zajet, neco mi na to daji, ale vic k tomu nevim... to jsou zase perly!!! streptokok byva v krku, ne? ale ze i tady... to jsem fakt nevedela a pripisovala jsem obcasne vytoky normalni mikoze...

zzzzuuuuzzzziiii
13. srp 2010

streptokoka agalactiae se to prej jmenuje, uz jsem si to nasla na netu. je to normalni? ja jsem z toho zase docela vyplacnuta, jak se mi to tam jako dostalo??? a co kdyz miminko umrelo prave kvuli tomu, treba jsem to tam uz mela, ale zasne potize jsem nemela... no to je zase informace ☹

daniela699
13. srp 2010

Natul, to bude urcite tim dnesnim zvlastnim dnem. Urcite jsou nejake erupci na slunci nebo tak neco. 🙂 Ja kdyz neco hledam, tak taky ctu ty ruzny desny zpravy, tak uz to radsi zaviram a nectu. Tak to udelej taky tak a soustred se na to, ze se to povede. Riziko je, to jasny, to je vzdycky a u vseho, ale to stejne nemuzes ovlivnit, to co jsi mohla udelat jsi udelala, jsi zdrava a jediny jak muzes ted prispet k uspechu je byt v pohode. Tak mysli na neco hezkyho, a vzdycky jen na jeden dalsi krok co mas pred sebou. Protoze jinak, kdyz si to clovek predstavi cely, tak najednou se mu to muze zdat vetsi nez on. A ja si myslim, ze se to povede. Tusila jsem to u Breber a vyslo to, a u tebe mam ten pocit taky. Tak neboj, dobre to dopadne. 🙂 Treba kdyz se nam zadari ted na konci srpna, tak bysme mohly tehulovat spolu. 🙂

jahudka80
13. srp 2010

tak jsem to holky zvládla moje první hlídání cizého dítka, holky byly hodňoučké. Ona má kamarádka u sebe ubytovanou kamarádku se 2 dětmi co jim povodeň vyplavila dům a kamarádla má ještě chudák nohu v ortéze. No já jdu dělat rajskou papriky už mám od včera tak je jen ohřeju a knedlík taky. 😉

A po obídku si vás přečtu a napíšu vám 🤐 jinak @natulaaa chodím fůůůrt čůůrat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵to jsem při prvním těhu taky chodila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že by tam opravdu něco bylo, tak psssssssss 😀

daniela699
13. srp 2010

Zuzi, jojo, snazim se myslet na neco jinyho, spis jsem sama prekvapena, jak me to tak nejak vzalo. Jsem si rikala budu v klidu, to by byla hrozna nahoda, no a tak nejak vetsinou i jsem, ale dneska to na me uplne padlo, ani nevim proc. Asi jak vidim, ze nic tomu nenasvedcuje, a ze mrcha uz na me mrka zpoza rohu, tak at uz to mam za sebou. To jsou paradoxy, jednou ji clovek chce, a pak zase nechce. 🙂 Ty prsa vubec neboli, jen jsou trochu tezky a ta sekrece, je to hnusny, ale mne se tak ruzne porad meni, vzdycky pres ms to tak byvalo taky, takze jsem tak nejak na tu tihu a zvetseni zvykla.

Proste se mi najednou nejak nechce smirit s timhle vyvojem. Ja jsem co? Pred 14 dny malem pod kudlu a ted taky skuhram, kdyz jsme to zkusili poprve. Mela bych se radovat, ze jsme se mohli pokusit, no neee? 🙂
Rikam si, ze zkusim test, teda kdyz to nedostanu, az tu stredu pred tou kontrolou, abych vedela. Ale myslim, ze tentokrat ho jeste usetrim.

daniela699
13. srp 2010

Zuzi, nene neboj. Kamaradka to ma taky a je na konci tehotenstvi. Jen ji pri porodu daji ATB, aby se to nepreneslo na miminko. Ja myslim, ze se to da urcite lecit a bude to dobry. 🙂

daniela699
13. srp 2010

Jahud, ja myslim, ze by bylo divny, kdyby nebylo, sli jste na to poctive. 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
13. srp 2010

@daniela699 ale ja nechapu, jak jsem to mohla chytnout???

natulaaa
13. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii aaano moje sestřenka taky měla streptokoka u porodu,nebooj,dostaneš antibiotika,není to nic vážného nebooj 😵 😵
@jahudka80 pokud se i chce už čurat,tak musíš už mít pozitivní i TT 😵 😵 ,protože něco začneš pocitovat až po uhnízdění a pokud chodíš lulat ,tak testníííííí,vždyt o nic nejde,jestli bude pozitivní,tak jedině dobře a pokud bude negativní ,tak muže být ještě brzo,vždyt tím,že netestuješ se pak v případě neuspěchu budeš trápit ještě víc,než když testneš coooooooo?To chceš tak spekulovat ještě celý příští týden 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀

daniela699
13. srp 2010

Zuzi, to ja o tech bakteriich v prsou taky nechapu, kde jsem k tomu prisla. A to je pry jeste nejaky zvlastni druh ci co. Ale jsou to bakterie, i streptokok, tak mozna to ma clovek nejak v sobe a nekdy se stane, kdyz je oslabenej ze se premnozi a ten imunitni system to nestaci sam vymlatit. Si myslim, ale to je moje laicka predstava. 😀

daniela699
13. srp 2010

Natul, a neni u Jahud fakt jeste moc brzo? Ja jsem teda taky napjata jako blazen jak to u ni dopadne, ale prece jen 8. den? Ale treba aspon v tu nedeli by to slo, kdyz jsou takovyhle teploty, priznaky a vsechno. 🙂 Co Jahud? Ja te nechci navadet, to v zaaaaadnyyyyym pripade, ale v tu nedeli, coooooo?????? 🙂

pe_t
13. srp 2010

Holky nevíte, jak dlouho pe revizi může být rozšířené děložní hrdlo?
Všude jen čtu, že dr.doporučují čekat kvůli tělu, ale hlavně té sliznici. Jako by to mohl bát ten jediný problém, že by se to zas nepovedlo a vedlo to k SP.......nevíte o tom některá něco?

pe_t
13. srp 2010

holky jestli to jahudce vyjde, tak si společně na ni připijem ne? Jako že na povel FČIL, bysme se všechny napily na zdraví mimiska 😉 😀

pe_t
13. srp 2010

Kdo je pro? jaaaaaaa

jahudka80
13. srp 2010

@natulaaa a nedá pokoj a nedá pokoj 😀 😀 😀 ty babo je neštvy mě, já tady nebude jen tak plácat těhu testama 😀 😀 😀 na každé krabičce píší odedne vynechámé ms a to by bylo až dokonce v sobotu. 😀 😀 😀 tak mě neštvy nebo místo testování ve čtvrtek budu testit až v sobotu, jestli bude ještě proč 😀 😀 😀