Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
31. srp 2010

@fram 😵 😵 gratulujuu

martasl
31. srp 2010

tead dani-to mě mrzí,jakej máš vztah se sestrou a mamkou.já díky bohu vztahy ze sourozencama a mamkou mám ok.to ta tvoje sestra nedokáže pochopit,že taky potřebješ podpořit a utěšit??ona přece není středem vesmíru a je dost blbý,že ji v tom mamka ještě podporuje.jsem ráda,že jsme tady pro tebe a můžem tě aspoň malinko potěšit a pofoukat bolístku na srdíčku. 😉 .nestresuj se,svoke jsi jim řekla a teď je to na nich,aby se chytli za pusu a uvědomili si svoje chování vůči tobě.dovolenou si krásně užij a nemysli na nic,jen na sebe a partnera.nic kromě vás neexistuje a basta!! 🙂

taly pak chci tajit co to půjde a to i před dcerama.neschopenku budu mlžit,že mám záda a basta.

jo natul-do práce se docela těším,jen z toho vstávání mám obavy.

martasl
31. srp 2010

fram-to je bezvadná zpráva,to ti spadl kámen ze srdce,co??tak ještě dobrá zpráva v sobotu a září začne suprově 😉 .doufám,že pozitivní zprávy se nám tady tento měsíc budou hezky množit.už je to tady hoooodně potřeba,srpen až na helčenku byl děsnej.samé zklamání ☹

pe_t
31. srp 2010

@daniela699 no tvoje segra je teda případ....jak píše martasl - středobod vesmíru...dani vykvákni se na to. Víš, ono se všechno nějak vrací...jak se chová k tobě, se ji vrátí jak bumerang od někoho jiného...pak bude koukat.Vůbec ji neřeš, buď hlavně v klidu, ať brzy přijde mimi - nestresuj se tím 😉
@natulaaa to je dobrej přístup - jinak by tě všichni otravovali, co a jak. S tím otravováním si tu vystačíme samy ne? 😀
Holky nějak mi uteklo - co je s jahudkou??

martasl
31. srp 2010

pe_t-jahudka si chce dát od koníka na chvilku pokoj.hodně ji dostalo ten pozitivní test a žádné těhu.ani se ji nedivím,vypadalo to slibně.

pe_t
31. srp 2010

@martasl ☹ to je mi líto, že ji to tak dostalo - hmmm tak to chápu

martasl
31. srp 2010

tak já se s váma pro dnešek loučím,holka chce jít na net(už aby měla svůj notebook).nevím,jestli se sem zítra dostanu,tak přeju pěknou noc a pak vás dočtu.ahoj

natulaaa
31. srp 2010

@fram gratulujuuu 😉 🙂 ,holky jste hodné,že na mě myslíte a já zase trojčím,nějak mě nic nebolí ani netlačí,co když mi už nerostou? 😢 😢 ,já nevím,některé holky to tlačilo nebo nutilo na vc a já nic,mám břiško uplně ploché a nebolí 😢 ,no uvidíme zítra,ale mám dost vysoké dávky,tak by měly rust,ježiš at už je zítřek

a.j.a.
31. srp 2010

Ahoj holky 🙂 tak konečně po celém dni zase doma 🙂 byly jsme u kámošky, takže jsme super podrbaly a holky si pohrály, i když chvilkama to vypadalo, že si vyrvou vlasy z hlavy 😅 ale jinak se mají rády 😀 koncem dne už jsme byly z toho všeho pištění a bordelu zralé na Bohnice 😅 teď si užívám toho klidu a ticha, pže malá vytuhla hned po mlíce.

Zítra ji vedu poprvé do školky, tak na nás myslete, ať to zvládneme co nejlépe a bez slziček.

a.j.a.
31. srp 2010

@fram gratuluji k dobrým zprávám z cytologie 😵

@natulaaa Natul, ta starší ženská byla Dolly Buster 😀 😀 😀

@veraakubik Veruš, a co ta tvá MS, furt slabá ? Je špinění ?

Jinak to počasí je fakt děs běs. Normálně tu dneska mrznu 😝 a než jsme s malou došly kousek od busu domů, tak nás to málem odfouklo a ještě jsme byly mokré, i když jsme měly deštníky. To je fakt hnus. Nesnáším podzim 🙄 z toho počasí jsem v depresi.

natulaaa
31. srp 2010

@a.j.a. nééé 😀 😀 😀 😀 😀 ,já myslela uplně tu starou ce se bála do toho letadla nasednout a ted už vím,kdo to byl,jsem se dívala na jojce na opakování dneska a stálo to zato,jsem se nařehtala 😀 😀

veraakubik
31. srp 2010

@a.j.a. Ahojky,moje mila ms se tenhle mesic moc nepredvedla-byla strasne slaba..jeste ji teda mam,ale intimka by mi na ten den stacila..Nic mene jsem si delala testik a nejdriv nic,pak slaboulinka carka a kdyz to uschlo,tak tan nebylo skoro nic,takze jen co mrcha zkonci startujeme do dalsiho mesice snazeni..Od vcera me bolela hlava-trpela jsem jak zvire,ale prasek jsem si nevzala a rano jsem prisla ze skolky a blinkala jsem jak alik,ale vzhleden k tomu testu to bylo diky ty hlave..
Holky tak co-kolik stoji ty kapicky prirodni?!

