Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
18. srp 2010

@natulaaa testy za to nemohou ta hladina prostě může být nízká no, za to test nemůže 😉 a kamaráky tam taky nic nenašla tak psala že těh. není a za 2h píše že je tam slabá čárka tak to bylo 100% po limitu ale těhotná je 😉

Daníííííííííííííííííí budem bojovat do poslední chvíle 😀 😀 😀

veraakubik
18. srp 2010

@jahudka80 Nezoufej jeste..Netrap se-treba je to teprve zacatek a za par dni budes mit vystavni testik se dvema //..
@helcenka Tobe velka gratulace k testiku a vsechno nejlepsi k svatku..
@natulaaa Uprimne-milej pejsek by putoval za panickou hned,jak bych polozila telefon ve kterym byla tak rozesmata..My teba pejska mame-cernyho retrivra,ale ma venku vybeh,zapetlenou boudu a velkou zahradu na ktrerou ho poustime-domu chodi jen pri hodne velkych mrazech a to je v kotelne,protoze dal mi nesmi..Jeste to by schazelo..
A ted vseobecne-jeste nekdo ma dneska testit?Mozna bych to docetla,ale to bych pak nestihla asi nic vic.. 😉 Janak vam vsem hezky den i kdyz venku to tak vubec nevypada..

mv
18. srp 2010

Tak mám zase po náladě.Jsem si volala do laborky a mám pozitivní leidenskou mutaci, tak jdu nastudovat na netu, co to znamená.Ostuda, že to sama nevím, ale tohle jsem nikdy nedělala.
Ch jo, do prčic už.,.... 😝 Jako by nestačil ten problém se stále pozit.HCG.Když se to s..e, tak se to fakt s..e!!!! ☹ 😠
Uplně se děsím, jak dopadnou ostatní testy.

veraakubik
18. srp 2010

Ja nez napsala jeden prispevek,tak vy uz jsme byly akcni a napsali tri..
@jahudka80 Drzim palecky-urcite kup ten testik s citlivosti 10 a hned bude jasno-jsem zvedava-budu na tebe myslet a pak nas hlavne dlouho nenapinej..

helcenka
18. srp 2010

No Jahud, já to vidím teda na všech čtyřech. Ale jestli ti to minule ukázalo až 18DPO, tak bych to nevzdávala.
Protože já jsem u předchozích dvou těhu 14DPO neměla ani ducha. A druhá čárka se ukázala 18DPO a silnější než kontrolní byla 20DPO.
Měla jsi to nechat na ten pátek. A jaký jsi měla testy, jestli 25, tak by to mohlo vyjít. Ale mě se to říká, když jsem se klepala stejně jako ty a Danča, když jsem čekala na mrchu. Ten první test je z 16DPO a dnešní z 19DPO.

Tak Dančo, jak ty?

breberuska
18. srp 2010

jahud, jasnačka, zkus ještě další testík a uvidíš....holky, teda vy ale napínáte🙂 moc vám oběma držím palečky🙂!!

helcenka
18. srp 2010

Věrko, ty citlivosti 10 nejsou zas tak spolehlivý. Dvěma mým kamarádkám ukázali úplný hovadiny.

veraakubik
18. srp 2010

@helcenka Aha,no me prave mudra rikala kdyz jsem se ptala jaky jsou lepsi,ze tyhle 10,ze rozpoznaj tehu driv nez ty 25..Ze pry rozpoznaji i hodne nizkou hladinu a driv nez pred ocekavanou mrchou..Tak nevim..

natulaaa
18. srp 2010

Ano 10 tkový néé,to fakt ukazujou bludy,na 13DPO už ukáže i 25,kup klasický 25mamatest,ten je myslím nejlepší 😉 ,ale ty už si asi šla coo? 😀 😀 😀 😀

veraakubik
18. srp 2010

@natulaaa Sice to nebyla otazka na me,ale odpovim na prvni cast prispevku..Ty jo,to musim vlest sen,aby mi nekdo otevrel oci-ja kupovala vy 10-no jak jinak-vetsinou jsou to takovy ty plastovy tycinky a radove jsou i drazsi-pred potratem jsem koupila od Mamatestu 10 a skoro 70kc..Tolik penez jsem mohla mit ustreno..

