Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
18. srp 2010

@natulaaa Holky a já mám 14 září svátek a to mi má vyjít na ET 😵 😵 😵 😵 😵 ,kééž by to tak vyšlo,to by byl pro mě ten nejkrásnější dárek 😵

daniela699
18. srp 2010

Holky ja jsem se ted uplne ztratila, tak radsi ctu jeste jednou od zacatku. 🙂

Breberus, toho se prave bojim, ze furt nekde bude bloudit oplodneny vajicko a ja to treba budu nejak citit, nejak podvedome, a stejne z toho nic nebude. Furt to telo bude nejak reagovat a kdovi jestli se pak nejak nevycerpa. Tech vajuch taky uz nemam prece nekonecne. Ja jsem totiz zacala ted s tema testama, protoze jsem tak nejak mela pocit, ze si pripadam podobne jako tenkrat. Je jasny, mohla jsem si to namlouvat, ale potom po urcite dobe to najednou odeznelo a uz nic. Tak jsem si rikala, testnu a uvidim. Mozna treba se vyplavilo trochu toho HCG, a ja jsem to tam tolik hledala, protoze nikdy predtim se mi takovyhle duchove tam nevybarvili. Objevily se vlastne na vsech testech co jsem si zkusila. Ach jo. To je porad neco. Takhle testovat radsi nebudu uz vubec, protoze to nema vlastne smysl. ☹

daniela699
18. srp 2010

Fram, at ti kontrola dobre dopadne. Ja ja ted nevim na ktery jsem strance, tak mozna uz jsi aji zpatky. 🙂 Ale pobavila jsi me jak jste psaly o tom hypermanganu... pockeeeej musim zneutralizovat. Hehe. To uz je tezka veda jak v urychlovaci v Cernu. 😀 😀

daniela699
18. srp 2010

Lehe, miminko je kraaaaasny. A jak si tam pekne hovi. 🙂 Jsem moc rada, ze je vsechno v poradku. Tak jen tak dal. 🙂
Boze jak ja se tesim jestli budu moct jednou mit taky takovou fotecku.

daniela699
18. srp 2010

Natul, kez bych taky mohla uklizet. Pri tom pohybu by to byly trochu jiny myslenky. Takhle porad sedim a jak se telo nehybe, tak mi to furt srotuje, to je hruza tohle.
Ja vim, ze mas svatek 😀 protoze moje dobra kamoska se taky tak jmenuje. A ja mam par dni pred tebou. 🙂 Budu drzet pesti, aby jsi dostala taky takovy krasny darek jako Helca. 🙂 A rozhodne neuvazuj o tom, ze budem spolu v listopadu. Ty proste budes mit zari a ja ti to moc preju. 🙂 A basta fidliky.

a.j.a.
18. srp 2010

@natulaaa hele Natul, ty mě normálně chceš dneska překonat 🙂 to já mám zatím jen to okno a záclonu a uklizený půlku obýváku 😅

a.j.a.
18. srp 2010

A já mám zase svátek pár dní po Natul 😀 tak doufám, že si taky nějaký pěkný dárek nadělím 😵

a.j.a.
18. srp 2010

@fram v tom případě bych vůbec nepřemýšlela a prášky prostě nasadila až po ovu. Tak honem honem využít ovulky 😵

natulaaa
18. srp 2010

@daniela699 Dani já ti poslala IP

natulaaa
18. srp 2010

@a.j.a. a datum nepovííš coooo 😀 😀 😀 😀 ,tak ted víte,jak se jmenuju 😀 😀 😀

a.j.a.
18. srp 2010

@natulaaa Natul, je to lehce odvoditelné od nicku 😉

daniela699
18. srp 2010

Natul, to je prece jasny. 🙂
Ajo, ze to je 26.9.? 🙂

natulaaa
18. srp 2010

Tak asi jsem blbáááá 😀 😀 😀 😀 ,jdu pro kalendáář 😀 😀 ,hned jsem zpět 😀 😀

daniela699
18. srp 2010

Holky, tak jsem to zrejme prave dostala. Asi mam i radost. 🙂 Asi jak mi dneska brala ten ster, tak mi to spustila. 🙂 Jsem rada, ze to takhle vyslo, ze jsem aspon mohla na ten UTZ, bylo to tesne. 🙂 Pockam jeste do zitra jak to bude vypadat, jestli to neni nejaky prechodny, ale myslim, ze i bricho me zacalo bolet. Akorat kdyz se na ten HP chodi 2-3 DC tak bych asi mela jit v patek co? Takze to abych si tam hned zavolala. 🙂

natulaaa
18. srp 2010

já jsem asi fááákt blbáááá,pomoooc Jolana nebo andre,obojí muže mít takovou skratku nééé ☹ ☹ ☹ 😀 😀

lucie.krajcarova
18. srp 2010

ahoj holky, nějak vás nestíhám..
Heli, gratulace k ukázkovému testíku i ke svátečku 🙂
jahudko, to vypadá dobře, druhý test jsem viděla i bez brýlí!
Danielko, nebuď smutná!!!! zkus ten kontryhelový čaj, je to jak křesílko pro vajičko, a ne tvrdá židle 🙂 jo a femigard beru taky, tak snad se zadaří tak rychle jako breberu..
martasl, koukám do tabulky, že jsi nahoře, bude ms nebo testík???

mv
18. srp 2010

@daniela699 s tou sliznicí bych nepanikařila.Mě snad nenarostla nikdy, podle UTZ vždy tak 3mm,takže k prdu.Nic jsem na podporu nebrala a otěhotněla i tak po dvou měsících od kontroly, takže musela najednou dorůst.

Jsem zaběhla k mudrovi s tím výsledkem, kterej on tam bude mít až zítra a ten mě ještě dorazil.to, že to způsobuje potrat jsem si přečetla na netu, ale tím, že to bylo zamlklé těhu, tak to nemá s tím nic společného.Prý se to týká jen klasického potratu.Ale já si to myslela... 😒
Chtěla jsem od něj vědět alespoň přibližně, o kolik se tím zvyšuje riziko potratu a řekl mi, ať to radši nechci vědět a nepátrám po tom.

Nevím, třeba se z toho vyspím, ale manžovi jsem cestou domů z práce říkala, že si počkám na mrchu a nechám si dát tělísko a končím se snahou.Bylo toho v poslední době nějak moc a nejsem schopná vstřebávat další špatné zprávy.
Takže všem přeji brzy zdravá a krásná miminka a já se na čas odmlčím,ale určitě budu průběžně sledovat.Moc držím palce všem!!!!!!!! 😵 😵 😵

natulaaa
18. srp 2010

@daniela699 jj Dani běž učitě na HP,to ti hooodně napoví jak funguješ,ale myslím,že funguješ dobře,máš ovu,máč hezky dlouhou LF ,máš krásné grafy,jen tu sliznici přeléčit a bude to 😉 😉

daniela699
18. srp 2010

Tak teda v patek rano 7.20, to umru, tak brzo. 🙂 A pak jeste teda ten 21-22. DC. Kurnik to jsou zmeny. Fakt to vubec nevypadalo, jeste rano ze me sel furt hlen, a ted tohle. Ale ulevilo se mi tak nejak.

daniela699
18. srp 2010

Mv, treba to jen blbje rekl. Ze je zbytecny po tom patrat, ale spis je lepsi se soustredit na to, aby se tomu predeslo tema injekcema. Prece to musi jit, existuje na to reseni.
Ale uplne te chapu, clovek se vylize z jedne jobovky a prijde dalsi. A sily ubyvaji. Ale jednou se to prece musi protrhnout.
Pamatuju si, jak jsi psala, ze je zajimavy, ze co se vecer zda hrozny, tak druhy den uz neni tak desivy. To si casto pripominam. Tak ti moc moc preju, aby zitrek prinesl zase trochu sily zpatky.

lichtakova
18. srp 2010

@daniela699 nemohla by mi taky něco vyvěštit, ta tvá kamarádka? že bych mohla být v klidu 😉
aspoň že ms dorazila
lehe, krásné miminečko 🙂

angelina987
18. srp 2010

Holky, tak jsem vás namátkově dočetla Jahud i Helči mooocinky gratuluju // a přeju, ať vše probíhá tak, jak má. Včera jsme se vrátili z dovolenky a dneska mám ještě volno. Je mi zl, když každé 3 hodiny nejím, tak už jsem jak bečka, v pondělí mě čeká screening, tak držte palečky.

daniela699
18. srp 2010

Lichti, ona to prave rekla jen tak mezi reci. A kdyz jsem se ptala, tak rikala, ze pozna kdyz je nekdo tehotnej, co to bude a kdy. Ze se ji uz nekolikrat stalo, ze rikala o nekom ze je tehotnej, a vsichni to neee. A pak se to potvrdilo, atd. Ale to me moc nepotesila teda, letosni rijen jeste ani nebyl, a pristi rok? To se snad ani nedoziju. 😠 Ale tak nejak mam strach, ze asi bude mit pravdu. ☹ Boze to uz budu tak hrozne stara. ☹ Ale aspon ze nerekla ze nikdy, no. Zkusim se ji treba zeptat. 🙂

martasl
18. srp 2010

tak mám aspoň umytý okna,už mě bylo hanba 😝 😝 😝 ,nebylo přez ně skoro videě,naposledy jsemje umývala snad v dubnu.
luci-no ms zatím nikde,ale ona dorazí.počkám do pátku akdyž tak v sobotu testnu.ale vím,že to nebude nutný.mívám cyklus 29-34dnů.minule a předminule to bylo 29,tak se mi to asi holt zase posunulo.

lehe-ty brďo,to letí,nedávno jsi zakládala tuto diskuzi a už máš takovou krásnou fotečku z utz.mimísek je boží,krásně uvelebenej 🙂

angi-tobě to taky letí 😉 když jsem byla těhu,tak se mi to vleklo.no a když vidím,jak ostatním naskakují týdny,tak mě to připadne děsně rychlý.

mv-ach jo.když se to s..e tak se to s..e.ale dát si tělísko mi připadne už hodně drsný.ale sama víš,jak se cítíš a jak ti je.přála bych ti,ať tě ten první nával vzteku a bezmoci do rána přejde a a6 zítra otevřeš kukadla,aby bylo líp 😉

angelina987
18. srp 2010

@martasl taky mě připadá, že to strašně letí, v pondělí mám ten screening, za 4 dní kontrola u dr. takže to letí tím, že je vždycky něco pžed náma. Na to pondělí se těším, protože půjde se mnou manža, tak jsem zvědavá na výraz 😀

fram
18. srp 2010

@angelina987 tak v pondělí dej vědět, jak jste dopadli (určitě dobře) a jestli manžovi ukápla slzička. Myslím, že pro chlapa to musí být úžasný zážitek vidět drobka "naživo".

angelina987
18. srp 2010

@fram no právě, na to se fakt těším, výsledky krve budu vědět až v úterý a bude to stát 1450,- masakr 😒

martasl
18. srp 2010

angi-tak to je masakr. 😝 😝 .to bys měla manžu zvečnit,jak bude na měko.pak by to mohl popřít 🙂

a.j.a.
18. srp 2010

@daniela699
@natulaaa jasně, že Andrea 🙂

a.j.a.
18. srp 2010

@mv no on to dr určitě myslel pro tvé dobro. Některé příběhy, co jsem četla, byly opravdu dost drsné ☹ a je zbytečné, aby ses s tím už teď zbytečně stresovala a zatěžovala, tím ničemu nepomůžeš ☹ a navíc spoustu dalších příběhů dopadlo na jedničku. Tak proč bys zrovna ty neměla patřit mezi ty šťastné s touhle mutací, kterým se to nakonec povede dovést do úspěšného konce ? Já bych to ještě nevzdávala. Počkej na tu hematolku, tam ti k tomu určitě řeknou více ze své stránky. Chápu, že je z toho člověk dost zdrcený, když je prostě furt něco špatně, ale ještě si dej tu šanci. Sama bych byla taky pěkně v háji. Ale stojí za to ještě bojovat.