• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

13. ledna 2017 
@angelina987 gratuluju :slight_smile: Věřím, že i krev bude v pořádku.
dobrou noc všem.
23. srp 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky jeeeeeeeeee ja jsem nasrana takze mi pritel prileti az ve stredu takze tento mesic mam jasnej nic z toho nebude ani nevite jak me to stve......napsal sms radsi ani jsem neodepisovala je to hnus :frowning2:
24. srp 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: ,u nás je šíílený vítr a zataženo :unamused: :unamused: a já jsem dneska prd vyspanáá,do pul druhé jsem nespala,muj pejsek fut zvacel,tak jsem prala pelech a pak každou chvíli vytírala podlahu :unamused: :unamused: ,nevím z čeho,nic nejedl :unamused: a od té doby byl klid,a ve 4.45 na nás zvonila moje mamka,at je manža hodí na vlakové nádraží,protože jednou do Prahy a od nás z vesnice chtěli na nádaží autobusem,ale ujel jim :angry: ,tak měl manža radost,přijel a za pul hodky mu zvonil budík :confounded: ,a já pak usla a ted mě probudila taková bolest břicha,ted mám šíleně bolestivou ms :confused: ,nevím,jestli z té HA,ale je silná a dost bolestivá,doufám,že už to jsou ted moje poslední kramy a další dostanu až za rok :grinning:
@herbie bože to se ti nedivím,že si tak nasr..a :pensive: :pensive: :pensive:
24. srp 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočky, u nás je taky pěkně hnusně prší a prší. Vypadá to, že léto už asi skončilo :angry: . U nás se spalo naštěstí dobře. za to v 4:45 budíček, nechápu proč to dítě tak brzo vstává, když já chci spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@natulaaa chudák pejsek, nesnědl něco venku? :confused:
@herbie naprosto tě chápu, je to na prd s těma chlapama pryč co? :angry: Ale nesmutní další měsíc to určitě výjde :dizzy_face: .
Mě normálnš asi končí mrcha, nějak brzo :confused: . Normálně to mívám 5 dní a teď přes noc čisto, tak třeba se to ještě rozjede. Né že by mi to vadilo, ale příjde mi to divný :zipper_mouth:
24. srp 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yfka30 jejda,tak brzo ti pcek vstává? :confused: :grinning: ,to já mám zase silnou ms :confused: a pejsek nene,on je domácí a už včera celý den poléhával ani nechtěl jit sám na zahradu,tak jsem ho pár krát za den vytáhla a šla s ním ale zvacel jen vodu právě,tak bud z hoka měl něco,nevím,ale od té doby klid a ještě chrní :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, u nás taky hnusně.
@herbie se nedivím, že jsi nasr... My takhle zmeškali ovulku minulý měsíc a já to obrečela. :rolling_eyes:
@natulaaa asi máš mrchu hodně, aby sis ji pořádně užila, když je na dlouhou dobu poslední :grinning:
@yfka30 mě se někdy při mrše stává, že mě 3. den skoro přejde a 4. den se zase rozjede a pak trvá třeba 7 dní. Ale přeju, ať to tak nemáš.
Pádím do práce, přeju všem krásný den.
Kde je daniel? :confused: :confused:
24. srp 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................38DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................27DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................23DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).....................................................................................22DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)............................................................19DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...........................................................................................................18DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..................................................................17DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)............................................................................................................15DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)...............................................................................................14DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal).....................14DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800........................................................................................12DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel.................................................................................8DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................................7DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit)........................................7DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, calibrum babyplan ).............................................5DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová ).........................................................................................................3DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)................................................................................................................2DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...........................2DC
24. srp 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa je to blázen no :grinning: a to tak krásně spával jako mimínko celou noc až do 8 a čím je starší, tím je to horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Se nedivím, že pejsek ještě chrní, musí to dospat, tak hlavně, že už je mu dobře :dizzy_face: . Nám jenou takhle taky zvracela fena, ale ona do toho měla i průjem, tak jsme s ni jeli na veterinu a tam zjistili, že snědla něco otrávenýho . Zvracela i krev :frowning2:
24. srp 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa jojo lítání kolem hafana taky znám :frowning2: když blil tak jsem myslela ,že tam něco přihodím když jsem to uklízela :confounded: jojo to bylo samé ukízení chlupy, pochcanej pelech, ....teď mám klid tedy někdy se mi po ní zasteskne, ale malá jí vynahradí jak volovinama tak nepořádkem :grinning:
@yfka30 v 4:45 to by mě zabilo :grinning: Mája vstává tak v 6:30, někdy 7 a když se zadaří tak chrní do 8h :sweat_smile: ale to jen někdy vyjímečně.
@herbie to je k naštvání já mám manžu doma furt a i tak jsem vystreslá aby jsme trifili ten správný den, no ono je to asi jedno minulej měsíc jsme trifili jak ovuli tak plodné dny a balo z toho prdlajs :angry: A vysvětluj to kamarádce která si 1x vrzla bylo to tam a hlavně o plodnech dnech ví prd. Takovýhle lidi si myslej, že když se trefíš jsi prostě těhotná :grinning: bohužel to tak není. A Herbíí neplánujete nějakou dovču jako že bys věděla že bude zrovna ovulace a krásný týden... :slight_smile:
24. srp 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram ahoj, tak mě by to nevadilo mít týden, stejně je chlap furt v čoudu, hlavně abych to neměla měsíc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka80 taky už vypadám jak chodící mrtvola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . To jsem vždycky říkala skorotchýni, že by mě to zabilo vstávat tak brzo, její syn (3roky) se budil v 6 na jídlo a už neusnul a ona vždycky záviděla, že náš se najedl a spal dál klidně i do těch 8. Bejvávalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
24. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt zavidim tem plodnejm zenskejm ktery si fakt jednou vrznou jeste se jdou pak vycurat a behaj okolo a jsou v tom a mi co drem v ovulce a pocitame kazdej mesic aby jsme se trefili a nic ..... nema cenu se rozcilovat chlapy bych taky nekdy nekam zavrela a nevidela je hodne dlouho jeeeee ten mne dneska vytocil jsem mu fakt radsi ani neodepsala hruza ...... natul doufam, ze bricho ta bolest te brzy prejde holky dik za podporu :wink:
24. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen kratince vás všecky zdravím, :slight_smile: prosím prosímpísněte mi, co je nového, já se nějak zas potkávám v práci, achjo, vypadá to, že mi zas začíná období pulpitid a vyblázněnej parodont.chobotů....
24. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přidávám se ke špatné noci, mě budili komáři a horko :unamused: ráno zas manžel :grinning: ale mrňous mě nechal spát do 7.45, to bylo prima. teď už zas hajá :slight_smile:
24. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova neprovokuj s mrňousem jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Teda ale je to spáč, Paťula, když se mu zadaří spát do 7, tak dřív jak po obědě neusne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale jak vstává tak brzo, tak před 9 už spí :slight_smile: . Komáři jsou ludry, nás budili předevčírem a malej je celej doštípanej :angry:
24. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mi je líp,křeče povolily :dizzy_face: ,ale je mi nějak depkovitě :astonished: ,jsem u uplně sama,naši jeli do té Prahy a venku hnjusně a tma :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,nejradši bych se zachumlala do deky a nevylezala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: ,já už se booojim hnusného podzimu :rolling_eyes:
24. srp 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky-byla jsem na MMB a na neco jsem se tam na jedne diskusi ptala a hadejte kdo tam byl-reagovala-prej ty se mnou nemluvis?Co mas s tel.? Tak jsem to nevydrzela napsala jsem ji to pekne od srdce-at se nad sebou zamysli jak by to bylo prijemny ji,kdyby to bylo naopak,ze moc dobre vi,ze by mimca byly jstejen stary,ze me potrat dost vzal a ono mi pise jak krasny bylo slyset srdicko,jakej byl ult. a bla bla bla a ze uz na to dal nemam nervy..Napsala jsem to ostreji,ale sem se nechci vylejvat-aby jste si o me nemysleli ja nevim co,ale hned je mi lip..
A jak vy se mate?
24. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
brzo ráno jsem dělala 10mamates a negativní.i ta kontrolní čárka je slabší a přerušená.nevím,co si o tom mám myslet.dnes na kontrole se doktorka už moc netvářila,že ještě neude ukončovat neschopenku,na kontrolu jdu v pondělí.říkala jsem jí,že jsem ještě nedostla ms,jak dopadl test a jestli by mi nemohla vzít krev na hcg.prej nemůže jedině na gyndě a že to taky není úpkně 100%.a prej to může trvat i 3 týdny,než budu mít pozitivní výsledky,hlavně pokud jsem na začátku.tak absolutně nevím,co teď.zítra odpoledne si zavolám na gyndu a domluvím se s doktorem,co a jak.ach jo,proč musím mít všechno tak komplikovaný,to by nešlo jednoduše??

jdu dočíst
24. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru-a co ti na to odpověděla??chytla se za hubu??

herbie-teda máš to těžký,jak tak čtu,tak jsi taky věčně sama.to se pak špatně otěhotňuje... :angry: :frowning2: .to si přítel nemůže dát trochu oddych a věnovat se jen tobě?? :sweat_smile:
24. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl hmm a nebyl ten test vadný,pokud byla i kontrolní divná,tak bych ho nebala v potaz a zkusila další
@veraakubik no já si taky poplakala včera trošku,ale jen chvilku,večer tu přšla moje mamka s něčím a říká mi jééžiš já viděla tu a tu a ona už máá krásnéé bříško,už je šikovnáá a malý prý kope jak hrom a div by se nerozplynula a mluvila o té osobě cco jsem tu už psala,jak řeší postavu a nehty a furt mi volala že co mimi,ale moje máti je fáááákt necitlivá,manža byl uplně vytečoný,jak jinak že.Ale já vím,jak ona vypadá,já ji viděla a nějak mě to nevzalo,ale vzalo mě to,jak ta moje máti mi to líčila a co jako čekala ode mě,že budu stát a usmívat se s ní a rozplývat? :angry: ,fakt mě sere,je to moje mamaka,ale takové věci by mi mohla říkat trochu citlivěji a toto už mi udělala několikrát,ale třeba o někom jinem :angry:
24. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herbie
@martasl Herbi to má fáákt těžké :pensive: :pensive: ,Herbi en tvuj je profesionální surfař že?tak to je potom těžké ,sportovci jsou fáákt furt v luftě,,ach joo :rolling_eyes: ,ale že to přes ovulku většinou trefí,kdyby přes MS :unamused: :unamused:
24. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jen nakukuju, neboť jsem si včera tím mytím oken odrovnala záda...bych si fakt vyliskala. dneska ležím jak lemra...
