Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
6. zář 2010

😀 😀 😀

jankax
6. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii Taky bych prosila o zapsani do tabulky, mam ti to napsat sem nebo do IP? Predem dekujiii 🙂

Jinak drzim pesti, at jsi co nejdriv bez viru, a jak holky pisou, hned jak budes zase v poradku a zdrava, muzete zacit pracovat na miminku 🙂

@natulaaa Neboj, urcite bude vajicek vic nez jedno 🙂 Jeste budete vybirat 🙂 Moje mamka mela pred 17 lety pres IVF tri, vsechny tri se uchytily a tak mam ted jeste tri sourozence 😀
Drzim taky pesti!

petardice
6. zář 2010

@lucie.krajcarova já vím, že nový doktor si sám udělá prohlídku, jde mi spíš o veškeré údaje z obou těhotenství. jinak si k novému Dr donesu jen zprávu z hospitalizace v nemocnici.

@breberuska tak to jo, vyvolávaný už chápu, nešel mi do hlavy rozdíl mezi velkým a spontánním. respektive označení "velký". doktora už nechci ani vidět, ono to mělo ještě nějaké předvoje, jako třeba, když jsem se na poslední poradně ptala, jestli nemůžu omdlívat kvůli nedostatku železa a bylo mi jen řečeno, že před měsícem byla krev OK (a to mi sdělila sestra, doktor tohle ani neprověřoval a řekl, že to je prostě "jiný stav"). teď, po propuštění z nemocnice, beru železo na chudokrevnost. a když jsem den před potratem volala v sedm ráno k sestře s tím, že v 19tt slabě krvácím a kvůli křečím v podbřišku a jeho tvrdnutí jsem celou noc nespala, objednala mě na poledne. pak mi ještě řekla, že dle toho, co jsem jí řekla, usoudila, že to není nic důležitého a akutního. zajímalo by mne, co by pro ni bylo to důležité...asi kdybych volala a řekla, že už mám plod mezi nohama 😒 jsem blbá, na začátku těhotenství jsem na netu našla hodnocení tohohle doktora a bylo dost špatný. a tehdy jsem si říkala, že když už jsem těhotná, je pozdě měnit doktora... každpádně jsem rozhodnutá odejít. pevně doufám, že jeden z těch vytipovaných bude ještě přijímat.

jankax
6. zář 2010

@petardice To je fakt des s tim doktorem, nevim, proc to teda ti doktori delaji, kdyz jim zdravi pacientu nelezi ani v pate 🙄 Takovi by meli mit zakaz praxe fakt!
To je super, ze si muzes na netu precist hodnoceni doktoru, tady nic takoveho neni...
Snad ten novy bude ok!

lucie.krajcarova
6. zář 2010

@petardice dobře že ses ptala na VP, vlastně jsem taky nevěděla, co to přesně je 🙂
no a s tím doktorem, to je bída. je vidět, že hodnocení na www.znamylekar.cz má vysokou vypovídací schopnost..

petardice
6. zář 2010

@lucie.krajcarova já si furt říkala, jak dalece vypovídající to je, jestli se tam někdo jen doktorovi třeba nemstí za to, že mu řekl něco, co mu nešlo pod fousy. nebo naopak, jestli si některé pozitivní komentáře nepíšou doktoři sami, případně jejich známí... ale aspoň nějaká vypovídající hodnota tam určitě je. já si počkám, až odezní největší emoce, abych nepsala pod jejich vlivem, ale hodnocení k němu rozhodně časem přidám taky.

