Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
18. srp 2010

@mv neboooj to má kámoška mají to v rodině sestra porodila na 28týdnu- předčasně, ale dítko je zdravé,kámoška šla na vyšetření a u ní tím pádem věděli tak si píchala injekce a porodila v termínu má zrdavého chlapečka už mu budou příští rok v lednu 3roky. Hlavně že na to přišli a tím pádem ví proč jsi potratila, uvidíš bude to dobré 😉 Budu držet palečky 🙂

natulaaa
18. srp 2010

@fram 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,já viděla v televizi pořad,kde říkali,že muž by neměl nejmín pul hodiny před sexem jít čurat,protože moč ničí spermijky 😕 a žena si právě nesmí dělat výplach pipiny ,nebo ji drhnout mýdlem 😀 😀 ,že tím se zničí veškeré ph prostředí 😀 ,takže nejlépe nemytá 😀 😀 😀 .

leheckova
autor
18. srp 2010

ahoj kočky tak jsem z kontroly vše je O.K. odpovídame 13+1 termín proste 22–24.2.máme 6cm nohy ruce jako hrom priložím i foto příste jdu na krev odběry na HIV cukrovku a vady…UTZ mi delal už přez briško

natulaaa
18. srp 2010

My máme taky krbový kamna,ted je budeme mít druhou zimu a je t božííííí,teploučko 😉 😉 a popavdě někdy i když třeba nebyla už zima v dubnu nebo tak,ak jsme si zatopili jen tak pro pocit,to voní a plápolá 😵 😵

breberuska
18. srp 2010

@leheckova gratuluju, je to fešák! opatrujte se!

leheckova
autor
18. srp 2010

@helcenka krásné čárečky gratulace velikananská jsou obří a jsou videt zdálky moc moc gratuluju

jahudka80
18. srp 2010

@leheckova 🙂 juuuu gratuluji k miminečku 🙂 těď už je to mimísek pořádnej 🙂 ať hezky roste 🤐

meiki
18. srp 2010

@jahudka80 na to si ani bryle nemusim brat, jsou tam // krasne, mooooooc blahopreji

jahudka80
18. srp 2010

@daniela699 Dani to je mi líto, ale zas dobrá zprávička, že tam není ta cysta 😉 to je velmi dobré. Nějaká slyznice- ta přeci naroste, pij kontryhel 2x denně čajovou lžičku, já to teď pila opravdu poctivě a dr. říkala že mám sliznici úplně krásnou 🙂 Kdyžtak koukni ještě na nějaké preparáty na netu co na to pomáhají a určitě doroste neboj na vánoce budeš těhu 😉 budem všeci držet palečky 😉
@martasl kéž by si měla pravdu 😵 ještě počkám a v pondělí si skočím asi na krev k dr. 😉
@breberuska také děkuji a snad budou sílit 🙂 zatím jsem ještě taková nesvá dokud mi to neřekne dr. tak tomu nevěřím, a čárky jsou přeci jen ještě slabé 😉
@helcenka A tak když na 25 byl duch a na 10 slabá čárečka tak by ten 10 přeci nekecal 😒 a hlavně objevila se cca po 1minutě a tam píší do 3minut. ALe né po 5minutách ale to už bylo stejné 😉
@kopretina82 snad zesílí 😉 tak mi si počkáme na info z kontroly do zítra no 😀 😀 😀 ty přeci nemůžeš za to že dr. píše jak prase 😀 😀 😀 a neboj taky se mi to stalo

jahudka80
18. srp 2010

@fram- děkuji 😉
@meiki -děkuji 😉
@a.j.a. - do grafu si přidám, až bude ten správný čas je příliš brzo 😉 ještě hodl nejsou jako u Helči 😀 😀 😀 😀

a.j.a.
18. srp 2010

@fram tak doufám, že ti tak pomůže 😉 a nezapomeň, voda musí být slabě růžová, ať si to neuděláš moc silné.

natulaaa
18. srp 2010

@jahudka80 Zesíli neboooj,ted už to vypadá nadějně,tomu včerejšímu jsem nevěřila,ale dneska už je fáákt náádherný 😵 😵