natulaaa
18. srp 2010

@veraakubik vero já jsem ještě na jedne diskuzi na miminu a tam se fáákt testuje denně,tam nás je strašně hodně 😀 😀 a mužu ti říct,že desítkové udělají krásně ružové duchy a nic z toho, a nebo dělali pokusy i s 10 a25 tkovám a čárky byly třeba stejné,což na 10 by mělá být už silněnší než na 25,takže nejlepší je klasický mamatest a musí sílit,jsou tam holky,které mají vyšší hladinu hcg furt a tím pádem mají duchy,které nesílní,takže pokud udělá jahud zítra a bude silnější,tak je to jasné,ale pokud bude zase duch,je to budto zvýšenou hladinou,nebo šmejdem testem 😖 ,Já mám třeba před ms skoro pozitivní ovu testík ,takže ty hladiny fáákt mužou kolísat,u Helči to bylo jasné,ale s těma duchama je to bohužel tak no 😒 😒 ,já to měla každý měsíc 😠 😠

veraakubik
18. srp 2010

@natulaaa Aha,tak to jsem vubec netusila-mudra a placa mi nesmysly..Nic,uz se ji na nic neptam a prijdu za vama na radu..Takze az se ted rozhodnu testit pokud mracha nedorazi,tak mi radis ty levnejsi 25?!Rada na tvoji radu dam..

helcenka
18. srp 2010

Věrko, já jsem taky pro 25, i jsem někde četla, že ty 10 jsou nespolehlivé a moje kamarádka se radovala z těhu, dělala ty 10, čárka nesílila, ale slabá byla a nakonec těhu vůbec nebyla. Takže 25. Já měla pokaždé dvojtest 25, ale nebyl to mammatest, a vždycky vyšel dobře, nikdy jsem neměla falešný výsledek.

Co ta Danča?
Jahud asi běžela pro test. 😀

a.j.a.
18. srp 2010

Dobré ránko všem 🙂 u mě taky krásné, pže jsem vyspaná do růžova 😵 akorát teda vstávám trapně v osm 😝 a až zase bude malá doma, tak se nebudu moct vyhrabat z postele 😅
@helcenka krásné // 😵 😵 😵 moc moc gratuluji, krásný dáreček sis nadělila ke svátku 😵 😵 😵

a.j.a.
18. srp 2010

@jahudka80 já tam toho dušíka taky vidím. Tak snad bude sílit 😵 stejně je zajímavé, jak má každý jinou hladinu HCG. Já pamatuju, jak u Klárky i u druhého mimi jsem v tuto dobu už měla krásné // Ale jestli i minule jsi to tak měla, tak je velká naděje, že v pátek už budou hezčí a silnější // 😵

a.j.a.
18. srp 2010

@natulaaa tak po takovém telefonu by i u nás milý pejsek valil domů 😝

a.j.a.
18. srp 2010

@mv to mě mrzí, že jsi dostala takovou špatnou zprávu ☹ o leidenské mutaci jsem někde letmo četla. Moc o tom nevím, jen že to je porucha srážlivosti krve a je dědičná. Budeš muset chodit na hematologii a před těhu a v těhu se o tebe budou muset starat. Tady jsem našla docela pěkný odkaz http://www.tehotenstviaz.cz/index.php?strana=&k... kde je o tom docela srozumitelně psáno.

natulaaa
18. srp 2010

@a.j.a. no holky já dneska nedělám nic,to je ostuda cooo,nejdřív si píšu s váma,pak jsem poposílala peníze na splátky ruzné,ted mi volala kámoška co má mimi,fakt dobrá kámoška,má mě v přátelích,tak kecáme skoro denně i hodinu 😀 😀 a co mám dělat,když uklízet je zbytečné,to až odpoledne,až u nebude pes,ale asi si umyju střešní okna 😒 😒 ,tak uvažuju 😒 ,příští týden už mám začít píchat 😒 a to musím být v klidu,aby folíky nepopraskaly,takže toho musím ted ještě využít néé 😀

A Danča myslím, říkala,že tam jde hned o pul osmé néé 😒 ,tak uvidíme s jakou příjde teda,snad s dobrou 😉

natulaaa
18. srp 2010

@a.j.a. joo to má moje bývalá kámoška 🙄 ,3xpotratila,protože nevěděli co s ní a ani ji nějak nevyšetřovali,a pak ji přišli na toto a ted jak otěhotněla,tak hned jak zjistila //šla na hematologii a píchá si denně injekce a za tři měsíce rodí,a vše je ok 😉

jahudka80
18. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 no ta paní mi dala 10 a to jsem si všimla až doma tak už jsem ji použila mám tu jednu 25 Dr.Max a jednu 10 mamatest 😀 je tam slabé co si 😀 já už neměla co čůrat 😀 😀 😀 totiž jsem pako přilítla jsem domu a letěla na wc a až pak si uvědomila že jsem chtěla test tak jsem ze sebe asi po 10min něco vymáčkla 😀 😀 😀 ještě že tu máme tolik lékáren dnes jsem byla v jiné jinak by si mysleli že jsem fakt pošahaná 😀 počkám na zítra ráno a pak zas v pátek dokud nebudou koleje nebo krev tak nekončím 😀 😀 😀 😀

jahudka80
18. srp 2010

@helcenka potěšila jsi mě 🤐 kéž bych byla ten samý případ, prosím drž palečky

Co Danča???? 🙂 😉

natulaaa
18. srp 2010

@jahudka80 hod foto toho cosi 😵 😵 😵 😵

a.j.a.
18. srp 2010

@jahudka80 Dr. Max jsou super, jsou stejné jako ty Mamatesty. A na který si teda zkoušela teď načůrat 😅 ? Bude foto ?

a.j.a.
18. srp 2010

@natulaaa Natul, tak já taky ještě neudělala nic, dokonce jsem se až teprve před chvíli učesla a umyla 😅 ale hlavně, že plkám tady a ještě s kámoškou na icq 😅

No jo, ta leidenská umí být sviňa. Hlavně než ji zjistí ☹

natulaaa
18. srp 2010

@a.j.a. tak to si lepší,jíá se ještě ani nečesala 😀 😀 😀 😀

jahudka80
18. srp 2010

vemte si brýle 😀 😀 😀

endie
18. srp 2010

zdravím po dlohéééééééééééé době 😀 teda jestlki kvám ještě můžu 😕

@jahudka80 brýle nepotřebuju 😀 vidím a je tam 😵

a velká gratulace // 😵 at je všechno v pohodě

natulaaa
18. srp 2010

@jahudka80 já teda taky nepotřebuju brýle 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,myslím,že to už není duch Jahud 😲 😲 😀 ,mohlo se ti pozdějš uhnízdit,proto je slabší na 13DPO,ale jednoznačně od včerejška zesíílel 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,ted už bude tmavnout,uvidííš 😉

jahudka80
18. srp 2010

@endie jasně že můžeš 🙂 a myslíš že jsout fakt pravé 😀 jako žádní falešní duši 😀 😀 😀 a co jinak holka jak se máš??? koukám jsi 21dc jak je??

jahudka80
18. srp 2010

@natulaaa 🙂 kéž by do grafu to psát nebudu- nebo mám ??? Když já když to není potvrzené od dr. a není to pořádně vidět tak tomu moc nevěřím 😀 😀 😀 . Jé tak ještě Danča a máme to do třetice všecho dobrého, kde jé že nepíše k dr. měla jít v 7:40 a už je po 11 ☹