Marti, to je naprostá blbost s tou krví, výsledky jsou do pár hodin bez ohledu na to, kolik HCG máš - laboratoř má stanovený limit detekce, od kterého ta metoda funguje a to budou malé jednoutky HCG v krvi (třeba 5) a je pro rychlost práce jedno, jestli máš HCG 10 a nebo 1000. Jen se vymlouvala....Zavolej na Gyn a uvidíš. Mně to většinou řekli za 2 až 3 hodiny. Ale pochopím, že to někde může trvat den nebo 2, když toho mají hodně.
24. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herbi, ten chlap je na zabití, ale jak píše Natul, jestli je to sportovec, tak to je boj...ale nespravedlivý :frowning2:
24. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Tak to me taky mrzi-kdyby alespon tyhle reci prispely aby i my jsme byli tehu,ale kdyz jsou k nicemu.. :zipper_mouth: No ja ji jeste psala-ona ze to stacilo napsat,ze by to pochopila-ho@no,psala jsem ji to a stejen pokracovala dal..
Jinak ja dneska testla jeste druhaj testik co jsem tady mela a je snehobilej,takze ten vcerejsi byl nejakej ksunt.. :rolling_eyes:
24. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
breber-dík za info.zítra zavolám na tu gyndu,je tam až zítra odpoledne.testovat budu až v pátek ráno.jinak na to kašlu.nechci testovat každej den a ještě víc se deptat. :rolling_eyes:
24. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@breberuska jo jo potřebovala bys pořádně na zadek ,myješ okna,takhle v začátku :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: ,vykašli se na ně,odpočívej :wink: :wink:
@veraakubik některén ty testy jsou fáákt haluze :angry: :angry: ,no a s tou máti,no co nadělám,ona si to vuuubec neuvědomuje,jak je to citlivé téma,ale neuvědomuje si to proto,že my nemáme mezi sebou ten vztah,že bych za ni přišla a řekla,mami my se snažíme o mimi a nejde to,nebo víš mám strach,že to ivf třeba nevyjde,to já bych se nemohla ji jen tak svěřit :confounded: :confounded: ,ona to prostě nějak nepobírá,a já před ní ani o tom nemluvím típ pádem,takže ani neví,jak je toto téma pro mě citlivé :cry:
24. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak se zas hlásím po delší době...Taky jsme užívali posledních letních předškolkovských dní...takže nějak nestíhám ani dočítat, tak snad je tu všechno ok... :wink:
Ale proč hlavně píšu...Jdu se pochlubit-jdeme z kardiologie a další kamínek odpadl-srdíčko vypadá být naprosto v pořádku :dizzy_face: Tak jsem nám za odměnu koupila krásnou malinkou čepičku-v zimě bude potřeba, tak ji určitě užijem, už jsem na ni koukala tuhle, ale říkám si, neplaš, vydrž aspoň na to kardio... :dizzy_face: :grinning:
Gratuluju všem ke všem kontrolám, Nat, držím palečky, už to máte za pár :dizzy_face: a ostatním taky moc držím palečky... :dizzy_face:
Mějte se báječně, jdem se najíst, dáme odpolední siestu, pak chvilku ven a zase bude večer...
Tak pa, zas nakouknu
24. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martasl pridavam se k breber... kdyz se cekalo, jak to dopadne s nasim mimim tak me doktor posilal na tri odbery a vzdy mi rano v 8 vzali krev a ve 4 uz mel vysledky v PC... takze to urcite jde do par hodin.
24. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: u nás hnus, od rána prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: noc jsem měla taky otřesnou, furt jsem se budila :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude tím dnešním úplňkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@herbie tak to je pech :frowning2: to bych určitě taky ořvala :frowning2: takový zbytečně promrhaný cyklus :frowning2: tak snad ten příští už vám to určitě vyjde :dizzy_face:
@yfka30 ježiš, to by mě asi zabilo, kdyby malá vstávala tak brzy :rolling_eyes: ještěže to zatím vypadá, že je se spaním po mně :dizzy_face: a nemá to jen tím, že teď přes léto bylo venku brzy světlo ? A třeba jak už zase rána budou tmavší, tak se mu bude lépe spát ?
@veraakubik fajn, že jsi jí to měla možnost tak napsat, tak snad už to pochopila a nebude tě více deptat.
24. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopretina82 Kopre, super, že další krok k úspěšnému porodu je za tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to ti zase určitě odlehlo a člověku se hned zase lépe dýchá.
24. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek