Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

yfka30
23. srp 2010

Ahoj holky, koukám, že se tady testuje, tak držím martasl a verkaakubik palečky, aby to tam bylo 😵 . Mě včera dorazila mrcha, tak jsem poprvé za celou dobu co to mám ráda, že dorazila. Ale teda pěkně silná, takovou jsem hooodně dlouho neměla. 4.9. mi dojede chlap a můžem se vrhnout na snažení, jen doufám, že se trefíme do plodných dnů 😕 . Bude doma 6dní a pak zase na měsíc pryč ☹ . Takže příští měsíc budu šílet asi já s testama 😀 .

mv
23. srp 2010

@yfka30 já jeden čas taky měřila teplotu, ale pak s tím přestala.Jednak mě to akorát tak stresovalo a pak jsem začala vstávat brzy do práce a abych si tak dávala budíka na 4.hod i o víkendu, tak to mě ani nehne... 😝

@a.j.a. tak to máš dobrý, mě zase usnul manžel.Bolí ho hlava a už hodinu chrupe...

yfka30
23. srp 2010

sakra ted koukám, že jsem odeslala, co už bylo posláno dávno 😠 . Nechápu, jak mi to tam mohlo zůstat 😕

a.j.a.
23. srp 2010

Koukám, že dneska byl test den 🙂 a samí duchové neduchové 😕 tak držím
@martasl a
@veraakubik pěsti, ať se z ducháčků stanou krásné // 😵 😵 😵

mv
23. srp 2010

@yfka30 m takhle silná dorazila 1.porevizní mrcha, musela jsem si vzít dovolenou na ten den,síla... 😒
Tak se už děsím další, měla by dorazit koncem tohoto týdne.

a.j.a.
23. srp 2010

@yfka30 oni se ty teploty těžko porovnávají, pže je má každý nastavené trošku jinak. Já třeba 37st měla až jako těhu teplotu a ovu jsem měla cca 36,4st. V den ovu by měla být teplota nejnižší a pak začít stoupat a už neklesnout pod ovulační.

fram
23. srp 2010

@yfka30 s teplotama ti neporadím, to spíš holky, co měřej, já to nikdy nezkoušela, jsem na to moc líná 😅
@mv to máte teda plánů, to ani do jara nestihnete 😀

a.j.a.
23. srp 2010

Hm, já měla zatím všechny MS včetně porevizní takové střední, ani slabé, ale ani nijak silné. Tak snad to není na závadu. Na kontrole dr říkal, že necelých 7mm na těhu stačí, tak mu budu věřit 😵

lucie.krajcarova
23. srp 2010

@natulaaa gratulace k Ms, taky jsem se z první radovala 🙂

lucie.krajcarova
23. srp 2010

@helcenka Helčo, budu smažit nivu s bramborama a taky kuře na paprice, tak to můžeš taky uvařit 🙂 dnes jem k večeři dělala cukeťák, je to fakt mňamka!!!

lucie.krajcarova
23. srp 2010

taky moc držím palečky martině a věrce!!
jo porevizní mrchu jsem zas měla slabou.. ale určitě to byla ona, už to mám 38 dní po potratu..

natulaaa
23. srp 2010

nestíhám,nestíhám 😀 😀 😀
@yfka30 pokud bývá ms po 30ti dnech,tak 15DC,plus mínus tří dny,akže během těch 6ti dnuu určiě sexovat 😵 a s ou teplotou,je to tak,že 37 máš krásnou poovulační,ale někomu klesá pomalinku,den,dva před ms,někomu prudce klesne v den ms a někomu třeba až po dvou dnech,kdy už mrcha jede,takže podle toho se až ak řídit nejde 😉 ,vííš ono to měření je dobré na to,že zjistíš,kdy máš přesně ovuli,ale pak už je to nanic,potože jsou krásné grafy a ž do konce a nic z oho,viz Jahudka a já a nebo jsou grafy,které jsou divné a jsou těhu,ale já po zjištění ovu nikdy nemohla přesat,však jsem testomaniačka 😉 😀 😀 😀

mpetula
23. srp 2010

Ahoj holky, tak u mě se pomalu rozjíždí mrcha, už špiním, břicho bolí, ach jo ☹ Bylo to první snažení od revize, ale jsem z toho dost zklamaná. Sexovali jsme v plodných dnech, tak jsem věřila, že to vyjde. U prvních dvou těhu to tak bylo, jsme si řekli teď a vyšlo to. Teď jsme řekli teď a prd ☹ ☹ Vím, je to první snažení, ale mrzí to a mám strach, že v tomhle už jsme si třeba štěstí vybrali....

angelina987
23. srp 2010

Tak jsem se teprve te´d dostala k PC, foto dodám později. Mímo spinkalo, takže jsme spočítali prstíčky na ručičkách a vše je tak, jak má být, pokud do středy dopo nezavolají, tak je vše ok, tak prosím ještě držte palečky. Manža to skoro oplakal, byl nadšený, jaký je to zázrak 😉

yfka30
23. srp 2010

@mv no já to s tím měřením jenom zkoušela, ale stejně u mě to moc nepůjde, když by se mělo měřit před tím než vstanu a ve stejnou dobu, no a malej se ráno na jídlo budí jak kdy a bývá hodně netrpělivej, když to není honem honem 😝 . By asi čučel, co tam máma nacvičuje místo chystání jídla 😀

natulaaa
23. srp 2010

@mpetula nebooj ale uplně tě chápu 😔 😔 ,ale za první měsíc snažení,se podaří fáákt málokomu,nebooj,další cyklus bude ten pravý 😉 😉
@angelina987 to je krásnýýý 😵 😵 a proč by ti měli volat,ti brali krev?

yfka30
23. srp 2010

@natulaaa v pohodě 😀 . Já teď hodinu uspávala 😝 . Já se měřila jenom chvilku asi týden, chtěla jsem to zkusit, jak to funguje 😀 a vždycky to bylo kolem 37 37,1 pod to nešlo. No ale jak jsem psala u mě to s tím měřením nebude moc jednoduchý 😝

jahudka80
23. srp 2010

@helcenka když ono se to nedá 😀 bylo mi smutno 😀

jahudka80
23. srp 2010

@yfka30 písni do IP jestli papáš nějaké vitamíny, věk, a kdy byl sp nebo ma

yfka30
23. srp 2010

@angelina987 to je krásný 😵 . Se mnou chodila na UTZ mamina a taky vždycky byla dojatá i slzička ukápla. Mě malej spal, když jsem rodila, ho budila takovou tou minutkou, vždycky natáhla a dala na břicho 😀

yfka30
23. srp 2010

@jahudka80 máš to tam 😉

jahudka80
23. srp 2010

@helcenka tak např.plněné papriky, rajská, knedlík, 🙂 vepřové s bramborem a fazolovými lusky na česneku, 😀 halušky s osmaženou cibulkou uzeným a kys.zelím, 🙂 kuře pečené v troubě, zelí, knedlík, 😀 těstoviny s žampiony a vejci 🙂 , kuřecí nudličky na pórku s rýží 🙂 zapečené brambory s uzeným a brokolicí 🙂

mpetula
23. srp 2010

@natulaaa děkuji 😉 já vím, bylo to jen první snažení, tak se uklidňuju tím, že alespoň počkáme ty tři mrchy jak doporučovali 😉
@angelina987 mooc gratuluji, že vše vypadá tak jak má a je vše v poho 😉

jahudka80
23. srp 2010

@yfka30 😀 😀 😀 😀 😀 😀 budila minutkou 😀 😀 😀 😀 to jsi mě opravdu rozesmála 😀 😀 😀 😀 😀 😀

angelina987
23. srp 2010

@natulaaa ano brali mi krev, tak uvidíme, díky

yfka30
23. srp 2010

@jahudka80 no jo, malej byl hroznej lenoch, já nikdy nezažila pořádný kopance a o boulích jsem si mohla nechat zdát 😝 a porod prochrápe, taky podle toho vypadala když vylezl 😀

mpetula
23. srp 2010

@jahudka80 😀 😀 😀 pěkný jídelníček 😉 Jen mě by z toho manža jedl tak to kuře a to ještě né nadšeně a ty zapečené brambory, ty miluje, ale bez brokolice. Je hrozně rozmlsanej, omáčky nejí, houskový knedlík nejí, rejži nejí, no v tomhle s nim hrůza 😖 On to teda sní, když to někde dostane a není na výběr, ale jinak to nechce...

yfka30
23. srp 2010

né vypadala, jsem ho chudáčka připravila o mužství 😀

yfka30
23. srp 2010

Koukám, že tady už se asi spí, tak já to balím taky. Dobrou všem a krásný sny 😵

herbie
23. srp 2010

angelino gratuluju to je super musi to bejt dojemny videt toho prcka.......