• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

13. ledna 2017 
@pe_t no jeseníky a bruntál je kus dál :dizzy_face: :wink:
@lucie.krajcarova hernajs a co ted :unamused: :unamused: je ružový nebo je to kanálek?a fotečku nemužeš hodit? :zipper_mouth: :zipper_mouth:
9. zář 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_t ty jo, do toho se mi nechce. je to taková tenká růžová čárka, nevím, co to je kanálek. na 99% myslím, že to není těhu. ale asi si koupím nové testy, ať mám jistotu. však se budou hodit. za chvilku vás dočtu :slight_smile:
9. zář 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova Luci nepij a llet do lekárny :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa no tomu taky nerozumím - jak jako růžový, nebo kanále. Dyť tam se buď ukáže,nebo neukáže růžovočervená čárka ne?
@lucie.krajcarova hmmmm 30 min je už teda fakt dost.To už může být jen i z té absorbce ...
9. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj souhlasím s Nati - letěla bych do lékárny :grinning:
9. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak se zase po delsi dobe ozyvam.
zuzi: to me mrzi , ta tvoje depka, ja ji mela taky, kdyz uz jsem myslela, ze jsem v poho, tak prisla, ale ver ze druhy den bude zase lip

holky uz mam zpozdeni, mam cyklus 21 dni a i po revizi jsem mela po 21 a i druha prisla v terminu a ted nic a na testu taky nic, ach jo.
mam strach, ze se neco deje teda spis ze se nedeje, jak by melo
9. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki 21 dní to je teda hodně krátkej cyklus. To já mívám i o deset víc plus mínus. Koukala jsem , že máš 23 den - neboj, to přeci jen není tak moc ještě. Třeba se to může dávat do normalu ten cyklus. Měla jsi SP že?
9. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet: zacala jsem krvacet a druhy den jsem byla na revizi
9. zář 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa :grinning: :grinning: :grinning: jooo tady taky lije přesně jak jsem říkala jen co mi bude dobře (hlásím je mi lépe) tak stojí počasí za hov.o od středy d včerejška tu bylo krásně :slight_smile: a já zalezlá doma :angry: taď když už mi je líp tak zas ven nemůžem :angry:
Ráno mě v 6:20 vzbudila zbíječka a o hodinu pozděj prababička, že si zabouchla dveře, tak jsem rychle oblékla malou a jela k ní, byl tam už taťka a povedlo se mu to otevřít...to nám ten den zas hezky začal :grinning:
Holky dnes jsi pujdu pro barvu (blond) ale nevím, zda mám jít ke kadeřnici nebo to risknout sama :grinning: aspoň bude prdel že :grinning: na tmavou se to dá obarvit vždycky :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova tak jdi k Dr. ať ti veme krev, jestli jsi těh.tak to z krve pozná :wink:
9. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzzzuuuuzzzziiii cítíš se asi špatně, to v tom nejsi sama, na mě teď taky padla depka!!! to bude tím nedostatkem sluníčka. To bude dobrý, kočko, uvidíš!!!!!! Jdu si zapálit svíčky a aroma lampu s mandarinkovým olejem, to je na povzbuzení a dobrou náladu. kopnu tam nějakou prima muziku a určitě to zabere :slight_smile:
9. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki aha. Já si říkala, že jsi prošla tou "lepší"situaci. U SP se může otěhu hned - když je revize, je to jiný. Tak to si myslím, že se ti to opravdu jen upravuje - neboj :wink: Jestli nemáš žádné bolesti, nebo jiné trápení ( špinění....atd.) tak to bude určitě dobrý. A možná je na test ještě brzo..
9. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, asi jsem divná, ale k doktorce se mi s tím nechce. radši koupím další test a zkusím zas zítra z ranní moči..
9. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova :slight_smile: :slight_smile: já si teď zrovna svíčku zapálila a pustila Nohavicu :slight_smile:
9. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova nejsi divná - teď co už, do zítra na nový test to už vydrží Luci :slight_smile:
9. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak od jinut, alespon trochu zmenit tema: u nas zacina vylezat slunicko a na teplomeru je ....moment ...18,5 po vcerejsim dusickovem pocasi tady u nas to dneska vypada nadejne :wink:
9. zář 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem musela vcera uz i zatopit, zatopila jsem v nasich kachlakach a je tu teploucko
9. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ktere testiky jsou citlivejsi? Ktere tehu testy rozeznaji tehu uz hodne brzy?
9. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic nebudu to hrotit, posledni testik co mam doma bude v pondeli, snad to vydrzim a uvidim jestli do pondeli mrska dorazi nebo ..... budu si moc prat aby nedorazila
9. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem koukala, ze se mi jeste nemusi nic na testu ukazat, budu tajne doufat, ze se povedlo, kdyz jsme cekali po druhe, byli jsme na dovci a ja nemohla testovat a jen cekat a pak uz to bylo jsne ale je pravda, ze na testu se ukazala ta druha slabsi i po tydnu vynechani, asi fakt s ohledem na ten kratky cyklus, tak holky prosim drzte palce aby nedorazila a v pondeli tam byli //
9. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jste, na obidku co? Tak dobrou chut
9. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet: ja mela po revizi vse naprosto ok, a i ty prvni dve prisly na cas, snad na hodinu presne :grinning:
je pravda, ze uz treti den me tak trochu poboliva bricho, ale kde nic tu nic uplne ani sebemensi naznak spineni
no uvidime do pondelka
9. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki tak držím palečky!!! jáí mám obyč mamatest a má se to ukázat nejdřív v den vynechání menzes.
tak ta druhá čárka zmizela, tak je jasno. je to v pohodě. jen aby ta mrcha dorazila. už jsem si šupla jeden šalvějový čaj :slight_smile:
9. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova luci nedala jsi si ho brzo? Jsem koukala na ty tabulky a psaly tam, ze test muzes ovlivnit pitim, kdyz vice pijes
9. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova :unamused: já bych neblbla s nějakým čajem a počkala :frowning2:
@meiki držím palečky :slight_smile:
@natulaaa kde pak jsííí co bobíšci???????
9. zář 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: ja se pridavam k jahudce
9. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jahud: a jak se mas ty?
jahud: jak to dopadlo s bytem?
Holkýýýý držíí se všech 5 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,já se omlouvám ale já volala manžovi a kámošce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .juuj já jsem štastnáá :dizzy_face: ,ET je v sobotu v pul deváté ráno,a mám jet na lačno :astonished: ,prý kdyby to nešlo,tak bych musela pod nakozu :astonished: :astonished: :astonished:
9. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tak to jesupeeeeeeeeeeeeeer blahoprejia budu drzet palecky
9. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek