Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
19. srp 2010

@veraakubik vybarví maximálně tak kalhotky do červena 😠

veraakubik
19. srp 2010

@natulaaa Presne vim jak to myslis..Nevyznelo ta spatne,chapu to..Presne to me stve-nic nebrala,nechranila se a hlavne treti nechtela-chtela,ale za rok,mozna dva a koukej a vis co me nasralo nejvic-ze rekla,ze ten jeji je porad pryc,ze nemaji moc penez,ze se musi stehovat do mensiho bytu a ze asi pujde na potrat..To ma tak vytocilo,ze mi manzel musel zvit mobil,protoze jsem ji chtela napsat neco od srdce a hlevne to ze je pekne blba,ze je spousta zenskejch,ktery maji problemy,nemuzou otehotnetkdyz jo,tak muji rizikovku a tak a ona vypusti neco,ze by sla na potrat..Jo,nekde jsem cetla pribeh maminky,ktera cekala moc postizenen mimi a nemelo by do zivota dobre vyhlidky a tak se pro potrat rozhodli,tak to v jistym smyslu chapu,ale ona-zdrave mimi a chtela ho dat pryc..Jak ja ji nenavidim,,Dekuju ze jsem se mohla vypsat..Pomohlo mi to!!!!Jinak te mamince-jak jsi o i psala moc drzim palecky a preju hodne stesticka-takove mimisko na operaci-beha mi mraz po zadech-hlavne aby mu to pomohlo..

veraakubik
19. srp 2010

@jahudka80 No vsak to rikam,ze zivot je hrozne nespravedlivej..Vybira si uroky tam kde uz ma davno vybrano..Musime doufat,ze to prijde dalsi mesic-musime v to vrit a drzet si palce-ja im ze to do stesti neprida,ale alespon pro ten pocit..

fram
19. srp 2010

@lichtakova já si to dám do vany a chvíli v tom sedím, tím irigátorem bych to raději nezkoušela, aby výplach zase úplně nenarušil vnitřní prostředí. A fialka nejsem, ta koupel musí být hodně naředěná - jen slabounce růžová (to mi řekla paní v lékárně)
@jahudka80 nevím vůbec,co napsat ☹ ☹ ☹ je mi to líto. Ale je to celý nějaký podivný, protože včera tam ta čárka určitě byla 😕
@natulaaa napsala jsi to hezky, myslím, že jsme všechny pochopily,jak to myslíš. Je to hrozná nespravedlnost, však už jsme to tu několikrát probíraly. 😠

natulaaa
19. srp 2010

@jahudka80 né Jahud prolaktinem néé,ale mužeš mít zvýšené hcg před ms to některé holky mívají,ale tys tu čárku měla včera hoodně silnou,to mi nejde do hlavy,ani zvětšovat jsem si ji nemusela

daniela699
19. srp 2010

Jahudko, to je trochu divny, ale ja mam pocit ze proste ty tehu jsi. Akorat je v pytli ze clovek musi porad na neco cekat a nemuze to vedet hned. Dokud ale nedorazi mrcha, tak si myslim, ze jeste porad sance je. Treba tohle je nejakej vadnej test nebo neco. Zkus to jeste zitra rano. Ja ti tolik drzim pesti, to prece musi vyjit. 🤐

daniela699
19. srp 2010

Natul, to mas stejne jako ja, ja hrozne nerada cekam a kdyz a nevim jak to dopadne, tak taky nemuzu nic delat, to myslim ted kdyz sedim tady v praci. Ale zjistila jsem ze prave neco delat pomaha. Hlavne se hybat a nesedet a zamestnat trochu mozek necim jinym. Ale hlavne se neboj, vy jste stoprocentne oba zdravi a zadny problem tam nebude. Ted jen pockat ... az ti to potvrdi i doktor. 🙂

daniela699
19. srp 2010

Lichti, jak jsi tohle presne myslela? Ja jsem asi natvrdla. 🙂
..... s tím utz j emi to taky divný, před ms by měla být sliznice narostlá, aby se pak právě mohla odloupat a když jsi třeba krátce těhotná, tak ještě není vidět na utz dutinka, ale je právě vysoká sliznice, takže mě to taky překvapilo, ž eti řekla jakože rozhodně nic...

daniela699
19. srp 2010

Zuzi, a nemuze to byt ovulace? Nevim jak dlouhy mas cyklus, ale to klidne muze byt ono.
A jakto ze jste se chytli? Hlavne, aby jsi na sebe nebrala vinu za neco, co treba ani nebyla tvoje chyba. 😠

daniela699
19. srp 2010

Fram, tak ze by? Ze by tento mesic byl konecne ten pravy? 😵 😵 😵

natulaaa
19. srp 2010

jááááá se tadyyyyyyy zblááááááááááznííííííííííím,pomoooooooooooooc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daniela699
19. srp 2010

Natul, dej si panaka. 😉 Se ti ulevi. A zkus zatnout vsechny svaly poradne, dej ramena k usim, chviku vydrz a pak to vsechno povol. Pomaha to proti stresu. A hlavne poradne dlouze dychej. To taky pomaha. 😀 A vsechno bude dobry. Mam jim zavolat at ti laskave zavolaji zpatky, ze jinak z te odvezou do saskecu? 😀

fram
19. srp 2010

@daniela699 kéž by, časově to vychází, ale zase ten zk...ej zánět 😠 Uvidím. Ale už se vidím, jak brečím až dorazí mrcha.
@natulaaa vydrrrrržžž 😀 Se ten doktor nemůže na ostatní pacientky vykašlat a prostě ti zavolat, když ví, jak jsi nervózní 😀 😀 ?

daniela699
19. srp 2010

Jahud, koukala jsem do alba, a ta carka tam porad je. Je to stejna citlivost testu? Treba jen jsi fakt vic pila nebo neco. A zdvojnasobuje se to kazdy druhy den ne? Bud v kliiiiiiidku. Zitra udelas z rani a bude to tam. 🙂 Ty jsi stejne porad jeste celkem malo DPO ne?

jahudka80
19. srp 2010

@daniela699 citlivost stejná ☹
@natulaaa co ty já se zbláááááázníííííííííííííííííííííííím 😠 venku chčije a chčije ☹ a to jsem myslela že to aspoň odpol.rozchodím že pujdu ven a přijdu na jiné myšlenky ☹

natulaaa
19. srp 2010

@fram že jooooo,kruciii 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@daniela699 volejjj 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@jahudka80 tak u nás je zatím krásně,ikdyž ted nesvítí sluníčko,ale strhla jsem z oken závěsy a už se sušíí,díky tomu větru to bude za chvíli suchéé a Dani tak já se teda vrhla do práce,umyla jsem si nádobí a vydrhla troubu 😀 😀 ,všechny mřížky co tam jsou,všechno jsem vydrhla ,takovénervy jsou k něčemu dobré,člověk se pak pustí do věcí,které by ho normálně nenapadly 😀 😀 😀

kopretina82
19. srp 2010

Ahojky, tak jsme zpátky z kontroly...
Byla jsem vyklepaná jako vždycky 😉 i když ráno se zas mimčo krásně mlelo...
Jinak u Dr. všechno ok, dokonce možná i lepší 😵, Mimoušek krásně vyrostl, má všechno co má mít, dokonce prý zrovna čuralo 😀 😵 Vyloučili jsme rozštěp rtu a potvrdili krásnou celistvou páteř, 2 ručičky a 2 nožičky s prstíčky 😵 🙂, ledviny v pořádku, srdíčko prý nejspíš taky-to si ještě zajdu na dětskou kardio někdy...Prostě zdravý človíčátko moje. Jo a triple testy 1:100 000-lepší výsledek už se prý nedává...
Co se pohlaví týká, jednu chvilku se mi zdálo, že tam něco vyčuhuje, pak mi zas přišlo, že ne, ale neptala jsem se, tak "napětí" trvá, ale MM mi tvrdí, že to bude holka-prý ví, co dělá 😀
Jo a v albíku mám novou fotečku mimča i pupíku...

natulaaa
19. srp 2010

@kopretina82 to jsou krásnéé zprávy,gratulujuuuu, 😵 😵 Kopre co je to ten NTscreening a triple testy,co je co a co za vady to ukazje??to jsou otázky coo,,ale já to fáákt nevím,tak daleko jsem ještě nedošla ☹

daniela699
19. srp 2010

Kopre, tak to je supeeeeer zprava. 😀 Taky bych chtela brzo takovou. 😀

lucie.krajcarova
19. srp 2010

ahojky. to mě mrzí, ty špatné zprávy po ránu. Pe_t, je mi to nesmírně líto....
Jahudko, co se děje?

daniela699
19. srp 2010

Natul, ja jsem byla objednana na ten NT screening a den preden jsem se dozvedela ze uz nema smysl tam jit. ☹ Bylo to sem http://www.prenatal.cz/index.php?id=57 a je tam i napsano k cemu to je. Ty tripl testy jsou myslim neco podobneho, ale to uz nevim presne, tam jsem uz nedospela. ☹

daniela699
19. srp 2010

Natul, no tak vidis, aspon k necemu ten stres je. 😀 Hlavne at pak neslitnes az budes ty zavesy veset. 🙂
Tak jsem tam volala a voni prej, jezisiii pani Natulaaa, to nemuzeme dopustit, takze by ti meli za chvli volat zpatky. 😀 😀

lucie.krajcarova
19. srp 2010

veraakubik, to je teda kráva. hele jí to asi vůbec nedochází ne? asi bych jí napsala nějakou ošklivou sms o tom, jak je necitlivá... aby věděla, proč nedpovídáš...

lucie.krajcarova
19. srp 2010

jahudko, tak ten test teď nic neukazuje, ale třeba to zkus ještě zítrane?
Kopretina, gratulace 🙂
jo a včra jsem tu měla těhotnou švagrovou s dětma a bylo to super. o bříšku a těhu jsme se vůbec nebavily, to bylo fajn....ale roste hezky...

natulaaa
19. srp 2010

@lucie.krajcarova tak to je švagrová rozumná 😉 😉 ,
@daniela699 joo,díky,no to jsem zvědavá teda 😀 😀 😀 😀

jahudka80
19. srp 2010

@lucie.krajcarova nic se neděje začínám cítit že příjde mrcha 😠 ☹

jahudka80
19. srp 2010

@kopretina82 Mocinky gratuluji 🙂 a co jsi viděla, že je to holka 😀 nebo že má pindíka 😀 budete po porodu překvapení 😵

breberuska
19. srp 2010

@ veraakubik to je teda pěkna koza, to se snad ani nedá říct slušně.
@kopretinka82 mooooc gratuluju, to je super, gratuluju!!! to ti určitě už žuchl kámen ze srdíčka!hezky se opatrujte 😉
@jahudka80 to měn překvapuje ten testík ☹ , ale dokud není mrcha, tak není nic ztraceno, HCG se zdvojnásobuje každé dva dny...

natulaaa
19. srp 2010

hoolky už volaliiii a máme to oba všechno v pořáááááádku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,vysazujuuuuuu HA a 2DC jedem do Brna a začínáme píchat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucie.krajcarova
19. srp 2010

natulaaa, super!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ to pořádně oslavte!!!