Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
23. srp 2010

@veraakubik to máš 25??? a nebo 10??? Tak ho vyfoť a dej sem oni ti holky poraděj ale hele po mejch zkušenostech já už na duchy a slabé čárky nejedu já jen na koleje 😀 😀 😀

natulaaa
23. srp 2010

@jahudka80 však já už nic nemluvíííím,ani Veru jsem vubec nepokoušela,ani jednou 😒 😒 .Takže já se rozhodla,že už nebudu nikomu říkat o testování 😝 .
@veraakubik tak hod fotku ,jestli si testila 😉

natulaaa
23. srp 2010

Kde je Danča dneska?? 😒 😒 😒 ,že se ani neobjeví 😕 😕

jahudka80
23. srp 2010

@natulaaa 🙂 já vím, prostě grafíky matou, vyprdnem se na graf a jdem do toho 😀 v září ať jsme obě těhule 😉 hlavně buď holka v pohodě 😉 mě už to taky přešlo 🤐 hold to se někdy stává 😉

veraakubik
23. srp 2010

Testila jsem-byl cistej,pak ze ho vyhodim a byl tam dousanek,ale pak zase nic-byl to 20..Uz je v kosi-asi by to ani videt nebylo na fotkach..No ale jela jsem do lekarny a koupila jinejje na nem psano,ze vyhodnuti stav uz 7-10 po oplodneni a je to 25 tak ho pujdu pocurat..nebo jsem vzala jednu 10-tak kterej?

natulaaa
23. srp 2010

@veraakubik no nevím,nevím,ted odpoledne,jestli to není zbytečnéé,kolik DPO by si asi mohla býýt,co myslíš? 😒

martasl
23. srp 2010

holky,to máme problémy s testama,co??já mám foťák jen v mobilu(někam jsme dali foťák a nevíme kam-teda spíž holky) a s ním není nic vidět a ještě je celej test rozmazanej.
holky,víte co jsem já p..a dnes udělala??na sporáku jsem měla takovej ten multifunkční hrnec od tefalu-vario,no a chtěla jsem zaponout plotnu s polívkou a zapla jsem samozřejmě ten pod tím hrncem.sice jsem to hned vypla-no asi po 5-10 vteřinách,ale spodek roztavenej.sice dráty v celku,ale jinak........dneska už je toho na mě moc... ☹ 😠

veraakubik
23. srp 2010

@natulaaa je to duvny-jsem zkusila oba-na 10 nevidim nic na 25 vidim opet slabouckeho dusicka,ale je to fakt jen stim..jak dlouho jsem po ovulce nevim-nepoznam ji a mam nepravidelnou mrchu,ale tusim ze ve streu to bylo co jsem to sem psala,ze pri sexiku bylo uvnitr nejak mokro-cvachtavo..Ja nevim,asi to necham bejt a cas ukaze..

natulaaa
23. srp 2010

@veraakubik no tak to jeeee brziiičko ještě,to počkej 😉 😉
@martasl proboha 😕 😕 ,když se sere,tak se sere 😠

martasl
23. srp 2010

natul-tak tak.zařekla jsem se,že dnes nic nedělám.

veraakubik
23. srp 2010

@natulaaa tak tady na to porad koukam-je tam,ale na svetle-nafotit to nejde..Pockam-stejne to bylo testeni abych nahodou nebyla moc pozadu.. 😀 😀 😀

yfka30
23. srp 2010

Ahoj holky, koukám, že se tady testuje, tak držím martasl a verkaakubik palečky, aby to tam bylo 😵 . Mě včera dorazila mrcha, tak jsem poprvé za celou dobu co to mám ráda, že dorazila. Ale teda pěkně silná, takovou jsem hooodně dlouho neměla. 4.9. mi dojede chlap a můžem se vrhnout na snažení, jen doufám, že se trefíme do plodných dnů 😕 . Bude doma 6dní a pak zase na měsíc pryč ☹ . Takže příští měsíc budu šílet asi já s testama 😀 .

yfka30
23. srp 2010

No holkyyyyyyy, kde jste? Já tady jednou za čas něco sesmolím a vy si zdrhnete 😠 😝 . Já to snad začnu brát i osobně 😅

martasl
23. srp 2010

zfka já jsem tady,ale asi dlouho nebude.u nás se setmělo a začalo pršet a pěkně fouká vítr.a hřmí....za chvilku odjede mladší holka k babičce a sterší se od babičky vrátí.za celý prázdniny byla doma asi 4 dny.

yfka30
23. srp 2010

@martasl tady bylo celej den na zdechnutí, ale teď tam fouká docela vítr, tak třeba i k nám nějaká bouřka dojde. Tak to už se na starší holku těšíš viď? 😵

natulaaa
23. srp 2010

@yfka30 já takýýý 😵 😵 😵 ,přijel manža,tak jsem se mu mesela trochu pověnovat 😀 😀 ,ale Danča tu dneska nebyla,doufám,že se nerozhodla sem nechodit,snad by nám to napsala ☹ ☹ 😒

natulaaa
23. srp 2010

@martasl u nás už se taky zatáhlo a vítr jako blázen 😠 😠

jahudka80
23. srp 2010

@natulaaa mám skype 🙂 pošly mi na sebe kontakt 😉

fram
23. srp 2010

Ahoj holky,
celý den v práci jsem se těšila, až budu doma a půjdu na koníka 😀 Asi jsem úchyl 😀
@natulaaa gratulace k mrše, tak už jsi zase o skok blíž k miminku 🙂
@yfka30 tak přeju úspěšné snažení, to je pech, když je chlap pořád pryč, moc dobře to znám 😖
@martasl já myslím, že naděje ještě zůstává. Uvidíš, jak dopadne krev. Hlavní je,že mrcha ještě nedorazila.
@veraakubik tak že by? 😕 Za pár dní uvidíš, třeba tam už bude jasná druhá /

natulaaa
23. srp 2010

@jahudka80 radinka 1981 😉 😉 😉 ,dneska zrovna ho zprovoznuju i pro další kámošku 😵 😵

yfka30
23. srp 2010

@jahudka80 dneska jsem 2DC, můžu poprosit o zapsání do tabulky? 🙂

yfka30
23. srp 2010

@fram to máš pravdu s těma chlapama pryč. A já mám strach aby jsme se trefili do ovulky 😔 . Každej měsíc bude 10 odjíždět a 4 se vracet na 6 dní, tak to budu muset asi začít počítat 😅
@natulaaa poraď prosím, kterej DC bývá ovulace? Když dojede budu 13DC. Cyklus mívám po 30 dnech. Děkuji moc, ty seš v tomhle hodně zběhlá a já úplnej antitalent 😅

helcenka
23. srp 2010

Ahoj holky,
my jsme si víkend krásně užili. V sobotu jsem to doma dávala trochu do kupy a odpoledne jsme byli na zahradě. A v neděli jsme jeli do zoo na Hlubokou, bylo to fajn, došli jsme si tam i na obídek, Kubík dováděl ve výběhu s kozama. Jen bylo docela horko, takže mě pak doma třeštila hlava, chodila jsem tady s mokrým hadrem... A dneska jsem tu hlavu pořád cítila, ale dopoledne jsme byli ve městě, teď jsem převlíkla peřiny a vyprala prádlo a konečně si můžu chvíli sednout. Kubík se kouká na pohádku - no ale on to vyddrží tak čtvrt hodiny.
Koukám, že se tady testuje ostošest. Tak jen tak dál, ať se ke mně někdo v srpnu přidá. 😀

Holky, já pořád čekám na nějakou inspiraci ve vaření. Nějak mi fakt došly nápady, v sobotu jsme měli rizoto, dneska jsem teda udělala kuřecí řízky obalované v kukuřičných křupinkách, brkaši a okurkový salát, zítra dojíme "zbytky" a pak už nevím. O víkendu budu dělat špenát s brknedlíkem a upeču maso, ale co budeme jíst do víkendu, to mě nenapadá. 🤐

helcenka
23. srp 2010

@jahudka80 - vždyť já jsem úplně zapomněla napsat, že tě vítám zpátky, to jsi bez nás dlouho nevydržela 😀 😀 😀

fram
23. srp 2010

@yfka30 já to mám podobně - každý měsíc nerviky, kdy dorazí, třeba minulý měsíc jsme ovulku 100% promeškali. Byl pryč 12 dní zrovna uprostřed cyklu. Teď jsme se trefili, tak uvidíme. Ovulace většinou bývá zhruba uprostřed cyklu, takže jestli ti dorazí mm 13DC a bude doma 6 dní, tak je skoro jistota, že se trefíte 🙂 Jinak holky měřej bazální teplotu, aby ovuli poznali nebo můžeš zkusit ovu testy - jen abys věděla, kdy ji přibližně máš.

martasl
23. srp 2010

a je po bouřce.naštěstí to nebyla žádná katastrofa a bylo hned po ní.ale tma jako v pr...i. 😠

starší holka bude stejně s noťasem pořád zalezlá v pokoji a bude dělat,že není doma.a to mi ještě řekne,že je doma furt.ach jo,ta puberta.

helci-a co třeba bramb.guláš,segeďák,zapeč.těstoviny,čočka na kyselo,duš.mrkev,špenát,filé,rýžový nákyp a pod.... 😀

mv
23. srp 2010

@martasl zrovna o tom hrnci dost uvažuju domu, na co všechno ho používáš???
Den blbec, co.... 😠

My si víkend taky parádně užili.Zvládli jsme Kašperk,Rábí,Švihov a pak lanovku na Pancíř.
Vidím to na poslední letošní víkend někde v čudu.Další máme na raftech v sobotu, pak 2 víkendy oslava těch manžových čtyřicátin,pak návštěva a pak dovča.A to bychom ještě chtěli jeden víkend někam na relax do lázní.Takže pak už bude tak zima,než to vše zvládneme... 😀
Psaly jste, že se moc na ni netěšíte.Já docela jo, když pominu to hnusné dojíždění do práce a samou tmu.Budu už vědět na čem jsem a to mi bude stačit ke spokojenému životu. 😀
A vaření, sama nevím.Nejhorší není uvařit, ale vymyslet to,co?.... 😠 Já dnes dělala jen kuřecí polévku a dojídáme zbytky z večera včera.

mv
23. srp 2010

@martasl čočku zbožňuju, kluci oba ani náhodou a nákyp zase obráceně.Oni se po něm můžou utlouct a já ani neochutnám při pečení.... 😀

@fram tak uvidíš tenhle měsíc, šance je veliká.... 😵

Nepamatuju si, co jste psaly o těch bolestech vaječníků o ovuli.Jako, že ještě den po bolestech je šance na otěhotnění?Se ptám, protože poslední cyklus jsem měla takový bolesti uprostřed cyklu, že si jakejkoliv sexík v tu dobu absolutně nedokážu představit.Byla jsem ráda, že vůbec chodím, natož nějaké výkony podávat v tuto dobu.... 😀

yfka30
23. srp 2010

@fram o tom měření vím, jednou jsem to zkoušela, měřila jsem asi týden a pořád to bylo kolem 37st. Má to tak být? A den kdy má dorazit mrcha to klesne a podle toho se pozná, že dorazí? Nebo těch 37 bývá jenom v době ovulace? Já jsem v tomhle hroznej antitalent 😅 🤐

a.j.a.
23. srp 2010

Tak malá už spí a já mám volno 🙂 od dvanácti jsme byly v zábavném parku ještě s kámoškou a její malou, tak si to tam holky užily a ještě o půl šesté vykřikovaly, že chtějí do ZOO, nezmaři jedni 😀 😀 😀

U nás už se taky zatáhlo a prší, aspoň se trošku zchladí vzduch, dneska bylo na padnutí.