Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petra.vavra
13. dub 2010

jo a Herbie nemohla bys přiletet přístí rok v lednu, to mám státnice, tak že bys mi udělala angličtinu 😀 😀 😀

petra.vavra
13. dub 2010

no jo skončila už dávno a Terka stejně kouká jenom na Bořka stavitele, protože další je nějaká parodie na zpívání a to se jí nelíbí, od toho mám maminku 😀 😉
udělala jsem TErce housku se šunkou a víte co mi tu zůstalo, no samozřejmě ta houska, šunka se jaksi vypařila.... a teď dělá jakože nic.... 😀

natulaaa
13. dub 2010

Peto a ty se jí divííš?taky bych snědla raději šunku 😀 😀 😀 😀 .
Holky dopiju ještě kontryhel a valím něco dělat,ale je tu hnusně a nic se mi nechce 😢 ,Já potřebuju už to sluníčko,mě toto počasí už ubíjí

herbie
13. dub 2010

jj klidne ti prelozim mluvit dokazu plynule ale psat nevim to jsi nejsem obcas tak jista 🙂 fakt jo holky takze teda takhle ma ten hlen bejt no dobry ... obcas ho mam hodne obcas malo jak kdy ale minulej mesic jsem ho tak mela no a ono prdlajs pritel tu nebyl 14 dni a propasli jsme celou ovulku tak ted jsi ho pohlidam a urcite jak naschval hlen nebude takovej 😠 ta kvalita 😀 ted mam 10:30 vecer (pondeli)

natulaaa
13. dub 2010

tak to teda ponocuješ 😀 😀 😀 😀 😀 : no já si všimla,že ty tu si ráno a pak píšeš v noci,tak ted už chápu proč 😵 😵 😵

petra.vavra
13. dub 2010

Herbie to je jenom mluvení 😀 tak to je paráda, akorát nevím, jak bychom to udělaly..já jsem tlustá a hnědovlasá a ty krásná božská blondýna s ideálními mírami..... 😠 .... myslím, že mi to asi neklapne 😀 😀 😀 😀
to půjdeš asi do hajan co 😀 😀
nat- já jen čekám, kdy si přijde kousnout, protože zapomene, že snědla tu šunku a bude mi říkat, že jsem jí to snědla já....je to drak
holky tady leze sluníčko, no nevěřím vlastním očím, hned jsem otevřít okna, aby to tu aspoň trochu ovonělo a ohřálo 😉

petra.vavra
13. dub 2010

Herbie- když píšeš v noci, tak to bude dobrý, já chodím spát strašně pozdě, tak se třeba někdy sejdem i v noci 😉

herbie
13. dub 2010

no to teda jo ponocuju chodime do postele tak okolo 12 hodiny pritel je ted jeste za barakem v dilne si tam dela ten jeho surfboard a ja jsem na konikovi jako vzdycky na ceskym internetu nebo koukam na ceskou tv online jeeeeeee peto no diky bozska to si prave nepripadam tak asi stred bych rekla na tom nezalezi jako bozska bych si pripadala s velkym pupkem a v nem mimis 😉 ... jinak na to jeste nejak prijdem na ten tvuj preklad hahahahahaa

herbie
13. dub 2010

peto klidne jsem nocni ptak

petra.vavra
13. dub 2010

holky, tak teď vám musím něco napsat, Terka si vzala knížku pohádek, lehla si k sobě do postýlky a slyším....
A babičko, zuby? A babičko, uši?....čte si červenou karkulku, no ta mě zase rozesmála a ještě tam řeší vlkův ocas u pohádky O třech prasátkách. Já se z ní poseru 😀 😀 😀

natulaaa
13. dub 2010

Peto to ti uplně závidím,holky já končím,zavírám notas,nebo já fakt nic neudělám 😀 😀 .zatím čusek 🙂 🙂 🙂 .
Herbi hezky se vyspi 😵 😵 a až se vzbudíš,tak písni 😵

herbie
13. dub 2010

Peto jak je stara ona uz cte? jasny natul jdi tak zitra zase tady urcite pisnu

herbie
13. dub 2010

holky budu taky koncit mam uz skoro pul dvanacty jeste hodim sprchu a mozna sexicek (doufam) tak pa hezkej den!!!

petra.vavra
13. dub 2010

Herbi ne ne to by byla zázračné dítě i v jiných ohledech než jsou ty moje 🙂. Ona si pamatuje s každý pohádky tak 2,3 věty a ty pak opakuje, když se čte. Tak dobrou noc a sladké sny 😉

kopretina82
13. dub 2010

Peti 😀 Domča tohle občas dělá taky, je to fakt dobrý... 😉
Herbie, teda taky slintám, to má někdo štěstí na bydliště 😉
Nat, jj tancuju or. tance (no teda místy je to spíš parodie na OT, ale co... 😀 😀 )Zrovna dneska jsem se tam tak těšila (byly po delší pauze), říkám si užiju si to vyčistím hlavu, vypnu od potratu mimin a tak celkově...No a nepřišla tam známá holčina s tím, že na srpen čekají mímo...? 😠 😢 Takže celou dobu jsem jen pokukovala po ní a říkala si, takový bříško jsem už taky mohla mít... 😢 😢
No nic, nebudem tu depkařit 😉
Kdoví jak Jane... 😵
Jdem se najíst-teprv jsme se vrátili a dávám si dvacet, jsem dneska jak když mě praští pytlem po hlavě... 😅
Zatíííím 😉

petra.vavra
13. dub 2010

kopre- je to s nima sranda co 😀 😀 , no já mám podobné zážitky jako ty z tanců, a přesně vím, jak moc je to těžký. My jsme byli na v neděli u známých na obědě a tam jsou ve 4 měsíci....měla jsem naprosto identické stavy jako ty. Samozřejmě jsem to doma ořvala, ale stejně stím neudělám nic jiného.
Hele kam dáváš Domču, když jdeš tančit. Já bych chtěla chodit taky někam, ale nemám kam dát to moje strašidýlko, který nechce dneska chrápat 😀 😀 😀

natulaaa
13. dub 2010

No holky na mě to ted taky nějak padá,včera SMS,že se narodil jedne chlapeček,dneska mi jedná volala,ale ta je teprve v 8 týdnu,vedle v baráku je v pátem měsící,tak ji denně vídávám na dvorku,tak to taky potěší a to nemluvim o těch dvou co budou rodit na konci května,takhle mi to ani nepříjde,ale když kolem mě je najednou tolik těhulí,tak to s člověkem trošku cloumá,
jinak co tam Gam,měla jít v neděli na to oplodnení néé?

martasl
13. dub 2010

ahoj holky 😉
teda herbie se má.taky bych někam vypadla,aspoň na pár dní 😅 mě se dnes tak nic nechce.nejradši bych šla chrnět a to jsem vstávala v 10.30. holka už čučela na tv a teď dokoukala Pana včelku.prej se už nudí.ale úkoly se jí dělat nechtěj.a to se rozčiluje,že jí nejde dysney chanel.má to holkia těžkej život 😀 😀

natul-taky mi připadne,že jsou všude těhotný a miminka a kočárky ☹ ☹ tak se přiznávám,že moc nevylízám,dokonce se mi nechce jezdit ani k mamce a ke tchýni.a ani obchody mě neberou(a to už je teda něco).asi je to tím,že se blíží termín porodu ☹ ☹
doprčic,já snad fakt půjdu chrápat 😠

petra.vavra
13. dub 2010

jejda, my tu máme dneska depkavý podnebí....já jsem na tom dost podobně... 😠

kopretina82
13. dub 2010

Jéé, to mě mrzí, že jsem sem vnesla tu mou dnešní divnou náladu, ale holky ještě párkrát se vyspíme a bude to dobrý, taky nás budou šimrat bříška 😉
Peti ty tance tady u nás jsou v rámci mat. centra a je to včetně hlídání dětí... 😉
Tak já to svoje tělo po revizi nechápu, jsem 9DC dle tělíčka je ovulka v plným proudu (čípek, hleník, prsa bolí jako čert, nálada jak na kolotoči), ale přitom se mi to nezdá, že už by byla ovulka 😉 .Min. cyklus totéž 9DC jsem si byla 100% jistá, že je ovulka, ale podle teplot byla až 17DC.Před revizí jsem ji moc necítila, ale teploty jasně ukazovaly 15-16DC.Spíš jsem "trpěla" na těhu příznaky-amozřejmě falešný 😉 😅 Teď si těhotně připadám okolo 9DC (jsem i dneska vyplácla test-fakt jsem měla pocit, jestli Dr. něco nepřehlídl 😅 .No, nepřehlídl, zázraky se nekonaj 😠 😀 )
Holky, tak hlavu vzhuru, zase jsme k mimískovi o kousíček blíž 😉 😵

martasl
13. dub 2010

kopretinko-taky mám pocit,že se zázrak konat nebude.cejtím to v kostech ☹ ☹ ☹ ☹
jojo,depky jsou na prd a hlavně v tomto počasí 😒

jane84
13. dub 2010

ahoj, chtěla jsem napsat už dřív, ale jak naschvál nám dneska vyměňovali modem a nejel net. Tak prskat pro štěstí nebudu ☹ těhotná nejsem, na ultrazvuku nic není a právě jsem volala na výsledky krve a taky negativní. Tak si zítra půjdu pro vyvolávačku 😒

leheckova
autor
13. dub 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak to mě mrzí ach joooooooooo to je děs ☹

leheckova
autor
13. dub 2010

holky žádný depky s usměvem jde všechno lip a i oplodnovaní neblbněte ja sice měla blbou naladu ale tohle nema cenu se trapit jen e užírame

petra.vavra
13. dub 2010

jane taky mě to mrzí ☹ ☹ , hlavu vzhůru, určitě se to podaří 😉

jane84
13. dub 2010

achjo, už to vypadalo tak nadějně, no nic, snad příště

natulaaa
13. dub 2010

Jane tak to mi je líto,ale co ty tvoje mdloby,ty byly myslíš z čeho v tom případě? 😔
Jinak já dělala ovu test a je silnější než včera,ještě není uplně stejně silná,ale hlavní je,že sílí,dneska jsem teprve 8DC,takže to mi asi vyjde zase na těch 10 a 11 ,to už je jedno,sexík byl a zítra večer ještě snad bude,tak to je jedno kdy přesně ovu bude 😵 😵 😵 ,Tady se rozpršelo jak hrom 😠 ,už mě to fakt ser....to počasí 😠

jane84
13. dub 2010

kdo ví, třeba mi jen nesedla cesta autobusem a projevilo se to později

natulaaa
13. dub 2010

Holky jste taky tak unavenéé,asi z toho počasí,já chodím jak mátoha furt zívám,kde mužu,tak hned sednu,asi tím počasím,nebo já už fakt nevím,

petra.vavra
13. dub 2010

já se pomalu začnu protahovat, bohužel musím ke tchýni, tak se na to musím psychicky připravit 😨 ☹ 😠