Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

helcenka
15. srp 2010

Doufám, že se ke mně tenhle měsíc ještě někdo přidáte? Dančo, Jahud, jasný?

natulaaa
15. srp 2010

@helcenka odpočívej dneska ,teplý čajík a ležet 😉 😉 .A kde je Jahud,ta se tu vytasí v poledne s duchem néé 😀 😀 😀

natulaaa
15. srp 2010

nikdo nikde 😕 ,tak já jdu tedy taky něco dělat 😝 ,ještě ležíme s manžou v pižámku pod dekou 😵 😵

natulaaa
15. srp 2010

@natulaaa Ale vklidu,já si pokecám i sama se sebou 😀 😀 ,jak se máš Natull,ale jo dneska je mi fajn 😀 ,a co budeš mít na oběd,týý,já mám dneska kuřecí řázečky a bramboový salát 😀 ,no nic musím jít,pak se ti ještě ozvu joo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fram
15. srp 2010

@helcenka supééér, náádhera 🙂 🙂 🙂 Je jasný, že máš strach, ale víš, že my ti tady všechny tak držíme palce, že to jinak než dobře dopadnout nemůže 🙂 🙂
@natulaaa dovolená krásná, ale krátká, vydržela bych dovolenkovat ještě aspoň měsíc 😀
Tak kdo je ještě na řadě tento měsíc s //?? Jahud? Daniel?? Nejlíp obě,abychom mohli zvýšit měsíční průměr na 3 😀

fram
15. srp 2010

U nás zatím neprší, ale je to na spadnutí. A šíleně fouká 😒

jahudka80
15. srp 2010

pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel..............................................................31 DC- od reviz.
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................29DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).........................28DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............25DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................23DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................21DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................18DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................16DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................14DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).....................................................................................13DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)............................................................10DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...........................................................................................................9DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..................................................................8DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).............................................................................................................6DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)...............................................................................................5DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal).....................5DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800........................................................................3DC

fram
15. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 pěkně sis pokecala? 😀 😀

natulaaa
15. srp 2010

@fram u nás je taky kosa,foukalo včera,ale dneska leje 🙄 🙄 ,
Jinak já si objednávám září teda 😀 😀 😀 ,ET bude kolem 12 září,tudíš koncem září bych mohla testovat,ale holky,toho testování se strašně bojím 😢 😢 😢 😵

jahudka80
15. srp 2010

Ahoj holky dorazila jsem až teď. Byli jsme na houbách 😉
@helcenka velilikánská gratulace 🙂 koukám ,že jsi plodná 3x na poprvé se to tedy jen tak někomu nepovede 😀 😀 😀

@natulaaa až se malá vyspí tak jedem do kaufu, no je tam sice lékárna, ale vyhnu se jí obloukem 😀 😀 😀 jsem jen 10DPO ☹ a stejně cítím ,že nic necítím 😀 Test s citlivostí 25 mi stejně nic neukáže 😒 počkám na Danču na středu 😉

natulaaa
15. srp 2010

@fram joo Fram,to víš,já nemám s konverzací problém 😀 😀 😀 😀

fram
15. srp 2010

@natulaaa září už jsme ti přeci dávno rezervovali, a hrozně ráda bych se k tobě přidala 😉 Testování bude nervák, ale máš hrozně velkou šanci, že to vyjde. Musí.

natulaaa
15. srp 2010

@jahudka80 a našli jste něco?naši taky byli dneska ráno na hoby a léékarně se nevyhýbej,čím budeš ve středu testovat jakoooo 😲 😲 😲 ,zas budeš mít výmluvu,že nemáš testík,já už tě znám 😀 😀 😀

fram
15. srp 2010

@jahudka80 rostou, rostou? 😀 Takže ve středu velký držení palců, ale jsi na řadě 😉 moc ti to přeju.

jahudka80
15. srp 2010

@helcenka jé Heli já si teď četla že tě namám dávat do horní tab.promiň,..ale dny po MS ti tam píši 😉 máš krásňoučké čárečky 🤐

natulaaa
15. srp 2010

@fram no já začínám být nějaká skeptická,buslila jsem po diskuzích a přišla jsem na to,že je tooolik nezdau po prvním ivf ☹ ,většinou vychází až druhé ☹ ,ale už jsem se zařekla,že tam nebudu koukat 🤐 ,protože já vidím jen ty neuspěchy a nevidím ty uspěchy 😢

natulaaa
15. srp 2010

zas mi blbne to RRRR 😠 😠 😠 😠

jahudka80
15. srp 2010

@natulaaa já tu mám s citlivostí 25. 😉 ten na středu stačí, ale moc se neraduj ať nejsi zklamaná 😒

@fram jojo rostou ,ale houbařu bylo taky moc 😉

holky jdu se natáhnout bolí mě záda, večer na vás mrknu 😉

fram
15. srp 2010

@natulaaa je jasné, že to poprvé vyjít nemusí, ale tím prvním pokusem si projít musíš v každým případě. V nejhorším to vyjde na podruhé, i když je to nápor na nervy. Ale věřím, že první pokus je tvůj,ale chápu, že máš obavy.

jahudka80
15. srp 2010

ju co to mám za tabulku??? 😀 😀 😀 😀 😀

jahudka80
15. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//

helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) ................................................................... 31DC - 15.8.//

pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel..............................................................31 DC- od reviz.
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................29DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).........................28DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............25DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................23DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................21DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................18DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................16DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................14DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).....................................................................................13DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)............................................................10DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...........................................................................................................9DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..................................................................8DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).............................................................................................................6DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)...............................................................................................5DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal).....................5DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800........................................................................3DC

helcenka
15. srp 2010

@jahudka80 - zrovna jsem chtěla napsat, za co se omlouváš, že kus tabulky asi chybí....

Já ve středu udělám kontrolní test (měla jsem dvojtest, tak co s tím druhým, že?), a pak mě tam popřípadě můžeš šoupnout. Já jsem asi praštěná, ale pořád si říkám, že by MS mohla klidně ještě přijít.
Ale jinak mám velikááááááááááááánskou radost.

Jahud, plodná sice jo, ale jsou přece tři zázraky - když se povede počít, když se dítě donosí a když se narodí zdravé. Takže já mám ještě dva kroky ke zdárnému výsledku.

Teď se budu klepat až do návštěvy doktora. Ale slibuju, že vás nebudu moc otravovat svýma řečma.
Doufám, že tady s váma budu moct zůstat, mně se nechce přesouvat do jiného tématu. ☹

helcenka
15. srp 2010

Ještě jsem chtěla poprosit ty, se kterými jsem se setkala v jiném tématu (myslím Chceme druhé miminko a Startujeme v dubnu), aby jste tam o tom nic nepsaly. Já to kdyžtak písnu sama, až bude čas.
Myslím Lucku a nevím, jestli tady byl ještě někdo jiný. Díky moc.

fram
15. srp 2010

@helcenka ať napíšeš cokoli, určitě nás nebudeš otravovat svýma řečma. Všechny si umíme představit, jaký máš strach, takže se klidně svěřuj a my se budeme snažit tě podržet. A určitě zůstaň s námi, těším se na každou zprávičku o tom, jak ti miminko roste. Už teď mi tvoje // dávaj naději, že příště jsem na řadě třeba já 😉

helcenka
15. srp 2010

Holky díky,
jo a poprskám vás ve středu, jo? To už by měla být testující čárka silnější, tak ať to nejsou žádný pidi bacílky, a taky už mi snad bude líp, ještě by na vás mohly přeskočit bacily rýmy. 😠
Vlastně by jsme vás mohly poprskat společně s Dančou a Jahud. To by pak bylo, aby v září alespoň 13 nepřibylo (jestli umím teda počítat). 😀 😀 😀 😀

A houby rostou, já jich od ségry včera dostala a taky tchýně mi nějaký dala. Ale jsou červiví. Tak radši na ně nechoďte, je i spousta klíšťat. 😝

natulaaa
15. srp 2010

@helcenka no o tom ani neuvažuj,že by si sem nechodila,klidně chod 😵 😵

lucie.krajcarova
15. srp 2010

ahojky, tak to jsou krásné zprávičky při neděli, Helcenko, velká gratulace 🙂 a neboj, čárka bude sílit 🙂))
Pe_t, první den od Ms, do ovu, ještě že jsi mi to připomněla, dnes ho piju naposled. a ty jsi to už dostala?
jinak tady je krásně, pověsila jsem druhou pračku a vypouštíme bazén, byla tam už fakt hnusná voda. ale ještě ji mrsknu na kytky. ale čekáme, že nějaký déšť ppřijde, tak nevím, jestli mám jít na okna???

lucie.krajcarova
15. srp 2010

JO, Heli, budu mlčet jako hrob. koukám, jak sis to pojistila, že ve stavu nemáš ani, že se snažíte 😉

jane84
15. srp 2010

ahoj holky, vrátím se rozmrzelá od tchýně a je mi jasný, že tady si spravím náladu a taky že ano. Heli velikáááánskáááá gratulace. 🙂 🙂

pe_t
15. srp 2010

@lucie.krajcarova ještě ne 😠 ale pila jsem po revizi tři týdny v kuse, ted mám pauzu a začnu teda hned první den - zítra homusím jít zas koupit, ať jsm připravená. 🙂 Vzdala jsem už vínečko i vanu - to nefunguje 😅 . Tak jen trpělivost.
Na okna se chystám už měsíc, ale jak pořád střídavě lije a bouří, nemá to smysl. S tím větrem jsou ještě zacákaný okna od omítky...nene, já ještě počkám.
@jane84 to se musí spustu věcí skousnout - vždyť ony mají vždy pravdu. A když ne - já dycky jen 😅 přikyvuju a myslím si své