LEHE krásná fotečka 😵 😵 😵

DANI kde si se nám ztratila ☹ ☹ .Nebud smutnáá,sliznice se dá dobře léčit 😵 😵

a.j.a.
18. srp 2010

@leheckova lehe, gratuluji 😵 takové krásné malé mimiško 😵

jahudka80
18. srp 2010

@natulaaa jakej včerejší 😀 to byl z rána 25. a ten s tou viditelnější je ten asi o 3h pozděj ale 10. 😀 😀 😀 😀 😀 nezbývá než čekat a čekat 😉
Jdu si hajnout 😉

a.j.a.
18. srp 2010

@jahudka80 jo jo, však tím přidáním do grafu nic člověk neuspíší, tak vyčkej na dvě kolejnice 😵 já myslím, že v ten pátek už by měly být vidět tlustější čárečky. A fajn, že máš možnost odběru krve, to pak bude stopro jistota 😵

natulaaa
18. srp 2010

@jahudka80 tys tu dávaa i včera testíky néé,nebo néé? 😀 😀 😀 😀 😀 ,asi mi hrabe noo 😀

jahudka80
18. srp 2010

@natulaaa né dnes ráno 😉 a pak dopoledne 😉 ale jeden je 25.a druhej 10. ☹ tak snad to nebude falešný poplach 😅

helcenka
18. srp 2010

Všem děkuju, ale gratulace jen potichoučku.
Objednala jsem se k Dr., jdu 2. září odpoledne. Takže mě teď čeká 14 dnů čekání... A víte, co jsem se dověděla od sestřičky? Že jsem měla zvýšené hCG, i když jsem byla fyzicky úplně v pořádku, ale říkala, že když jsem neměla žádné potíže, tak většinou s první porevizní MS to hCG odejde. Tak snad jo.

@jahudka80 - můj první test je z 16DPO a ten druhý ze 19DPO, takže těch tvých 13 nebo 14 DPO se nedá srovnávat.
Jinak u toho prvního mi testovací čárka vylezla až skoro po dvou minutách a dneska mi už lezla, když jsem máčela test. Takže počkej do pátku a uvidíš.

@leheckova - super, že je všechno fajn, já už chci taky 14. týden... Ale já se dočkám. 😀

fram
18. srp 2010

@leheckova krásný miminko 🙂
Holky, poraďte. Vrátila jsem se od dr., říkala, že na pohled se jí čípek nezdá poškozenej, uvidíme výsledky cytologie (za 14 dni) a že to vidí spíš na zánět. Dala mi macmiror a mám přijít za těch 14 dní a podle stěru mi napíše kompletní atb. Chci se zeptat - manža zítra dorazí a akorát nám čtvrtek až neděle vychází snažení. Mám ten macmiror odložit až po víkendu? Aby nezabíjel spermijky. Taky jsem koupila ten hypermangan, tak bych ho zkusila a pilule až po neděli. Nevadí to? A dr. říkala, ať se klidně snažíme.

fram
18. srp 2010

Ještě jsem dr. říkala, že mívám cyklus 28-30 dní, ale teď jsem měla nečekaně 25. Říkala, že to nevadí, řešit by se muselo, kdyby byl kratší než 21 dní.

daniela699
18. srp 2010

Holky, vy dneska jedete, ja to nejak nestiham docist, vzdycky kousek, pak musim neco delat a pak najednou jste o kus dal.

Ale Jahud, tak jsem se dobrala k tem tvym testum. Ja myslim, ze to neni zadny duch, to jsou normalni //. 😀 😀 Jupiiii. Jasne testni jeste zitra nebo v patek, a myslim, ze se to jen potvrdi. Bozinku ja mam radost. Uz jsem se bala, ze snad to ted ani ty dve nebudou, takze jedeme dal. 🙂 Takhle hezky se tam pomalu presunem snad jednou vsechny. Kez by.

a.j.a.
18. srp 2010

@fram v tom ti moc neporadím. Ten lék neznám, tak nevím 😒 ale tak odložení o pár nů snad nevadí, co ? Spíše kdyby jsi otěhotněla, jestli nemůže uškodit pak ? Není tam někde psáno, jestli se v těhu může ?

jahudka80
18. srp 2010

@daniela699 Jsi hodná 😉 buudu na Tebe myslet a zkus kontryhej ju 😉

HOLKY mě odvezou chtěla jsem si lehnout, malá šla spát po obědě 2h tam dělá píčoviny 😠 😠 😠 a teď huláká maminko pití, 😀 vymejšlí si tak že si nelehnu ☹ ☹ ☹ a abych se s ní tady nenervovala 😠 jdu se oblíct a jdem ven, nebo bych jí fakt musela nasekat na zadek ☹ PA mějte se tu 😉

fram
18. srp 2010

@a.j.a. v prvním trimestru ho doporučují jen v závažných případech, ale kdybych otěhotněla a hned ho začala brát, tak by neměl mít na vajíčko ještě vliv. Bere se jen 8 dní. Asi počkám, bylo by mi líto promrhat další ovulaci.

daniela699
18. srp 2010

Holky dekuju moc, jak jste na me myslely. 😵 Asi i proto ta cysta dostala strach a radsi to vzdala. 🙂 Z toho mam velkou radost, i z toho ze ten folikul opravdu praskl a byla teda ovu. Ale to by bylo aby bylo vse v poradku no.
Urcite se podivam na nejake ty diskuze, co s tim holky delaji. Protoze snazit se a pak si predstavovat ze tam chudatko bloudi a nema se kam upichnout je fakt hrozna. Ja jsem si taky myslela, ze mi hned neco da. Je asi jen o trochu starsi nez ja, tak jsem si rikala ze to pochopi, coz pry ano, ale ze je lepsi pockat. Nezakazala snazeni, s tim ale ze pravdepodobnost rovna se nula. Takze to se do toho cloveku opravdu chce. Jeste zkusim az pujdu do nemocnice, co mi tam na to reknou. Prece kdyz tri mesice se moc nedeje, tak bych rekla, ze by se snad tomu mohlo trochu pomoct. Taky se to nespravi pres noc, ze ne.
Taky nechapu kde sakra ta mrcha je. Zadny sucho se zatim nekona, normalne furt takovej kremovej hlen, az jsem si rikala,jestli mi teda neco neni. Ale nerikala nic. Teplota mi asi dneska spadla, ale ja jsem taky sla spat hodne pozde a vstavala jsem driv, tak jsem to zatim dala jen bez cary. Uvidim zitra. Ten cykl 33 dni, jestli to tak bude, je fakt desnej. Ted bych si prala tak aspon 26, o tyden min. 😠

Mam kamaradku, ktera mi rikala, ze vidi ze bude mimi narozene v rijnu, tak ji rikam, no to snad neeeeee. Ale nakonec mozna bude s takovouhle mit i pravdu. 😒

daniela699
18. srp 2010

Natul, a ja se tak tesila, ze budem spolu v zari. ☹

breberuska
18. srp 2010

@fram, já bych ho nasadila po víkendu po snaženíčku 😉

helcenka
18. srp 2010

Dančo, ale říjen je krásný měsíc, to mám narozky. 😀 Ona je to jasnovidka, ta tvá kamarádka?

daniela699
18. srp 2010

Mv, to je mi lito, ty si teda taky uzijes svoje. Nejsi ty nahodou kozoroh? 😕 Ale hlavne, ze to snad ma nejaky vychodisko, a da se, jak psala Aja, s tim otehotnet a donosit. I kdyz teda, jako by toho s tim potrubim uz nebylo malo. ☹ Sakra, me tohle vzdycky tak nas..., jak to ze nekomu kdo ani poradne treba nechce se to povede ani nevi jak a my furt musime resit takovy sr.... ☹

natulaaa
18. srp 2010

@daniela699 Dani možná joo,možná nám to vyjde a možná taky ne a budem spolu třeba až v listopadu,co ty víš,já to taky nemám jisté 🙄 🙄 .

holky mě chytl uklízecí rapl 😲 ,celý den jsem jak mátoha a ted mám poklizenou terasu, balkon, u vchodu 😲 a pokračujuuu dáll 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 ,Donátíraný plot,dneska byl totální finiš,ještě jsem natřela krycí lišty a konéééééééééééc,už nechci štětku a barvu ani vidět 😠 😀