leheckova
autor
6. zář 2010

Ahoj HOlky jdu vás pozdravit moc se mi po vás stýzká,dnes KO srdíčko bylo jako zvon delal mi to prez ten mikrofonek bylo to srandovní delalo to buch buch buch už mi meril ten fundus a za mesic 6.10. mi bude delat velky UTZ mam si i nekoho vzít sebou když chci a pokud budu chtit rekne mi i pohlavi stále nevim mam nutkání si to nechat říct....No brali mi krev asi 5 ampulí mazeeeeeeeeeeec 4.5 nechtela už týct asi jsem málo pila...budou mi volat nebo psát zda výsledky na genetické testy jsou Ok ani nevite jak se bojim moc si preju aby miminko bylo zdrave a bylo vse ok musim myslet pozitivne a snazim se na to radeji nemyslet....Jak ostatní tehulky nevite
Breber supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer držím vse co mam nekterí doktori by zasloužili nakopat do prdele nesmís se nechat odbít příste kdyby neco jako že nebude žádne priste snad proste neodejdu dokud me neudelate utrazvuk nebo mam jed nekam jinam a stezovat si na vas.....debil nekterí nechapou jak nam je Me teda pri spinení udelal hned utz protože jsem zivala v cekarne opirala si hlavu jak jsem celou noc nespala ptal se me jak mi je rekla jsem že hrozne že jsem hruzou nespala udelal mi utz a rekl mi udelam vam ho aby jsem vas uklidnil že je to zive tohle je PAN doktor ...tomu ja rikam psychicka podpora že???
Natulko jak ty????myslim na tebe kočičko a jak další co Herbie ,Petra V. Jane????holky jak se vám dari jak to jde???napiste mi prosim klidne i do IP budu moc moc rada... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 😎

pe_t
6. zář 2010

@petardice tos udělala fakt tu nejlepší věc, kterou jsi mohla...to je neuvěřitelný, takový přístup lékaře 😲 😠

pe_t
6. zář 2010

@leheckova paráda 😵 tak se krásně mrňouskovi daří - jen tak dál 🙂 🙂

a.j.a.
6. zář 2010

Ahoj holky 🙂 o víkendu jsem se tady nějak nedostala, ale poctivě jsem dočetla 🙂 jen v tom mám teda teď guláš a nevím, na co všechno jsem chtěla reagovat 😝

pe_t
6. zář 2010

@a.j.a. jako by se stalo 😀 😀

pe_t
6. zář 2010

holky pily jste některá maliník?????? Četla jsem teď, že prej je dobrý na plodový hlen - víte o něm někdo něco???

a.j.a.
6. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii mrzí mě, že se ti to tak komplikuje. Ještěže to tady holky vysvětlily, pže jsem ani nevěděla, co to je 😕

@natulaaa tak snad těch osm vajíček bude stačit ke zdárnému výsledku 😵 já vím, že holky mívají i více, ale osm taky není špatný počet 😉 tak držím pěsti, ať se bojovníčci drží 😵 uvidíš, že za chvilku nám budeš hlásit // 😵

a.j.a.
6. zář 2010

@pe_t jo jo, já ho pila. A není to dlouho, co jsme to tu řešily a nasmály se u toho 😀 😀 😀 já po něm totiž měla hlenu, že by mi slimák mohl závidět 😀 😀 😀

leheckova
autor
6. zář 2010

@pe_t jj je pije se myslim jen do ovulace ale co vim holky na plodový kvalitnejsí hlen je prý super grepový džus zkus ho uvidis prý je po nem bílkový hlen jak má být

a.j.a.
6. zář 2010

@jahudka80 Jahud, škoda, že z té návštěvy včera sešlo. Ale třebas se paní brzy ozve a nakonec to dobře dopadne 😉 a jak tak čtu o té tvé nemoci, tak je asi fakt lepší, že jsi ten minulý cyklus neotěhu, pže by to nemuselo dopadnout ☹ chřipka je sviňa ☹ a s tou ovulkou mi to připomíná mě, čím více jsem na ni čekala, tím se ta potvora jakoby oddalovala 😝 jsem z toho byla nervózní jak pes. Nakonec tenkrát dorazila o týden později 😝

a.j.a.
6. zář 2010

Ano ano, grepák je taky super 😵

lucie.krajcarova
6. zář 2010

@leheckova tak super, hezky to zvládáš. dnes ti brali krev na triply ne? budu moc držet palečky!!! ach jo, vzpomněla jsem si, jak to brali mě, jak jsem byla bezstarostná.. 😢
@pe_t maliník jsem pila tak 6 týdnů před porodem každý večer, je to něco na připravení těla na porod. přesně nevím 🙂 nakonec jsem stejně měla císaře. ale hojila jsem se úžasně 🙂 teď už ho pít nebudu. myslím, že kontryhel je dost a má se pít ve stejném období.

pe_t
6. zář 2010

no jooooo vlastně.Už nevím kdo, ale někdo si tu kupoval krabice grepáku 🙂 jj - úplně jsem na něj zapomněla. 🙂

pe_t
6. zář 2010

@lucie.krajcarova no už si pomalu připravuju tipy 😉 už jen aby ta ms přišla 🙂 ale máš pravdu , je asi blbost vali kontík i maliník. Dám na magii kontryhelu 🙂 . Ale grepákem se (jak to bude aktuální)vybavím.

a.j.a.
6. zář 2010

@leheckova Lehe, super, že kontrola dopadla dobře 😵 a určitě dopadnou dobře i testy 😵 jsem zvědavá, jestli si nakonec necháš na velkém utz říct, jaké překvapení máš v bříšku 🙂

pe_t
6. zář 2010

Jsem jakasi zmrzlá - už začíná být pěkná kosa i v bytě. Letos asi začneme brzy přitápět 😒 . Jdu se zahrabat s knížkou do pelechu. Papa a dobrou noc kočenky 🙂

leheckova
autor
6. zář 2010

@lucie.krajcarova No jo Luci ja když me brali tyhle testy s klukem tak jsem byla v pohode protože jsem si ani na okamžik nepripustila že by to mohlo být spatne ale ted po spatné zkusenosti je to jiné to víme každá z nas.....
Malinik pred porodem se pije že vyvolává porod na porodní cesty je super lnené semínko varit 2polevkové lžíce v asi ve 2dcl vody 5min. slit trochu osladit ale ne moc a vypit jeste za tepla jinak je to jako bílek a nakopává to .....ale ja první porod za 5h moje sestry rodili 18 a 20h ....

leheckova
autor
6. zář 2010

@a.j.a. no jo ja jsem taky zvedava protože nekdo rekne to je kluk a nekdo zase ty jsi jiny v obličeji to bude holka je to sranda ....

a.j.a.
6. zář 2010

@leheckova a ty sama se cítíš na co ?

a.j.a.
6. zář 2010

Tak já utíkám taky do postele. Sotva vidím na oči.

Dobrou všem 😔

herbie
7. zář 2010

dobre ranko vam preju.....tak jsem si koupila uz ten dzus grepovej tak snad to pomuze vitaminy jim taky ....... no uvidime dneska jsme tu meli nejakou zimu brrrr asi bracha mi ji privezl od vas natul uz se tesim co nam napises jak se cejtis...... 🙂

natulaaa
7. zář 2010

Dobré ránko holky 🙂
@herbie zdravím tě 😉 😉 😉 ,grepový džus je pý fáákt výborný na hlen 😉 a já se cítím výborně 😵 ,jen trošičku pobolívá břicho,ale není to ani na ibalgin,takže v poho 😵 .

natulaaa
7. zář 2010

Dobré ránko holky 🙂
@herbie zdravím tě 😉 😉 😉 ,grepový džus je pý fáákt výborný na hlen 😉 a já se cítím výborně 😵 ,jen trošičku pobolívá břicho,ale není to ani na ibalgin,takže v poho 😵 .

herbie
7. zář 2010

jeeeeeeeee to je dobre jsem na tebe myslela takze ted budes cekat do konce mesice jestli prijde mrcha nebo budou // je to tak ze?

natulaaa
7. zář 2010

@herbie noo já ještě nemám prdolky v sobě,teprvé nám je oplodnují a až v sobotu si pro ně jedem 😵 😵 ,dneska už jsem 2DPO 😀 😀 😀 😀 😀 😀