a.j.a.
31. srp 2010

@natulaaa jo taaaaak, tys myslela tu co je jako hlas lidu ?? Ta byla v Prostřeno 🙂 tak ji vytáhli asi odtamtud. Ten díl s ní prý stál za to, jsem ho neviděla ☹ budu muset zkusit pohledat a kouknout.

natulaaa
31. srp 2010

😀 @a.j.a. jo jo tu 😀 ,jestli ten díl s ní najdeš,tak dej pak vědet,který to byl 😉

a.j.a.
31. srp 2010

@veraakubik aha, tak to je blbý, že tě ta ms tak zlobí. Tak snad už příště vůbec nedorazí anebo bude aspoň stát za to, ať víš, že dobře funguješ 🙂

a.j.a.
31. srp 2010

@natulaaa zkusím pohledat, jen nevím, jestli se povede, ale jdu na to 🙂

veraakubik
31. srp 2010

@a.j.a. tak alespon ze prisla v terminu,ale takovou ji neznam..Fakt je docela slaba,ale tak prisla sama,tak snad je vsechno v poradku..No nic-jdu do sprchny a pak na Ordinaci..Mejte se..

a.j.a.
31. srp 2010

@natulaaa mám to 🙂 letmo jsem to zkoukla a vypadá to vesele 🙂 večer pak musím mrknout pořádně na celý díl... http://www.iprima.cz/videoarchiv

a.j.a.
31. srp 2010

@veraakubik tak aspoň tak...že jsi nemusela dlouho čekat. Jee, Ordinace, já jsem na ni úplně zapomněla. Nějak si nemůžu zvyknout, že už je po prázdninách 😖

fram
31. srp 2010

@a.j.a. přeju,ať se malé ve školce líbí. U nás bylo chození do školky horor ☹ do dnes z toho mám husí kůži a už to je 10 let 😅
@natulaaa neblázni, uvidíš, že vajec bude plná ošatka, když jsi měla takovej krásnej rozjezd
@martasl to víš, že se mi ulevilo. Aspoň tohle je v pořádku. Přeju krásnej den v práci 😀

Zítra už mi PC bude okupovat kluk, tak to bude rvačka 😀 Je chudák úplně hotovej, že už zítra škola. Fakt ty děti lituju. Prázdniny hrozně utekly.

pe_t
31. srp 2010

@veraakubik 365,-kč - nic moc levneho,ale jsou opravdu dobry 😉

pe_t
31. srp 2010

Zítra jdeme poprvé do školy, tak máme Velkej Den 🙂 Musím zahnat už malou spát, ať vstane v pohodě. Jsem zvědavá,jak dlouho bude usínat 🙂

natulaaa
31. srp 2010

@fram uvidíme noo 😵 😵
@a.j.a. děkujíí,kuknu

fram
31. srp 2010

@pe_t jůů, vy jste prvňáčci 🙂 🙂 To vás čeká opravdu významný den.Tak tvý holčičce přeju, ať se jí ve škole líbí a ať má hodnou paní učitelku. 🙂

a.j.a.
31. srp 2010

@fram kruciš, toho se právě bojím jak čert kříže ☹ ale tak je zvyklá z herničky na kolektiv, tak snad si zvykne rychle i na školku, kde bude beze mne 😕 bojim bojim, ať se tam nerozbrečím, já jsem taková cíťa 😅 už teď je mi do breku z té představy, že už je velká slečna a začiná se osamostatňovat. Co budu dělat až půjde do školy 😅 nebo až půjdu do práce a budeme bez sebe celý den 🙄

a.j.a.
31. srp 2010

@pe_t jee, tak to přeji Barušce úspěšný první den a celý školní rok 😵 ať se jí tam líbí 😵

pe_t
31. srp 2010

@fram děěěkujem 🙂 snad to bude dobrý - těší se 🙂

pe_t
31. srp 2010

@a.j.a. jste hodné holky - děkujuuu. Nedávno jsme byli poprvé ve školce a zítra je prváček - to je síla. Držím i vám holky palečky 🙂 malinká bude mít spoustu nových podnětů, kamarádů....možná i budeš překvapená, jak to zvládne 🙂

a.j.a.
31. srp 2010

Ha, tak prd Ordinace, oni jsou dneska zase Čápi s mákem a vaří Hanychová.

a.j.a.
31. srp 2010

@pe_t no já doufám, fakt se toho strašně moc bojím. Tak opravdu doufám, že zbytečně a zvládne to jako velká holka 😵 dám pak hned vědět.