• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
@angelina987 ale si dobrá,že to tak tajíš,fákt to nikdo neví ještě joo? :confused: :confused: ,to já bych taky chtěla,ale já to asi nedokážu a u nás to bude o dost těžší,že jezdíme do toho Brna a na co se mám fut vymlouvat a tím,že bydlíme s rodiči v jednom baráku,tak nevím,jestli utajím to,až pujdu na odběr vajíček a tak :rolling_eyes: ale chtěla bych to utajit,at se mě pak každý neptá,že co ajak a jestli jsem ěhu nebo ne,to bude na palici :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,a i kdyby to vyšlo,tak jsme to chtěli utajit,ale nevěřím mojí mamě,ta mě sklamala u prvního těhu,jak to všude roztrubila :angry: :angry: ,do dneška jsem ji to neodpustila a podruhé už to nemužu dopustit,víte jak je to na vesničce a jak si každý ještě přidá :angry: :angry: a nedejbože kdyby se mi něco stalo i podruhé,to by bylo něco pro klepny,tak vubec nevím noo,musíme to s manžou nějak vymyslet :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: .

A s rajčaty to nevím teda,mamka dělá kečup,ale to by se mi teda nechtělo
22. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Taky dělám kečup, už druhou várku, ví to mej tři nejbližší kamarádky, ty věděly i oprvním těhu, tak automaticky jsem jim řekla o druhém, jinak nikdo nic netuší, jen mi říkají, ať nežeru, že tloustnu :D břichomám jak v pátém měsíci, ale to maskuju volnýma trikama, i když mi už připadá, že se na mě každý dívá, ani nevíš, jak se těšímk až si dám klidně uplé a budu pyšná na bříško,jen nevím, co mi na to řeknou zákaznice, ale mám v plánu dělat doma, tak snad těch 6km přijedou
22. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já už taky začla depkovat ze zimy :unamused: Kdybych byla těhule, tak by mi to bylo jedno, ale takhle si představuju, jak za tmy vstávám do práce, za tmy se vracím a pořád dokola, a není se na co těšit. :frowning2:
@angelina987 zítra držím palce, to bude překvápko až oznámíš, že čekáš zdravýho mimíska :slight_smile:
@natulaaa my naštěstí nikomu neřekli, že jsem těhu, věděla to jen moje ségra, a nikdo netuší , že se snažíme.
22. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: dneska opět nádherně, takže jsem vyhnala manžu s malou na hřiště. Já mezitím vyprala, umyla poslední okna, co mi chyběla a dělám oběd.

@angelina987 držím pěsti na zítřek :dizzy_face: to pak bude pro všechny krásné překvápko :dizzy_face:

Já se pak své těhu taky nechystám nějak brzy všem oznámit. Chtěla bych to říct jen mažovi, mamce, pže ta mi musí hlídat malou, až půjdu na kontrolu k dr a ještě své kámošce, co spolu řešíme všechno. A ostatním tak v tom 10-12tt. Po tom, co se stalo v dubnu bojim bojim. Tenkrát to naštěstí taky věděli jen ti tři lidi. Ale člověk míní a život mění, abych to pak nevytroubila do celého světa hned po první kontole :grinning:
22. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa ahojky, no jo zima příjde a nic s tím nezmůžem kdyby se nám aspoň rostli pupíky :grinning: jinak skype mám :wink: tak můžem písnout já tu jsem většinou večer po 20h -když pracuji a po 13h když chodí malá spát :wink: JO a kdy že bys natulí měla jít na IVF ??? Třeba opravdu čekám na Tebe :grinning: :grinning:
@angelina987 tak to jsi borec 3měsíce to tutlat :grinning: to já bych chtěla taky ještě jsem říkala že to bude třeba vánoční překvapení(když otěhotním v říjnu v listopadu :grinning: :grinning: :grinning: ) ale to bych se nesměla prokecnout a já jsem taková huba :grinning:
22. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle je už fakt zákon schválnosti vždycky jsem se tady kochala fotečkama ve fotogaleriích mimískama, testíkama, a jak sem si teď řekla ne žádné děti žádné testy, tak jsem šla na modrou střechu a koukám jak tam lidičky dělají bydleníčka, a sním si o domečku koukám tak na věci co by se mi líbili a tím pádem myslím na něco jiného než na otěhotnění a nějaká krá.. si tam dá foto s ultrazvuku a jupííí bude miminko :angry: :angry: :angry: to už fakt nevím co má ULT společného s rekonstrukcí domu :angry:
22. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli holky!
@angelina987 hodně šěstíčka v pondělí! Jste dobří, že to tak dlouho tajíte:slight_smile: my jsem teda zatím taky tajnůstkáři, ale břicho se mi (v 8tt) tak nezkutečně valí, že nevím, jestli to to toho 12 týdne vydržíme, ale ráda bych:slight_smile: Prý u druhého těhu roste rychleji, začínám tomu věřit:slight_smile:
@fram na podzim budeš těhu a vyspávat do 11, takže žádná depka!!!!
22. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 no ted čekám na ms,počítám že zítra by tu mohla být,tak ve středu si jedu pro první injekce a začínám píchat a píchat budu asi 10-14 dní,podle toho,jak mi porostou vajucha :grinning: :grinning:
22. srp 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já ted posekala trávník a ostříhala stromečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mám dost,valím do spršky umýt hlavu a zahajují holící kuru :dizzy_face: :dizzy_face: ,už to potřebuju :rolling_eyes:
22. srp 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,Jahudko, to je prima, že jsi tu :slight_smile:
jj a jak mluvíte o podzimu, to je ještě fajn, ale zima je horší :frowning2: Právě jsem se bála, jak bych to zvládla s malým v zimě, když nemůže ven a musí být s námi doma i s miminem. no tak tyto starosti už nemusím mít...
včera jsme byli na ssvatbě. bylo tam tolik těhotných - asi 5 a dalších 10 dětí, to jsem ještě nezažila... a přitom novomanželům ještě nebylo třicet, ale asi jejich kamaáradi a rodina mají děti dřív. my jsme se brali, když mi bylo 30 a nikdo z našich ještě děti neměl - jen švagrová dvě v bříšku. ale svatby obě byly veselé. i když tentokrát to bylo spíš hlavně hlídání malého :grinning:
teď jsem na návštěvě právě u té švagrovky s tříletýma dvojčatama, jak čeká třetí v prosinci, jsou tu ještě jejich známí, co čekají druhé v lednu, tak jsem z toho trochu v prdeli :cry: jo a včera na svatbě se mě dva lidi ptali, jestli čekáme druhé :pensive:
22. srp 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@breberuska něco na těch břichách bude, taky jsem vypadala těhu u druhého dřív.. no nechci to vidět u třetího... protože to právě chci taky tutlat!!!!! řeknu to jen manžovi a možná ségře.. jinak až po triplech!!!!!!! klidně budu zatloukat..
22. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa tak už to máš za pár, to je paráda!!!! jsem zvědavá, jestli to vyjde tobě i ségře :slight_smile:
22. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova No s těma miminama na návštěvě tě chápu :cry: :cry: ,já pokud nedejbože neotěhotním,tak asi nerozdýchám narozeniny a vánoce u manžovi babiny,tam se vždycky sejdou všechny sestřenice a batanci a všichni mají mimina :confused: :cry: :cry: ,loni ná vánoce jsem to dala tak tak,ale letos pokud nebudu těhu,tak jsem manžovi už řekla,že tam nepujdem a pujdem ji pořát jindy :confounded: ,to je jedno,si něco vymyslím,že jsem nemocná třeba,každý se vyptává a všichni jsou z mimin posr..i,já vím,že to k tomu patří,ale mě to prostě deptá no :frowning2: :frowning2: .A dost smutnění hernajs :grinning: :grinning:

Luci tvoje segra taky jde? :confused: :confused:
22. srp 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@breberuska kéž bys měla pravdu :frowning2:
To je dnes pařák. A zítra do práce :angry: Mě se táák nechce. :unamused:
Já naštěstí momentálně nikoho známýho těhotnýho nemám, stačej mi cizí pupiky, který potkávám a závidím.Ale dost často poslouchám, proč máme jen jedno dítě a kdy bude další. To je taky docela vopruz. :unamused:
22. srp 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa jo za týden letí do čr,už bere HA, ale prej jí to nějak nesedlo, že pořád krvácí. tak neví,jestli to vyjde :pensive: ale jede si teda už pro druhý, takže to bude KET. a taky v brně.

vánoc se bojím teda dost... moje švagrová už bude mít mimčo, ségra možná těhu... to mi asi bude do pláče, jestli to nevyjde :unamused:
22. srp 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

angel-zítra na tebe budu myslet,ať je vše ok a hned nám dej vědět,jo?? :wink: teda,jste v utajování borci.já jsem dnes taky říkala manželovi,že pokud se fakt zadařilo a já jsem otěhotněla,tak to zatím nebudem nikomu říkat.ani našim holkám.tak jsem zvědavá,jestli to vydržíme-teda spíš já,mám hubu nevymáchanou.a vymlouvat se zatím budu na rehabilitace.a nedělala jsi třeba lečo nebo čalamádu,ale na to potřebuješ i jiný ingredience :sweat_smile:

holky já u druhýho těhu neměla skoro žádný břicho,měsíc před porodem na mě kamarádka čučela,že budu rodit.taky jsem nabrala jen 2 kg.já si to vynahradila po porodu-jak kg tak břicho :angry: :angry: :angry: :unamused:

22. srp 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl a kdy testuješ? já jsem to asi nějak přehlédla, tak ať vím, kdy držet palíky :sunglasses: :wink:
22. srp 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jak se mate-jsou nejake novimky?
22. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Tak to aby dorazila :wink: a vajucha dobře rostly :slight_smile: říkám čekám na Tebe jdu do toho s tebou :grinning: :grinning: :grinning: a příští týden končí srpen HOLKY tak se třeba ještě něká // objeví :wink: ať v tom není Helčenka sama :grinning: :grinning: :grinning: a natulko nám to výjde :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a jestli mě ne tak to neva , ale tobě musíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :wink:
22. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram na pupíky se vyprdni, já už na ně nekoukám deptaj mě jen ty co maj pupek + batole v kočáře a kolem sebe další 3 děti :grinning: všechny víme o kom mluvíme :wink:
@martasl týýýý jo jen 2kg jo to jsi musela na začátku hodně zhubnout ne,???

Holky já dnes přesazovala pivoňky, tedy s manžou, ale já musela mít takovou smůlu a přepůlila 2 slepíše :cry: chudinky, já hady nemusím, ale když jsem viděla, že mají ocásky zvlášť tak mi to bylo líto, zvlášť když to byla asi maminka s malým :cry: a říkala jsem manžoj vidíš a teď mě potrestá příroda a nebudu mít mimi protože jsem jim ublížila :frowning2: No už jsem fat hráblá no :unamused:
22. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si mě pobavila teda ,že měli zvlášt ocásky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,já vím,že ti to je líto,ale tys to tak směšně napsala,že se tu chlamu :grinning: :grinning: ,doufám,že se neurazíš,já vím,že na živo je to jiné :rolling_eyes: .

Tak manža je doma,tak se mu jdu trochu pověnovat :dizzy_face: :dizzy_face: ,asi bude poslední sexík :grinning: :grinning: ,protože dostanu ms a jak si budu píchat,tak se nesmí a po punkci vajuch taky ne a po ET taky ne a pak budu těhu a to nebude chtít,protože se bojím a když nebudu těhu,tak taky nebudu chtít,protože na to nebude nálada :cry: ,Takže tak i tak nějakou dobu sexík prostě nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tak dobrou :slight_smile: .

Jahud jinak v záři musíme být tím pádem tři těhule,když srpen je jen jedna,kdo se ještě hlásí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak bych si prala pridat se k helce,ale nevim nevim..Mrchu cekam koncen tydne,kterej zitra zacn-pokud prijde po 28dnech,tak treba a snad..Ale preju to toda vam vsem a uplne nej by bylo kdyby uz jsme se vsechny radovali z rostoucis brisek..
22. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa juuu, Natul, takže poslední sex :confused: ? Tak to šup na manžu a ať se země zachvěje aspoň třikrát :grinning: :dizzy_face: :grinning: jsem vůbec nevěděla, že když budeš píchat, tak se nesmí sexovat. A nevíš z jakého důvodu ? Úplně mi z toho jde mráz po zádech, že už se ti ti tak blíží :dizzy_face:
22. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 Jahud, to je jasné, že září je Natulky a tvé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ještě teda někoho třetího :grinning: :dizzy_face: nebo i čtvrtého :sweat_smile: :grinning: ? Prostě do Vánoc už budeme všichni více či méně s pupíky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže na Nový rok si tu všechny přiťukneme s džusem :grinning: :sunglasses:
22. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. kez by to tak bylo-klidne bych si tim dzusem pritukla,jen kdybych vedela,ze je k tomu duvod..Budeme doufat,abys mela pravdu..
22. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Dobrou a krásně si to užijte :slight_smile: já bych taky sexovala ,ale ještě to mám :angry: a nezlobím se no ocásky byly fuč :grinning: :frowning2:
22. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik já mám vždycky pravdu :grinning: :grinning: :grinning: takže už si můžeme nakupovat zásobu džusů :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. no natulinky každopádně a to víš že bych se k ní moooc ráda přidala, ale hold nejsem kouzelnice uděláme pro to co půjde i když ovuláky a teploty si měřit nechci :grinning: :grinning: :grinning: jak jsem se zařekla tak jsem na sebe zvědavá :grinning: to abych ten teploměr hodila do koše :grinning: né prostě se tím nesmím stresovat pak se na to člověk upne a je to v pr... :sweat_smile:
22. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všem moc děkuju, držte palečky na zítra, ráno brzo vstáváme, tak jdu do hajan :wink:
22. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jseem tuuuu :grinning: ,přišel synovec s fotkama ze závodu a sedí tu doted :angry: :angry: :grinning: ,
@a.j.a. no jak prý rostou vajucha,tak by se to nemělo a ono to není ani příjemné,potože v břichu bude tlak,jsou to prý nepříjemné pocity,tllačení a fut se chce na malou,tím jak to tlačí :astonished: :grinning: a představte si,že já mužu mít třeba 10,12 vajiček na jednom vaječníku,z toho 6 třeba 2centimetrových a bytek jsou třeba menší,takže je to prý nepříjemné :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale já si moc přeju,aby to bylo nepříjemné,aspon budu vědet,že jich je moc moc moc :grinning: :grinning: ,ale ted už Papa
22. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek