Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
13. srp 2010

@lichtakova jj Lichti holky zlobí,nechcou testovat 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 ,holky já ted doobíala kvítka z balkonu a manža dosekal zahradku,a jsme ko,venku je přříšerné horko a dusno 😝 😝 😝 😝 ,valím do spršky 😝 😝

leheckova
autor
13. srp 2010

Tak koukam koukam že jsem tu par dni nebyla a je tu nová těhulka gratulace velikananská Breberuško 🙂

jane84
13. srp 2010

😀 😀 ahoj holky, pěkně jsem se zasmála jak tu Natul přemlouvá k testování 😀 😀 ale koukám, že je ti to houby platný, holky jsou neoblomné

breberuska
13. srp 2010

Ahojky holky, tak kontrola dneska dopala jakž takž🙂 Dutinka o hodně vyrostla a už v ní byl i žloutkový váček. Jen ještě netlouklo srdíčko, takže jdu zase v úterý....dneska jsme asi prý 6plusO. Trochu jsem byla zklamaná, ale doktor říkal, že oproti minulému týdnu jde vidět pokrok, takže prý dobré...tak snad 😉

lucie.krajcarova
13. srp 2010

Breberusko, to je prima 🙂 hlavně že tě nenechá čekat třeba tři týdny, to by teprve byla hrůza!!! ale vidíš, taky nepůjdu k doktorovi dřív než v 6tt, chci rovnou vidět srdíčko 😉

natulaaa
13. srp 2010

Ahojte holky 😉 😉 🙂 🙂 🙂 ,Breber budu držet palce 😵 😵 ,bude to dobrý 😉 😉 ,kdyby se to doktorvi nelíbilo,tak by ti to řekl,hlavně,že roste 😵 😵 .
Manža spal ted v obývaku a já šla do kuchyně a tam na zemi tak obrovskýýý pavouk ☹ ☹ ,já se strašně bojím pavouku a kor těch velkých,no tak jsem zařvala a manža se vzbudil,mrský jak prdel 😠 😠 😠 😠 ,aby se nepetento 😀 😀 😀 😠 .Tak jsme se trochu poštěkali 😠 😠 😠 ,takže páteční večer příjemný 😠

herbie
13. srp 2010

ahoj 🙂 breber drzim palce at je vsechno v poradku super ze mimco roste.....jahudko jsem na tebe zvedava jestli zahlasis // na helcenku taky 😉

helcenka
13. srp 2010

@natulaaa - nene, když jsem byla 18DPO tak se žádné dálnice nekonaly, nebyl to sice žádný duch, ale testovací čárka byla slabší, dálnice byly až 20DPO. Takže do neděle určo vydržím, jestli nepřijde MS, tak testnu. To budu teda 16DPO, tak uvidíme.

Zítra se kousek od nás koná soutěž v pečení prasat, je to vždycky děsná sranda a těch dobrot. Různé obce soutěží, kdo bude mít nejchutnějšího pašíka a pak se všichni zblajznou. Peče se vždycky tak kolem 20 prasátek. Už se těším, doufám, že nebude pršet, jinak by se nic nekonalo....

Tak zítra ráno poinformuju o teplotě, jestli ji nezapomenu změřit. Já teda ani nevím, jak to má fungovat, ale jak tady píšete, tak pokud se drží pořád nahoře, je to dobrý, nebo jak? Jám mám teda od ovu 37,2 pokaždé a dnes 37,3. Tak podle Hahud asi dobrý.

@angelina987 - držím pořád palce, pořádně se opatruj a rozmazluj

jahudka80
13. srp 2010

@breberuska budu držet všechny palečky a myslet na Těbe 😵
@natulaaa hele jo nežaluj jo 🙂 tytyty ty mě navášíš a když tam nebudou // tak budu akorád zbytečně smutná a zklamaná a na to si tedy mohu počkat ☹ minulí měsíc jste tady taky machrovali jak mám krásnej graf a co z toho bylo prd 😠 Je fakt že čůrám, a bolem mě děsně prsa 😒 tak počkej vždyť se dočkáš 😉 . No jo manža cíťa měla si vzít toho pavouka a hodit ho manžoj na ksicht 😀 😀 😀 on by taky ječel
@herbie 😀 to jsou tady zvědavé asi všechny hlavně natula 😀 baba zvědavá, 😀 😀 😀

rozum
13. srp 2010

Holky tady je veselo. Tak se mě to líbí! 😀 Takže já teda nikoho nebudu nutit čurat, ale už se nemůžu dočkat toho příštího týdne 😵
@brebe - držím pěsti, ale jak tam je váček, tak to bude fajn. Musíš věřit!

jahudka80
13. srp 2010

@angelina987 no jestli jsi do středy pryč tak stačí když testnu ve čtvrtek aspoň až se vrátíš budeš mít čerstvé zprávy 😀 😀

martasl
13. srp 2010

teda holky!!!jahud,helcenka a danielka.chcete nás mít všechny na svědomí??kdo to netestování má vydržet!! 😅 😅 aspoň jedna,sím sím... 😀 😀 heli,klidně bys mohla zítra,nám stačí i slabá čárka 😉

martasl
13. srp 2010

jahud-na to zapoměň!! 😀

helcenka
13. srp 2010

Já jsem prdlá, já jsem si tuhle stránku vůbec nepřečetla.
BREBERUŠKO - hlavně že od minule povyrostlo, na úterý držím palečky úplně všechny, tak to abych radši nikam nechodila a mohla se soustředit. 😀

martasl
13. srp 2010

breber-to je hezký,že se těhu dobře vyvýjí-jen tak dál.uvidíš,příští týden na tebe srdíčko jukne.nezapomeň si říct o foto,jo??a pak nám ho sem hodit. 🙂

martasl
13. srp 2010

jo heli,já náhodou na tebe myslím a fandím ti.hned jak jsem dopoledne -nebo kdy,zapla pc,už jsem koukala,že jsi v tabulce první.... 😉 a to vyjde!! 😀

helcenka
13. srp 2010

NENENE, zítra vám musí stačit teplota, NATUL udělá rozbor a písne, jak to se mnou vypadá.

breberuska
13. srp 2010

Holky vy jste zlaté...děkuju! já vám v úterý dám zase vědět 😉

natulaaa
13. srp 2010

Jahuuud no s tím testováním,já zastávám takový názor,že je jedno,jestli budeš smutná v pondělí,nebo ve čtvrtek,když příjde ms,ted to nemyslím,tak,že je to zrovna tvuj případ a že dostaneš ms,myslím to všeobecně,že aspon v mém případě to tak bylo,že člověku je daleko huř,když si říká,joo,učitě budu a namotá se,než si udělat brzo test a zjistít prostě pravdu dřív,Ale to je jen muj náázor joo,to podpichování,to bylo jen ze srandy,záleží to na každé z nás,kdy budem testovat,já jen to říkám,z vlastní zkušenosti,že jsem byla pak strašně namotaná a to sklámání pak bylo o dost větší ☹ ,než když jsem testla 11,12dpo a nic,tak jsem se s tím postupně smiřovala 😔

natulaaa
13. srp 2010

@helcenka teplotka nám ale nebude stačit ,vííš prooooooč? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 protože někdo má vysokou teplotu a sníží se až třeba počas mrchy,takže zase nic nezjistíme,mužem si jen domýšlet 😕 😕 ,ale na 100% nám to řekne až testík 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

Ale už mlčím,už mlčím 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 😀

martasl
13. srp 2010

holky-takže nic?? ☹ 😅 ,to bude do středy dlouhý ☹ 😲

helcenka
13. srp 2010

Já slibuju, že v neděli zatestuju, když nic nedorazí. Fáááááááááááááákt, já jsem taky zvědavá. No, původně jsem chtěla počkat taky do středy, protože to mám svátek, tak to by byl moc fajn dárek, ale to bych s váma asi nevydržela, coooooo? 😀 😀 😀
No vidíš, Natul, takovýhle informace já vůbec neznám, ty jsi v tomhle tak školená, to já, až mám už jednoho prcka vím úplný kulový, protože jsem v obou případech otěhu napoprvé a bez měření teplot, sledování čípku i bez ovu testů, protože ovulace bylo to jediný, čím jsem si každý měsíc naprosto jistá, kdy proběhla... Teď jsem si teplotu jen zkoušela měřit, protože se tady pořád o tom bavíte a nějak jste mě nahlodaly. 😉

helcenka
13. srp 2010

Natul, ještě že tě máme.

natulaaa
13. srp 2010

@helcenka nooo to je slovo do pranice,myslím,s tím testováním v neděli 😵 😵 ,tak helčenku jsme spracovali 😀 😀 ,na koho jdem ted? 😀 😀 😀 ,néé holky už vás necháám 😀 😀

Jinak Helči,právě proto o tom nic nevíš,protože si to nepotřebovala,otěhotněla si hned 😵 😵 a takové štěstí má málokdo 😝

helcenka
13. srp 2010

Natul, ani nevíš, jak bych vám to všem přála. A otěhu jsem hned "jen dvakrát", teď klíďo může přijít MS, radši počítám se všema variantama. Ale v neděli dám určo vědět, snad nezapomenu zatestovat. To by jste mě asi hnaly ,co?
A teď jdu skládat prádlo a ještě něco dělat. Zatím holky.

natulaaa
13. srp 2010

@helcenka nebooj nezapomeneš,my ti to připomenem,to si bud jistá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martasl
13. srp 2010

heli-že bys v neděli zapoměla-to snad ne,to by nás zabilo 😅 .dej si budíka a k tomu lísteček-těhu test!! 😀

jahudka80
13. srp 2010

@natulaaa no já si zas říkám že to prostě nechávám, buď příjde ms a pak není co řešit. 😉 Si řeknu výjde to příště. A nebo nepříjde ms a řeknu si ano teď je správný čas na testík no a když testnu a budou // tak budu mít radost. Ale vem si že budu mít nízkou hladinu a nic se mi neukáže budu zklamaná vynervovaná a čekat na ms budou se mi do těla vyplavovat stresy , žaly a kdo ví co ještě a já to třeba nedostanu a testnu a test bude pozitivní a já budu zbytečně 4-5dní vystreslá a čekat ms protože byl test neg. 😒

martasl
13. srp 2010

za to já cejtím,že ms dorazí 😝 😝 😝 no ale ani jsem nic jiného neočekávala,jak jinak.... ☹

jahudka80
13. srp 2010

proto se píše testovat v den očekávané ms a to tedy v neděli fakt nebude!!!! Testovat dřív mě příjde zrovna tak blbé jako jít už ve třeťáku k maturitě 😀 😀 😀 to jsem zas něco vymyslela 😀 😀 😀

@natulaaa natul hází kukadla, koho by zas napadla, napadla ho stresem, když nepříde s testem. Testujme jen teda, když to bude třeba, až nám mrcha nedorazí , v lékárně se dveře rozrazí. A pak Helča, Danča Jahud hned poletí počůrat těhu test a co na něm uvidíte to se teďko nedozvíte. - nejsem jasnovědec 😀 😀 😀