• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
no ještě týden a budu vědět na čem jsem ......brrrr :sweat_smile:
15. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,děkuji za přivitání.Odpoledne nám nešla elektrika a teď jsem v práci,to si asi s nikým moc nepokecám co? :grinning:
No taky bych ráda do tabulky,ale mám dilema s tím,jak si začít počítat,který jsem DC.Menstruaci jsem měla dostat 17.4. a už od 11.4. špiním,ale jenom špiním. Normální krvácení ješte nepřišlo. To se mi ale ješte nikdy nestalo. Špinila jsem jeden,maximálne dva dny a pak přišlo pořádné krvácení.Teď už to je 5 dní špinění,tak vůbec nevím co si mám o tom myslet. Vím,že se 1 DC počítá od první krvavý stopy,ale teď fakt nevím. Nachlazená nejsem ani jsem nebyla.
Jinak je mi 31 let a beru kyselinu listovou.
16. dub 2010 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
el to se ti srovna mas to vsechno jeste rozhazeny :slight_smile: neboj.....takze delas asi nocni vid kdyz pises v tuhle hodinu :slight_smile:
16. dub 2010 v 01:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj herbie,jo dělám noční,po 2 lelech je to záhul,ale jde to. A co ty? Vyhříváš se na sluníčku?
16. dub 2010 v 01:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
el29 ne na slunicku jsem se dneska nevyhrivala je docela vitr studenej, ale byla jsem na plazi se psem :slight_smile: a pak ve skate parku s pritelem :sweat_smile: ted jsme se akorat vratili
16. dub 2010 v 05:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty se máš,procházka na pláži... No mne se to už taky krátí.Mám takové tlaky v podbříšku,ale mrcha furt nikde! Jenom slabé špinění,už mne to nebaví,ať konečně dorazí nebo ať nechodí vůbec a budu vědet ne čem jsem,ale takhle? No musím jen čekat.
16. dub 2010 v 05:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasny mi ted jedem s pritelem do honolulu to je centrum oahu na hawaii a tam nas bude cekat jeho kamarad a jedem do obchodu s hadrama (volcom) tak si neco snad vyberu budu tu u vas rano tak asi pokecam s holkama ostatnima ty budes uz asi spinkat jinak dneska jsem se sprchovala a pak byla curat a uz mam malinko ten hlen byl na toaletaku ale jeste to neni ono :sweat_smile:
16. dub 2010 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
el doufam ze ta mrcha ti dorazi nebo at se uz neco konecne deje to cekani je na prd vid porad na neco cekame ach jo :rolling_eyes: :sweat_smile: :slight_smile:
16. dub 2010 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
el, myslím, že špinění se jako mrcha nepočítá. A nic si z toho nedělej, já taky špiním a už jsem z toho na mašli :angry: Teoreticky bych to měla dostat příští týden, ale už o soboty špiním. Už mi to fakt leze krkem.
16. dub 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herbi v dobrém ti závidím
El,tak ted nevím jak te teda do te tabulky zapsat s tím cyklem,tak tě tam hodíme zatím bez toho,jen s těma vitamínama a věkem
jinak já včera taky měla mírně ten hlen na WC papíře,ale podle teplot a ovu testu to zatím ružově nevidím :angry:
Lehe mi se taky zasekl teploměr :grinning:
16. dub 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj jdu hodit tabulku pak jdu do města tak tu nebudu :grinning:
16. dub 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................50DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................38DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................36DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................31 DC
martasl(34let,MA 12/2009)..............................................................................................................31DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................24DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................22DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................18DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................17DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................12DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................11DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................3DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 0DC
16. dub 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................50DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................38DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................36DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................31 DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................31DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................24DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................22DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................18DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................17DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................12DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................11DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................3DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 0DC
16. dub 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo Lehe tak ti si už po ovu?pokud teplota vydrží,tak asi jooo,tak to ti zavidím,já cu takýýýý :grinning:
16. dub 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak v 11 jdem dělat děti :wink:
16. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gam tak to máš super :wink: ,prý jdem dělat děti :grinning: :grinning: :grinning: ,já věřím,že ti to klapne :wink: :wink: Gam,jakto,že na to jdeš tak rychle,mi dr říkal,že takové věci až minimálně po roce snažení,a ty jdeš dost brzo,to jsi první co je u tebe tak rýchlý pruběh :dizzy_face: ,nebo je to tím,že nemíváš ovu a jinak to nejde?tak pak napiš co a jak a budeš tam ležet,nebo se pak jde domu,musíš nám dát info až se vrátíš. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :wink:
gamb-tak mooooc držím vše,co mám ať to klapne :wink: :wink: :wink: určitě,až to půjde,nám dej vědět,jo??

tak test s citlivostí 10 mám negativní.takže zase nic,jsem děsně naštvaná,já se tak těšila. :frowning2: :frowning2: :frowning2: pokud ms do týdne nedirazí,tak si zajdu na vyvolávačku.ach jooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
natu, my už máme rok snažení za sebou a je to ještě něco navíc, ale opravdu je to taky tim že nemam ovu :rolling_eyes: , zas tak rychlí mi to nepřijde :rolling_eyes: , taky se mi to vleče jako vám :wink:
natu dam pak vědět, ale musim pak ležet ještě tam, max se ozvu večer z práce :wink:
martas dokud neni mrcha je furt naděje :wink:
16. dub 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gam ty jdeš do práce :confused: :confused: :confused: :confused: to sis měla vzít dovču ted né,až máš uplný klideček :wink: .Jo tak vy jste se teda snažili dlouho už předtím prvním potratem joo?tak to jo v tom případě,tak držím palce :wink: :wink:
16. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Nat ja to taky nechapu dnes jsem rano měla hlen zase krem a pak zase bílek ale hned po ranu byl kremový hustý hlen myslis že jsem ovu už měla bricho už mě nebolí
16. dub 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak asi joo,já fakt nevím,ale zase ten crem mi tam nesedí,to je nevhodné pro spermoše,ale někdy se i stává,že teplota vyletí a zítra ti třeba klesnea to bude ten pravý plodný den a pak ti zase stoupne,a teprve to bude ovu,ale to se pozná až v dalších 2,3 teplotkách a nebolela tě ta hlava třeba ješte v noci,nebo něco,co by mohlo tu teplotu zvýšit,ale když tě přestalo bolet to břicho zase,Já fakt nevím a jaký je čípek? :unamused:
16. dub 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No lehe musíš počkat na další teploty a bude to jasné až pak,podle jednoho vzestupu se nedá nic určit i ten graf ti to pak vyznačí,až těch teplot bude víc :wink: .No nic jdu něco dělat,a čekám elektrikáře,nějak nám tu blbnou zásuvky od televize a vybíjí to pojistky,tak zatím čusek
16. dub 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš holky ti psaly,že asi byla,tak asi joooooooooooooo a sexikovali jste ,tak to je super :wink: a mužeš být aspon klidná,žes to nepropásla :wink:
16. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky akorat jsme se vratili mam tu jednu rano tak pujdu spat jenom jsem vas chtela pozdravit budu tu zitra mejte krasnej den :sweat_smile:
16. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herbi dobrou noc a at je tutu mutu :wink: :wink: :grinning:
16. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo počkám to fakt se nedá nic dělat ale že by to bylo brzy a nebo už si tělo myslelo jak jsem spinila že to je cyklus a ja si napsala až další den a to už by bylo 14dc kdybych si ten 30den napsala jako první den Ms ...no je to blázinec
uvidim zitra rano ale to budeme vztavat o 1,5h dřív nez si měřím tak to bude asi taky blbý jéééééééééééééé a co když mě to bricho přestalo bolet že se to povedlo a ovu přiznaky tim padem utichly....to by dávalo smysl neeeeeeeeeeee :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsou teorie coooo
16. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehe to nevadí,že vstávaš o hodku dřív já jsem četla o BT,že když si třeba měřím v 7 a na wc jdu v 6,že si mám změřit tu teplotu v 6,tak to tak dělám,tak to nebude takový problém,možná si pak k tomu připočítej o jednu desetinku víc,protože každou hodku prý stoupá teplota o jednu desetinku.S tím bolení břicha to nevím,tak máš po ovu,tak tě přestalo bolet,to je dobře né,aspon to nebude tak jako minulý měsíc a mužeš sexovat nadále :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
gamb, mooc držím palce
martasl, to je mi líto :frowning2: ale je fakt, že dokud nedorazila mrcha, tak není nic ztraceno
16. dub 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje, mám radooost :wink: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: .Vypadá to, že na ovulku po neděli budu mít doma manžílka... :dizzy_face: Teda je fakt, že dokud nebude neděle večer, pořád to není 100%, ale zatím tomu všechno nasvědčuje... :dizzy_face:
Lehe, tak u vás se teď už jen bude čekat...? Tak držím všechno co mám ať to klapne...
Nat ten tvůj grafík je super, schůdky jak vyšitý... :grinning:
Marti, připojuju se k holkám, dokud není červená, pořád máš minimálně naději :wink: :dizzy_face:
Moje teplota pořád na bodu mrazu, dneska 36,4 :astonished: :astonished: No, už aby vyskočila, bude mít teď manža spoustu práce doma :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak ušmudlám večeři, pak sprcha, navonět se a šupky dupky za manžílkem... :dizzy_face:
Mám dneska nějakou dobrou náladu-možná je to itím sluníčkem... :dizzy_face:
Tak přeju všem krásnou dobrou noc a nádherný plodný :wink: :dizzy_face: víkend
16. dub 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 100% nejedou huráááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek