Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

veraakubik
19. srp 2010

@natulaaa Natulko ale jinak ze me neteklo vubec nic-jako ze by treba celej den,nebo tak,ale je fakt,ze z toho ,,cvachtani,, (ja nemohle prijit na vhodnej vyraz-omlouvam se) mi bylo docela i trochu trapne-no ne trapne,ale nic moc dobrej pocit jsem nemela..Takze myslis,ze to byl spravny okamzik pro sex?!No to jsem zvedava co z toho bude,ale ted nad tim premyslim-bylo to tento mesic poprve-tosileny mokro tam vevnitr..

jahudka80
19. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................33DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................27DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)................24DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................22DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................20DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................18DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).....................................................................................17DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)............................................................14DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...........................................................................................................13DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..................................................................12DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)............................................................................................................10DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)...............................................................................................9DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal).....................9DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800........................................................................................7DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel................................................................................3DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................................2DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).......................................2DC

daniela699
19. srp 2010

Holky, tak jsem myslela, ze to bude horsi, ten sesup z vrchu tabulky dolu, ale nebylo to tak hrozny. 😠 Akorat porad premyslim, jak to ze ta dr. nevidela, ze se to uz chysta? V nemocnici tenkrat rikali, ze by to bylo videt, kdyby to melo zacit. A rozhodne bych rekla, ze to je zase vetsi nez minule.
Chtela jsem se jeste zeptat, nevite nahodou v ktere fazi se zacne vylucovat HCG? Premyslim, jestli treba doslo k oplodneni vajucha a proto mi to zacalo delat duchy na testech? Myslite, ze by to bylo mozny? Ja totiz ted nevim jak se mam vlastne chovat, jestli po ovu mam byt spis v klidu, s tim ze by mi pak treba konecne neco dali, kdyby se uhnizdilo alespon trochu vic, nebo proste se chovat stejne, a dokud to nebude uplne v poradku, tak pocitat s tim, ze se muze povest ale muze odejit? Jsem z toho takova rozpacita.

jahudka80
19. srp 2010

@natulaaa co to meleš jaký 24??? 24DC to je blbost když jsi to dostala předemnou a já jsem 27 😉 nějak tomu nerozumím
@daniela699 no prostě nevypadá poznám to, radovala (radovaly jsme se předčasně) ☹
@helcenka no jo no už to tak bude 😠
@lichtakova jo bude to přejde mám asi PMS depku ☹

daniela699
19. srp 2010

Jahudko, ja jsem se divala i na tvuj graf, a ty mivas prece i kratsi cykly ne? A ted uz mas celkem dlouhej a furt teploty nahore, ty pozitivni testy, co nevypada dobre? Nenapinej joooo? Ja myslim, ze to bude v poradku. 😉

daniela699
19. srp 2010

Natul, tak se asi taky potvrdilo to o te LF, protoze i kdyz mi to vyznacilo ovu drive nez minule (i kdyz to kdovi jak bylo) ale ta LF byla na den stejne dlouha - 16 dni. 🙂

jahudka80
19. srp 2010

@daniela699 Daní já mám jeden vaječník po 25-26 dnech a druhej po 27-29 a tak je ještě čas. A cítím to bolí mě pbřicho 😉 - je to zas potvrzené pravidlo žádné testy do předu 😠

zzzzuuuuzzzziiii
19. srp 2010

@pe_t pet to mi je moc lito, ale urcite ji je tak lepe a vy to taky zvladnete, muzete mit pocit, ze ji nic nechybelo a ze jste pro ni udelali vse, co jste mohly... cas to zahoji a zustanou jen hezke vzpominky.

fram
19. srp 2010

@pe_t upřímnou soustrast ☹

zzzzuuuuzzzziiii
19. srp 2010

Ach jo holky, koukam kdyz se dari, tak se dari... musime zatnout zuby a vyrdzet, co jineho nam zbyva... me dneska nejak boli vajecniky, nevim proc... nenastydla jsem nic, poctive beru tobolky proti streptokokovy, co jsem dostala od doktora a tak nevim ☹
Dneska je den teda... uz rano jsem se chytla s manzelem... zase se neco doma stalo a muzu za to ja... ke vsemu prijdujako slepej k houslim, fakt uz me stve!!!

natulaaa
19. srp 2010

@jahudka80 no jooooo máš recht,já jsem blbáá,ani už nevíím,ted jak se nehlídám a nemám ovulku 😀 😀 😀 ,

natulaaa
19. srp 2010

@jahudka80 ale to je normální,že máš pocity na mrchu,měla si testnout,spravilo by ti to náladu,si 99,9% těhulka,tomu věřím 😉 😉

fram
19. srp 2010

holky, manža se ráno vrátil a jak sám říkal, měl toho na litry 😀 😀 Proběhla neutralizace v hypermanganu, studená sprcha na rychlost bičíkovců a sexík. A co je nejlepší, bude doma až do neděle. Takže spácháme maximum, kéž by to vyšlo, jen mě štve, že po včerejším stěru na gyndě maličko špiním a to asi není nejlepší prostředí pro spermijky.
@jahudka80 bolení břicha jako na mrchu je v začátku těhu normal. Já to měla u obou těhotenství, proto jsem si vždycky byla jistá, že červená dorazí. Dokud nekrvácíš, není nic ztraceno. Držím všechny palce.

lichtakova
19. srp 2010

@daniela699 no hcg se ti začne vylučovat po uhnízdění vajíčka, takže cca 5-6 dní po ovulace, aspoň teda myslím
říkala mi kamarádka, že duši se občas dělají před ms, nemyslím si, že by to bylo opl.vajíčkem, spíš si to tak blbne...
s tím utz j emi to taky divný, před ms by měla být sliznice narostlá, aby se pak právě mohla odloupat a když jsi třeba krátce těhotná, tak ještě není vidět na utz dutinka, ale je právě vysoká sliznice, takže mě to taky překvapilo, ž eti řekla jakože rozhodně nic...

lichtakova
19. srp 2010

@fram prosím tě, co to je s tím hypermanganem??? to jsem teda nikdy neslyšela a jak to provádíš?
a co ta studená sprcha? 🙂

veraakubik
19. srp 2010

Holky to je takova nana..Urcite vite jak jsem vam psala o ty tehotny kamaradce-nechranila se,treti ani nechtela a ted ho ceka-kdybych nepotratila,yli by jsme stejne dlouho tehu,vedela jak me bolelo a jak me to vzala,ze jsem potratila a vite co?!Ona mi prave poslala fotku z ultrazvuku a fotku tehu prukazky...Musim si ulevit,tak se omlouvam,ale to je takova krava..Mi to prijde jako by to udelal schvalne..

natulaaa
19. srp 2010

holky já to nevydržela a zavolala do epromedy,jestli už jsou výsledky z genetiky a ony už jsou 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,akorát,že ta asistentka co zvedá elefony mi nemohla nic říct,a pan doktor má ted hodně pacientek,tak mi během dne zavolá zpátky 😲 😲 😲 ,mám strach ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,snad to bude dobréééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 ,tak a mám po práci,já když jsem ak z něčeho nervozní,tak nejsem schopna nic dělat 🙄 🙄 😀

zzzzuuuuzzzziiii
19. srp 2010

@natulaaa natul to bude dobre!!! neboj se!!!

veraakubik
19. srp 2010

A jeste ted mi dopisuje,jak to bylo krasny,ze mimco je v poradku a jak to bylo nadherny slyset srdicko,ze krasne tlouklo..

natulaaa
19. srp 2010

@veraakubik tak to je fáákt kráva,mi naštěstí fotky utz neposílaly,ale zprávičky,jak se krásně hýýbe a jak manža poslouchá a jak ji koplo,to jooo,to ona se taky podělila 😠 😠 😠 .

natulaaa
19. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii já ti nevím,mě popadl nějaký stach srdce mi buší jak zvon,nevím proč 😕 ,vždyt nejde o život néé ☹ ,ach bože jáá nesnáším čekání 😠 😠 😠 😠 😠 ,minule když jsem tam volala na tu štítku a prolaktin ,tak mi doktor volal až po druhé hodině 😕 ,to zešedivím 😀 😀 😀 😀

fram
19. srp 2010

@natulaaa držím palce, bude to dobré, uvidíš.
@veraakubik to je nějaká "kr..a" . Kašli na ni, je pěkně hloupá, když ji nedojde, že tě to bude bolet.
@lichtakova psala tu a.j.a, že na doporučení kamarádky zkoušela sedací koupel v hypermanganu v době ovulace a před sexíkem - měl by neutralizovat kyselý prostředí pochvy a usnadnit tak spermijkám cestu. A studená sprcha pro manžílka - zrychluje bičíkovce 😀

veraakubik
19. srp 2010

@natulaaa Docela me to vzalo..Sedim tady.slyzy v ocich a mam sto chuti ji poslat nekam..Mozna je ve me zavist,ze ona nechtela a ma a chci a nemam,ale tak snad by mohla mit trochu rozum a popremyslet,jak mi asi je..Je nevim,ale takhle bych se nikdy nechovala..Jo jasne,pochlubim se,ale jako tohle vsechno co dela bych kamaradce neudela a obzvlast,kdyz bych vedela co je ji stalo..Ted porat myslim na to,ze bych byla stejne douho tehu-ja teda asi o tyden vic a jak bych se taky radovala a misto toho mam jen smutek..Holky ja vim ze jste na tom i mnohen hur,ze za sebou mate roky snazeni,zklamani,cekani,ale holt ne to sebralo a musela jsem se alespon trochu vypsat..

lichtakova
19. srp 2010

@veraakubik to není kráva, t oje nějaká p..a
Fakt, že by se sna ní nevyprdla. Ale chápu, že ti to vzalo náladu.
@fram hmm, tak to nevím...čoveče...a to si sedneš jako do lavoru, jo? No taky bych si to mohla nalejt do toho irigátoru, co mám od Rosalginu, abych nevypadal jako paviján a růžoým zadkem 🙂
holky papa, jdu vrtat a vůbec se mi nechce 😖

jahudka80
19. srp 2010

@helcenka no do konce srpna je ještě 12 dní se neboj on se k Tobě nekdo určitě přidá ,že jo holky, já to tedy nebudu, promiň, bylo by to hezké, hold ,ale věci v životě nevychází tak jak bychom chtěli ☹
holky prostě z toho nic nebude 😠 sama to nechápu prsa mě bolej jak čert, ☹ lítala jsem 23x na wc těhu.příznaků snad vše co může být a najednou nic ☹ No jo no to je hold život, nějdy je fajn a někdy je posranej jako dnesšní den 😠 viz.foto hovoří za vše 😠

veraakubik
19. srp 2010

Diky moc za oporu..Smazla jsem jeji cislo a nereaguju na nic-s@ru na ni-kdyz se nad sebou nemuze zamyslet-neo spis domyslet jak mi asi bude po tom vsem,tak at me radeji vynecha..Radeji zadnou kamaradku,nez takovou kamaradku..Holky diky ze jste tady alespon vy!!!!

natulaaa
19. srp 2010

@veraakubik to je jasné,že tě to sebralo,mě to taky vždycky sebralo a ony si to podle mě neuvědomují,nebo nevím,co si mám o tom myslet 😖 😖 😖 ,ale já bych teda holce,co potatila učitě toto neudělala,bud jsou někteé tak blbé a fak jim to nedojde,nebo je to naschvál 😖 😖 . A člověka nasere,když otěhotní někdo,kdo to vubec nechtěl 😠 😠 a ještě vše probíhá jakoby nic,né že bych jim přála komplikace,ale píšu si ted s ěhulkama v repromedě a tam holky čekají na mimi roky,některým to vyšlo až na třetí pokus a ted tam je jedna,co musí porodit dřív a mimi pujde na operaci s mozkem,plní se mu nějaká komora tekutinou,ono se to prý stává u děí,ale já o tom píšu v té souvislost,že ty holky boojují roky aby měli aspon jedno a ted am má jedna vedle druhé nějaký problém a ten kdo otěhotní někde za stojačky a vubec to nechce ,tak otěhotní a vše je ok,tak kde je ta spravedlnost,doufám že to nevyznělo blbě,že takovým přeju nemocné miminka ,ježiš to vubec nééé,ale jen o tom píšu v souvislost,že někdo si to vyžere uplně se vším všudy a někdo ani neví jak k tomu přišel

natulaaa
19. srp 2010

@jahudka80 ježiš Jahuud já si včera dovolila dát tvuj gaf a fotku ukázat holkám na emiminu a jednoznečně všechny říkali,že si těhu ,vždyt ten estík hovořil za vše 😔 😔 😔 a nepila si ted mooc,to nemáš z raní moči néé,neměla si uplně zředěnou moč?

veraakubik
19. srp 2010

@jahudka80 jejda jahudko-co to ma znamenat?!dneska je fakt nejakej moc spatnej den..Sakra proc musime mit takovou smulu..Treba se to ale jeste nejak vybarvi,nebo myslis,ze uz ne?

jahudka80
19. srp 2010

@natulaaa včera taky nebyl z ranní - ten s tou čárkou, příjde mrchy, taky to sice nechápu ale čípek a počáteční špinění, bolest břicha a hlavy mluví za vše 😠 😠 😠 to je tak nespravedlivééé 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a já tomu debil včera ták věřila 😢 😢 😢 😢 , no nic musím vařit, počasí stojí taky za hovno, ale svět se kvůli mě nezboří tak musím jít dál. Nevím jestli to může být prolaktinem??? Nic jiného mě nenapadá, cysty nemám, sliznici jsem měla nádhernou, sexík v plodnech dnech i v ovuli sakra co člověk ještě musí udělat aby otěhotněl ☹ ☹
Holky jdu ať vám nekazím náladu já si dnes pobulím a zítra to bude snad už dobré