Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
18. srp 2010

@jahudka80 já tam ty čárky taky vidím hezky i bez brýlí 😵 😵 😵 to vypadá veeeeeeeeeeeeeeeeelmi nadějně 😵

natulaaa
18. srp 2010

Jahuud já myslím,že tak silný duch to není 😀 😀 😉

endie
18. srp 2010

no já // tento měsíc nečekám , jelikož manža byl nebo spíše nebyl doma a osexíkování nebyla ani řeš oba dva unavení ale nevadí, čekám na slečnu mršku 😀 a začínám brát HA takže ted budu Vás tady pozorovat,doufat ,radovat a prožívat vaše // a těhů 😵

jahudka80
18. srp 2010

@helcenka no já ti píšu že jsi mě potěšila tedy myslím s tím DPO jako že ti to neukazovalo a pak už jo ale s tím 10 testem jsi mě moc nepotěšila 😒 no jo počkám ono se to vyvrbí buď přjede baba ze Lhoty a nebo si budu na gyndě stahovat kalhoty 😀

endie
18. srp 2010

@jahudka80 já bych to viděla na stahování kalhot 😀

a.j.a.
18. srp 2010

@jahudka80 Jahud, tak si to do grafu zaznamenej třeba až v ten pátek, kdy budou hezky vidět 😵 pak se ti hned nahodí krásný zelený těhu graf 😵

Jupí, tak ještě ta třetí a limit pro srpen splněn 😀 😵 😀 😵

jahudka80
18. srp 2010

@endie pročpak HA ty jdeš taky na umělé??? A nebo 2 zatím nechceš??

@a.j.a. NO počkej třetí ty už víš něco o Daníííí??? JU holky to je hodin

já musím jít vařit kecám a kecám a manža a Mája budou kvůli mě bez oběda 😀 😀 😀

a.j.a.
18. srp 2010

@natulaaa Natul, tak koukám, že jsme kousek před tebou 🙂 a pomalu uvažuju, že se konečně půjdu vrhnout na okno a záclonu v obýváku 😝 jen se mi nějak nechce zvedat ze sedačky 😝 😀

natulaaa
18. srp 2010

Taky myslím na Danču,už přece musí být zpátky ☹ ,doufám,že neměla pravdu a fakt to není zase ta cysta 😔

a.j.a.
18. srp 2010

@jahudka80 ne ne, zatím nic nevím. Ale tak pěvně doufám, že to bude ona nebo se ještě někdo najde 😵 😵 😵

natulaaa
18. srp 2010

@jahudka80 v klidu ,já taky dneska nic ještě neudělala 😝 😝 a s těma oknama v klidu jooo 😀 😀

a.j.a.
18. srp 2010

Jak tak přemýšlím o těch všech čápech, co jste viděly, počítá se i umělý 😀 😀 😀 ? Ve Zlíně totiž jedni mají na komíně umělé hnízdo a na něm čápa 😀 😀 😀

jahudka80
18. srp 2010

@daniela699 Daníííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí kde jsíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 🙂 😉 jdu vařit až příjdu tak ať jsi tu s dobrýma zprávičkama dnes sem ani jiné nesměj 😀 😀 😀 že Heli 😀 😀 😀 😀 😀- přeci nám to neskazíš řekyli jsme 3 tak 3
@helcenka že jo tenhle měsíc 3 a příští taky - ať si to holky hezky rozdělej 😉 😉 😉

breberuska
18. srp 2010

@jahudka80 já je taky vidím, jsou tam!!!to je jasná věc!!! Holka zlatá, moc gratuluju a hlavně držím všechno co mám, aby sílily!!!
já na tu Danču taky pořád myslím, snad to bude všechno ok....

kopretina82
18. srp 2010

Tak koukám, nám to tady čárkuje...😵Jahud, taky je vidím, tak přeju, ať sílí...
Holky, já dnes letím k dr. jako pako, přijdu k čekárně a zamčeno, tak jsem vykulila oči, zkontrolovala, jestli je opravdu 18/8 a pomyslela si něco o bláznech, co mě objednávaj, když má Dr. dopol. operace v nemocnici...Pak jsme s mamkou naznaly, že ten naškrábaný datum v průkazce je asi 19/8 😲 😀 takže moje kontrola se "odkládá" na zítra...
Dani, držím palečky, Fram a ty jestli jdeš dnes, tak taky 😉

endie
18. srp 2010

@jahudka80 ne nejdu na umělé, ted není vhodný čas na druhé, budeme se stěhovat atd

daniela699
18. srp 2010

Ahoj holky, tak si rikam nejdriv doctu, ale jsem teprve na strane 306 a vidim ze je az do 308.
Nejdrive:
Heli, vsechno nejkrasnejsi k tvemu dnesnimu svatku a myslim, ze stejne ten nejhezci darek jsi si dala sam. 😀 Tak at to takhle hezky pokracuje. (Hehe, a ty mi rikej, kdo se tady jak moc snazil, joooo? 😝 😀 Ty pripade na poprve. 🙂 )

Jahud, to me fakt mrzi, tyhle duchove tak nas... ale je fakt ze jeste neni nic jisty. Prece jen ty mas i dalsi priznaky a teploty, takze to treba jen zatim neni videt. Verim, tomu ze nekdy se to fakt muze stat a dokud nedorazi mrcha, tak nic neni jisty.

JInak, tak jsem se vratila z uvodni navstevy u nove doktorky. Rano jsem zkusila jeste ten test, a v limitu bych rekla, ze byl cistej. pak jsem uz musela utikat, tak se vecer podivam, jak to teda funguje ty duchove. Ja se ani nejak tehotne necitim, takze uz jsem v klidu. Kontrola dopadle dobre v tom, ze tam neniiiiiiiiiiii zadna cystaaaaaaa. 😀 Ani na jednom, takze ovulace asi opravdu probehla, a zmizel i ten zbytek. UF UF UF. To je prvni hezka cast. Samozrejme bych to nebyla ja kdybych nemela neco spesl, takze sliznice porad nizko, asi 3-4 mm a to mam teda pred ms. Takze jak mi rekla, pravdepodobnost otehu je minimalni. Snazit se prej muzem, nic tomu nebrani, ale ze by tomu dala jeste tri mesice, aby se telo vzpamatovalo. Ze chape ze jsem trochu starsi, ale je lepsi aby se srovnalo. Takze to me opravdu nepotesilo. Mozna mi tu sliznici tak seskrabli, ze mi to uz nikdy nenaroste a nebudu moct uz otehotnet? Docela me to vzalo. 😢 HP mi udelaji, tak pak jeste uvidim jak dopadne ten. Jsem si myslela, ze mi treba neco napise aby mi to rostlo, ale asi je zastance spis delsi pauzy. Takze zadny zari, ani rijen, ani listopad, kdy byl termin porodu. Kdovi jestli budu jeste nekdy vubec tehotna. Jsem z toho hodne smutna. Snazit se muzu, ale co z toho? Co kdyz se vajucho oplodni, pak dojede do delohy a proste tam nebude mit kde se chytit, takze takhle prijde nazmar. Myslite, ze to se taky bude projevovat nejakyma priznakama? Takze presne to, ceho jsem se bala, ted budu resit, ze to nepujde. Tohle fakt neni fer.

breberuska
18. srp 2010

Dani, tak hlavně že tam není ta cysta. Ta sliznice je opravdu dost nízká, je divné, že ti Dr nedala na to nějaké léky - mně kdysi dala Proveru a Estrofem a fakt to pomohlo. Ale zase sama můžeš zkusit kontryhel a pohledat ještě nějaké další přírodní věci na její zvýšení!!! Já teda nevím, jak moc (myslím v číslech) po tom kontryhelu ta sliznice roste, ale já jsem teď otěhotněla jen s ním a femigardem a bez léků, tak úplně na prd to asi nebude. Jinak mně když se poprvé mimi špatně chytila tak jsem měla slabý testík a nesíli, pořád byl stejný a na UTZ nic, HCG nízké, tam mi Dr právě říkala, že je to tím, že se nemá kdy zavrtat a bloudí a pak to vzdá jako hodně zpožděná silná MS.
Neboj se, všechno se vyřeší, hlavní je, že otěhotnět můžeš a teď jen musíte nachystat prckovi ten správný pelíšek a bude to🙂!

natulaaa
18. srp 2010

@daniela699 ahooojky 😉 ,s tou sliznici teda čumím,je fákt nizoučká,pij aspon ted pravidelně ten kontryhel ,nebo si kup aspon něco přírodního 😉 ,sliznice se dá léčit,nebooj,to není duvod k neotěhotnění,ale musí se léčit,tak nevím,na co čeká 😒 ,ale ti doktoři trvají na svém a většinou chtěji po potratu čekat 😒 ,muj gyn mi řekl 3 měsíce a v porodnici pul roku 😕 ,tak proto to asi neřeší

breberuska
18. srp 2010

jo Dani, ještě jsem si vzpomněla, že i tady na koníkovi jsou diskuze holek s nízkou sliznicí,tam určitě poradí co kromě kontryhele ještě funguje. 😉

natulaaa
18. srp 2010

@breberuska no joo 😉 😉 😉 😉 😉 😉

helcenka
18. srp 2010

@jahudka80 - kdyby jsi pořádně četla moje příspěvky, tak už jsem to tu psala, že mě se dlouho hCG neukazuje, ale pak nemám ani žádné duchy a rovnou docela pěknou čárečku.
Na tomhle testu je vidět druhá zřetelně, počkej do pátku. Jo a já měla vždycky testy 25 od Maxe a nikdy neukázaly žádný blud.
Je to teď na tobě Jahud, Danča se rozhodla, že počká na Natulku do září, tak ty se musíš přidat ke mně - to je jisté.

Dančo - tobě jsem psala IP

a.j.a.
18. srp 2010

@daniela699 Dančo, tak to mě mrzí s tou nízkou sliznicí ☹ to je na pytel ☹ ale prošmejdi koníka a najdeš tu diskuze k nízké sliznici. Já na radu holek odtamtud přestala pít kontryhel a začala brát Mateří kašičku a sliznice mi z 4mm narostla na necelých 7mm. Takže jsme hned po kontrole na gyndě dostali požehnání vrhnout se na snažení 😵

natulaaa
18. srp 2010

@daniela699 Lauritka má taky nízkou sliznici a bere OVESTIN,ale je to na předpis 😒

a.j.a.
18. srp 2010

Tak okno umyté, záclona se ještě pere, tak jdu zatím do obchodu a pak pokračovat v práci dokud se mi ještě chce a mám energii.

fram
18. srp 2010

Holky, na chvíli jsem se vzdálila a vy prokecáte 2 stránky 😀
@jahudka80 já tam tu čárečku vidím, sice slabá, ale je tam 😕 😕 Zkus v pátek, myslím, že bude sílit a moc držím palce.
@daniela699 horší by bylo , kdyby byla nízká sliznice + cysta. A kdo říká, že za měsíc už nebude vyšší. Jen taky nechápu dr., proč ti rovnou na to něco nedala 🙄
@a.j.a. někde jsi tu psala , že na podporu otěhu děláš koupele v hypermanganu. Můžu se zeptat kdy, jak a k čemu to slouží?
@kopretina82 tak držení palců bude zítra, ty doktoři hrozně škrábou. Já jdu k gyndr. za hoďku, už abych to měla za sebou.

martasl
18. srp 2010

ahoj holky.
helcenko všechno nej k svátku a posílám malou kytičku 😉 @>-->---

jahud-no tak to jsi jasná 🙂 🙂 ,čárka podle mě je už docela pěkná,o duchovi nemůže být ani řeč.

fram-já už nevím co mi řekli k té plastice,dělali mi to zároveň s konizací,takže jsem pak měla jakoby 6nedělí.ale pak otěhotnění nic nebrání,ne??tak se neboj,dobře to dopadne. 😉

holky,zítra nám dovezou ty krbový kamna.je to fofr,před 14 dnama jsme je objednali a už budou tady.to bude manžel topit jak vzteklej,má radost jak děcko z ježíška 😀

a.j.a.
18. srp 2010

@fram mělo by to neutralizovat kyselé prostředí, které ničí spermie. Poradila mi to kámoška, pže ani s jednou svojí holčinou nemohla otěhu a pak ji mamka řekla, ať zkusí tohle a otěhotněla hned. U druhé se taky snažily asi 3měsíce a furt nic, tak zase zkusila ty koupele a zase hnedka otěhotněla. Říkala, že to poradila více kamarádkách a spoustě se pak zadařilo. Samože ne úplně všem. Stačí si udělat slabou sedací koupel pár dní před ovulací a každý večer se tak namáčet před sexem. I mě to v březnu pomohlo. Škoda, že to nakonec skončilo neúspěchem ☹

fram
18. srp 2010

@a.j.a. dík, tak mažu do lékárny pro hypermangan. Takže mm před sexíkem do studený sprchy, já sedací koupel v hypermanganu, no, bude doma veselo. Už se vidím, jak se po mě sápe a já - počkej chvíli, nejdřív ji musím zneutralizovat. 😀 😀 Ale určitě to vyzkouším.

fram
18. srp 2010

@martasl jéé, marti, krbovky závidím. 😉