Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jankax
2. zář 2010

@herbie Jsem v Anglii, tady je to podobne, prvni scan delaji kolem 12 tydne a druhy ve 20., tot vse. Bohuzel si tady nemuzu vybirat doktory a musim brat, co je, na soukrome pojisteni bohuzel nejsou penize...

@a.j.a. Ahoj 🙂 mne ta tvoje prezdivka prisla nejaka povedoma, ale zmenila sis fotku, tak jsem te hned nepoznala 🙂 Pravda, na Konika jsem se ted dostala po hodne dlouhe dobe....nechapu ze ty nase mimca maji uz skoro 3!!

Jinak vsem vam holky moc dekuju za odpovedi a privitani 🙂 Bohuzel jsem zatim neprestala krvacet, takze uz tomu moc nadeji nedavam ☹ Myslim ze mi mohli aspon udelat ty krevni testy, ale zpatky uz nejdu (pokud se teda neco nezhorsi).....budu muset vydrzet na ten uzv no.

fram
2. zář 2010

@jane84 mám hroznej strach ze zklamání. Uvidím, měla bych už začít špinit a zatím nic 😕 Pořád se kontroluju, jestli je čisto. Už si připadám jak úchylák.

jane84
2. zář 2010

když už jsme u těch prvňáčků, tak já zítra taky nastupuji do školy, ale na praxi 😀 zatím jen náslechy, ale i tak to bude sranda. Tak mi prosím držte palce

jane84
2. zář 2010

@fram a nějaký příznak, který normálně před MS nepozoruješ máš? já mám do MS týden, bolí mě prsa, občas píchne v podbřišku, ale to mám každý měsíc a testovat taky nechci

fram
2. zář 2010

@jankax držím pěsti, ať to psychicky zvládneš. Ten přístup v UK je teda děsnej 😠 Určitě nám dej vědět, jak to dopadlo a choď si mezi nás popovídat, třeba ti bude malinko lépe.

fram
2. zář 2010

@jane84 právě , že žádný příznaky nemám, kdyby aspoň citlivý prsa nebo chutě,nechutě...tak budu optimističtější,ale takhle to moc nadějně nevidím. Zítra držím palce, pančelko 😀

jane84
2. zář 2010

@jankax a nemohla by sis třeba nechat aspoň vzít krev na HCG a po týdnu znovu? tady to stojí kolem 250 Kč pokud si o to zažádáš sama. já bych to teda 3 týdny nevydržela. Drž se

helcenka
2. zář 2010

Ahoj holky,
teprve před deseti minutama jsem dorazila domů. U doktora jsem byla odjednaná na 16,15 a na řadu jsem šla až v půl šesté. Hrůza. A pak třičtvrtě hodiny domů a k našim pro Kubíka, kterýho jsme nemohli vůbec dostat domů.

Tak ale k věci. Miminko je v pořádku. Dnes jsem 6+6 a mimi odpovídá 6+3, což odpovídá, vzhledem k tomu, že jsem měla ovulaci posunutou. A srdíčko krásně bije. Dohodli jsme se s doktorem, že budu dál brát jen tu listovku, vzhledem k tomu, že nemám žádné potíže ani nešpiním. A za 14 dní na kontrolu. Jinak to bolení vaječníku vypadá spíš k tomu, že bych měla v těchto dnech mít MS. Tak počkáme do příště.
Malinký kamínek mi ze srdíčka spadl.

jane84
2. zář 2010

@helcenka blahopřeji k úspěšné kontrole, tak hodně štěstíčka ať do příští kontroly zase hezky rostete 🙂

lichtakova
2. zář 2010

@jane84 držíme🙂
@helcenka parádááááá 😵 😵 😵

natulaaa
2. zář 2010

@helcenka gratulujuuuuu 😵 😵 😵 😵 a závídíííím 😵 😵
@jane84 já se snažim skládat puzzle 😝 ale zatím se mořím s rámem 😀 😀

fram
2. zář 2010

@helcenka ty jsi nás ale napínala 😀 Nádherná zprávička, gratuluju k srdíčku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lichtakova
2. zář 2010

@natulaaa ty jdi sedět na vejcích a nestresuj se s puclíkama

mpetula
2. zář 2010

@helcenka No vidíš, moooc gratuluju, super 🙂 🙂 Holky, mám dotaz, nebo bych spíš potřebovala radu. Už tak tři týdny, mě bolí podbříšek, pravá, levá strana, pořád se to tak něja střídá. Nejdřív jsem si myslela, že jsou to třeba příznaky těhu ( u obou mě takhle bolelo ) pak dorazila mrcha, tak jsem myslela že je to od toho a teď jsem 10 DC a břicho mě bolí pořád. Nevíte některá co by to mohlo být, nebo znamenat? Děkuji. Zkoušela jsem dnes ovu test a nic, tak já nevim. Příští týden si dojdu asi raději k dr protože už teď vidim zase ty nejhorší scénáře ☹ ☹

fram
2. zář 2010

@mpetula já mívám občas bolesti v pravým podbřišku, bez závislosti na cyklu a dr. mi nic nenašla. Ale může to být i zánět, možná bys raději měla zajít k dr.

mpetula
2. zář 2010

@fram Jo fram, mamka mi to říkala taky, že by to mohl být zánět, tak opravdu asi vyrazím a budu doufat, že když to něco bude, tak opravdu jen zánět. Zítra budu mluvit se svojí kamarádkou a sestřičkou z gyn. v jednom 🙂 tak se s ní rovnou domluvim, ach jo ☹

jankax
2. zář 2010

@fram @jane84 Dekuju holky, no tady je ten pristup fakt desny, porad aby se clovek neceho doprosoval 😠 navic ja nejsem ten typ co se pujde nekam hadat a delat peklo 😀 i kdyz obcas bych to potrebovala jako sul 😀
ale kdybych sem prisla k Dr a rekla, ze chci udelat krev testy na HCG, tak na me bude hledet jak padly z visne, na co to jako chci, ze mam pockat 😠 😠 Cekani je strasne, ale ja uz stejne tusim, jak to dopadne 😢

@helcenka Moc moc gratuluju 🙂

A vsem ostatnim co to potrebuji moc moc drzim pesti 😉

lichtakova
2. zář 2010

@jankax to je fakt děsivý, tady se pořád nadává a že jinde je to lepší, ale když pak vždycky slyším, jak je to konkrétně v Anglii, fakt děsný, navíc si dost lidí lítá dělat i zuby sem, i když tam pracujou...

daniela699
2. zář 2010

Heli, tak jsem byla cela napjata, a uz jsem to nasla. 😀 Tak vidis, dobre to dopadlo. 😀 😀 Ja mam takovoooou radost, bude to dobry urcite i dal. Jsem rikala i pritelovi, ze se musim hned podivat na net, ze jsi byla na kontrole, a ze chci cist t dobre zpravy. 😀

lichtakova
2. zář 2010

@daniela699 ahojda, co vy, zaděláváte? 🙂

jankax
2. zář 2010

@lichtakova Jj zuby, ani mi nemluv, sem bych k zubari nesla NIKDY 🙄 Fakt si holky vazte, jake mame v CR zdravotnictvi, protoze by to mohlo byt mnohem horsi.....Spatni a dobri doktori jsou sice vsude, ale je to spis o celkovem stavu zdravotnictvi a to tady teda zaostava. Radsi bych si taky za vsechno platila jako v CR, ale aspon bych vedela, ze je o me dobre postarano. Tady je to zadarmo, a taky to podle toho vypada..!!

daniela699
2. zář 2010

Mpetula, omlouvam se ze takhle ptam, ale jakym stylem te to boli? Mne totiz taky hrozne boli pravy vajecnik a i podbrisek. Jsem si rikala, ze to bude ovulace, ale porad to neprestava, tak se zase uz desim, ze se tam zase udelala cysta. A nebo mozna ten zanet, jak pisete, to me nenapadlo. Ach jo, to je furt neco.
Zitra jdu na kontrolu na gyn, jak jsem se rozhodla s tou hysteroskopii, coz jsem asi rozhodnuta, ze si to nenecham delat, ale jinak se bojim, co se zase dozvim. Chci na UTZ, at mam proste jasno, ze co se tam zase deje. Proc nemuzu uz mit neco normalne. Jen se snazit a vedet ze funguju. ☹

helcenka
2. zář 2010

Holky moc děkuju. Na chvilku se mi zase uleví, a za 14 dní nanovo. Ale to srdíčko mě fakt potěšilo.
NATULKO - nezáviď, za chvilku budeš mít v bříšku taky mimísky, ty se budeš ale radovat dvojnásob. 😀 😀 😀
A dočkáte se všechny.
A teď jdu spát. Jsem úplně vyřízená.

a.j.a.
2. zář 2010

@helcenka Heli, moc moc gratuluji k srdíčku 😵 😵 😵

a.j.a.
2. zář 2010

@jankax jo jo, třeba raz za čas změnit image 😀 když budeš mít chvilku, tak dojdi kuknout i k nám 😉 jinak mě mrzí to nepřestávající krvácení ☹ nejhorší je, že nevíš na čem jsi. Třeba to je jen hematom ??

a.j.a.
2. zář 2010

@fram nejsi uchylák 😀 já se před MS taky vždycky kontrolovala jak blbec xkrát denně 😀

mpetula
3. zář 2010

@daniela699 Ahojky 🙂 nebolí mě to nějk hodně, že by se to nedalo vydržet, ale cítím, že se tam něco děje. Přesně bolí mě to jako by při ovuli, ale tři týdny to je blbost, tak nevím... Přeji ti, ať dnes u dr dopadneš dobře. Já si to musím domluvit dnes na příští týden, do té doby asi nebudu v klidu spát, protože po tom všem už se fat bojím, co zas bude. Jo a Dani, ta cysta mě právě taky napadla ☹ no uvidím, možná plaším zbytečně, ale... Tak pa, já letim do práce 😝

jahudka80
3. zář 2010

Ahoj holky jdu vás pozdravit, nedočítám tak se omlouvám ,nemám vůbec čas makám a makám ☹ bolí mě za krkem a oči, včera mi už z toho pc bylo na blití 😠 . No teď se podržte včera tu byla paní , zájemkyně na byt, úplně nadčená jak je to tu krásné a že tedy z její strany to je jasná záležitost jako že ho chce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 holky já tomu nevěřím, tedy už pomalu v noci stěhuji (jako ve snu a ták jak jsem úplně zblblá) no rozhodne se v neděli má přijít s manželem v neděli tak mi PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM držte palečky 🙂 😉 Jinak by to bylo opravdu moc supééééér otevřená cesta k našemu domečku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 kéž by to vyšlo. Holky já bych byla ták moc ráda. A své // po kterých jsem táááák moc toužila ráda přenechám někomu jinému třeba Tobě natulko 😉 s miminkem v podnájmu no tedy nenenene budu muset jít pracovat abychom mohli co nejdřív splatit pozemek a zečít stavět 😵 tedy pokud ten náš byteček koupí.
Jinak jsem byla včera u mamky no trošku jsem se naštvala, ale asi nic jiného jsem čekat nemohla, ona na tom teď není nejlíp a no příjde mi že k sobě nemáme tak hezkej vztah jako jiné dcery s mamkama a hlavně mi příjde, že má bráchu radči ☹ pokud chyi něco já je to vždycky problém, ale pokud to chce brácha tak se hned lítá a jde všechno 😖 😢
No nic nebudu vás tady krmit řečma, holky u nás je dnes konečně hezky, jinak tu furt bylo zataženo a lilo a tak toho musím dnes využít. Ahoooooj a přejí vám brzké těhulkování a těhulinkám pohodové těhulkovství a všem co budou testit držím palečky a natulko tobě také a myslím na tebe. 😉

pe_t
3. zář 2010

Ahoj jahuuuud 🙂 ty brďo a to jsou přesně ty situace, které nám říkají, že všechno má svůj smysl. A ty, jak jsi byla zklamaná, že nejsou dvě čárečky, už víš proč... 🙂 🙂 Čekalo to na ty zájemce - a domeček se třeba už rýsuje 😵 Moc moc držím palce, ať vám to vyjde 🙂 Třeba v PO budeš moc balit neje ve snu 😀

natulaaa
3. zář 2010

DObré ránko holky 😉
@jahudka80 jééé tak potichoučku gratuluju,at to vyjde už konečně s tím bytem 😵 😵 a budete mít svuj domeček,upřímě ti ho závidím už ted 😵 ,co já bych za nový domek dala 😵 .a Moc moc děkuji,za držení palcuu 😵 😵 ,kdyby tady byl objímací smajla,tak ho dám 😵 😵 děkujuu.S těma očima moc dobře vím,jak je to hnusné,když bolí,mě taky už pár dní trápí 🙄

natulaaa
3. zář 2010

DObré ránko holky 😉
@jahudka80 jééé tak potichoučku gratuluju,at to vyjde už konečně s tím bytem 😵 😵 a budete mít svuj domeček,upřímě ti ho závidím už ted 😵 ,co já bych za nový domek dala 😵 .a Moc moc děkuji,za držení palcuu 😵 😵 ,kdyby tady byl objímací smajla,tak ho dám 😵 😵 děkujuu.S těma očima moc dobře vím,jak je to hnusné,když bolí,mě taky už pár dní trápí 🙄